عنوان

متن پیام

چاپ فوری استند

چاپ انواع استند های تبلیغاتی و نمایشگاهی در 1 الی 4 ساعت

تعریف چاپ لارج فرمت

دستگاه‌ چاپ قدیمی دارای محدودیت در ابعاد چاپ بوده اند اما این محدودیت در دستگاه‌های پیشرفته امروزی کمتر است و بسیاری از دستگاه های چاپ امروزی طوری طراحی شده اند که می تواند در طیف گسترده فرآیند چاپ را انجام دهند. 
دستگاه های چاپ لارج فرمت علاوه بر اینکه توانایی چاپ در طیف گسترده را دارند دارای سرعت بالا می باشند و همچنین راه اندازی آن ارزان است، از طرفی نمی توان کیفیت و وضوح تصاویر فوق العاده آن را نادیده انگاشت.
چاپ لارج فرمت راه ارزشمندی برای به نمایش قرار دادن تبلیغات در مقیاس‌های بزرگ می باشد. این نوع چاپ در ابعاد بزرگ برای فضای داخلی و بیرونی، آگهی های تبلیغاتی با رنگ‌های خیره کننده، تابلو دارای نور پس زمینه، پوستر، تبلیغات در غرفه نمایشگاه‌ها، چاپ انواع استندها، پوسترها و ... مناسب می باشد.
انواع کسب کارها برای اینکه جلب توجه کنند از چاپ در ابعاد بزرگ استفاده می کنند تا از این طریق بتوانند نگاه‌ها را به خود جلب کنند؛ و با کارگیری عناصر خلاقانه بتوانند نام برند و نام تجاری خود را تقویت کنند. 
مجموعه بانی چاپ در نظر دارد با ارائه خدمات خود بصورت فوری بتواند رضایت مشتریان خود را کسب نماید و در این زمینه تمام تلاش خود را انجام می دهد.

چاپ لارج فرمت از پرینترهایی با عرض 40 سانتی متر تا 5 متر را شامل می شود که توانایی چاپ در طول نامحدود را دارند. اما برای تصاویر بزرگ می توان چاپ را کنار هم قرار دارد که اصطلاحاً می گویند کنار هم وِلد می شود.

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

برای مشاهده نمونه چاپ لارج فرمت کلیک کنید

متریالی که چاپ لارج فرمت روی آن ممکن می باشد :

تکنولوژی چاپ دیجیتال، با توسعه روز به روز بر لیست محصولاتی که می توان بر روی آنها چاپ لارج فرمت را انجام داد می افزاید. انواع متریال هایی که چاپ لارج فرمت روی آنها انجام می شود عبارتند از: کاغذ تحریر، کتد، مش، فلکس، وینیل، استیکر، سولیت، پی وی سی 

چاپ استیکر، چاپ فلکس، چاپ مش، چاپ سولیت، چاپ بنر، چاپ پلات و لمینت و ...جزءِ مواردی هستند که در چاپ لارج فرمت انجام می شود.


انواع چاپ لارج فرمت

چاپ لارج فورمت با توجه جوهری که مصرف می کند و نوع دستگاه، به دو دسته چاپ Indoor که برای چاپ مواردی که در فضای داخل استفاده می شود و چاپ Outdoor که برای چاپ مواردی که در فضای خارج مورد استفاده قرار می گیرد، تقسیم بندی می شود.

چاپ لارج فورمت در فضای داخلی برای محصولات نمایشگاهی و انواع استند ها کاربرد فراوان دارد؛ چاپ ایندور لارج فورمت کیفیت و دقت بسیار خوبی دارد و تا عرض 150 سانتی متر امکان پذیر می باشد. به دلیل اینکه جوهر این پرینترها آب ‌پایه هستند برای اینکه خروجی این محصولات دارای ماندگاری بیشتری باشد بهتر است یک لایه لمینیتی روی آن قرار بگیرد.

چاپ فضای خارجی بگونه ای است که اگر در معرض باد و باران قرار بگیرد مشکلی برای آن پیش نمی آید. چاپ Outdoor تا عرض 5 متر و طول نامحدود قابل انجام می باشد؛ در این نوع چاپ کیفیت آن کمتر از چاپ فضای داخلی است اما از طرفی چاپ انجام شده در برابر باد، باران و نور مقاوم می‌باشد.

کاربرد چاپ لارج فرمت

در ادامه می خواهیم برخی از موارد پر کاربرد چاپ لارج فورمت را بررسی کنیم:

-استند بنر (banner stand): این نوع بنرها را می توان از موارد پر کاربرد انواع بنرهای تبلیغاتی نامید که می توان آنها را در فرمت بزرگ نیز تولید نمود. از مزیت مهم این بنرها اینست که قابل حمل می باشد. این ویژگی موجب گردیده است در همه نوع کسب کاری چه کوچک و چه بزرگ بتوان آنرا بصورت گسترده در محل کار و در نمایشگاه‌های مختلف بکاربرد.

-پوسترهای بزرگ ویژه فضای باز و فضای سرپوشیده: تهیه این نوع پوسترها برای انجام تبلیغات نمایشگاهی و اینفوگرافی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

-وینیل چسبان: وینیل های چسبان که دارای چسب بادوام هستند وسیله ای مناسب برای تحت تأثیر قرار دادن مخاطبان و همچنین اهداف تزئینی یا تبلیغاتی می باشند این وینیل ها را در فورمت بزرگ نیز می توان چاپ کرد وینیل ها بر روی دیوار، پنجره و یا جعبه محصولات چسبانده می شوند.

-طرح مشبک پنجره ای: یکی ابداعات جدید در صنعت چاپ، طرح مشبک پنجره ای می باشد. طراحی این طرح‌ها بگونه ای است که تعداد زیادی حفره بر روی آنها قرار دارد. اینگونه طرح ها بر روی درب شیشه ای قرار می گیرد و افرادی که از کنار درب فروشگاه یا دفتر کار شماعبور می کنند قادر خواهند بود طرح تبلیغاتی شما را به وضوح مناسب مشاهده کنند؛ از طرفی فضای داخلی شما نیز برای آنها قابل رؤیت نخواهد بود اما افرادی که در داخل هستند فضای بیرونی را راحت مشاهده می کنند. اگر می خواهید از شیشه های محل کار خود برای تبلیغات استفاده کنید و از طرفی دید بیرون را از دست ندهید، طرح مشبک ایده خوبی می باشد و اگر ابعاد شیشه نیز بزرگ باشد می توان از چاپ لارج فورمت استفاده کرد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )