عنوان

متن پیام

طراحی محصولات دکوری اختصاصی

محصولات دکوراتیو محصولاتی هستند که در دکوراسیون داخلی به کار می روند. مانند پوستر دیواری، انواع تابلو، کوسن، رانر، رومیزی، پاف، پارتیشن، آسمان مجازی و... . برای سفارش چاپ این محصولات هم می توانید از تصاویر شخصی و دلخواه خودتان استفاده کنید، هم ما می توانیم طرحی که شما در نظر دارید را برای شما طراحی کنیم.
باید این طراحی از لحاظ رنگ‌بندی، سبک، طرح و اندازه با محیط سازگاری داشته باشد و علاوه برآن سلیقه شما نیز در شکل طراحی تأثیر زیادی دارد. در نتیجه ما هم با در نظر گرفتن این موارد برای طراحی به شما مشاوره می دهیم و پس از آن بهترین طراحی و نزدیک ترین طراحی به خواسته شما را برایتان انجام می دهیم.

انواع محصولات دکوراتیو

در این قسمت ما تعدادی از محصولات دکوراتیو را به عنوان محبوب ترین محصولات گروه بندی کرده ایم؛ و در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم. استفاده از این محصولات می تواند فضای خانه یا محل کار شما را متحول کند. چاپ این محصولات و امکان چاپ تصویر دلخواه بر روی آن ها قدرت انتخاب شما را بالا می برد.
چرا که نمونه های آماده محصولات دکوراتیو در بازار با طرح های آماده قابل دسترس است. و اگر نیاز داشته باشید مجبورید از بین آن ها انتخاب کنید. اما الان در صورتی که بخواهید می توانید هر تصویری که خودتان می خواهید را برای چاپ سفارش بدهید؛ و حتی بهتر از ان اینکه با هزینه کم ما می توانیم طرحی که شما می خواهید را برای شما طراحی کنیم.

طراحی پوستر دیواری

طراحی کاغذ دیواری پوستری یکی از تاثیرگذارترین عضوی است که می توانید برای خانه یا محل کارتان سفارش دهید. طرح پوستر دیواری برای اینکه محیط را زیباتر کند بسیار مهم است. نکات زیادی در طراحی پوستر کاغذ دیواری مهم است که باید به آن توجه کنیم.
ما برای اینکه بهترین تصویر را برای شما طراحی کنیم به کمک شما نیاز داریم تا با محیط آشنا بشویم. وقتی ما محیط شما را ببینیم به اینکه شما به چه سبک و رنگ هایی علاقه دارید پی خواهیم برد. برای زیباتر شدن محیط به شما مشاوره می دهیم.
تا با یک طراحی داخلی زیبا، خانه یا محیط کار شما را برای شما دلنشین کنیم. اینکه شما طرح را برای دقیقاً کجا می خواهید اهمیت زیادی دارد. قاعدتاً نوع طراحی برای دیوار یک خانه، با دیوار یک شرکت، یا اتاق خواب کودک، یا حتی یک رستوران همگی با هم تفاوت زیادی دارد.

برای طراحی پوستر دیواری و چاپ پوستر دیواری می توانید با کارشناسان مجموعه بانی چاپ از طریق کانال‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنید.

طراحی تابلو دکوراتیو

انواع تابلوهای دکوراتیو مثل چاپ تابلو بوم کنواس، چاپ تخته شاسی، چاپ تابلو بوم مخمل و... در مجموعه ما انجام می شود، که امکان این برای شما وجود دارد که هر عکسی که می خواهید را برای ما ارسال کنید تا ما آن را برای شما چاپ کنیم. علارغم آن می توانیم طرحی که می خواهید را برای شما طراحی کنیم. در طراحی تابلو معمولاً از سبک های سنتی و مدرن استفاده می کنیم. برای خرید تابلو سنتی می توانیم از شعر، خط، نقوش اسلیمی و... در طراحی به کار ببریم، و خرید تابلو مدرن و طراحی آن از جزئیات مدرن و مینیمال به صورت انتزاعی برای شما استفاده می کنیم. می توانید عکس های خودتان یا شعری که دوست دارید را به ما بدهید تا ما برای شما یک تابلوی زیبا طراحی کنیم.

طراحی پرده

انواع پرده های با کیفیت در تولیدات ما وجود دارد که به غیر از اینکه تصویر دلخواه شما روی آن ها قابل چاپ هستند، ما امکان اینکه آن ها را برای شما طراحی کنیم را هم داریم. برای خانه یا محل کار شما می توانیم طرح هایی را بزنیم که با نوع کاربری، سلیقه شما و رنگبندی سایر اجزای محیط هماهنگی داشته باشد. بسیاری از مشتریان طرح های کلاسیک، گل، مدرن، تصاویر شخصی و... برای خانه خود سفارش می دهند. بسیاری هم در محل کار، از لوگو و تصاویر محصولات یا از طرح های گرافیکی استفاده می کنند. ما نیز می توانیم طرح های انتخابی شما را با به کارگیری خلاقیت و ایده پردازی به یک طرح پرده خاص و منحصر به فرد تبدیل کنیم.


طراحی کوسن، رانر، رومیزی و پاف

تعدادی محصولات مانند کوسن، رانر و رومیزی هستند که با اینکه محصول کوچکی هستند اما در دکوراسیون شما بسیار تأثیرگذار هستند. طراحی این محصولات می تواند به شما کمک کند تا بین اجزای محیط هماهنگی برقرار کنید. این هماهنگی خانه یا محل کار شما را زیباتر می کند. استفاده از این محصولات با طرح های جذاب، خانه شما را دلنشین‌تر و محل کارتان را گرم و دوستانه تر می کند. ما نیز می توانیم طرح هایی برای شما طراحی کنیم که دکوراسیون شما چند برابر زیباتر شود.


طراحی و چاپ روی آباژور و لوستر، روتختی

برای انجام امور دکوراتیو اتاق خواب از مواردی که در زیبایی آن بسیار نقش دارد؛ مواردی همچون طراحی و چاپ روی آباژور و لوستر و روتختی می باشد. البته چاپ روی آباژور و لوستر را می توان در همه جای منزل و محل کار مورد استفاده قرار داد.
برای زیباسازی اتاق خواب نیز همانطور که می دانیم روتختی از مهمترین موارد آن می باشد زیرا در هر اتاق خواب جزءِ اولین مواردی که به نظر می آید همان روتختی اتاق خواب می باشد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )