چاپ فولدر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ فوری

چاپ فوری دیجیتال

چاپ دیجیتال به طور کلی فوری تلقی می شود چرا که معمولا دستگاه های چاپ دیجیتال در دسترس تر هستند، دستگاه های چاپ دیجیتال یا دستگاه چاپ فوری معمولا کوچک تر و در دسترس تر هستند به همین علت امکان نگهداری آن بر عکس دستگاه چاپ افست در تمامی مکان ها با هر متراژی وجود دارد. چاپ دیجیتال فوری برای تعداد پایین تر انجام می شود و به هیچ عنوان برای تعداد بالا توجیح اقتصادی نخواهد داشت، چاپ دیجیتال یا چاپ فوری در زمانی کاربرد دارد که شما با عجله محصولی را برای چاپ با تعداد کم مد نظرتان است. در این شرایط می توانید برای ثبت سفارش چاپ دیجیتال فوری اقدام نمایید.چاپ دیجیتال جوهر افشان یا چاپ دیجیتال لیزری

چاپ فوری محصولات افست

اگر شما محدودیت زمان برای سفارش و چاپ محصولی را دارید، با ما در تماس باشید. آماده سازی هر محصول، نیاز به یک بازه زمانی دارد. اما ما می توانیم اغلب محصولاتی که می خواهید را ظرف 2-3 ساعت آماده کنیم. اگر تهران هستید، برای شما با پیک و اگر در شهرستان هستید، با تیپاکس و یا هر باربری که بخواهید، می توانیم ارسال کنیم.
این محصولات عموماً شامل فوری، تراکت فوری، کاتالوگ فوری، بروشور فوری، چاپ کارت دعوت فوری، چاپ ساک دستی فوری، چاپ فوری فولدر و... می شوند. که ما علاوه بر طراحی فوری، می توانیم آن ها را چاپ و تولید کنیم، و خیلی زود به دست شما برسانیم. ما بخشی از سایت را برای این نوع سفارشات اختصاص دادیم؛ و محصولاتی را در آن قرار داده ایم، که بر اساس تجربه، همیشه افراد نیاز بیشتری به چاپ فوری آن ها داشته اند.
اگر محصول مورد نظر شما در این بخش موجود نمی باشد، برای ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید:
-تلگرام 09196813087
-لینک های درج شده در سایت

چگونگی آماده سازی سفارشات چاپ فوری

1.فایل چاپی مورد نظرتان را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید.
2.اگر فایل شما آماده نیست، تصاویر و اطلاعات لازم برای ما بفرستید، تا ما سفارش طراحی فوری برای شما ثبت کنیم.
3. بعد از مشخص شدن فایل، و کنترل طرح با توجه به ابعاد و نوع محصول، سفارش شما را ثبت و وارد مرحله چاپ و تولید می کنیم.
4. به این ترتیب سفارش شما را بر اساس نوع محصول، اندازه و تعداد در همان بازه زمانی که شما تعیین می کنید، چاپ و تولید می کنیم. 
5. به محض آماده شدن محصول سفارشی شما، با شما تماس گرفته و برای تحویل کالا هماهنگی های لازم را انجام می دهیم.

چرا چاپ فوری

شاید شما در شرایطی باشید که نیاز به محصولی دارید که تصور می کنید دیگر فرصت تهیه آن برای شما وجود ندارد. اما ما می توانیم آن محصول را برای شما چاپ و تولید کنیم. محصولاتی که با دستگاه چاپ دیجیتال چاپ می شوند به صورت عادی زمان تحویل کوتاهی دارند. اما محصولاتی که با دستگاه چاپ افست تولید می شوند، اکثراً نیاز به زمان طولانی‌تر دارند و اصولاً حداقل تعداد سفارش آن‌ها تیراژ بالا و معمولاً 1000 عدد است.
به همین دلایل ما بخشی از سایت را به این نوع سفارشات اختصاص داده ایم. تا وقتی شما و سایر مشتریان به این چنین محصولات نیاز داشتید، بتوانید در مدت زمانی کوتاه، حتی ظرف چند ساعت آن ها را تحویل بگیرید. به این ترتیب دیگر وقتی در چنین شرایطی قرار می گیرید، ناراحت نباشید. تنها کافیست از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید، مشخصات سفارش خود را بدهید، تا بتوانیم سفارش شما را مطابق با خواسته شما چاپ و تولید کنیم.

نقش سفارش چاپ فوری در عرصه تبلیغات

در عرصه چاپ و تبلیغات، این موضوع بسیار حائز اهمیت است، که شما همیشه حضور داشته باشید و نقش پررنگی بین سایر رقیبان خود ایفا کنید. اکنون دستگاه چاپ دیجیتال این فرصت را به ما و شما می دهد تا بتوانیم محصولات زیادی را به کمک این دستگاه تولید کنیم و به سرعت به دست همه برسانیم.
به این وسیله تبلیغات پیوسته و مداوم شما می تواند به کسب و کار شما نیرو ببخشد. و باعث شود تا برند شما بی وقفه در حال تبلیغات باشد. مخصوصاً تبلیغات با محصولاتی هم چون تراکت، بروشور، پوستر و... . که محصولاتی هستند که می توانید به محض این که اراده کنید، تعداد زیادی از آن ها را تهیه کنید. با ثبت سفارش چاپ فوری این محصولات ما کلیه محصولات داخل سایت را می توانیم در مدت زمانی کوتاه به دست شما برسانیم.

محصولات چاپ فوری

محصولاتی که امکان چاپ فوری دارند بسیار زیاد هستند. اما برخی از آن ها هستند که مشتریان بیشتر از همه به آن ها نیاز پیدا خواهند کرد، که ما در ادامه به  آن ها اشاره می کنیم. این نوع سفارشات به دو دسته تقسیم می شوند. 1) محصولات چاپ دیجیتال که به صورت عادی زمان تحویل سریع دارند. 2) محصولات چاپ افست که زمان تحویل طولانی تری دارند. اما ما برای اینکه بتوانیم آن ها را آماده کنیم، از دستگاه چاپ دیجیتال استفاده می کنیم. در این قسمت از سایت ما به شرح گروه دوم می پردازیم.
-کارت ویزیت فوری: کارت ویزیت معرف شما است. وسیله ای کوچک که به دلیل اشغال فضای کم افراد می توانند مدت طولانی آن را نزد خود نگاه دارند. و یا برای دریافت اطلاعات شما دیگر نیازی به یادداشت آن ندارند. جنس های مختلفی دارد. اما برای سفارش چاپ فوری کارت ویزیت یه مقدار برای انتخاب جنس محدودیت خواهید داشت.
-کاتالوگ فوری: کاتالوگ فوری یکی از لازمه هایی است که نیاز فوری به آن زیاد اتفاق می افتد. در نمایشگاه ها، همایش ها، جلسات کاری و برای کلیه امورتبلیغاتی وجود کاتالوگ بسیار واجب می باشد. چرا که کاتالوگ معرفی محصولات و خدماتی که ارائه می دهید را به مراتب ساده تر می سازد. انقدر این وسیله کاربردی است که به دفعات پیش آمده که افراد در چنین رویداد هایی به تعدادی دیگر از کاتالوگ فوری نیاز پیدا کرده اند. و با ثبت سفارش چاپ فوری کاتالوگ ما توانسته ایم ظرف چند ساعت تعداد زیادی کاتالوگ به دست ان ها برسانیم.
-چاپ تراکت فوری | چاپ فوری بروشور: تراکت و بروشور از جمله محصولاتی است که هر تعدادی از آن سفارش چاپ بدهید، باز هم کم است. اگر در یک رویداد نمایشگاهی شرکت کرده اید بهترین فرصت برای توزیع این تراکت و بروشورها است. در رویداد هایی که محدودیت زمانی ندارید، می توانید سفارش چاپ غیر فوری ثبت کنید. برای شما به صرفه تر هم خواهد بود. اما اگر محدودیت زمانی دارید، حتما تا پایان رویداد به توزیع تراکت ادامه بدهید. زیرا شرکت کردن در چنین رویدادهایی به دفعات اتفاق نمی افتد. بنابراین بهتر است از فرصت استفاده کنید.
-چاپ پوستر فوری: علاوه بر چاپ بروشور فوری و تراکت، چاپ فوری پوستر از جمله آیتم های تبلیغاتی ای است که می تواند برای شما مفید باشد.  مخصوصاً اگر در رویدادی مثل نمایشگاه شرکت کرده اید، تا پایان نمایشگاه این تبلیغات را ادامه بدهید. چون در غیر این صورت حجم زیادی از بینندگان و مشتریان را از دست خواهید داد.
-چاپ فوری کارت دعوت چاپ فوری کارت پستال : اگر به صورت ناگهانی به مناسبت های مختلف به این محصولات نیاز پیدا کردید، ما می توانیم تعداد انبوهی را ظرف چند ساعت با طرح دلخواه شما چاپ کنیم. سایزهای مختلفی برای این کارت ها در نظر گرفته ایم که برای ثبت سفارش کافیست از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. تا ما سفارش شما را با طرح شما در ابعاد و جنس مورد نظر شما چاپ و تولید کنیم.
-چاپ ساک دستی فوری : بسیار از فروشگاه ها، غرفه دارها در نمایشگاه و کسب و کارهای دیگر با مصرف مداوم ساک دستی ممکن است تحت شرایطی نیاز به این محصول داشته باشند. به طوریکه باید فوری به دستشان برسد. شما نیز اگر در چنین موقعیتی هستید، فایل مورد نظرتان را برای ما بفرستید، تا ما سفارش ساک دستی فوری مورد نظر شما را بر اساس مشخصات شما چاپ و تولید کنیم.
-چاپ فولدر فوری : فولدر همان پوشه ای است که برای ارائه اوراق و مدارک و کاتالوگ و... از آن استفاده می کنند. در محیط هایی که استفاده از این نوع محصول زیاد است، حتماً چاپ فوری فولدر با لوگوی خود را سفارش بدهید و توزیع کنید. چون علاوه بر این که این محصول یک نوع محصول تبلیغاتی است، بلکه محصولی کاربردی است که افراد می توانند از آن استفاده کنند.

طراحی فوری

اگر در موقعیتی قرار گرفته اید که به این محصولات نیاز دارید، اما فایل مناسب برای چاپ آن ها را ندارید، تیم طراحی ما می تواند در زمان کم برای شما یک طرح مناسب طراحی کند. وقتی شما ثبت سفارش چاپ فوری دارید، ولی فایل ندارید، لازم است تا سفارش طراحی فوری را هم ثبت کنید. تا ما برای شما طرحی که می خواهید را طراحی کنیم. به این ترتیب که کار طراحی شما را در اولویت قرار می دهیم. و با توجه به کاربرد، نوع کسب و کار، رنگ سازمانی، مشخصات و کلیه موارد مهم، فایل شما را آماده می کنیم. تا وارد مرحله چاپ شود. طراحی فوری یک مقدار از طراحی عادی بالاتر خواهد بود. دلیل آن محدودیت زمانی و ایجاد تغییر در برنامه ریزی سفارشات طراحی مجموعه می باشد.

چاپ فوری

هزینه چاپ فوری بستگی به نوع محصول، اندازه و تعداد سفارش دارد. علاوه بر آن برخی مواقع برای اینکه کار شما را بتوانیم در اولویت قرار بدهیم، برنامه های چاپ دچار تغییر و جابه جایی می شود. دیگر از دستگاه چاپ افست برای چاپ و تولید محصولات فوری استفاده نمی کنیم. دستگاه دیجیتال گزینه بهتری برای آماده سازی سفارشات فوری می باشد. این عوامل همه باعث بالا رفتن هزینه چاپ فوری محصولاتی از جمله چاپ فوری بروشور، چاپ فوری تراکت، چاپ فوری کاتالوگ، چاپ فوری کارت ویزیت و ... می شود.

مزایای ثبت سفارش چاپ فوری

- امکان دریافت تعداد زیادی از محصول مورد نظر
- تحویل کالا در زمانی بسیار کوتاه، حتی چند ساعت
- کیفیت چاپ و تولید مطلوب
- امکان طراحی فوری برای افرادی که فایل آماده چاپ فوری ندارند.
- امکان سفارش فوری تعداد کمتر از هزار عدد

معایب ثبت سفارش چاپ فوری 

- کم بودن کیفیت چاپ ورنگ ها به نسبت سفارش عادی
- هزینه بالاتر برای هر عدد نسبت به سفارش عادی

چاپ دیجیتال فوری

شما برای مشاوره می توانید با ما در ارتباط باشید و تعداد سفارش خود را با ما مطرح کنید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که از دستگاه چاپ افست استفاده کنید و یا از دستگاه چاپ دیجیتال فوری. معمولاً سفارشات زیر هزار عدد با دستگاه چاپ دیجیتال بصورت فوری مقرون به صرفه تر خواهد بود، و هم با سرعت بیشتری به دست شما می رسد و به همین دلیل به آن چاپ دیجیتال فوری می گویند.

چاپ دیجیتال در دو گروه چاپ دیجیتال دستگاه های عریض(لارج فرمت) و چاپ دیجیتال فوری صورت می گیرد. محصولات افست هم با چاپ دیجیتال فوری برای شما می تواند برای تیراژ های زیر هزار عدد، اندازه های کوچک و سفارش هایی که دارای محدودیت زمانی است، گزینه خوبی باشد.

شاید شما در مجموعه کوچکی فعالیت می کنید که نیاز به تعداد کمی از محصولات چاپی داشته باشید، بنابراین سفارشتان با چاپ دستگاه افست، برایتان مقرون به صرفه نخواهد بود. در این صورت باید از طریق چاپ دیجیتال یا چاپ فوری با دستگاه دیجیتال اقدام به تهیه آن ها کنید. با این کار چاپ دیجیتال فوری هم برای شما بسیار کمتر از چاپ افست خواهد بود.
شاید هم در یک فضای عمومی هستید، در نمایشگاه غرفه دارید، یا مجموعه شما در یک همایش و یا جشن افتتاحیه شرکت کرده، ممکن است اسپانسر یک رویداد باشید، و یا هرجایی که شما در حال توزیع کارت ویزیت، بروشور، پوستر، کاتالوگ و... هستید و یکی از محصولات چاپی شما تمام شده است، شما با بانی چاپ می توانید بین 1 الی 3 ساعت تعداد زیادی از آن محصولات را دریافت کنید.

کیفیت چاپ محصولات افست  با چاپ دیجیتال فوری به اندازه چاپ افست نخواهد بود، البته این موضوع شامل چاپ استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی نمی باشد.

بانی چاپ نیز این توانایی را دارد، که کلیه سفارش چاپ دیجیتال شما را در صورتی که طرح آماده برای چاپ داشته باشید، به مدت 3 ساعت برای شما آماده کند. اما اگر طرح آماده ندارید، می توانید سفارش طراحی خود را ثبت کنید و یا از طریق راه های ارتباطی برای درخواست طراحی، با ما در تماس باشید. بخش طراحی بانی چاپ قادر است، در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین تصویر را برای شما طراحی کند.

خدمات فوری چاپ و تبلیغات یکروزه

چاپ دیجیتال فوری برای چاپ محصولاتی مانند:
چاپ فوری کارت ویزیت
چاپ فوری کاتالوگ 
چاپ فوری بروشور و پوستر
چاپ فوری سربرگ
چاپ فوری کارت دعوت و چاپ فوری کارت تبریک
چاپ فوری کارت ویزیت پی وی سی
چاپ فوری فولدر
بسیار پر کاربرد تر از سایر محصولات افست می باشد. افراد زیادی هستند که در نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و سایر مکان هایی که در آن جا این محصولات توزیع می شوند، به سرعت موجودی کارت و کاتالوگ و بروشورشان به اتمام می رسد و به چاپ دیجیتال فوری نیاز پیدا می کنند.

چاپ محصولاتی مانند کارت دعوت، کارت تبریک، تراکت و همه محصولاتی شبیه به این به راحتی و با سرعت توسط چاپ دیجیتال قابل چاپ می باشند.

همچنین برخی از اجزای نمایشگاهی مانند پاپ آپ، رول آپ، استند ایکس، چاپ میز کانتر، استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی و... در طول نهایت 3 ساعت با بانی چاپ در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

حتی چاپ فوری دیجیتال محصولات چاپ دیجیتال مانند، چاپ بک لایت،استیکر و... هم در مدت زمان کوتاه توسط دستگاه چاپ دیجیتال عریض و لارج فرمت امکان پذیر است.

چاپ فوری کارت ویزیت

چاپ فوری کارت ویزیت یکی از مهم ترین ها برای معرفی شما است. شما برای اینکه مشخصات خود را به کسی بدهید، لازم است همیشه چند کارت ویزیت در جیب خود یا دفتر کارتان داشته باشید. کارت ویزیت در نمایشگاه ها، همایش ها، محل کار، سمینارها، جلسه های کاری و... بسیار پر کاربرد می باشد و در صورت اتمام آن شما نیاز به چاپ دیجیتال فوری برای تهیه دوباره چاپ دیجیتال کارت ویزیت خواهید داشت.

چاپ فوری کاتالوگ

شما برای معرفی خدمات و یا محصولات خودتان به نیاز خواهید داشت. برای جلسه های همکاری، نمایشگاه ها، بازاریابی و... هر قدمی که در کار بر می دارید، اینکه چطوری محصولات یا خدماتتان را پرزنت می کنید، تاثیر بسیار زیادی در افراد دارد. همچنین شما همیشه باید یک کاتالوگ دیجیتال چاپ فوری در اختیار همکارانتان قرار دهید، تا زمانی که نیاز به همکاری با شما داشتند، بتوانند به راحتی لیستی برای انتخاب از بین توانایی های شما داشته باشند و با شما تماس بگیرند. به همین دلیل ممکن است به سرعت کاتالوگ های شما تمام شود، پس در این صورت شما به داشتن کاتالوگ های بیشتری احتیاج دارید. چاپ دیجیتال فوری کاتالوگ می تواند به شما کمک کند تا در عرض نهایتاً 3 ساعت دوباره تعداد زیادی کاتالوگ به دست شما برسد.

چاپ فوری بروشور و پوستر

ممکن است مایل باشید، لیستی از خدمات و یا کالاهایتان را در جاهایی مانند نمایشگاه ها انتشار دهید، اما کاتالوگ گزینه گرانی برای این کار است. پس، از چاپ بروشور استفاده کنید و خلاصه ای از مطالب را با هزینه کمتری انتشار دهید. بروشورها سریع تر از هر چیزی در نمایشگاه و فضاهایی که بروشور توزیع می کنید، ممکن است تمام شود و شما نیاز داشته باشید که به سرعت تعداد زیاد دیگری از آن را داشته باشید. پس چاپ دیجیتال فوری بروشور برای شما مفید خواهد بود.

چاپ فوری سربرگ

سربرگ ها هم در محیط های اداری ممکن است سریع تمام شود و یک شرکت نیاز فوری به آن داشته باشد. پس باید سفارش چاپ دیجیتال فوری سربرگ ثبت کند، چون با چاپ افست همه موارد به زمان بیشتری نیاز دارد. سربرگ ها نشان دهنده نظم یک مجموعه است و همیشه باید در شرکت و محل کار شما برای استفاده وجود داشته باشد.

چاپ فوری کارت دعوت و چاپ فوری کارت تبریک

شما برای کلیه رویدادها، جشن ها، سمینارها، افتتاحیه ها، همایش ها و... به تعداد شرکت کنندگان، نیاز به کارت دعوت دارید و با چاپ فوری کارت دعوت یا چاپ دیجیتال کارت دعوت می توانید برای مدعوین کارت دعوت ارسال کنید. شاید هم نزدیک سال نو و مناسبت های همچون شب یلدا، روز مادر، روز پدر و... به کارت هایی نیاز دارید، که در آن به اطرافیانتان تبریک بگویید. می توانید با چاپ نوشته و نام برند خود، بر روی آن و ارسال کارت چاپ دیجیتال برای مشتریان و همکاران، برای آنان ارزش قائل شوید. برای این کار باید سفارش چاپ دیجیتال فوری کارت تبریک ثبت کنید و چاپ فوری دیجیتال کارت تبریک را انجام دهید.

چاپ فوری کارت ویزیت پی وی سی

پی وی سی یکی از محبوب ترین جنس هایی است، که افراد برای دیجیتال پی وی سی از آن استفاده می کنند. با چاپ فوری دیجیتال کارت پی وی سی، کارت ویزیت پی وی سی خود را در زمان کوتاه تهیه کنید. چاپ کارت پی وی سی دارای کیفیت بالا با متریال عالی در بازه زمانی کوتاه در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

چاپ فوری فولدر

فولدر نوعی پوشه است که دارای یک نگهدارنده برای نگه داشتن اوراق شما در کنار هم است. چاپ فوری فولدر با سرعت زیاد و در زمان کوتاه برای شما توسط دستگاه فوری چاپ دیجیتال، چاپ فولدر انجام می گیرد.

طراحی فوری | چاپ فوری | چاپ فوری دیجیتال | ارسال سریع | چاپ فوری کارت ویزیت | چاپ فوری کاتالوگ

چاپ فوری و ارسال سریع

چاپ فوری 2 ساعته شامل موارد فوق می باشد : چاپ فوری کارت ویزیت، چاپ فوری کاتالوگ، چاپ فوری تراکت و سایر محصولات افست امکان پذیر می باشد. ضمنا چاپ فوری استندهای نمایشگاهی نیر در مدت 2 ساعت امکان پذیر می باشد مانند : چاپ فوری پاپ آپ، چاپ فوری رول آپ، چاپ فوری استندهای تبلیغاتی، چاپ فوری استند ایکس و سایر محصولاتی که در نمایشگاه ها استفاده می شود. همچنین بانی چاپ دارای امکانات چاپ دیجتال برای تولید و چاپ فوری استیکر، چاپ فوری انواع بک لایت و سایر محصولات چاپ دیجیتال را دارا می باشد. لازم به ذکر است در چاپ فوری یا همان چاپ دیجیتال کیفیت به اندازه دستگاه های افست نمی باشد(البته این موضوع مربوط به چاپ فوری برای استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی نمی شود) و محصولات نمایشگاهی بالاترین کیفیت ارائه می شوند. چاپ دیجیتال محصولات افست بیشتر در کارهای با تیراژ کم انجام می شود که بیشتر در تولید این محصولات محوریت بر سرعت در کنار کیفیت می باشد. شما برای سفارش هر محصول یا خدمات چاپ فوری می بایست فایل آماده چاپ خود را برای ما به شماره تلگرام 09196813087 ارسال نمائید. لازم به ذکر است در صورت داشتن عجله برای تحویل گرفتن سفارشات خود می بایست ارسال فایل را به سرعت انجام داده و همچنین مبلغ سفارش خود را هم نیز واریز نمائید ( بدیهی است چاپ پس از واریز وجه توسط شما انجام می شود) سپس می توانید اطلاعات تماس و یا محلی که می بایست کارهای چاپ شده برای شما ارسال گردد را اعلام تا بمحض آماده شدن سفارشات چاپی برای شما ارسال گردد. بانی چاپ هیچ محدودیتی برای تیراژ و تعداد مورد نیاز شما برای چاپ فوری ندارد. همچنین قابل ذکر است در صورتی که شما برای هر یک از محصولات چاپ فوری هیچ طرح آماده ای ندارید میتوانید با همان روش هائی که ذکر شد اطلاعات خود را ارسال بفرمائید تا جهت طراجی فوری و سپس جهت چاپ فوری اقدام گردد.

چاپ فوری افست

در صورتی که می خواهید با تیراژ بالا یک سفارش چاپی بدهید و چاپ دیجیتال برای شما بالا تمام می شود لطفا با ما تماس بگیرید. در مجموعه بانی چاپ سفارش چاپ فوری افست غالبا بصورت روزانه تحویل می گردد. برای مثال سفارش چاپ فوری کاتالوگ در تیراژ بیش از 1000 عدد در کمتر از یک روز امکان تحویل می باشد.