اداری/تجاری
سئوال خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

  محصولات چوبی دکوراتیو

  در دکوراسیون داخلی هر محیطی انواع محصولات چوبی مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند هم زیبایی داشته باشد و در عین حال کاربردی هم باشد. این محصولات چوبی بهتر است با هم هماهنگ باشند تا محیط مورد نظر شما را آشفته نکنند. محصولات چوبی دکوراتیو مثل میز چوبی، صندلی چوبی، مبل چوبی، تخت چوبی، تابلو چوبی، آباژور چوبی، لوستر چوبی و... می تواند دکوراسیون خانه یا محل کار شما را تکمیل کند.
  شما می توانید سفارش محصولات چوبی دکوراتیو دلخواه را اعلام نمائید؛ به این معنی که ما می توانیم این محصولات را طبق ابعاد و طرح سفارشی شما تولید کنیم. این ویژگی کمک می کند که شما این وسیله ها را بر اساس نیازتان و نوع طراحی داخلی ای که انجام می دهید تهیه نمائید؛ و به سادگی با چنین وسایلی، فضاهایی که از آن ها استفاده نمی شوند را پر کنید تا کاربردی تر شوند. در نتیجه با توجه به لیست نیازهایی که دارید و ابعاد فضاهای مورد نظر می توانید فضاهای بی مصرف را بهینه کنید.

  نکته ای که حائز اهمیت است این می باشد که روی سطوح چوبی ای که در ساخت این وسیله ها استفاده می شود می توانیم طرح دلخواه شما را چاپ کنیم. این طرح ها می تواند شامل تصاویر شخصی شما، عکس های نقوش اسلیمی، طرح پتینه و کاشیکاری، طرح های فانتزی، آیتم های کودکانه و... باشد. به این ترتیب با سفارش چاپ روی میز، چاپ روی صندلی، چاپ روی ام دی اف و... دکوراسیون خانه و محل کارتان را منحصر به فرد کنید.

  برای سفارش از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید:

  ویژگی های سفارش ساخت و چاپ محصولات چوبی

  اگر به دنبال طراحی فضاهای خانه یا محل کارتان به روش های خلاقانه می باشید، چاپ روی چوب و سفارش محصولات چوبی با  طرح و ابعاد دلخواه شما یکی از جدید ترین روش هایی است که در طراحی دکوراسیون داخلی از آن استفاده می شود. خوب به هر حال وسایل چوبی بسیاری با مدل های مختلف در بازار فروش موجود است که شما می توانید آن ها را خریداری کنید.
  اما چرا سفارش چاپ؟ نه تنها سفارش چاپ بلکه سفارش ساخت محصولات چوبی دکوراتیو ویژگی‌هایی دارد که دیگر محصولات چوبی آماده در بازار ندارد. این ویژگی ها عبارت اند از:

  1. امکان ساخت محصولات چوبی در مدل و طرح دلخواه شما
   به کمک این امکان شما می توانید هر تصویر مدل محصولات چوبی ای که در هرجا دیده اید را برای ما ارسال کنید تا ما مشابه آن مدل را برای شما بسازیم. خوبی این مسئله این است که ما امکان ساخت با متریال های مختلف را میسر می کنیم تا نسبت به بودجه شما از متریالی استفاده نماییم که کیفیت کار نیز حفظ شود. به این ترتیب محصولات چوبی به صورت گسترده و با هر مدلی که بخواهید قابل سفارش است.
  2. امکان ساخت محصولات چوبی در ابعاد دلخواه
   اینکه محصولات چوبی نظیر میز، کمد، کتابخانه و... بتوانند به خوبی در یک اتاق جا گذاری شوند کمک می کند تا از فضاهای پرت محیط نهایت استفاده را بکنید. خیلی ساده می توانید فضاهای داخلی محیط یک اتاق را اندازه بگیرید و بر اساس نیازتان یکی از محصولات چوبی را دقیقاً برای همان ابعاد طراحی کنیم تا آن فضای خالی مورد استفاده قرار بگیرد.
  3. امکان ساخت محصولات چوبی با توجه به نیاز شما
   یک نگاه به لیست محصولات چوبی ای که در این صفحه قرار دارد بیاندازید. به طور قطع جای یکی از این محصولات در خانه یا محل کار شما خالی خواهد بود. همیشه نیاز ما این بوده تا وسایل مورد استفاده با با نظم و دسته بندی هر یک در جای خود قرار بگیرند. این نظم به آرامش ما کمک زیادی خواهد کرد. در زندگی همه ما قاعده این دسته بندی ها به این شکل بوده است که لباس ها باید در کمد و دراور لباس یا روی رگال و چوب لباسی قرار بگیرند، کفش ها در جا کفشی، ظروف در بوفه و یا کنسول، وسایل شخصی در میز آرایشی، کتاب ها در کتابخانه، کلید ها در حاکلیدی، گلدان ها روی استند مخصوص و... قرار بگیرند. به همین علت نیاز به این محصولات چوبی همیشه احساس خواهند شد. علاوه بر آن در دسته دیگر ما نیاز به وسایلی همچون تخت خواب داریم که نیاز ما هست اما برای نظم وسایل نیست.
  4. امکان چاپ طرح دلخواه روی چوب وسایل چوبی
   علاوه بر همه موارد بالا، ما می توانیم در طراحی این وسایل پرکاربرد، تصویر مورد علاقه شما را روی این وسایل چاپ کنیم. این کار در دو مدل صورت می گیرد. مدل اول اینکه معمولاً اکثر این محصولات دارای سطوح صافی روی بدنه خود خواهند بود که ما می توانیم چاپ طرح مورد نظر شما را روی سطوح چوبی انجام دهیم. این طرح می تواند طرح های هنری طراحی شده شما یا ما باشد که در این صورت این محصول به همراه چاپ روی چوب، کاملاَ اختصاصی برای شما خواهد بود و دیگر نظیر ان در هیچ جا وجود نخواهد داشت.
   علاوه بر آن از تصاویر شخصی، سنتی، کلاسیک، گلکاری، نگارگری، کاشیکاری و... هم برای چاپ روی چوب استفاده کنیم. که در ادامه بیشتر به معرفی این سبک ها می پردازیم.
   اما مورد دوم برای محصولاتی هست که درآن ها از متریال پارچه هم استفاده می شود. به این ترتیب می توانیم طرح مورد نظر شما را روی مخمل و پارچه های نظیر آن چاپ کنیم و در تولید محصولات چوبی چاپی استفاده کنیم.
  5. امکان تولید محصولات چوبی، با متریال دلخواه شما
   با توجه به سلیقه و بودجه ای که شما برای خرید محصولات چوبی در نظر می گیرید، می توانیم محصول مورد نظر شما را برای شما تولید کنیم. انواع چوب در بازار موجود هستند که قیمت های ارزان تا گرانقیمت با توجه به نوع خود برای خرید دارند. که برای تولید محصول چوبی سفارشی شما ما می توانیم از بین آن ها برای شما انتخاب کنیم.

  انواع محصولات چوبی چاپی و کاربرد آنها

  محصولات بسیاری وجود دارند که از چوب ساخته می شوند و در بازار موجود می باشند. اما با چاپ روی چوب و چاپ روی ام دی اف این امکان را میسر می کند که ما بتوانیم در این مجموعه شما را به خواسته‌تان برسانیم تا بتوانید یک محصول منحصر به فرد برای خودتان داشته باشید. در ادامه به یکی این محصولات می پردازیم.

  چاپ روی میز چوبی

  چاپ روی میز یکی از محبوب ترین محصولاتی است که شما می توانید برای هر فضایی از آن استفاده کنید. برای فضاهای اداری که خوب می توانید طراح های هماهنگ با محیط و یا رنگ سازمانی خودتان انتخاب کنید یا همچنین طرح های انگیزشی و یا المان های مرتبط با کارتان گزینه های خوبی خواهند بود؛ و اما در فضاهای مسکونی دست‌تان برای انتخاب طرح بازتر خواهد بود. طرح های فانتزی، میکس مدیا، سنتی، کلاسیک، گل و... همگی برای چاپ میز و چاپ روی چوب میز گزینه هایی هستند که اول باید ببینید کدام یک برای در فضایی که می خواهید ان را قرار بدید مناسب تر خواهد بود.
  بهتر است تا رنگبندی و سبکی که برای چاپ روی چوب میز انتخاب می کنید با رنگبندی و سبک محیط هارمونی داشته باشد. برای این محصول هم می توانیم مستقیما طرح را چاپ روی چوب انجام بدهیم و هم می توانیم روی مخمل چاپ کنیم و به صورت روکش بر روی سط چوبی شما بکشیم. این به سلیقه و مدل انتخابی شما برای تولید این محصول بستگی خواهد داشت.

  طراحی و چاپ روی پایه میز

  ساخت پایه میز هم به صورت مینیمال امکان پذیر است که در منار ظرافتی که به کار شما می دهد، بتوانید سطح شیشه ای روی آن قرار بدهید. در صورت تمایل هم ما می توانیم برای شما روی این سطح شیشه ای چاپ کنیم؛ هم می توانید برای سطح روی پایه ام دی اف در نظر بگیرید تا ما روی آن ها چاپ کنیم. علاوه بر آن اگر در طراحی که برای پایه میز شما انجام می‌دهیم از سطوح صاف پهن‌تری استفاده کنیم می توانیم طرح مورد نظر شما را با چاپ مستقیم روی این سطوح پیاده کنیم و چاپ چوب به تازگی محبوبیت زیادی دارد که می توانید در تولید و سفارش محصولات چوبی از آن استفاده کنید؛ و محصولی سفارش بدهید که نمونه ان در هیچ کجای دیگر موجو نباشد.

  چاپ روی کنسول چوبی

  چاپ کنسول چوبی و چاپ آیینه کنسول یک محصول دکوراتیو جذاب و مدرن است که می تواند به محیط شما زیبایی و جلوه تازه ای بدهند. چاپ روی چوب کنسول و چاپ آینه یک مجموعه دو عددی هستند که هم به تنهایی کاربرد دارند و هم به صورت کنار هم.
  کنسول یه میز ظریف و بوفه مانند هست که هم نزدیک درب ورودی برای قرار دادن وسایل روزمره و هم در پذیرایی و سالن برای قرار دادن وسایل دکوری محصول جذابی می باشد. قرار دادن آینه در بالای آن زیبایی آن را دوچندان خواهد کرد. که امکان چاپ بر روی هر دو آنها با یک طرح هماهنگ میسر می باشد.

  چاپ روی صندلی

  چاپ صندلی هم مانند میز به دو روش قابل انجام خواهد بود:
  هم می توانیم طرح دلخواه شما را روی سطح صاق نشیمن و یا سطح صاف پشتی صندلی مستقیما چاپ کنیم.
  یا اینکه می توانیم در تولید و چاپ مبل و یا صندلی یک دشکچه با رویه مخملی در نظر بگیریم و طرح دلخواه شما را روی آن چاپ کنیم.

  چاپ صندلی یک محصول خاص خواهد بود که هم در محیط های کاری و هم در محیط های مسکونی هر دو مورد استفاده خواهد بود.

  چاپ نیمکت چوبی

  چاپ روی نیمکت چوبی وسیله ای هست که در حیاط خانه شما، در بالکن و تراس، در حیاط مدرسه و آموزشگاه، حیاط محیط کاری و .... وسیله ای زیبا و منحصر به فرد خواهد بود. البته که بهتر است از این محصولات به دلیل ساختار چوبی در فضاهای مسقف استفاده شوند.

  چاپ روی میز استند کنار مبلی

  چاپ میز کنار مبلی یا کنار تخت، میزی است که برای کتاب خواندن و یا غذا خوردن و انجام هر کار دیگری کاربرد دارد. زیر این میزها می تواند چرخ داشته باشند تا بتوانید راحت تر آن ها را جابه جا کنید. معمولاً طراحی این میزها سطوح صاف زیادی روی بدنه آن ها وجود دارد که می توانید یک طرح زیبا و متاسب با محیط خود انتخاب کنید تا بتوانیم روی بدنه ان ها چاپ کنیم.


  چاپ روی کتابخانه

  چاپ کتابخانه و تولید آن نیز یک محصولی هست که هم در اتاق اداری و هم مسکونی مورد استفاده خواهد بود. کتابخانه ها با هر شکل و شمایلی که باشند امکان چاپ روی بدنه آن ها وجود خواهد داشت. چه کتابخانه دیواری، چه ساده هر دو محصولی هستند که فضای خالی شما را به خوبی پر می کنند.


  چاپ تابلو چوبی

  چاپ تابلو بوم، چاپ تخته شاسی، چاپ آینه و چاپ فرش با قاب چوبی و... همه این ها محصولات پر طرفداری هستند که در همه جا قاب دسترس خواهند بود. اما آیا تا به حال به چاپ مستقیم روی چوب فکر کرده اید؟ چاپ روی تخته چوبی و یک ام دی اف با سطح صاف می تواند یه کار جالب و تک باشد. یک طراحی میکس مدیا روی یک زمینه چوبی برای دکوراسیون خانه، محل کار، رستوران، گالری، فروشگاه، اتاق کودک، پذیرایی و... در همه جا برای هر فضایی جذابیت داشته باشد. برای این چاپ تابلو چوبی می توانید سفارش قاب هم بدهید.


  چاپ روی تخت خواب

  چاپ تخت خواب و سفارش ساخت تخت چوبی، به شما کمک می کند تا به آنچه که در اتاق خواب خود نیاز دارید تا دکوراسیون شما را تکمیل کند دستیابی داشته باشید. اتاق خواب فضایی هست که بیشتر خودتان در انجا رفت و آمد خواهید داشت پس می توانید از تصاویر طراحی شده خودتان حتی در چاپ این محصول استفاده کنید. این نوع سفارش برای چاپ تخت خواب اتاق کودک می تواند کودک شما را هم خوشحال کند.

  چاپ پا تختی

  چاپ بر روی پاتختی هم یک محصول جمع و جور و زیبا خواهد بود. طرح های فانتزی و کودکانه و هر طرحی که شما بخواهید می تواند روی سطوح بدنه این محصول چاپ شوند. اتاق خواب شما شاید به این چاپ روی چوب پاتختی نیاز داشته باشد تا طراحی دکوراسیون شما را بی نظیر کند.

  تولید و چاپ قفسه چوبی

  چاپ چوب حتی روی بدنه های قفسه ها و استند چوبی برای چیدن وسایل دکوری با ابزار مصرفی شما می تواند انجام شود. طرح دلخواه شما روی بدنه این محصول نمای دیگری به آن می بخشد. این قفسه ها هم در آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق اداری، آموزشگاه ها، مدارس، کلینیک ها و... همه این ها کابرد زیادی دارند.

  ساخت استند گل دیواری و رومیزی

  استند گل محصولی است برای طرفداران گل و گیاه پر مصرف خواهید بود. این وسیله به گلدان های شما نما و نظم می دهد. اگر بخواهید می توانیم این استند ها را نه تنها در ابعاد دلخوله شما چاپ کنیم بلکه می توانیم طوری آن ها را طراحی کنیم که بتوانیم روی سطوح صاف بدنه ان ها برای شما چاپ طرح دلخواه شما را انجام بدهیم.

  چاپ صندوقچه قدیمی

  چاپ و ساخت صندوقچه قدیمی یک محصول دکوراتیو خاص است که با چاپ طرح های پتینه ای قدیمی و سنتی می توانید به آن تم قدیمی بدهید. یا حتی با طرح های فانتزی می توانید یه آیتم کاربردی مدرن به دکوراسیون محیط خود اضافه کنید.

  سفارش ساخت چوب لباسی و فروش رگال چوبی

  رگال چوبی و چوب لباسی محصولی است که هم در ورودی ساختمان ها و هم در اتاق ها کاربردی می باشند. ساخت رگال اختصاصی برای مزون ها و فروشگاه ها نیز می تواند با توجه به دکوراسیون فضای شما انجام شود و حتی اگر در طراحی دکوراسیون فروشگاه شما و این رگال ها از سطوح صاف استفاده شد می توانیم طرح مناسب با دکوراسیون شما روی این سطوح چوبی چاپ کنیم.

  وسایل تزیینی رومیزی

  بسیاری از وسایل رومیزی دکوراسیونی مدرن وجود دارد که به عنوان محصولات دکوری و تزئینی به فروش می رسند. اگر سطح صافی داشته باشند به راحتی امکان چاپ طرح دلخواه شما را روی آنها خواهیم داشت.

  چاپ روی وسایل آشپزخانه و چاپ روی در کابینت

  چاپ سینی، چاپ تخته، چاپ ظروق صاف، چاپ روی درب کابینت، چاپ ام دی اف کابینت همه این ها مواردی هستند که برای دیزاین آشپزخانه شما می تواند مفید باشد.

  چاپ لوستر، چاپ آباژور، چاپ دیوارکوب

  چاپ روی آباژور و چاپ روی لوستر و دیوار کوب از جمله مواردی هستند که به دو شیوه قابل انجام هستند. هم می توانیم روی بدنه چوبی و ساختار این محصول فرآیند چاپ را انجام بدهیم هم می توانیم روی شیدی که روی این محصولات قرار می گیرند چاپ کنیم. چاپ شید آباژور و چاپ شید لوستر محصولی است که با هر تصویری برای شما قابل انجام می باشد.

  سفارش ساخت و چاپ جا کفشی

  جا کفشی محصولی است که معمولاً مورد اهمیت ما در دکواسیون قرار نمی گیرد. اما اگر بخواهید با چاپ روی جا کفشی می توانید این محصول را در دکوراسیون خود به یک محصول چشم نوازتری تبدیل کنید.

  ساخت و تولید سه پایه بوم چوبی در ابعاد دلخواه شما

  خرید سه پایه بوم چوبی در هر جا به راحتی میسر است اما سه پایه بوم باید محکم باشد و امکان تغییر سایز داشته باشد و دارای استند نگهداری مقدار وسایل نیز باشد. بنابراین اگر به دنبال یک سه پایه بوم چوبی هستید، که ویژگی های مورد نظر شما را داشته باشد می توانید سفارش ساخت آن را ثبت کنید.

  تولید انواع قاب چوبی برای تابلو

  سفارش قاب چوبی تابلو در هر ابعادی برای شما امکان پذیر است. روی این قاب هم می تواند هر نوع تابلویی نصب بشود و به راحتی روی دیوار قرار بگیرند. چاپ تابلو و قاب گرفتن آن می تواند به جلوه تابلو شما اضافه کند.

  سفارش تولید و چاپ جاکلیدی

  چاپ بر روی جاکلیدی هم یک محصول کاربردی برای ورودی ساختمان ها است مصرف بالایی دارد که روی بدنه این محصول هم می توانیم طرح مورد نظر شما را چاپ کنیم.

  سفارش ساخت تابلو آویز چوبی

  این تابلو آویز ها برای اطلاع دادن از یه مطلبی کاربرد دارند. مثلاً برای مغازه ها نشان دهنده باز یا بسته بودن مغازه، و برای ورودی اتاق های اداری برای معرفی کاربری فضاها و.... مورد استفاده اند. و ما می توانیم متن مورد نظر شما را روی این تابلو آویز ها چاپ کنیم.