عنوان

متن پیام

تابلو سر در مغازه

جهت مشاهده توضیحات تکمیلی و سفارش بر روی هر یک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsAppinstagram

امروزه یکی از الزامات جهت راه اندازی یک مجموعه کسب و کار تابلو های تبلیغاتی می باشد.

این تابلو ها به چند دسته عمده تقسیم میشوند که با توجه به فضا و موقعیت جغرافیایی و سلیقه افراد قابل اجرا هستند.

در زمان انتخاب نوع و مدل و یا حتی سایز انتخابی تابلو های تبلیغاتی باید به چند نکته مهم توجه کرد:

1-هزینه و بودجه مورد نظر

2- فضای مورد نیاز برای اجرا

3-زاویه دید تابلو یا شرایط محیطی

تابلو های تبلیغاتی به چند دسته اصلی تقسیم میشوند.

تابلو های  ال ای دی یا تابلو روان ارزان

تابلو های ال ای دی که به تابلو های روان نیز معروف هستند در رنگ های قرمز ، سبز ،آبی، سفید و زرد و صورتی موجود هستند در این تابلو ها محدودیتی بابت برنامه نویسی و متن تابلو وجود ندارد و مشتری میتواند به دلخواه خود متن برای تابلو تعریف کند.

در نسل جدید تابلو های روان این امکان فراهم شده تا در کوتاهترین زمان با وصل کردن  فلش usb حاوی متن تابلو به سادگی متن قبلی پاک شده و برنامه جدید بارگذاری میشود

 قطعات تشکیل دهنده تابلو روان : قاب یا فریم -ماژول تک رنگ _پاور سوییچینگ – مادر برد.

اکثر قطعات تشکیل دهنده در ساخت تابلو روان در رنگهای مختلف با هم یکی هستند تنها موضوع مهم در نظر گرفتن و تعیین پاور بسته به توان دستگاه میباشد که به تعداد ماژولهای تشکیل دهنده رابطه مستقیم دارد

ابعاد ماژول های تک رنگ تابلو روان 32 *16  سانتی متر می باشد و این ابعاد باعث میشود که در طول و عرض دقیق انتخابی از سمت مشتری تغییر ایجاد شود و نزدیکترین سایز نسبت به سایز انتخابی پیشنهاد شود.

تابلو ال ای دی ثابت ارزان

یکی دیگر از تابلو های تبلیغاتی که علاوه بر مقرون به صرفه بودن از  بازدهی بسیار بالایی از جهت تبلیغات برخوردار است تابلو ال ای دی ثابت می باشد.

 تابلوی ال ای دی ثابت بیشتر با توجه به صنف و شغل افراد و مجموعه قابل طراحی و ساخت است.

در این نوع تابلو به خاطر شدت نور و پرتاب نور بسیار بالا  ال ای دی توصیه میشود از کلمات کلیدی که اصل مطلب را برای صنف مورد نظر بیان می کند استفاده کنیم این امر باعث افزایش بازدهی تبلیغاتی می شود.

تابلو ال ای دی ثابت معمولا روی تخته سه لایی  و ورق پلکسی مونتاژ می شود، اما امروزه با روش جدیدتری (مونتاژ روی لایه مس ) تابلو های ال ای مونتاژ می شوند که از مزیت های بیشتری نسبت به دو مدل قبل برخوردارند، از مهمترین آن میتوان ضد آب شدن و عمر مفید را نام برد ضمناً مشتری دیگر دغدغه قطعی ال ای دی ها را ندارد چون در این سیستم هرگز به مشکل بر نمی خورند.

معمولا تابلو های ال ای دی به پشت شیشه نصب میشوند و برای جلب توجه بیشتر و طولانی شدن عمر مفید ال ای دی ها پیشنهاد میشود که برد سوییچر یا چشمک زن به تابلو وصل شود تعداد کانال های خروجی سوئیچر نسبت به تعداد کلماتی که نصب میشوند قابل تغییر است مثلا برای نصب سه کلمه باید از سوییچر سه کانال استفاده کرد.

اجاره و فروش تلویزیون شهری ارزان

تلویزیون های شهری یا تابلو های فول کار از خانواده تابلو روان به حساب می آیند که میتوان از آنها به عنوان یکی از پیشرفته ترین و با امکانات ترین تابلو های تبلیغاتی از آنها نام برد.

تلویزیون های شهری به دو صورت داخل سالن و خارج از سالن و به دو شکل آنلاین و آفلاین قابل استفاده هستند.

در ماژول های تابلو تلویزیون شهری فاصله بین ال ای دی ها بیانگر مدل وتعیین کننده وضوح تصویر در تابلو میشود.

فاصله بین هر ال ای دی را دات پیچ میگویند هر چه این فاصله کمتر باشد تراکم ال ای دی در ماژول بیشتر میشود و باعث بالارفتن کیفیت در تابلو خواهد شد.

فریم تلویزیون های شهری با توجه به ماژول های انتخابی متفاوت است به این نوع فریم ها که بصورت تخصصی و ویژه برای هر ماژول ساخته میشوند کابینت رنتال میگویند معمولا مکانیزم کابینت های رنتال به گونه ایست که خود به تنهایی قابلیت پخش و  راه اندازی به صورت مجزا را دارد.

ماژول های تلویزیون شهری از دات پیچ p13 تا p2.9 در بازار موجود هستند. دات پیچ رابطه مستقیمی با فاصله و زاویه دید تابلو دارد.

تابلو فلکسی ارزان

معمولا تابلو های فلکسی به این گونه هستند که اگر سازه و فریم را با سپری و اصول دقیق بسازیم مشتری پس از گذشت زمان و فرسوده شدن رویه تابلو می تواند با کمترین هزینه ممکن تعویض رویه را انجام دهد و تابلو را به روز کند . در طراحی اولیه تابلو فلکسی تیم طراحی بانی چاپ مستقیم با مشتری در ارتباط است تا دقیقا خواسته مشتری را طراحی کند  و پس از آن رویه فلکسی چاپ و روی سازه و فریم ساخته شده جمع آوری میشود.

تابلو فلکسی یکی از ارزانترین تابلو های تبلیغاتی به شمار می آیند که با توجه به درخواست مشتری می توان در هر طول وعرضی این تابلو را طراحی وجمع آوری کرد.

نصب واجرای نهایی

وجه مشترک تمام تابلو های تبلیغاتی نصب و راه اندازی نهایی است و این مرحله یکی از مهمترین مراحل در اجرای تابلو های تبلیغاتی به حساب می آید به این خاطر بانی چاپ، تیم با تجربه و متخصصی را جهت این امر در نظر گرفته تا بتواند به بهترین شکل ممکن این امر را انجام داده و گواهی حسن انجام کار از مشتری دریافت نماید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )