چاپ لیبل

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لیبل ها کاغذ های پشت چسبداری هستند که در انواع مختلف موجود هستند، چاپ دیجیتال لیبل می تواند در تعداد کم و دلخواه باشد چرا که چاپ دیجیتال لیبل به وسیله دستگاه های دیجیتال انجام می شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دیجیتال لیبل

لیبل ها کاغذ های پشت چسبداری هستند که در انواع مختلف موجود هستند، چاپ دیجیتال لیبل می تواند در تعداد کم و دلخواه باشد چرا که چاپ دیجیتال لیبل به وسیله دستگاه های دیجیتال انجام می شود و در زمانی که تعداد بالاتر رود به علت جوهر مصرفی گرانتر و اصطحلاک دستگاه دیجیتال هزینه چاپ بسیار بالاتر محاسبه می گردد واصطلاحاً به صرفه نیست. چاپ دیجیتال لیبل روی کاغذ گلاسه‌ی مات یا براقِ پشت چسب دار انجام می شود. چاپ لیبل دیجیتال بصورت رنگی انجام می‌شود و قابل ارائه در سایزهای A6، A5، A4 و 5*8 سانت و یا با برش خاص می باشد. کیفیت چاپ بر روی این نوع لیبل خیلی مناسب و مطلوب است. برای ایجاد فضای اطمینان در هنگام برش بهتر است نوشته های لیبل حداقل 3 میلیمتر از لبه کار فاصله داشته باشند.
برای نحوه ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی چاپ دیجیتال لیبل می بایست روی تصاویر بالا کلیک نمائید. چاپ دیجیتال لیبل در کمتر از 3 ساعت انجام و آماده ارسال می شود. البته چاپ دیجیتال لیبل با برش های طرح دار نیاز به کمی زمان بیشتر دارد، برای لیبل های با برش های طرح دار حتماً می بایست فایل وکتور جهت برش ارسال نمائید. حداکثر سایز چاپ لیبل پشت چسب دار 30*40 سانتی متر می باشد در صورتی که سایز بزرگتری مد نظر دارید می توانید از منو لارج فرمت چاپ استیکر رو انتخاب نمائید.

قیمت سفارش چاپ دیجیتال لیبل

قیمت چاپ دیجیتال لیبل برای تعداد پائین و تیراژ کم مناسب می باشد در صورتی کار شما تیراژ بالا است چاپ افست لیبل مناسب شما می باشد. می توانید از منو چاپ افست و سپس چاپ لیبل اقدام به ثبت سفارش نمائید.

موارد مهم در طراحی و چاپ لیبل

برچسب زدن و یا لیبل زدن کالاها فقط برای زیبایی و تبلیغ برند محصول نمی باشد بلکه باید در آن اطلاعات مهمتری نیز لحاظ گردد و مصرف کنندگان هنگام مصرف به آن دقت می کنند. برچسب محصول در اشکال مختلفی قابل عرضه می باشند که اگر شما قالب خاصی برای لیبل کالای خود در نظر ندارید برای چاپ لیبل باید از چاپ افست لیبل قالب خاص و چاپ دیجیتال لیبل با برش خاص استفاده نمایید. در واقع لیبل ها موجب می شوند که ما از محتویات و مواد تشکیل دهنده ای که می خواهیم استفاده کنیم مطلع شویم. در طراحی و چاپ لیبل باید مطمئن شوید که اطلاعاتی که روی لیبل‌ها می باشد کاملاً درست است.


اهمیت لیبل داشتن محصولات

همانطور که گفته شد لیبل‌ها موجب می‌شوند که با محتویات و مواد تشکیل دهندۀ آشنا شویم و امروزه این موضوع به دلیل دارای اهمیت شده است که با نوشتن کامل محتویات محصولات می توان بسیاری از موارد را کنترل نمود. لیبل ها در محصولات دارویی و غذایی بسیار کاربردی می باشند. از دیگر مزایای لیبل‌ها اینست که موارد نحوه استفاده صحیح از کالا نیز روی آنها قابل ثبت می باشد.

یک لیبل و یا برچسب محصولِ مناسب و زیبا می تواند موجب جلب توجه مشتریان گردد. محصولی که شما ارائه می دهید ممکن است برای مشتریان بسیار مفید و مؤثر باشد اما در دنیای رقابتی کنونی فقط محصول کافی نیست و باید متناسب با کالای شما طراحی و چاپ لیبل انجام شود. لیبل‌ها بیانگر هویت کالای شما می‌باشند و آن را توصیف می‌کنند. در طراحی لیبل فرصت مناسبی در اختیار شما گذاشته می‌شود تا بتوانید لیبل کالای خود را از سایر لیبل‌های رقبا متمایز نمائید و موجب جلب توجه مشتریان شوید و این تمایزها از رقبا در نهایت به نفع هویت و ماندگاری برند شما تمام می‌شود. لیبل مناسب حتی بر خرید مصرف کنندگان نیز تأثیر می گذارد زمانی که محصولات شما در قفسه سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها قرار می گیرد ممکن است مشابه کالای شما چند مورد دیگر هم وجود داشته باشد؛ چیزی که در جذابیت کالای شما تأثیر گذارد نوع بسته بندی و لیبل شما می باشد. جالب اینست که بدانید شرایط ظاهری یک کالا در فروش آن کالا نقش بسیار مؤثری ایفاء می کند.

جهت مشاهده و سفارش انواع لیبل افست کلیک نمایید.