طراحی فاکتور

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

فاکتور ممکن است بخشی از تبلیغات شرکت شما نباشد اما یکی از ارکان برندینگ است ، پس نباید ساده و بدون طراحی باشد. فاکتور هزینه امروزه خیلی کمتر به نسخه ی فیزیکی تبدیل می شوند و غالبا دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرند، کاربرد فاکتور دیجیتال در سایت ها مشهود تر است و برای خرید های اینترنتی طراحی فاکتور فروش با مشخصات برند شما برای مخاطب طراحی می شود. غالبا طراحان برای تنظیم فاکتور طراحی خودشون از طرح های خلاقانه بهره می برند در واقع فاکتور طراحی و گرافیک می باییست به عنوان معرف طراح کمی خلاقانه و فانتزی باشد. اما برای کسب و کارهای بزرگ طراحی فاکتور خلاقانه معمولا مفهوم مناسبی ندارد و بهتر است از طراحی فاکتور اداری رسمی بهره برد. ساخت فاکتور معمولا به روش فیزیکی ، یا با فرمت های پی دی اف، عکسی و یا درون نرم افزاری و یا داخل سایت انجام می شود. قیمت طراحی فاکتور به چند عامل بستگی دارد ، معمولا طراحی فوری فاکتور کمی هزینه آن نسبت به طراحی فاکتور حرفه ای بیشتر است، اینکه طراحی پیش فاکتور باشد یا طراحی فاکتور رسمی باشد نیز بر روی آن تاثیر گذار است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی فاکتور

هر شخص یا مجموعه بعد از فروش محصول یا ارائه خدمت  و دریافت وجه ملزم به ارائه فاکتور به مشتری خود می باشد . فاکتور ها دارای مشخصه هایی نظیر شرح کالا، خدمات یا نوع محصول، قیمت و تعداد و در ذیل آن جمع مبالغ دریافتی، تخفیفات و ... می باشند که از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا مانند سایر محصولات تبلیغاتی می‌تواند نشان دهنده‌ی هویت برند شما باشد. لذا طراحی فاکتور از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

طراحی یک فاکتور به دو قسمت ساختاری و ظاهری تقسیم می شود. در قسمت ساختاری باید به این نکته توجه داشت که هر آنچه مورد نیاز مجموعه شماست در آن گنجانده شود مثلا در قسمت توضیحات ذیل فاکتور اگر مورد خاصی در مورد تحویل جنس یا خدمات وجود دارد به آن اشاره نمود یا اگر در هنگام تحویل کالا یا خدمات نیاز به چک کردن از سمت مشتری می باشد در قسمتی از فاکتور این تائید از مشتری یا فردی از طرف او گنجانده شود.

می توان گفت فاکتورها جالب ترین محصولات چاپی برای طراحی نیستند، اما این بدین معنا نیست که اهمیت آنها غافل شویم.باید به این مسئله توجه داشته باشید، فاکتورها غالبا آخرین نقطه‌ی تماس شما با مشتری هستند. یک فاکتور  مکاتبات فیزیکی (یا دیجیتالی) است که در انتهای پروسه فروش کالا یا خدمات به مشتریان ارائه می شود، بنابراین مهم است که در عین زیبایی کاربردی طراحی گردند. همچنین بهترین نحوه ارائه یک فاکتور قرار دادن آن داخل یک پاکت نامه می باشد. به منظور طراحی پاکت نامه می توانید از منوی طراحی پاکت نامه استفاده نمایید و فاکتور را داخل پاکت به مشتری تحویل دهید تا آخرین تصویری که از شما در ذهن مشتری باقی می‌ماند درخشان باشد.