عنوان

متن پیام

چاپ روی پرده شید

 چاپ پرده شید (Curtain Shade) یا چاپ پرده لوردراپه (Low Drape Curtain) با جنس های متفاوت تولید می شود، که همه آن ها قابل شست و شو با مواد شوینده و آب گرم هستند. پرده یکی از مهمترین اجزای یک فضا می باشد که در صورت هماهنگی آن با سایر اجزای محیط، می توان یک فضای مطلوب با سلیقه شخصی خود را طراحی نمود که در آن طرح و رنگ های مورد علاقه شما به کار رفته است.

 چاپ پرده شید با سه متریال سولیت، پارچه (تکست تایل) و مش (PVC) عرضه می گردد و چاپ در متریال سولیت و پارچه می تواند دو رو هم باشد.

 حداکثرعرض قابل چاپ برای پرده شیدها و لوردراپه سه متر و طول آن ها نامحدود می باشد. اما در پرده های پانچی اکثراً در سایز 1.5 مترو ارتفاع 3 متر قابل تولید می باشند.

 چاپ پرده شید، زبرا، پانچی و لوردراپه با تصویر طراحی شده، اختصاصی وسفارشی بر روی جنس های مختلف و اندازه آن ها با توجه به ابعاد و اندازه پنجره شما چاپ و تولید می گردد. چاپ پرده زیرمجموعه چاپ دیجیتال می باشند.

چاپ پرده شید یا چاپ پرده لوردراپه

 چاپ روی این پرده ها توسط دستگاه های مخصوص چاپ بر روی پرده انجام می گیرد و گارانتی آن ها شامل 5 سال ضمانت جهت تثبیت رنگ پرده شید می باشد. نوع مرکب و جوهری که روی متریال های سولیت، پارچه یا مش چاپ می شود نیز، مرکب خاص این کار می باشد. نوع کره ای متریال پرده شیدها از محبوبیت بیشتری برخوردار است و رنگ پس از چاپ روی نوع کره ای شفاف تر خواهد بود، در عین حال بازتاب نور بسیار کم می باشد.

چاپ روی انواع پارچه های مخصوص :

چاپ پرده شید

چاپ پرده لوردراپه

چاپ پرده زبرا - زبرانو

چاپ پرده پانچی

چاپ روی پرده سیلوئت

چاپ روی کوسن یا نازبالش

چاپ پرده شید:

 به پرده شید ، پرده های بالارو یا بالا جمع شو نیز گفته می شوند، به این دلیل که با کمک قرقره ای که در سمت راست و یا چپ آن با توجه به انتخاب شما تعبیه میشود، به سمت بالا رول می شوند و درون قاب قرار می گیرند. این قابلیت به دو صورت دستی ( توسط زنجیر) و ریموت کنترلی تولید می شود. حرکت پرده شید برای باز و بسته شدن به صورت عمودی انجام می شود.

چاپ لوگو روی پرده

 پرده شید طرح هایی که برای چاپ بر روی پرده شید ها عموماً مورد استفاده قرار می گیرد، طرح های پوستری، اسلیمی، وکتور، منظره، عکس های شخصی، تصاویر تبلیغاتی و... هستند که می تواند یک رو یا دو رو چاپ شود. حداکثرعرض قابل چاپ در پرده شید 3 متر و با طول حداکثر 30 متر می باشد.

کاربرد پرده شید: به دلیل یک طرف دید بودن پرده شید، در کلیه فضاهای داخلی، اعم از ساختمان های مسکونی (آشپزخانه، اتاق خواب، سالن، حمام و...)، اداری، مغازه ها، بیمارستان ها، مطب ها، هتل ها، استخر، سونا و هرجایی که دلخواه شماست، می تواند، نصب شود و همچنین به علت داشتن جنبه تبلیغاتی در دفاتر تجاری، دفاتر فروش و... هم بسیار کاربرد دارد.

مزایای پرده شید:

قابل شست و شو

مقاوم در برابر رطوبت، آسیب های احتمالی و نور آفتاب

دارای وضوح تصویر بالا به نسبت انواع دیگر پرده ها

دوام و عمر طولانی و ضمانت 5 ساله تثبیت رنگ

نصب سریع

چاپ پرده لوردراپه

  پرده های لوردراپه، شامل تعدادی پره های عمودی (معمولاً 10 سانتی متری) می باشد، که به طور منظم و با فواصل و اندازه های یکسان توسط یک زنجیرروی ریل آلومینیومی درامتداد هم قرار می گیرند. این زنجیر به باز و جمع شدن این نوارهای عمودی نیز کمک می کند. حرکت پرده های لوردراپه برای باز و بسته شدن به صورت افقی است. تصویر مورد نظر و دلخواه شما به صورت یک رو و دورو روی این نوارها چاپ می شود و بعد از اتصال سیستم ریلی، روی پنجره نصب می گردد. نام دیگر پرده لوردراپه، پرده کرکره عمودی هم می باشد.

کاربرد پرده لوردراپه: از پرده لوردراپه بیشتر در فضاهای عمومی مانند رستوران ها، اداره ها، شرکت ها، مراکز تجاری، بیمارستان ها و... و همچنین برای پرده های پس زمینه های عکاسی و جداسازی در فضاها به عنوان پارتیشن کاربرد دارد.

مزایا پرده لوردراپه:

دلیل استفاده پرده لوردراپه در چنین فضاهای بزرگی، عدم محدودیت اندازه و طول این نوع پرده و امکان چاپ هر طرح و تصویری در آن می باشد.

قابل شست و شو

مقاوم در برابر نور آفتاب، رطوبت و صدمه هایی نظیر پاره گی و...

عمر طولانی و ضمانت 5 ساله تثبیت رنگ

نصب سریع

معایب پرده لوردراپه:

در فاصله نزدیک طرح تصویر، قابل تشخیص نبوده و قرار گرفتن آن ها روی هم با فصل مشترک یک سانتی، فرد را دچار خطای دید می کند.

در صورت حتی مقدار کمی جمع شدن برای ورود نور، طرح تصویر کلاً نامشخص و ناخوانا خواهد شد.

مشکل شدن کار طراحی تصویر به دلیل معایب بالا.

چاپ روی پرده زبرا

 زبرا به معنی راه راه است و پرده زبرا نیز از نوارهای راه راهی که یک در میان از جنس تور (در واقع تراکم بافت در آن ناحیه کمتر می باشد) تشکیل شده است. نحوه چاپ و تولید پرده های زبرا مانند پرده شید است، با این تفاوت که پرده زبرا با فاصله های مشخص (معمولاً 5 سانت) و نواری شکل دارای قسمت های توری هستند، که مسیر حرکت آن ها برای جمع شدن عمودی است، پس از جمع شدن در یک قاب قرار می گیرد. به همین دلیل به آن ها پرده شید توری نیز گفته می شود. پس از طراحی مناسب با در نظر گرفتن این نوارهای افقی توری و هماهنگ با محیط، چاپ و تولید می شود، که وجود نوارهای توری در آن باعث اثربخشی بهتر و کنترل و هدایت بهتر نور آفتاب به فضای داخل می گردد.

کاربرد پرده زبرا: چاپ تصاویر شخصی، تجاری تبلیغاتی و... و نصب آن در محیط های مسکونی و تجاری و اداری و... .

مزایا چاپ روی پرده زبرا:

امکان تنظیم کم و زیاد شدن نور بیرون و جلوگیری از ورود نور مستقیم آفتاب و کم کردن شدت آن، در پرده زبرا وجود دارد.

چاپ پرده زبرا  صد در صد قابل شست و شو می باشد.

در برابر نور خورشید، رطوبت و صدمه های احتمالی مقاوم است.

چاپ پرده زبرا دارای عمر طولانی و ضمانت 5 ساله تثبیت رنگ می باشد.

نصب سریع

معایب چاپ پرده زبرا:

به علت وجود نوارهای توری، طراحی تصویری که خوانا و مشخص باشد، دشوار خواهد بود.

چاپ پرده پانچی

 پرده پانچی، یا به اصطلاح پرده گونی بافت، در ابعاد و اندازه های محدودتری نسبت به پرده شید، لوردراپه و زبرا می باشد. پرده پانچی غالباً در سایز 1.5 متر و با ارتفاع 3 متر تهیه می شود. پس از این که طرح پرده را با دکوراسیون داخلی فضای خود هماهنگ نمودید، روی پرده های پانچی از جنس پارچه چاپ انجام می شود، یک ردیف پانچ یا حلقه هایی با قاب استیل ضد زنگ در بالای پرده قرار ایجاد می شود، تا میله ای که نقش چوب پرده را دارد، بتواند از داخل آن ها عبور کند و با حرکت افقی باز و جمع شود. به دلیل وجود این حلقه های پانچ شده، این پرده ها، پرده های پانچی نام گرفته اند.

کاربرد چاپ پرده پانچی: استفاده در محیط های اداری و مسکونی

چاپ روی پرده شید با سه متریال مختلف چاپ و تولید می شود. که همگی قابل شستشو و دارای ضمانت کتبی می باشند. چاپ پرده شید روی متریال های سولیت، پارچه و مش انجام می شود. حداکثر عرض جهت چاپ پرده شید و چاپ پرده لوردراپه 300 سانتی متر می باشد ولی از نظر طول هیچ محدودیتی ندارد. چاپ پرده لودراپه و شید با تصویر اختصاصی و سفارشی و با توجه به سایز پنجره یا شیشه شما تولید می شود. چاپ روی پرده ها با دستگاه مخصوص چاپ پرده انجام می شود و دارای 5 سال گارانتی تثبیت رنگ می باشد. نوع مرکب و دستگاه چاپ پرده مخصوص این کار می باشد. چاپ روی پرده شید و چاپ پرده لوردراپه جهت مصارف تبلیغاتی و دکوراتیو انجام می شود.

چاپ پرده شید

پرده هایی هستند بالارو یا در واقع رول میشوند به بالا و درون قاب می روند. این کار به وسیله قرقره ای انجام می وشد که در گوشه سمت راست آنها تعبیه می شود. پرده شید را میتوان با طرح های اسلیمی، وکتور، منظره ، عکس های شخصی و ... چاپ و تولید نمود.

چاپ پرده لوردراپه

پرده های لودراپه در واقع از تعدادی پره های عمودی تشکیل می شود که بصورت منظم در کنار یکدیگر قرار می گیرند. از چاپ روی پرده لوردراپه بیشتر در مکان های عمومی مانند رستوران ها، ادارات، شرکت ها ، مراکز تجاری و ... استفاده می شود. شاید یکی از مزایای چاپ پرده لودراپه عدم محدودیت سایز جهت چاپ و تولید باشد. ضمنا هیچ محدودیتی در طرح و تصویر شما برای چاپ وجود ندارد. مانند عکس های شخصی و خانوادگی و تجاری. از سایر ویژگی های چاپ پرده های لودراپه میتوان به قابل شستشو بودن، مقاوم در برابر نو آفتاب، رطوبت و پارگی اشاره نمود. پرده لوردراپه را پرده کرکره عمودی نیز می گویند.

چاپ پرده زبرا

سیستم تولید و چاپ پرده های زبرا مانند شبیه پرده شید می باشد ولی با این تفاوت که با فاصله های مشخص دارای قسمتی های توری شکل می باشد که پس از چاپ و ست کردن با دکوراسیون خود زیبایی اثر بخشی را به جا می گذارد. حداکثر عرض قابل چاپ روی پرده زبرا 300 سانتی متر می باشد. چاپ پرده زبرا با تصویر های شخصی ، خانوادگی و تجاری و ... با توجه به سلیقه شما تولید می شود. چاپ پرده زبرا را پرده های شید توری نیز می شناسند. قابل ذکر است چاپ روی پرده زبرا مقاوم در برابر نور خورشید ، رطوبت و پارگی می باشد همچنین این پرده ها قابلیت 100% شستشو را دارند.

چاپ پرده پانچی

چاپ روی پرده پانچی یا پرده گونی بافت غالبا در سایز 150 و با ارتفاع 300 سانتی متر انجام می شود. شما میتوانید طرح سفارشی خود را متناسب با دکوراسیون خود انتخاب نمایید تا چاپ روی پرده پانچی انجام شود. این پرده ها با توجه به ضخامتی که دارند از نفوذ نور جلوگیری می کنند. از پرده های پانچی در محیط اداری و مسکونی استفاده می شود.

چاپ روی کوسن | نازبالش | چاپ عکس روی پرده | چاپ شید رول | چاپ عکس روی شید | پرده تصویری | چاپ شید رول | چاپ عکس روی لوردراپه | چاپ تصویر دلخواه روی انواع پرده شید ، لوردراپه ، زبرا و پانچی | چاپ دیجیتال روی پرده

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )