چاپ فلکس

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ فلکس | چاپ فلکسی

فلکس يا به عبارت صحیح تر ” فلكسی فيس ” متریالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها، فروشگاه‌ها، تابلوهای عابر پياده، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده مي شود. متریال فلکس به جنسی اطلاق می شود که نور را از خود عبور می دهد در حالی که بنر این خاصیت را ندارد و نور از جلو به آن تابانده می شود. در نتیجه چاپ بنر برای تابلوهایی که نیاز به نور از پشت یا بک لایت ندارند مناسب می باشد. استفاده از فلکسی فیس در زمانی است که مغازه ای نیاز به تابلوی بزرگ در سر در خود دارد و برای بهتر دیده شدن لازم است از پشت به آن نور تابانده شود و در مقابل آفتاب و نور سال ها مقاوم و بادوام باشد. از این رو می توانید از تابلوهای فلکسی فیس برای سر در مغازه استفاده نمایید، همچنین فلکسی فیس در بیلبوردهای یااسترابورد که در شب از پشت نور تابانده می شود و می درخشد تا عرض 5 متر نیز کاربرد دارد. چرا که عمر فلکسی فیس در حالت عادی و با دستگاه های اکوسالونت معمولی تا 3 سال و با دستگاه های پیشرفته تا 6 سال دوام دارند.

درصورت نیاز به طراحی فلکسی می توانید با مجموعه بانی چاپ از طریق کانال‌های اجتماعی بالا ارتباط برقرار نمائید.

کاربرد تابلو فلکسی

فلکس بسیار پر کاربرد می باشد زیرا علاوه بر نورانی بودن تابلو های فلکسی، رویه فلکس آن براحتی قابل تعویض می باشد. می توان از این خصوصیت جهت تغییر طرح تابلو های فلکس پس از چند سال استفاده نمود و با این ایده هر چند سال با هزینه ای مناسب طرح تابلو های فلکسی فیس را بروز نمود. اما هدف از چاپ بنرها اغلب تبلیغات می باشد اما می توان از بنرها هم به عنوان تابلوی سر در مغازه ها نیز استفاده نمود. اما اگر می خواهید از بنر های چاپی به عنوان سردر مغازه خود استفاده نمایید، از مشاوران بانی چاپ کمک گرفته تا با دقت بیشتری نیاز مورد نظر شما را بررسی کرده و مناسب ترین گزینه را به شما معرفی نمایند.
فلکسی به دلیل اینکه نور را از خود عبور می دهد برای تابلو های لایت باکس و تابلو فلکسی برای سردر مغازه ها که از پشت دارای منبع نور می باشند استفاده می شود. در واقع چاپ فلکس در فضاهای تاریک و شب‌ها بسیار کاربرد دارد البته از آن نیز در روز در فضای بسته نمایشگاهی، بیلبوردها و تابلوهای پیاده روها استفاده فراوان می شود.

مزایای چاپ فلکسی

-وزن سبک و قابل حمل
-خاصیت عبور نور و نوردهی از پشت
-زیبایی و جذب مشتری
-ایجاد دید مناسب برای مخاطب
-قابلیت چاپ در سایزهای متنوع
-امکان چاپ در تعداد دلخواه
-قابلیت استفاده هم در محیط‌ های داخلی و هم محیط‌ های خارجی
-دارای هزینه مقرون به صرفه و اقتصادی
-چاپ فلکسی ضد آب می باشد.
-چاپ فلکسی در برابر شرایط محیطی مقاوم است.
-می توان چاپ فلکسی را به راحتی نصب و یا جمع کرد.
-چاپ فلکسی دارای وضوح و کیفیت چاپ بالا می باشد.

چاپ فلکسی

چاپ رول در میان مردم و تبلیغات عمومی بسیار پرکاربرد می باشد؛ دلیل آن نیز این می باشد که بسیار قابل لمس می باشد و برای عموم مردم حالت تبلیغات و اعلان سنتی و با قدمت را دارد.
چاپ بنر و چاپ فلکس توسط ماشین چاپ جوهر افشان انجام می شود و این دستگاه‌های بر پایه ماشین‌های چاپ سالونت کار می کند.
البته از مزایای مهم جوهرهای سالونت می توان به قیمت مناسب و با صرفه آن، ضد آب بودن و مقاوم در برابر خط و خش را عنوان نمود.
پیشرفت تبلیغات و اعلانات در سطح شهر نیز در جهت افزایش چنین تبلیغاتی بسیار مؤثر بوده است. این نوع چاپ از عرض 1 تا 3.2 متر قابل چاپ می باشد البته گاهاً تا عرض 5 متر نیز قابل اجرا می باشد.

چاپ بنر و چاپ فلکس از انواع چاپ رولی مورد استفاده در بازار است.
واحد اندازه گیری بنر و فلکس اونس می باشد.

چاپ دیجیتال فلکس در سایز های سفارشی و اختصاصی به صورت فوری