عنوان

متن پیام

چاپ فلکس | چاپ فلکسی

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

فلکس يا به عبارت صحیح تر ” فلكسی فيس ” متریالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها، فروشگاه‌ها، تابلوهای عابر پياده، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده مي شود. متریال فلکس به جنسی اطلاق می شود که نور را از خود عبور می دهد در حالی که بنر این خاصیت را ندارد و نور از جلو به آن تابانده می شود. در نتیجه برای تابلوهایی که نیاز به نور از پشت یا بک لایت ندارند مناسب می باشد.
درصورت نیاز به طراحی فلکسی می توانید با مجموعه بانی چاپ از طریق کانال‌های اجتماعی بالا ارتباط برقرار نمائید.

کاربرد تابلو فلکسی

فلکس بسیار پر کاربرد می باشد زیرا علاوه بر نورانی بودن تابلو های فلکسی، رویه فلکس آن براحتی قابل تعویض می باشد. می توان از این خصوصیت جهت تغییر طرح تابلو های فلکس پس از چند سال استفاده نمود و با این ایده هر چند سال با هزینه ای مناسب طرح تابلو های فلکسی فیس را بروز نمود. اما هدف از چاپ بنرها اغلب  تبلیغات می باشد اما می توان از بنرها هم به عنوان تابلوی سر در مغازه ها نیز استفاده نمود. اما اگر می خواهید از بنر های  چاپی به عنوان سردر مغازه خود استفاده نمایید، از مشاوران بانی چاپ کمک گرفته تا با دقت بیشتری نیاز مورد نظر شما را بررسی کرده و مناسب ترین گزینه را به شما معرفی نمایند.
فلکسی به دلیل اینکه نور را از خود عبور می دهد برای تابلو های لایت باکس و تابلو فلکسی برای سردر مغازه ها که از پشت دارای منبع نور می باشند استفاده می شود. در واقع چاپ فلکس در فضاهای تاریک و شب‌ها بسیار کاربرد دارد البته از آن نیز در روز در فضای بسته نمایشگاهی، بیلبوردها و تابلوهای پیاده روها استفاده فراوان می شود.


مزایای چاپ فلکسی

-وزن سبک و قابل حمل
-خاصیت عبور نور و نوردهی از پشت
-زیبایی و جذب مشتری
-ایجاد دید مناسب برای مخاطب
-قابلیت چاپ در سایزهای متنوع
-امکان چاپ در تعداد دلخواه
-قابلیت استفاده هم در محیط‌های داخلی و هم محیط‌های خارجی
-دارای هزینه مقرون به صرفه و اقتصادی
-چاپ فلکسی ضد آب می باشد.
-چاپ فلکسی در برابر شرایط محیطی مقاوم است.
-می توان چاپ فلکسی را به راحتی نصب و یا جمع کرد.
-چاپ فلکسی دارای وضوح و کیفیت چاپ بالا می باشد.

چاپ فلکسی

چاپ رول در میان مردم و تبلیغات عمومی بسیار پرکاربرد می باشد؛ دلیل آن نیز این می باشد که بسیار قابل لمس می باشد و برای عموم مردم حالت تبلیغات و اعلان سنتی و با قدمت را دارد.
چاپ بنر و چاپ فلکس توسط ماشین چاپ جوهر افشان انجام می شود و این دستگاه‌های بر پایه ماشین‌های چاپ سالونت کار می کند.
جوهر دستگاه‌های سالونت دارای ترکیبات آلی فرّار و یا VOC زیادی می باشند؛ بنابراین نمی توان اقلامی را که با آن چاپ می شود را به مدت زیادی در فضای سرپوشیده قرار داد؛ و به همین دلیل مناسب برای تبلیغات درون شهری و Outdoor می باشد.
البته از مزایای مهم جوهرهای سالونت می توان به قیمت مناسب و با صرفه آن، ضد آب بودن و مقاوم در برابر خط و خش را عنوان نمود.
پیشرفت تبلیغات و اعلانات در سطح شهر نیز در جهت افزایش چنین تبلیغاتی بسیار مؤثر بوده است. این نوع چاپ از عرض 1 تا 3.2 متر قابل چاپ می باشد البته گاهاً تا عرض 5 متر نیز قابل اجرا می باشد.

چاپ بنر و چاپ فلکس از انواع چاپ رولی مورد استفاده در بازار است.
واحد اندازه گیری بنر و فلکس اونس می باشد.

چاپ دیجیتال فلکس در سایز های سفارشی و اختصاصی بصورت فوری

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )