عنوان

متن پیام

چاپ انواع بنر

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

بنر در حقیقت یک پرچم است که از آن در تبلیغات برای ارائه یک پیام و یا یک شعار تبلیغاتی،لوگوی (آرم) شرکت، سمبل و... در یک فرمت و قالب گرافیکی برای انتقال پیام به مخاطبین استفاده می شود. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می شوند و متون به کار رفته در آن ها اغلب تبلیغاتی هستند و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می گردد. همچنین بنرها به دلیل هزینه ی کمترشان نسبت به سایر ابزارهای تبلیغات بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و نقش مهمی در حوزه ی تبلیغاتی ایفا می کنند.
در بسیاری از مجالس، جشن‌ها، مناسبت‌ها و بزرگداشت‌ها از چاپ بنر استفاده می شود. بنرها حس هیجان انگیزی به مخاطبین در هنگام این مجالس القاء می نماید.
چاپ بنر دارای تکنولوژی پیشرفته می باشد. بانی چاپ با استفاده از مدرن ترین دستگاه‌های چاپ، چاپ بنر را انجام می دهد؛ تا بنری مورد رضایت مخاطبینش را بدست آورد.

مزایای استفاده از بنر

علاوه بر هزینه‌ی کم می توان به مزایای دیگر بنر مانند چاپ سریع، دسترسی آسان و تنوع زیاد آن اشاره کرد. از جمله دسته بندی بنرهای تبلیغاتی می توان به طرح های فرهنگی، مناسبت های مذهبی، رویدادهای بین المللی، کاربرد در اتحادیه های صنفی، کاربرد در کسب و کارو.. اشاره کرد.


انواع بنر

کاربرد بنر بصورت عمده در دو نوع می باشد:
-یک نوع مربوط به مجالس و مناسبتی می باشد
-کاربرد دیگر آن جنبه تبلیغاتی است.

درصورتی که به طراحی بنر احتیاج دارید می توانید با تیم قوی و با سابقه طراحی مجموعه بانی چاپ ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را اعلام نمایید.
تبلیغات با بنر بسیار مقرون به صرفه  می باشد.


متریال بنر

متریال بنر از جنس PVC  مشابه فلکس بوده اما از فلکس نازکتر و در پشت آن دارای بافت می باشد؛ به متریال بنر سفره بنر می گویند.

چاپ بنر

چاپ رول در میان مردم و تبلیغات عمومی بسیار پرکاربرد می باشد؛ دلیل آن نیز این می باشد که بسیار قابل لمس می باشد و برای عموم مردم حالت تبلیغات و اعلان سنتی و با قدمت را دارد.
چاپ بنر و چاپ فلکس توسط ماشین چاپ جوهر افشان انجام می شود و این دستگاه‌های بر پایه ماشین‌های چاپ سالونت کار می کند.
جوهر دستگاه‌های سالونت دارای ترکیبات آلی فرّار و یا VOC زیادی می باشند؛ بنابراین نمی توان اقلامی را که با آن چاپ می شود را به مدت زیادی در فضای سرپوشیده قرار داد؛ و به همین دلیل مناسب برای تبلیغات درون شهری و Outdoor می باشد.
البته از مزایای مهم جوهرهای سالونت می توان به قیمت مناسب و با صرفه آن، ضد آب بودن و مقاوم در برابر خط و خش را عنوان نمود.
پیشرفت تبلیغات و اعلانات در سطح شهر نیز در جهت افزایش چنین تبلیغاتی بسیار مؤثر بوده است. این نوع چاپ از عرض 1 تا 3.2 متر قابل چاپ می باشد البته گاهاً تا عرض 5 متر نیز قابل اجرا می باشد.

چاپ بنر و چاپ فلکس از انواع چاپ رولی مورد استفاده در بازار است.
واحد اندازه گیری بنر و فلکس اونس می باشد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 2 پرسش )

پرسش
توسط سینا کمالی 1399/06/02

کیفیت چاپ بنر در چه حد است؟

پاسخ

اگر تمایل داشته باشید می توانید حضوری به بانی چاپ مراجعه نمائید و کیفیت بنرها را از نزدیک ملاحظه نمائید. بنرها ضد آب هستند و در برابر نور آفتاب تا حدی ماندگاری دارد و اگر می خواهید بنر شما در برابر نور آفتاب ماندگاری بیشتری داشته باشد باید UV  کار کنید.

پرسش
توسط شهاب استرکی 1399/05/30

سلام بنر مات 2*2 میخوام

پاسخ

با درود، بنر شما اگر دارای چاپ یک طرفه و 4 متر مربع است؛ بنر مات کره ای هر متر مربع 50 هزار تومان می باشد؛ برای مشاهده اطلاعات بیشتر  محصول چاپ بنر در همین صفحه را دنبال کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ با شماره 09032268444 ارتباط برقرار کنید.