طراحی مگنت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی مگنت یا طراحی روی آهنربا عموما توسط طراحی انجام می شود بر امور قالب بندی واقف باشد، در صورتی که مگنتی با قالب خاص و اختصاصی لازم دارید حتما از گزینه طراحی مگنت فانتزی بهره ببرید در این نوع از مگنت شما هر ایده و طراحی ای که دارید را می توانید سفارش دهید و کسب و کار خود را خاص کنید، به طور کلی طراحی مگنت ماشین  نیز هم به صورت فانتزی قابل طراحی است هم به صورت حرفه ای و بدون قالب و در سایز بزرگ، معمولا برای انتخاب طراحی مگنت تبلیغاتی تان می بایست محلی که قرار است مگنت بر روی آن نصب شود را به طراح معرفی کنید و سپس اقدام به سفارش مگنت در طرح و سایز دلخواه خود را بدهید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی مگنت

برای مشاهده انواع طراحی در زمینه بازاریابی و تبلیغات کلیک نمایید

مگنت چیست؟

امروزه تبلیغات در زمینه های گوناگون رشد زیادی پیدا کرده است و می بینیم که بدون تبلیغات نمی توان حوزه‌های کاری را گسترش داد؛ از این رو انواع تبلیغات نیز تنوع پیدا کرده است؛ یکی از این انواع تبلیغات مدرن، طراحی مگنت و چاپ مگنت است.

طراحی مگنت

برای چاپ مگنت تبلیغاتی، طرح مگنت روی کاغذ گلاسه و یا استیکر چاپ می شود سپس روی آن برای اینکه مقاومت و استحکام آن بالا برود لایه سلفون کشیده می شود؛ بعد از اینکه چاپ مگنت تمام شد؛ برش‌های لازم روی آن انجام می شود و روی مگنت چسبانده می شود.
مگنت‌ها ورقه های نازک آهنربایی هستند که قابلیت چسبیدن به اجسام و بدنه های فلزی را دارند و البته بعداً نیز به راحتی از آن جدا می شود بدون اینکه خسارتی به آن بدنه فلزی وارد نماید. از طراحی و چاپ مگنت در تبلیغات و دکوراسیون بهره برده می شود.

کاربرد طراحی مگنت

از مگنت می توان در جاهای مختلف مانند موارد زیر استفاده نمود:

-کارت ویزیت مگنتی، گزینه مناسبی برای ارائه کارت ویزیت متفاوت و مؤثر می باشد؛ زیرا توسط افرادی که دریافت می شود به راحتی دور انداخته نمی شود.
-طراحی و چاپ مگنت برای شرکت‌های ساختمانی که می خواهند تبلیغات خود را روی سطوح فلزی بچسبانند.
-ارائه کارت اشتراک مگنتی در بسیاری از رستوران‌ها، فست فودها، فروشگاه‌های بزرگ، تاکسی سرویس‌ها و ...
-بسیاری شرکت‌ها و ادارات دارای ماشین‌های مخصوص خود برای انجام امور خارج از محیط کار هستند و تمایل دارند که تبلیغات خود را بر روی این ماشین‌ها قرار دهند و به همین از طراحی مگنت و چاپ مگنت برای اینکار استفاده می کنند؛ از طرفی هر زمان که بخواهند آنرا از بدنه ماشین جدا می کنند بدون اینکه اثر آن بر روی ماشین باقی بماند.
-از طراحی و چاپ مگنت می توان برای ارائه هدایای تبلیغاتی و تزئینی زیبا استفاده نمود.
-استفاده از چاپ مگنت برای تخته وایت برد مگنتی و نصب نمودن آن در محل
-استفاده از مگنت برای چاپ عکس روی آن
و...

طراحی مگنت

با توجه به موارد بالا متوجه انواع کاربردهای چاپ مگنت می شویم و در طراحی مگنت نیز باید موارد زیر نظر گرفته شود:

  1. برای طراحی مگنت ماشین باشد و یا هر مگنت در سایز بزرگ دیگر باید از فونت‌های با سایز بزرگ استفاده شود دلیل آن نیز مشخص است زیرا قرار است اینگونه طراحی مگنت از دور دیده شود و به همین دلیل باید از فونت بزرگ و مناسب برایش بکار برده شود تا از فاصله دور قابل رؤیت باشند.
  2. اگر طراحی مگنت در قالب‌های اختصاصی و یا قالب‌های چهارگوش و روتین انجام می شود باید طرح از هر طرف 0.5 سانتی متر با حاشیه کار فاصله داشته باشد تا به طرح مگنت در برش خدشه ای وارد نشود و در این 0.5 سانت از هر طرف نیز رنگ زمینه بکار می رود تا مشکلی نیز برای زیبایی طراحی مگنت ایجاد نگردد.