مد و پوشاک
سئوال خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

  چاپ روی لباس

  همانطور که می دانیم صنعت پوشاک دارای طرفداران زیادی می باشد و البته کاربرد فراوان نیز دارد؛ ورود در صنعت پوشاک جای زیادی برای کسب و کار دارد زیرا در این زمینه سلیقه زیادی نیز در انتخاب وجود دارد.
  یکی از مواردی که در صنعت چاپ امروزه طرفدار پیدا کرده است چاپ روی لباس می باشد که هم سلیقه های متعدد را پوشش می دهد و هم در تبلیغات کاربرد گسترده دارد.
  این صنعت نیز مانند سایر صنایع دارای ریزه کاری‌های منحصر به فرد خود می باشد که در صورت عدم رعایت آن نمی توان به موفقیت دست یافت.
  محصولاتی که بانی چاپ در حوزه چاپ روی لباس ارائه می دهد عبارت است از چاپ روی تیشرت، چاپ روی شال و چاپ روسری می باشد که در صورت تمایل به سفارش هر یک می توانید از طریق کانال‌های اجتماعی واتساپ و تلگرام با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمائید.

  چاپ روی تیشرت

  تیشرت‌ها جزءِ پرطرفدارترین انواع پوشاک می باشند و برای افراد در هر گروه سنی، جنسیت و سایزی قابل استفاده است؛ و چاپ روی تی شرت به دلیل کاربردی که در تبلیغات و مارکتینگ دارد دارای پیچیدگی‌های خاص خود می باشد که البته این دلیل نمی شود که دارای مخاطبین زیادی نباشد و برعکس می تواند مورد تقاضاهای متعددی داشته باشد.
  چاپ روی تیشرت در بانی چاپ با مدرن‌ترین دستگاه‌های چاپ انجام می شود که هم دارای ماندگاری بالا است و هم قابلیت شستشوی بالا دارد.
  برای انتخاب طرح چاپ روی تیشرت هم می توانید از نمونه کارهای تیشرت چاپی بانی چاپ استفاده نمایید و هم می توانید طرح اختصاصی خود را از طریق کانال‌های اجتماعی واتساپ و تلگرام برای ما ارسال نمایید.

  کاربرد چاپ روی تیشرت


  چاپ روی تیشرت برای تبلیغات و برندسازی

  برخی از شرکت‌ها برای برند سازی و معرفی بیشتر کسب و کار خود از چاپ تیشرت استفاده می کنند که در اینصورت چاپ طرح اختصاصی روی تیشرت را انجام می دهند و مواردی مانند نام شرکت و لوگو را روی تیشرت چاپ می کنند تا در صورت استفاده از این تیشرت‌ها، نام و لوگوی برند در مکان‌های متعددی نمایان شود؛ این موضوع کمک زیادی در شناخته تر شدن برند می کند.


  ایجاد تمایز و زیبایی با چاپ روی تیشرت

  برخی از افراد تمایل دارند طرح‌های زیبا و خاص خود را روی تیشرت‌ها چاپ نمایند و تیشرت‌های خود را در مراسم خاص استفاده نمایند تا هم خاطره انگیز و زیبا باشد و هم موجب وجه تمایز آنها با سایر افراد گردد.
  این طرح های اختصاصی برای چاپ روی تیشرت می تواند هر چیزی مانند عکس خود فرد، مناظر و یا حیوانات، طرح های انتزاعی مورد علاقه، طرح لباس تیم مورد نظر فرد و ...باشد.


  ست کردن لباس با دوستان، اعضای خانواده و زوجین

  یکی از موارد کاربرد چاپ تیشرت نیز همین ست کردن لباس بین افراد می باشد که می توان با چاپ طرح اختصاصی روی تیشرت با نوع های زنانه و مردانه این ست کردن را اجرا نمود.


  کیفیت چاپ و جنس تیشرت

  شاید برخی از افراد فکر کنند که با فدا نمودن کیفیت جنس تیشرت و یا کیفیت چاپ سود بیشتری عاید می گردد اما بانی چاپ ارائه محصولات با کیفیت در طراحی، چاپ و جنس کالا را از رموز توسعه و موفقیت خود می داند و به این امر واقف است با عدم رعایت کیفیت مناسب موجب از دست دادن مشتریان خود در دراز مدت و کم شدن سودآوری خود خواهد شد.

  طراحی برای چاپ روی تیشرت

  برای انتخاب طرح مناسب برای چاپ روی تیشرت، تیم طراحی با سابقه مجموعه بانی چاپ می تواند زیباترین طرح‌ها را در اختیار شما قرار دهد یا طرح مورد نظر شما را در صورت عدم دسترسی به آن برایتان طراحی نماید و یا در صورت تمایل می توانید طرح دلخواه خود را برای کارشناسان طراحی بانی چاپ ارسال نمایید تا در صورت تأیید کیفیت برای چاپ ارسال گردد.

  چاپ روی شال و چاپ روسری

  از چاپ شال و چاپ روسری نیز امروز استقبال زیاد به عمل می آید زیرا خیلی از خانم‌ها تمایل به استفاده از چاپ طرح اختصاصی روی شال و چاپ طرح دلخواه روی روسری دارند تا از آن در موارد مورد نیاز استفاده نمایند.
  البته از کاربردهای مهم دیگر چاپ روی شال و چاپ روسری در تبلیغات است زیرا خیلی از برندها بویژه برای زمانی که در نمایشگاه‌ها و سمینارها شرکت می کنند تمایل دارند که طرح روی شال یا روسری پرسنل آنها ست باشد و مواردی مانند نام تجاری و لوگوی خود را روی آنها چاپ می کنند.
  این شال‌ها و روسری های چاپی دارای قابلیت شستشو و ماندگاری و دوام بالا می باشند.