عنوان

متن پیام

طراحی محصولات دکوری

 محصولات دکوراتیو محصولاتی هستند که در دکوراسیون داخلی به کار می روند. مانند پوستر دیواری، انواع تابلو، کوسن، رانر، رومیزی، پاف، پارتیشن، آسمان مجازی و... . برای سفارش چاپ این محصولات هم می توانید از تصاویر شخصی و دلخواه خودتان استفاده کنید، هم ما می توانیم طرحی که شما در نظر دارید را برای شما طراحی کنیم. باید این طراحی از لحاظ رنگبندی، سبک، طرح و اندازه با محیط سازگاری داشته باشد و علاوه برآن سلیقه شما نیز در شکل طراحی تاثیر زیادی دارد. در نتیجه ما هم با در نظر گرفتن این موارد برای طراحی به شما مشاوره می دهیم و پس از آن بهترین طراحی و نزدیک ترین طراحی به خواسته شما را برایتان انجام می دهیم.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی چاپ دکور

انواع محصولات دکوراتیو
 در این قسمت ما تعدادی از محصولات دکوراتیو را به عنوان محبوب ترین محصولات گروه بندی کرده ایم. و در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم. استفاده از این محصولات می تواند فضای خانه یا محل کار شما را متحول کند. چاپ این محصولات و امکان چاپ تصویر دلخواه بر روی آن ها قدرت انتخاب شما را بالا می برد. چرا که نمونه های آماده محصولات دکوراتیو در بازار با طرح های آماده قابل دسترس است. و اگر نیاز داشته باشید مجبورید از بین آن ها انتخاب کنید. اما الان در صورتی که بخواهید می توانید هر تصویری که خودتان می خواهید را برای چاپ سفارش بدهید. و حتی بهتر از ان اینکه با هزینه کم ما می توانیم طرحی که شما می خواهید را برای شما طراحی کنیم.

طراحی پوستر دیواری:
 طراحی کاغذ دیواری پوستری یکی از تاثیرگذار ترین عضوی است که می توانید برای خانه یا محل کارتان سفارش دهید. طرح پوستر دیواری برای اینکه محیط را زیبا تر کند بسیار مهم است. نکات زیادی در طراحی پوستر کاغذ دیواری مهم است که باید به آن توجه کنیم. ما برای اینکه بهترین تصویر را برای شما طراحی کنیم به کمک شما نیاز داریم تا با محیط آشنا بشویم. وقتی ما محیط شما را ببینیم به اینکه شما به چه سبک و رنگ هایی علاقه دارید پی خواهیم برد. برای زیبا تر شدن محیط به شما مشاوره می دهیم. تا با یک طراحی داخلی زیبا، خانه یا محط کار شما را برای شما دلنشین کنیم. اینکه شما طرح را برای دقیقا کجا می خواهید اهمیت زیادی دارد. قاعدتاً نوع طراحی برای دیوار یک خانه، با دیوار یک شرکت، یا اتاق خواب کودک، یا حتی یک رستوران همگی با هم تفاوت زیادی دارد.

طراحی تابلو دکوراتیو:
 انواع تابلوهای دکوراتیو مثل تابلو بوم کنواس، تخته شاسی، تابلو بوم مخمل و... در مجموعه ما تولید می شود که امکان این برای شما وجود دارد که هر عکسی که می خواهید را برای ما ارسال کنید تا ما آن را برای شما چاپ کنیم. علارغم آن می توانیم طرحی که می خواهید را برای شما طراحی کنیم. در طراحی تابلو معمولا از سبک های سنتی و مدرن استفاده می کنیم. برای خرید تابلو سنتی می توانیم از شعر، خط، نقوش اسلیمی و... در طراحی به کار ببریم، و خرید تابلو مدرن و طراحی آن از جزئیات مدرن و مینیمال به صورت انتزاعی برای شما استفاده می کنیم. می توانید عکس های خودتان یا شعری که دوست دارید را به ما بدهید تا ما برای شما یک تابلوی زیبا طراحی کنیم.

طراحی پرده:
 انواع پرده های با کیفیت در تولیدات ما وجود دارد که به غیر از اینکه تصویر دلخواه شما روی آن ها قابل چاپ هستند، ما امکان اینکه آن ها را برای شما طراحی کنیم را هم داریم. برای خانه یا محل کار شما می توانیم طرح هایی را بزنیم که با نوع کاربری، سلیقه شما و رنگبندی سایر اجزای محیط هماهنگی داشته باشد. بسیاری از مشتریان طرح های کلاسیک، گل، مدرن، تصاویر شخصی و... برای خانه خود سفارش می دهند. بسیاری هم در محل کار، از لوگو و تصاویر محصولات یا از طرح های گرافیکی استفاده می کنند. ما نیز می توانیم طرح های انتخابی شما را با به کارگیری خلاقیت و ایده پردازی به یک طرح پرده خاص و منحصر به فرد تبدیل کنیم.

طراحی کوسن، رانر، رومیزی و پاف
 
تعدادی محصولات مانند کوسن، رانر و رومیزی هستند که با اینکه محصول کوچکی هستند اما در دکوراسیون شما بسیار تاثیرگذار هستند. طراحی این محصولات می تواند به شما کمک کند تا بین اجزای محیط هماهنگی برقرار کنید. این هماهنگی خانه یا محل کار شما را زیبا تر می کند. استفاده از این محصولات با طرح های جذاب، خانه شما را دلنشین تر و محل کارتان را گرم و دوستانه تر می کند. ما نیز می توانیم طرح هایی برای شما طراحی کنیم که دکوراسیون شما چند برابر زیباتر شود.

طراحی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق ها و سالن ها در واقع بخشی از طراحی دکوراسیون داخلی است که به صورت رایج در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته فرد یا شرکت برای طراحی فضای منزل و یا شرکت خود از طرح ها و رنگ های آماده کاغذ دیواری استفاده می کرد ، این طرح ها هر چند متعدد توسط برندهای مختلف عرضه می شد محدودیت های زیادی را در امر طراحی دکوراسیون ایجاد می کردند.

به طور تقریبی نزدیک به سه سال است که امکان طراحی و چاپ کاغذ دیواری در کشور ما فراهم شده است. با بوجود پیدایش این امکان تحول چشمگیری در بخش طراحی دکوراسیون داخلی شکل گرفته است. به این دلیل که طراحان دکوراسیون متناسب با طراحی  فضا و وسایل و چیدمان می توانند هر طرح و تصویری را طراحی ، چاپ و نصب کنند محصول نهایی را به زیباترین حد کمال رساند.

جالب اینجاست که در طراحی کاغذ دیواری محدودیت سایزی و رنگ وجود ندارد . کیفیت طراحی در کاغذ دیواری بسیار موثر است چرا که استفاده از تصاویر با کیفیت چاپ و طراحی با کیفیت باعث  محصولی باکیفیتر و قابل باورتر می شود.

طراحی کاغذ دیواری در دفتر شرکت ها به دو بخش تقسیم می شود . در فضاهایی که فقط و فقط پرسنل خود مجموعه تردد دارند که این مورد طراحی در بخش هویت تصویری خود برند و شرکت  قرار می گیرد . در این نوع طراحی از مواردی مانند بیان ماموریت ، هدف، اصول پیاه شرکت و ... در طراحی مورد استفاده قرار می گیرد که موارد هویتی مجموعه را در دسترس پرسنل قرار می دهد که با دیدن این موارد به صورت هر روزه تبدیل به بخشی از این هویت شوند. در  قالبی دیگر از طرح ها و تصاویری که حس همکاری و کارتیم و... را به صورت غیر مستقیم به پرسنل القا می کند در طراحی به کار گرفته می شود ، مانند تصویر چند اسب یا ماهی که در طبیعت خود به شکل گروهی حرکت می کنند.

در بخش دوم طراحی کاغذ دیواری در فضاهایی از شرکت نصب می شود که افرادی از شریک های تجاری و یا مراجعین و یا مشتری ها در این فضا ها مراجعه می کنند . این موضوع بیشتر تم تبلیغاتی دارد . تصور کنید در سالنی به جای یک پوستر که به شکل یک تابلو که در بخشی از دیوار قرار دارد کل دیوار تصویر پوستر تبلیغاتی باشد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )