چاپ تقویم

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ دیجیتال تقویم رومیزی

سفارش چاپ دیجیتال تقویم رومیزی در 2 سایز بالا امکانپذیر می باشد. شما می توانید طرح و تصویر دلخواه خود را بر روی برگه های تقویم رومیزی چاپ نمائید. برای مشاهده قیمت ها و نحوه ثبت سفارش و توضیحات بیشتر بر روی عکس های بالا کلیک نمائید. چاپ تقویم رومیزی دیجیتال در تعداد دلخواه شما چاپ و تولید می شود در صورتی چاپ تقویم رومیزی با تعداد کم یا تیراژ کم مد نظر شما نیست بهتر است چاپ تقویم رومیزی افست را انتخاب نمائید که قیمت های به مراتب پائین‌تری دارد. 

چاپ عکس روی تقویم رومیزی دیجیتال

در صورتی که طراحی ندارید و می خواهید صرفاً یه تعداد عکس پشت برگه های تقویم داشته باشید نیازی به پرداخت هزینه طراحی نیست، صرفاً می بایست عکس های با کیفیت خود را برای ما ارسال نمائید. در نظر داشته باشید که با توجه به نوع تقویم جهت چاپ تقویم رومیزی بهتر است از عکس و تصاویر افقی انتخاب نمائید.

قیمت سفارش چاپ دیجیتال تقویم رومیزی

با توجه به تعداد و سایزی که انتخاب می کنید قیمت سفارش شما محاسبه می گردد. در صورتی که روی محصولات بالا کلیک نمائید زمان تحویل، نحوه ثبت سفارش و قیمت در تعداد های مختلف چاپ دیجیتال تقویم رومیزی را مشاهده خواهید کرد. 


طراحی تقویم رومیزی

قبل از شروع سال جدید بسیاری از برندها و شرکت ها شروع می کنند به تهیه هدایای تبلیغاتی برای همکاران و عموم مردم تا در تبلیغات نیز از سایر رقبا عقب نمانند و برندینگ خود را تقویت کنند در میان هدایای تبلیغاتی تقویم رومیزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بسیار پرکاربرد می باشد.
می توان گفت تمام میزهای کاری در ادارات و سازمان‌ها به تقویم رومیزی نیاز دارند و در منازل هم وجود یک تقویم رومیزی مورد نیاز می باشد و این موضوع سبب شده که از تقویم رومیزی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی پرکاربرد استفاده شود.
با طراحی تقویم رومیزی اختصاصی می توانید تصاویر تبلیغاتی، نام تجاری و لوگوی برند خود را در تمام صفحات تقویم رومیزی و حتی پایۀ تقویم رومیزی قرار دهید این موضوع باعث می شود که نام برند شما و تبلیغات مؤثر گرافیکی شما به مدت یکسال در مقابل چشم مخاطبین شما قرار بگیرد.

برای طراحی تقویم رومیزی می توانید با تیم باسابقه و حرفه‌ای مجموعه بانی چاپ ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را اعلام نمایید.