عنوان

متن پیام

محصولات چاپی کودک
 اگر به دنبال محصولاتی هستید که بتوانید به سادگی دکوراسیون اتاق کودک خود را متحول کنید، ما به شما محصولات دکوراتیو چاپی را پیشنهاد می دهیم. تقریبا هر محصول دکوراتیوی که امکان چاپ تصویر روی آن وجود داشته باشد توسط ما امکان تولید دارد. برای اتاق کودک شما نیز محصولاتی از جمله پوستر دیواری، انواع پرده، انواع تابلو، ست روتختی، استیکر، لوستر، کوسن و بالشتک و... را تولید می کنیم که با هرطرح و ابعادی می توانید سفارش بدهید. این محصولات خیلی ساده می توانند تاثیر زیادی در طراحی داخلی اتاق داشته باشند. در ادامه هر یک از این محصولات را به صورت کاتمل تر به شما توضیح خواهیم داد.

چاپ پوستر دیواری اتاق کودک
 چاپ پوستر دیواری کودک شباهت زیادی به کاغذ دیواری دارد. با این تفاوت که دارای جنس و ضخامت استانداردی است که بتواند داخل دستگاه قرار بگیرد و مناسب چاپ باشد. پوستر دیواری به هیچ وجه یک تکه نیست. لت های یک متری است که به صورت عمودی روی دیوار نصب می شوند. برای اتاق کودک معمولا از تصاویر فانتزی، انیمیشن، تصاویر شخصی، گرافیکی استفاده زیادی می شود. شما نیز می توانید برای مشاوره و بررسی کیفیت تصویری که انتخاب کرده اید ار طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
 راه های ارتباطی:
 - تلگرام و یا واتس اپ شماره 09352701802
 - شماره تماس 22486819-021 داخلی 129

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

چاپ انواع تابلوهای دکوراتیو برای اتاق کودک:
 یکی دیگر از ساده ترین روش های برای تزئین اتاق فرزندتان، سفارش انواع تابلوهای دکوراتیو با طرح های شاد و فانتزی می باشد. مزیتی که این محصول دارد این است که می توانید هر زمان که خواستید، این تابلوها را جا به جا کنید. برای سفارش می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. با کلیک بر روی محصول تابلو اتاق کودک می توانید به سفارش انواع تابلو دسترسی داشته باشید. محبوب ترین تابلوهایی که معمولا مشتریان سفارش می دهند، تابلو بوم کنواس، تابلو تخته شاسی و یا تابلو مخمل می باشد که در ادامه شما را با هرکدام، بیشتر آشنا خواهیم کرد.
 تابلو بوم کنواس: تابلو بوم های کنواس دقیقا همان تابلو بوم نقاشی هستند که ما تصویر دلخواه شما را روی آن ها چاپ می کنیم. اگر بخواهین می توانیم این تابلو ها را در ابعاد مختلف، ضخامت های مختلف کلاف، و انواع قاب برای شما تولید کنیم. تصویر دلخواه شما را روی پارچه های بوم نقاشی چاپ می کنیم، و بعد روی یک چهارچوب چوبی (کلاف) می اندازیم و از پشت این پارچه را می کشیم و منگنه می کنیم. اگر بخواین دور این بوم هم می توانیم قاب بگیریم. شما بوم را با هر ضخامت کلافی که بخواهید می توانید سفارش بدهید. و اگر هم بخواهید قاب سفارش بدهید، می توانید قاب ها را هم از میان رنگ های مشکی، سفید و ونگه انتخاب بفرمایید. 
 تابلو تخته شاسی: یکی دیگر از انواع تابلوها، تخته شاسی با تصاویر کارتونی است. برای تولید این محصول، اول تصویر دلخواه شما را روی چاپ های مخصوص تخته شاسی (به انتخاب شما مات یا براق) چاپ می کنیم، سپس با کمک چسب دو طرفه روی تخته شاسی مطابق سایز سفارش شما نصب می کنیم. این تخته شاسی ها با ضخامت های 8، 16 و 30 میل قابل سفارش هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

 راه های ارتباطی:
 - تلگرام و یا واتس اپ شماره 09352701802
 - شماره تماس 22486819-021 داخلی 129

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

چاپ استیکر فانتزی برای اناق کودک
 استیکر می تواند جایگزین مناسبی برای پوستر دیواری باشد. با این تفاوت که استیکرها خود پشت چسبدار هستند و دیگر نیازی نیست تا نصاب برای نصب آن، مثل پوستر آن ها را به چسب آغشته کند. برای چاپ استیکر می توانید قسمتی از دیوار را اختصاص بدهید. در صورتی که برای پوستر باید کل دیوار را انتخاب می کردید. استیکر ها را می توانید به صورت شیشه ای سفارش بدهید. به این معنا که قسمتی از طرح چاپ می شود و اطراف آن می تواند شیشه ای و بی رنگ باقی بماند. این موضوع برای دیوار هایی که رنگی هستند بسیارمفید است. برای بالا رفتن مقاومت و ماندگاری بیشتر رنگ ها می توانیم این استیکرها را با دستگاه چاپ یووی چاپ کنیم و یا روی ان ها را با پوشش لمینت بپوشانیم تا دیگر آسیب پذیر نباشند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

 راه های ارتباطی:
 - تلگرام و یا واتس اپ شماره 09352701802
 - شماره تماس 22486819-021 داخلی 129

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

 

بنر تولد کودک:
 در جشن تولد فرزند شما یک بنر شاد و هیجان انگیز می تواند نقش خوبی ایفا کند. با یک هزینه بسیار کم، می توانید سفارش چاپ این بنرها را بدهید. به راحتی می توانید هر طرحی را در هر ابعادی بخواهید به ما سفارش بدهید. حتی اگر بخواهید می توانید متن و تصاویر دلخواهتان را به ما بدهید تا ما برای شما یک طرح جذاب طراحی کنیم. این بنر ها می توانید یک زمینه برای عکس هایی که به عنوان خاطرات ثبت می کنید باشند. برای انتخاب طرح بهتر است اط طرح هایی استفاده کنید که مناسب باشد. عواملی که در انتخاب طرح شما باید به آن ها توجه داشته باشید این است که کودکی تولد اوست دختر است یا پسر. از طرح های دختروونه و پسروونه مناسب استفاده کنید. یا دکوراسیون فضا چه رنگی است. رنگبندی متناسب با دکوراسیون شما نیز داشته باشد. برای انتخاب طرح و مشاوره از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

 راه های ارتباطی:
 - تلگرام و یا واتس اپ شماره 09352701802
 - شماره تماس 22486819-021 داخلی 129

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )