اداری/تجاری
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دکوراسیون اداری می تواند یکی از مهمترین بخش های راه اندازی یک دفتر کار یا یک مجموعه است، در زمانی که دکوراسیون یک مجموعه مناسب و درخور شان مجموعه باشد مشتریان برای جلسات کاری اعتماد بیشتری دارند تا زمانی که یک ظاهر نامناسب را برای فضای کاریتان در نظر بگیرید، پس بهتر است که تمامی استاندارد های لازم را رعایت نمایید تا مراجعینی که به مجموعه شما دعوت می شوند از یک ظاهر زیبا در مجموعه شما لذت ببرند. چاپ هایی مانند چاپ پرده های اداری مانند چاپ پرده رول شید های زیبا یا مهمترین آن چاپ پرچم می تواند کمک شایانی به زیبا سازی و تخصصی سازی فضای شما داشته باشد.
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

انواع چاپ اداری | چاپ پرچم

چاپ پرچم و تمامی چاپ های اداری مانند چاپ پرده رول شید و چاپ پرچم می توانند در دکوراسیون شما تاثیر گذار باشند، فرض کنید از مجموعه ای بزرگ مهمانی به اداره خود دعوت کرده اید، برای دعوت هر شخصیتی می بایست محیط و بستر کاری آن را فراهم کرد که بتوانید پرستیژ کاری خود را در مقابل حفظ نمایید، حال اینکه در دکوراسیون های اداری یکی از مهمترین ارکان پرچم ها هستند.

چاپ پرچم اداری

پرچم ها با چاپ لوگو بر روی آن می توانند فضای کاری شما را شیک جلوه دهند، در واقع این پرچم ها معرف فضای کاری شما هستند، در انتخاب نوع چاپ پرچم دقت نمایید که پرچم دلخواه و خروجی شما چه مدلی است، در صورتی که لازم دارید خروجی شما به صورت سالم و بدون تکان ففط در کناری از شرکت شما نصب باشد می بایست چاپ پرچم تشریفات را انتخاب نمایید، در صورتی که مایل با آراستن میز خود به لوگوی شرکت خود هستید می توانید چاپ پرچم رومیزی را انتخاب نمایید. به طور کلی پرچم ها خارج از فضای اداری یک عنصر تبلیغاتی نیز محسوب می شوند چرا که پرچم های بادبانی می توانند جریی از عناصر تبلیغاتی بر سر در ورودی مغازه ها باشند و یا کالایی را در ساحل به صورت تبلیغاتی معرفی نمایند.

چاپ پرده اداری

در ادارات معمولا به علت رسمی بودن محیط بیشتر از پرده های ساده با طرح های دلخواه مانند لوگو بر روی پرده استفاده می نمایند، گاها در آزمایشگاه ها و مطب های پزشکان از پرده به عنوان یک عنصر زیبا و مکمل دکوراسیون استفاده می نمایند که  می تواند یکی از تاثیر گذارترین بخش دکوراسیون بعد از پرچم باشد، چرا که پرده های چاپی به تنهایی قادر هستند کل فضای دکوراسیون رو عوض کنند، پرده های اداری معمولا از دسته پرده های رول شید و پرده لوودراپه و گاها از پرده زبرا استفاده می شود، چرا که این پرده ها می توانند سادگی و در عین حال فضای اداری را به محیط القا کنند. پرده های رول شید با جنس سولیت می توانند کاور مناسب برای نور باشند، در صورتی که شما یک جلسه مهم کاری همراه با ویدیو پروژکتور داشته باشید.

برای سفارش از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

ویژگی های سفارش ساخت و چاپ محصولات چوبی

اگر به دنبال طراحی فضاهای خانه یا محل کارتان به روش های خلاقانه می باشید، چاپ روی چوب و سفارش محصولات چوبی با  طرح و ابعاد دلخواه شما یکی از جدید ترین روش هایی است که در طراحی دکوراسیون داخلی از آن استفاده می شود. خوب به هر حال وسایل چوبی بسیاری با مدل های مختلف در بازار فروش موجود است که شما می توانید آن ها را خریداری کنید.
اما چرا سفارش چاپ؟ نه تنها سفارش چاپ بلکه سفارش ساخت محصولات چوبی دکوراتیو ویژگی‌هایی دارد که دیگر محصولات چوبی آماده در بازار ندارد. این ویژگی ها عبارت اند از:

 1. امکان ساخت محصولات چوبی در مدل و طرح دلخواه شما
  به کمک این امکان شما می توانید هر تصویر مدل محصولات چوبی ای که در هرجا دیده اید را برای ما ارسال کنید تا ما مشابه آن مدل را برای شما بسازیم. خوبی این مسئله این است که ما امکان ساخت با متریال های مختلف را میسر می کنیم تا نسبت به بودجه شما از متریالی استفاده نماییم که کیفیت کار نیز حفظ شود. به این ترتیب محصولات چوبی به صورت گسترده و با هر مدلی که بخواهید قابل سفارش است.
 2. امکان ساخت محصولات چوبی در ابعاد دلخواه
  اینکه محصولات چوبی نظیر میز، کمد، کتابخانه و... بتوانند به خوبی در یک اتاق جا گذاری شوند کمک می کند تا از فضاهای پرت محیط نهایت استفاده را بکنید. خیلی ساده می توانید فضاهای داخلی محیط یک اتاق را اندازه بگیرید و بر اساس نیازتان یکی از محصولات چوبی را دقیقاً برای همان ابعاد طراحی کنیم تا آن فضای خالی مورد استفاده قرار بگیرد.
 3. امکان ساخت محصولات چوبی با توجه به نیاز شما
  یک نگاه به لیست محصولات چوبی ای که در این صفحه قرار دارد بیاندازید. به طور قطع جای یکی از این محصولات در خانه یا محل کار شما خالی خواهد بود. همیشه نیاز ما این بوده تا وسایل مورد استفاده با با نظم و دسته بندی هر یک در جای خود قرار بگیرند. این نظم به آرامش ما کمک زیادی خواهد کرد. در زندگی همه ما قاعده این دسته بندی ها به این شکل بوده است که لباس ها باید در کمد و دراور لباس یا روی رگال و چوب لباسی قرار بگیرند، کفش ها در جا کفشی، ظروف در بوفه و یا کنسول، وسایل شخصی در میز آرایشی، کتاب ها در کتابخانه، کلید ها در حاکلیدی، گلدان ها روی استند مخصوص و... قرار بگیرند. به همین علت نیاز به این محصولات چوبی همیشه احساس خواهند شد. علاوه بر آن در دسته دیگر ما نیاز به وسایلی همچون تخت خواب داریم که نیاز ما هست اما برای نظم وسایل نیست.
 4. امکان چاپ طرح دلخواه روی چوب وسایل چوبی
  علاوه بر همه موارد بالا، ما می توانیم در طراحی این وسایل پرکاربرد، تصویر مورد علاقه شما را روی این وسایل چاپ کنیم. این کار در دو مدل صورت می گیرد. مدل اول اینکه معمولاً اکثر این محصولات دارای سطوح صافی روی بدنه خود خواهند بود که ما می توانیم چاپ طرح مورد نظر شما را روی سطوح چوبی انجام دهیم. این طرح می تواند طرح های هنری طراحی شده شما یا ما باشد که در این صورت این محصول به همراه چاپ روی چوب، کاملاَ اختصاصی برای شما خواهد بود و دیگر نظیر ان در هیچ جا وجود نخواهد داشت.
  علاوه بر آن از تصاویر شخصی، سنتی، کلاسیک، گلکاری، نگارگری، کاشیکاری و... هم برای چاپ روی چوب استفاده کنیم. که در ادامه بیشتر به معرفی این سبک ها می پردازیم.
  اما مورد دوم برای محصولاتی هست که درآن ها از متریال پارچه هم استفاده می شود. به این ترتیب می توانیم طرح مورد نظر شما را روی مخمل و پارچه های نظیر آن چاپ کنیم و در تولید محصولات چوبی چاپی استفاده کنیم.
 5. امکان تولید محصولات چوبی، با متریال دلخواه شما
  با توجه به سلیقه و بودجه ای که شما برای خرید محصولات چوبی در نظر می گیرید، می توانیم محصول مورد نظر شما را برای شما تولید کنیم. انواع چوب در بازار موجود هستند که قیمت های ارزان تا گرانقیمت با توجه به نوع خود برای خرید دارند. که برای تولید محصول چوبی سفارشی شما ما می توانیم از بین آن ها برای شما انتخاب کنیم.

چاپ روی میز چوبی

چاپ روی میز یکی از محبوب ترین محصولاتی است که شما می توانید برای هر فضایی از آن استفاده کنید. برای فضاهای اداری که خوب می توانید طراح های هماهنگ با محیط و یا رنگ سازمانی خودتان انتخاب کنید یا همچنین طرح های انگیزشی و یا المان های مرتبط با کارتان گزینه های خوبی خواهند بود؛ و اما در فضاهای مسکونی دست‌تان برای انتخاب طرح بازتر خواهد بود. طرح های فانتزی، میکس مدیا، سنتی، کلاسیک، گل و... همگی برای چاپ میز و چاپ روی چوب میز گزینه هایی هستند که اول باید ببینید کدام یک برای در فضایی که می خواهید ان را قرار بدید مناسب تر خواهد بود.
بهتر است تا رنگبندی و سبکی که برای چاپ روی چوب میز انتخاب می کنید با رنگبندی و سبک محیط هارمونی داشته باشد. برای این محصول هم می توانیم مستقیما طرح را چاپ روی چوب انجام بدهیم و هم می توانیم روی مخمل چاپ کنیم و به صورت روکش بر روی سط چوبی شما بکشیم. این به سلیقه و مدل انتخابی شما برای تولید این محصول بستگی خواهد داشت.

طراحی و چاپ روی پایه میز

ساخت پایه میز هم به صورت مینیمال امکان پذیر است که در منار ظرافتی که به کار شما می دهد، بتوانید سطح شیشه ای روی آن قرار بدهید. در صورت تمایل هم ما می توانیم برای شما روی این سطح شیشه ای چاپ کنیم؛ هم می توانید برای سطح روی پایه ام دی اف در نظر بگیرید تا ما روی آن ها چاپ کنیم. علاوه بر آن اگر در طراحی که برای پایه میز شما انجام می‌دهیم از سطوح صاف پهن‌تری استفاده کنیم می توانیم طرح مورد نظر شما را با چاپ مستقیم روی این سطوح پیاده کنیم و چاپ چوب به تازگی محبوبیت زیادی دارد که می توانید در تولید و سفارش محصولات چوبی از آن استفاده کنید؛ و محصولی سفارش بدهید که نمونه ان در هیچ کجای دیگر موجود نباشد.

چاپ روی کنسول چوبی

چاپ کنسول چوبی و چاپ آیینه کنسول یک محصول دکوراتیو جذاب و مدرن است که می تواند به محیط شما زیبایی و جلوه تازه ای بدهند. چاپ روی چوب کنسول و چاپ آینه یک مجموعه دو عددی هستند که هم به تنهایی کاربرد دارند و هم به صورت کنار هم.
کنسول یه میز ظریف و بوفه مانند هست که هم نزدیک درب ورودی برای قرار دادن وسایل روزمره و هم در پذیرایی و سالن برای قرار دادن وسایل دکوری محصول جذابی می باشد. قرار دادن آینه در بالای آن زیبایی آن را دوچندان خواهد کرد. که امکان چاپ بر روی هر دو آنها با یک طرح هماهنگ میسر می باشد.

چاپ روی صندلی

چاپ صندلی هم مانند میز به دو روش قابل انجام خواهد بود:
هم می توانیم طرح دلخواه شما را روی سطح صاق نشیمن و یا سطح صاف پشتی صندلی مستقیما چاپ کنیم.
یا اینکه می توانیم در تولید و چاپ مبل و یا صندلی یک دشکچه با رویه مخملی در نظر بگیریم و طرح دلخواه شما را روی آن چاپ کنیم.

چاپ صندلی یک محصول خاص خواهد بود که هم در محیط های کاری و هم در محیط های مسکونی هر دو مورد استفاده خواهد بود.

چاپ نیمکت چوبی

چاپ روی نیمکت چوبی وسیله ای هست که در حیاط خانه شما، در بالکن و تراس، در حیاط مدرسه و آموزشگاه، حیاط محیط کاری و .... وسیله ای زیبا و منحصر به فرد خواهد بود. البته که بهتر است از این محصولات به دلیل ساختار چوبی در فضاهای مسقف استفاده شوند.

چاپ روی میز استند کنار مبلی

چاپ میز کنار مبلی یا کنار تخت، میزی است که برای کتاب خواندن و یا غذا خوردن و انجام هر کار دیگری کاربرد دارد. زیر این میزها می تواند چرخ داشته باشند تا بتوانید راحت تر آن ها را جابه جا کنید. معمولاً طراحی این میزها سطوح صاف زیادی روی بدنه آن ها وجود دارد که می توانید یک طرح زیبا و متاسب با محیط خود انتخاب کنید تا بتوانیم روی بدنه ان ها چاپ کنیم.

چاپ روی کتابخانه

چاپ کتابخانه و تولید آن نیز یک محصولی هست که هم در اتاق اداری و هم مسکونی مورد استفاده خواهد بود. کتابخانه ها با هر شکل و شمایلی که باشند امکان چاپ روی بدنه آن ها وجود خواهد داشت. چه کتابخانه دیواری، چه ساده هر دو محصولی هستند که فضای خالی شما را به خوبی پر می کنند.

چاپ تابلو چوبی

چاپ تابلو بوم، چاپ تخته شاسی، چاپ آینه و چاپ فرش با قاب چوبی و... همه این ها محصولات پر طرفداری هستند که در همه جا قاب دسترس خواهند بود. اما آیا تا به حال به چاپ مستقیم روی چوب فکر کرده اید؟ چاپ روی تخته چوبی و یک ام دی اف با سطح صاف می تواند یه کار جالب و تک باشد. یک طراحی میکس مدیا روی یک زمینه چوبی برای دکوراسیون خانه، محل کار، رستوران، گالری، فروشگاه، اتاق کودک، پذیرایی و... در همه جا برای هر فضایی جذابیت داشته باشد. برای این چاپ تابلو چوبی می توانید سفارش قاب هم بدهید.