چاپ بنر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
سئوال خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

  چاپ انواع بنر

  بنر

  در صورتی که مایل هستید غرفه نمایشگاه خود را با بنر تبلیغاتی تزئین کنید و یا به دوست یا خویشاوندی خیر مقدم بگین چاپ بنر بهترین گزینه است.

  هنگامی که صحبت از چاپ های بزرگ و یا لارج فرمت می شود ناخودآگاه اولین گزینه یاد چاپ بنر میوفتیم چاپ بنر با کیفیت بالا یکی از مهمترین مسائلی است که باعث می شود بنر شما بهتر به نظر برسد یا ماندگاری آن بالاتر برود، بنر ها معمولا در هر محفلی از خوش آمد گویی تا مراسم ها ترحیم یا عزاداری ها مورد استفاده قرار می گیرند، در دهه های عزاداری معمولا با یک سفارش از چاپ بنر تا سال های از یک بنر سفارش داده شده هر ساله استفاده خواهد شد. یا بلعکس بنر های خوش آمد گویی یا عزاداری ها فقط برای یک بار استفاده می باشد زیرا که معمولا نام خانوادگی کسانی که بنر را سفارش داده اند مخصوص همان شخص به اسم او سفارش داده شده.اما در بنر های تبلیغاتی نیز مانند مناسک های قدیمی و عزاداری های سنتی چندباره استفاده می شود ، پس بهتر است برای چاپ بنر تبلیغاتی خود بهترین نوع از بنر را سفارش داد تا بتوان بارها از آن استفاده کرد.

  بنر تبلیغاتی معمولا قابل نصب در استند ایکس و یا به صوت آویز می باشد ، در قطع کوچک بنرها و در استند بنر می توان از آن در محیط های شرکتی برای معرفی محصول خود به مشتریان استفاده نمود

  بنر در حقیقت یک پرچم است که از آن در تبلیغات برای ارائه یک پیام و یا یک شعار تبلیغاتی،لوگوی (آرم) شرکت، سمبل و... در یک فرمت و قالب گرافیکی برای انتقال پیام به مخاطبین استفاده می شود. بنر ها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می شوند و متون به کار رفته در آن ها اغلب تبلیغاتی هستند و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می گردد. همچنین بنر ها به دلیل هزینه ی کمترشان نسبت به سایر ابزارهای تبلیغات بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و نقش مهمی در حوزه ی تبلیغاتی ایفا می کنند.
  در بسیاری از مجالس، جشن‌ها، مناسبت‌ها و بزرگداشت‌ها از چاپ بنر استفاده می شود. بنرها حس هیجان انگیزی به مخاطبین در هنگام این مجالس القاء می نماید.
  چاپ بنر دارای تکنولوژی پیشرفته می باشد. بانی چاپ با استفاده از مدرن ترین دستگاه‌های چاپ، چاپ بنر را انجام می دهد؛ تا بنری مورد رضایت مخاطبینش را بدست آورد.

  مزایای استفاده از بنر

  علاوه بر هزینه‌ی کم می توان به مزایای دیگر بنر مانند چاپ سریع، دسترسی آسان و تنوع زیاد آن اشاره کرد. از جمله دسته بندی بنرهای تبلیغاتی می توان به طرح های فرهنگی، مناسبت های مذهبی، رویدادهای بین المللی، کاربرد در اتحادیه های صنفی، کاربرد در کسب و کارو.. اشاره کرد.

  انواع چاپ بنر

  کاربرد چاپ بنر بصورت عمده در دو نوع می باشد:
  -یک نوع مربوط به مجالس و مناسبتی می باشد
  -کاربرد دیگر آن جنبه تبلیغاتی است.

  درصورتی که به طراحی بنر احتیاج دارید می توانید با تیم قوی و با سابقه طراحی مجموعه بانی چاپ ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را اعلام نمایید.
  تبلیغات با بنر بسیار مقرون به صرفه  می باشد.


  متریال چاپ بنر

  متریال چاپ بنر از جنس PVC  مشابه فلکس بوده اما از فلکس نازکتر و در پشت آن دارای بافت می باشد؛ به متریال بنر سفره یا سفره بنر می گویند.

  چاپ بنر

  چاپ رول در میان مردم و تبلیغات عمومی بسیار پرکاربرد می باشد؛ دلیل آن نیز این می باشد که بسیار قابل لمس می باشد و برای عموم مردم حالت تبلیغات و اعلان سنتی و با قدمت را دارد.
  چاپ بنر و چاپ فلکس توسط ماشین چاپ جوهر افشان انجام می شود و این دستگاه‌های بر پایه ماشین‌های چاپ سالونت کار می کند.
  جوهر دستگاه‌های سالونت دارای ترکیبات آلی فرّار و یا VOC زیادی می باشند؛ بنابراین نمی توان اقلامی را که با آن چاپ می شود را به مدت زیادی در فضای سرپوشیده قرار داد؛ و به همین دلیل مناسب برای تبلیغات درون شهری و Outdoor می باشد.
  البته از مزایای مهم جوهرهای سالونت می توان به قیمت مناسب و با صرفه آن، ضد آب بودن و مقاوم در برابر خط و خش را عنوان نمود.
  پیشرفت تبلیغات و اعلانات در سطح شهر نیز در جهت افزایش چنین تبلیغاتی بسیار مؤثر بوده است. این نوع چاپ از عرض 1 تا 3.2 متر قابل چاپ می باشد البته گاهاً تا عرض 5 متر نیز قابل اجرا می باشد.

  چاپ بنر و چاپ فلکس از انواع چاپ رولی مورد استفاده در بازار است.
  واحد اندازه گیری بنر و فلکس اونس می باشد.

  چیدمان بر اساس