عنوان

متن پیام

آلبوم تصاویر کاغذ دیواری پوستری شمسه نگار

 چاپ هر عکس و تصویر با هر کیفیت و در هر ابعادی امکان پذیر است. ما نیز برای شما آلبوم هایی از تصاویر متنوع با موضوع های مختلف آماده کرده ایم. (( در بالا قابل مشاهده می باشد)) که می توانید روی هر یک از آلبوم ها کلیک کنید تا تعداد زیادی از طرح های مرتبط با موضوع آلبوم را ببینید. قسمتی از این تصاویر، تصاویر آماده است که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اما دو آلبوم کلاسیک و دیجیتال آرت و خط دارای تصاویری هستند که بانی چاپ به صورت انحصاری طراحی کرده است و در هیچ فروشگاه دیگری نمونه آن ها را نخواهید یافت. ویژگی ای که این آلبوم ها دارند این است که فایل های اصلی و لایه بازهمه آن ها در آرشیو بانی چاپ موجود است لذا دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و امکان این که رنگ طرح ها را با توجه به دکوراسیون شما تغییر بدهیم، یا حتی جزییات تصویر را جابه جا کنیم وجود دارد.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ


پیج اینستاگرام بانی چاپ پوستر
 

 

 

 


جدیدترین مدل های کاغذ دیواری برای اتاق خواب و منزل

نمونه جدیدترین مدل رنگ و کاغذ دیواری را با دیدن طرح های اختصاصی می توانید مشاهده کنید. تلفیق طرح های سنتی و مدرن،، بیشترین طرفدار را در میان افراد دارد. طرح های خط نوشته نیز به عنوان جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون و اتاق نشیمن محبوبیت زیادی در بین مردم دارند و در طراحی جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی از طرح های کلاسیک مانند گل داماسک و... بهره برده ایم.  جدیدترین مدل کاغذ دیواری اتاق نوجوان ها هم شامل طرح های نقشه جهان، ماشین و... می شود.


تبدیل عکس به پوستر دیواری

شاید به ذهن شما هم رسیده باشد که بخواهید نمونه مدل پوستر دیواری جدید و اختصاصی داشته باشید اما در عین حال در طراحی آن ها از تصاویر شخصی و تصاویری که خودتان عکاسی کرده اید هم در طرح استفاده شده باشد. ما می توانیم فایل تصویر شما را در کنار این طرح ها تلفیق کنیم تا در نتیجه طرح دیوار شما خاص و منحصر به فرد باشد. در مدلهای جدید پوستر دیواری تلاش کرده ایم تا طرح های کمیابی طراحی کنیم و تلفیق تصویر شما با این طرح ها و یا هر مشخصاتی که در ذهن دارید طرح بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد که دیگر نمونه آن مدل پوستر دیواری در هیچ خانه یا محل کاری یافت نخواهد شد. اگر علاقه زیادی به مدل های پوستر دیواری سه بعدی داشته باشید، با توجه به نوع طرح می توانیم تا حدودی به جزئیات طرح سایه یا بعد پرسپکتیو بدهیم تا به نظر سه بعدی بیاید. اینکه تا چه حد این سه بعدی بودن واضح باشد به قابلیت طرح انتخابی شما  بستگی دارد. در خیلی موارد امکان این کار بسیار کم می باشد.
بسیاری از سایت های ایرانی و خارجی هستند که شما بعد از عضویت در آنها می توانید دانلود طرح پوستر دیواری را به راحتی و در کمترین زمان انجام بدهید اما همانطور که شما این کار را می توانید به سادگی انجام بدهید، افراد بسیار زیاد دیگری هم در حال انجام این کار هستند. بنابراین طرحی که انتخاب می کنید را ممکن است روی دیوار بسیاری از خانه ها یا محل کارهای دیگر ببینید. در این سایت ها مدل کاغذ دیواری اتاق خواب، مدل پوستر دیواری سه بعدی، نمونه کاغذ دیواری پشت تلویزیون، نمونه کاغذ دیواری برای پذیرایی و عکس برای پوستر دیواری در هر موضوع دیگری به تعداد بالا خواهید یافت.


خرید طرح پوستر دیواری 

در مجموعه ما انواع طرح پوستر دیواری به صورت مداوم در حال طراحی است. برای هر کدام از این طرح ها وقت زیادی صرف شده است. این که حتی یک طراح ماهر بتواند دقیقا همین طرح ها را مجدد طراحی کند تقریبا ناممکن است. به همین علت است که ما نیز امکان فروش طرح پوستر دیواری را نداریم. چرا که اگر ما این طرح ها را به فروش برسانیم دیگر با انتشار طرح ها، طرح های ما اختصاصی و نایاب نخواهد بود. بسیاری از طراحان و مراکز مختلف هستند که با دریافت کارمزد این کار را برای شما انجام می دهند. در واحد طراحی و بخش دکوراتیو ما نیروی طراحی با مهارت بالا در حال طراحی این تصاویر هستند که فقط شما امکان تغییر رنگ وجزئیات آن ها را دارید تا با سفارش چاپ بتوانید از آن ها استفاده مفید کنید. طرح های پوستر دیواری جدید همگی فقط امکان سفارش چاپ دارند و اگر ما برای شما طرح اختصاصی جداگانه طراحی کنیم، تنها در این صورت خواهد بود که می توانیم فایل آن را در اختیار شما بگذاریم. چون شما هزینه بابت طراحی پرداخت کرده اید. توجه داشته باشید که این هزینه با توجه به مشخصات طراحی متغیر می باشد. به عنوان مثال هزینه طراحی طرح کاغذ دیواری سه بعدی با یک طرح مینیمال تفاوت زیادی دارد. اما در عین حال چاپ همه طرح ها با یکدیگر یکسان می باشد. کاغذ دیواری پذیرایی با سه بعدی یا کودک تفاوتی ندارد. در واقع برای یک دستگاه چاپ تفاوتی نمی کند که چه طرحی را می خواهد چاپ کند. در همه حال باید از 4 رنگ اصلی استفاده کند تا عکس پوستر دیواری بر روی متریال پوستر نقش ببندد.


نمونه پوستر دیواری

در قسمت نمونه های پوستر دیواری اجرا شده ما می توانید نمونه پوستر کاغذ دیواری اجرا شده را در طرح ها و متریال های مختلف ببینید. شاید بهتر باشد که بدانید که شاید د عکس ها  کیفیت دقیق مشخص نباشد. چون کلیه عکس ها از دور عکسبرداری شده اند و علاوه بر آن طرح های آن ها متفاوت می باشد. در واقع برای تشخیص درست تنها در صورتی که طرح ها با جنس های مختلف چاپ شوند و در کنار هم قرار بگیرند تفاوت آن ها محرض خواهد بود. در این آلبوم از عکس کاغذ دیواری سه بعدی اجرا شده گرفته تا عکس کاغذ دیواری اتاق خواب و عکس کاغذ دیواری پذیرایی و... قابل مشاهده می باشد. با دیدن این آلبوم خواهید دید که تقریباً در هر محیطی می توان از این محصول استفاده کرد. علاوه بر آن تقریبا هر طرحی در هر ابعادی قابل اجرا می باشد.
 نکته ای که در این آلبوم ها به خوبی قابل مشاهده می باشد این است که نمونه کاغذ دیواری که لت های آن تکراری باشد نخواهید دید. طرح های کاغذ دیواری لت های تکراری می باشد. اما همانطور که در نمونه پوسترهای دیواری می بینید، لت های متفاوت در کنار هم قرار گرفته و یک تصویر کلی تشکیل می دهند.


روش های مختلف انتخاب یا جست و جوی تصویر مناسب برای کاغذ دیواری

1. آلبوم تصاویر بانی چاپ: در این صفحه آلبوم های مختلفی با تصاویر متنوع در دسترس شما خواهد بود، که می توانید به راحتی از میان آن ها انتخاب کنید. برای مشاهده آلبوم گالری تصاویر لطفا کلیک نمایید.
2. جست و جوی اینترنتی: شما می توانید هر تصویری را که در هرکجا دیده باشید برای ما ارسال کنید. ما همان تصویر یا مشابه آن را برای شما با کیفیت بالا در آرشیو خود پیدا خواهیم کرد.
3. ارسال فایل تصویر دلخواه: چاپ تصویر دلخواه روی کاغذ دیواری امکان پذیر است. تنها کافیست تا فایل عکس های شخصی و یا تصاویری که طراحی کرده اید را برای ما ارسال کنید تا ما بعد از بررسی کیفیت، آن را برای شما چاپ کنیم.
4. طراحی کاغذ دیواری: با ثبت سفارش طراحی پوستر دیواری می توانیم با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه شما طرح مورد نظرتان را طراحی  کنیم. از این روش هم در فضاهای مسکونی و هم تجاری و اداری می توانیم استفاده کنیم تا تصویر شما منحصر به فرد باشد.


تفاوت انواع کاغذ دیواری


کاغذ دیواری آلمانی

پوستر دیواری آلمانی یکی از انواع پوستر دیواری ها ست که مهمترین ویژگی آن ضد خش بودن آن می باشد. برای چاپ این نوع پوستر از دستگاه چاپ یووی استفاده می کنیم و نوع جوهر و متریال سبب می شود تا این پوسترها علاوه بر ماندگاری رنگ بالا و قابل شست و شو بودن، ضدخش هم باشند. این نوع چاپ وضوح تصویر و کیفیت رنگ بالاتری نیز دارد و پوستر دیواری آلمانی را به بهترین نوع پوستر دیواری تبدیل کرده است. 


کاغذ دیواری ترک

این نوع کاغذ دیواری نه تنها کیفیت بالایی در چاپ دارد، بلکه قابل شست و شو هم می باشد. کاغذ دیواری  قابل شست و شو این امکان را به شما می دهد، تا اگر پوستر دیواری دچار لکه و آلودگی شد به راحتی آن را با یک دستمال نم دار تمیز کنید. همچنین اگر نصاب به خوبی آن را روی دیواری نصب کند، درزهای مابین لت های کاغذ دیواری به سادگی قابل تشخیص نخواهد بود. کاغذ دیواری ترک دارای 7 سال ضمانت ماندگاری رنگ می باشد.


کاغذ دیواری ایرانی

بانی چاپ تولید کننده کاغذ دیواری نیز می باشد. این کاغذها هم کیفیت چاپ بالایی دارند و قابل تمیز کردن می باشند. و برای ماندگاری رنگ 7 سال ضمانت در نظر گرفته شده است.


کاغذ دیواری چینی

این نوع کاغذ دیواری ها کیفیت چاپ متوسطی دارند و برای افرادی که به صورت موقت نیاز به نصب کاغذ دیواری دارند و یا به دنبال کاغذ دیواری ارزان می باشند، گزینه مناسبی می باشد.


چاپ کاغذ دیواری پوستری

چاپ کاغذ پوستر دیواری در واقع همان چاپ روی کاغذ دیواری است. با این تفاوت که این نوع کاغذ دیواری ها خام هستند و قابلیت چاپ هر طرحی که بخواهیم را دارند. درست مثل کاغذ دیواری لت های یک متری کنار هم قرار می گیرند و هر نصاب کاغذ دیواری می تواند کار نصب این پوستر دیواری ها را برای شما انجام دهد. شما هم اگر مایل هستید می توانید از طرح های شخصی، طبیعت، هنری، سه بعدی و... برای سفارش چاپ پوستر دیواری استفاده کنید.
 این نوع چاپ به شما این امکان را می دهد تا خانه یا محل کار خود را به سلیقه خودتان تزئین کنید. به سادگی می توانید با انتخاب طرح و خرید کاغذ دیواری زیبا و هماهنگ با مبلمان، تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی بگذارید و خانه یا محل کار خود را به سبک خودتان تغییر دهید. طرح هایی با سبک های کلاسیک، سنتی، مدرن و... انتخاب کنید و محیط را برای خود دلنشین کنید. علاوه بر آن ما طرح ها و عکس های شخصی شما را هم می توانیم به صورت پوستر دیواری چاپ کنیم. که این کار گستردگی و قدرت انتخاب تصویر را برای شما بالا می برد.
 برای این نوع سفارش، شما اول یک تصویر برای چاپ انتخاب می کنید. این تصویر از لحاظ رنگ باید با محیط هارمونی داشته باشد. وگرنه جلوه ای نخواهد داشت. علاوه بر رنگ، انتخاب سبک مناسب هم بسیار مهم است. برای مثال اگر چیدمان منزل شما مدرن است، ما به شما تصاویر دیجیتال آرت و خط را پیشنهاد می کنیم. یا اگر به محیط های کلاسیک علاقه مندید با انتخاب طرح های کلاسیک و کاغذ دیواری گلدار محیط خود را به سبکی که می خواهید تغییر دهید. برای  کاغذ دیواری اتاق کودک خود از تصاویر کودکانه، شاد و کارتونی آلبوم کودک انتخاب کنید. همچنین برای محیط کار خود از عکس هایی که به نوع شغل شما ارتباط دارد برای سفارش چاپ کاغذ دیواری تصویری استفاده کنید. بعد از انتخاب، ما تصویر را از لحاظ کیفیت چک می کنیم. اگر کیفیت مناسب بود سفارش شما را وارد مرحله چاپ می کنیم. در غیر این صورت، به دنبال تصاویر مشابه با نیاز شما می گردیم. تا در صورت تایید شما از آن ها برای چاپ کاغذ دیواری استفاده کنیم. نهایتاً حتی می توانید سفارش طراحی پوستر دیواری ثبت کنید تا ما بر اساس سلیقه شما، کاربرد و سبک محیط یک طرح مناسب برای پوستر دیواری شما طراحی کنیم. تیم طراحی بانی چاپ در بخش دکوراتیو می توانند پوستر دیواری را با هر سبکی که شما بخواهید برای شما طراحی کنند.
 بعد از این که طرح و تصویر چاپی برای چاپ پوستر کاغذ دیواری انتخاب یا آماده شد، ما آن را بر روی یکی از انواع کاغذ دیواری به انتخاب شما چاپ می کنیم. که بهترین نوع آن کاغذ دیواری ترک می باشد. این نوع کاغذ دیواری محبوبیت بیشتری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها دارد. چون کیفیت چاپ روی این نوع کاغذ دیواری بالا است. پس از نصب، درزهای آن معلوم نمی شود. قابل شست و شو نیز می باشد. بر اساس تجربه ای که در فروش کاغذ دیواری داشته ایم این نوع کاغذ دیواری را بیشتر از سایر جنس های موجود در بازار به شما پیشنهاد می کنیم. کاغذ دیواری ایرانی گزینه بعدی می باشد. که لازم به ذکر است مجموعه ما تولید کننده کاغذ دیواری های ایرانی می باشد. همه کاغذ دیواری ها به طور کلی از لحاظ تکنولوژی چاپ یکسان هستند. فقط تفاوت آن ها در مقدار مشخص شدن درز بین لت ها و قابل شست و شو بودن آن ها است که می توان گفت درزهای کاغذ دیواری های ایرانی از نزدیک مشخص خواهد شد و فقط قابل تمیز کردن هستند. کاغذ دیواری های چینی نیز برای افرادی که به دنبال کاغذ دیواری ارزان و پرداخت هزینه کم می گردند، گزینه مناسبی است. کیفیت رنگ ها بعد از چاپ بر روی این نوع کاغذ دیواری کمتر است و قابل شست و شو و تمیز کردن نمی باشند.


خرید آنلاین کاغذ دیواری پوستری

امروزه بهترین روش خرید و تهیه کردن نیازهای زندگی، خرید آنلاین می باشد. چرا که شما بدون صرف وقت، انرژی و هزینه های جانبی می توانید به خواسته های خود برسید. دیگر لازم نیست برای اینکه تصویر دلخواهتان را روی کاغذ دیواری چاپ کنید، به چندین و چند فروشگاه مراجعه کنید و زمان و انرژی خود را در آنجا و طول مسیری که طی می کنید از دست بدهید و در آخر هم حتی شاید به آن چیزی که صد در صد مد نظر داشته اید نرسید. شما می توانید برای سفارش اینترنتی چاپ کاغذ دیواری به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید. برای انتخاب تصویر به صورت غیرحضوری و رایگان به شما مشاوره می دهیم و تلاش می کنیم تا به اهداف خود برسید. جدا از این ها شما مستقیماً با تولید کننده و واردکننده کاغذ دیواری در تماس خواهید بود. که در این صورت پوستردیواری را با بهترین کیفیت و با هزینه مناسب تهیه خواهید کرد. در مراحلی کوتاه انتخاب و یا طراحی کاغذ دیواری برای شما انجام می شود و پس از اینکه تصویر دلخواه شما مطابق با ابعاد دیوار چاپ شد، برای ارسال آن با شما تماس خواهیم گرفت و کاغذ دیواری سفارشی شما را به هرجای ایران که باشید ارسال خواهیم کرد. به همین راحتی شما در حالی که در منزل و محل کار خود هستید، با سفارش آنلاین چاپ کاغذ دیواری، یکی از نیازهای خود را برطرف خواهید کرد.


طرح پوستر دیواری

طرح کاغذ دیواری همیشه از طرح هایی است که وقتی رول های آن به صورت عمودی روی دیوار نصب می شوند، تکرار می شوند و هر چه تعداد این رول ها کم و زیاد بشوند، چون طرح ها تکراری هستند، آسیبی به طرح نهایی زده نخواهد شد. تصاویر داخل آلبوم کاغذ دیواری با آلبوم پوستر دیواری تفاوت زیادی دارند. رول های پوستر دیواری بر عکس کاغذ دیواری هر یک دارای طرح متفاوتی است. ممکن است هر کدام از این لت ها به تنهایی معنی خاصی نداشته باشند. اما وقتی روی دیوار در کنار هم نصب می شوند یک تصویر کلی را تشکیل می دهند. انتخاب تصویر برای پوستر دیواری کار آسانی نیست. چرا که علاوه بر این که طرح تصویر با محیط شما همخوانی داشته باشد، کیفیت تصویر هم باید بالا باشد. در سایت ما می توانید تعداد زیادی تصویر در آلبوم های مختلف را مشاهده کنید و از بین آن ها برای منزل یا محل کارتان انتخاب کنید تا ما آن تصویر را روی پوستر دیواری برای شما چاپ کنیم. پیدا کردن عکس با کیفیت برای پوستر دیواری کار مشکلی است. آلبوم اختصاصی ما از تصاویری پر شده است که بخش طراحی دکوراتیو ما آن ها را طراحی کرده اند. با توجه به اینکه طراحان ما اصول طراحی پوستر دیواری و نکات چاپ و... را می دانند، کلیه تصاویر داخل این آلبوم ها با کیفیت هستند و فایل اصلی آن ها را در جای دیگری نخواهید یافت، مگر اینکه به ما سفارش چاپ پوستر دیواری با این طراح ها را بدهید.
روش دوم دانلود عکس با کیفیت برای پوستر دیواری می باشد. بسیاری از آلبوم های ما نیز از تصاویری پر شده اند که از سایت های فروش عکس دانلود کرده ایم. به ندرت فایل عکس های رایگان پیدا می شود که بخواهد کیفیت لازم برای چاپ پوستر دیواری را هم داشته باشد. اگر شما نیز در اینترنت تصویری پیدا کردید که مایلید آن را روی پوستر دیواری چاپ کنیم، آن را برای ما ارسال بفرمایید، تا اگر موجود باشد، فایل با کیفیت آن را تهیه کنیم. در غیر این صورت تصاویری که مشابه باشند را برای شما جست و جو و ارسال می کنیم تا اگر دوست داشتید، از بین آن ها انتخاب کنید. برای پیدا کردن طرح پوستر دیواری زیبا می توانید از آلبوم های ما دیدن کنید و یا آنچه که در ذهن دارید را برای ما توضیح بدهید تا ما برای شما آن طرح را طراحی کنیم.


آلبوم تصاویر پوستر دیواری | آلبوم تصاویر کاغذ دیواری
 

در این قسمت آلبوم تصاویر مختلفی در دسترس شما است که هر یک موضوع متفاوتی با سایر آلبوم ها دارد. روی هر کدام از آلبوم ها کلیک کنید، به تعداد زیادی از تصویر در تعداد صفحات متعدد دست پیدا خواهید کرد که می توانید با توجه به سلیقه و دکوراسیون از بین آن ها انتخاب کنید. ابعاد سفارش را به ما بدهید تا ما عکس پوستر دیواری را برای شما دقیقا در همان ابعاد چاپ کنیم. انواع آلبوم از جمله خط نوشته، انتزاعی، گرافیکی، کلاسیک و... وجود دارد که روی هر کدام کلیک کنید چند صفحه تصویر برای انتخاب می بینید. علاوه بر آن می توانید تصاویر شخصی خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن را مطابق ابعاد سفارش شما برایتان چاپ کنیم. رنگبندی یک عکس برای پوستر دیواری باید با محیط اطراف آن دیوار همخوانی داشته باشد. یک عکس زیبا برای پوستر دیواری همیشه زیبا نخواهد بود. اگر با دکوراسیون شما همخوانی نداشته باشد، آن تصویر نا مناسب و زشت خواهد بود. اما اگر از عکس زیبا برای پوستر دیواری استفاده کنید که با محیط هماهنگ باشد، هم محیط شما زیباتر می شود و هم جلوه تصویر طرح کاغذ دیواری پوستری زیادتر می شود.


نحوه نصب پوستر کاغذ دیواری

نصب پوستر دیواری، در واقع هیچ تفاوتی با نصب کاغذ دیواری ندارد. باور غلطی درباره پوستر دیواری وجود دارد که افراد زیادی تصور می کنند که این پوستر دیواری ها حتی اگر دارای ابعاد بزرگی باشند، یک تکه و یکپارچه هستند. کاملاً اشتباه است. پوستر دیواری ها دقیقا مثل کاغذ دیواری ها لت های یک متر، یک متر هستند که پس از نصب به صورت عمودی و در کنار هم تصویر دلخواه شما را تشکیل می دهند. هرچه عرض دیوار شما بیشتر باشد، تعداد این لت ها بیشتر می شود.
علاوه بر آن نصب پوستر دیواری ها هم مثل کاغذ دیواری است. هر لت به اصطلاح دارای یک اورلپ خواهد بود که نصاب با مهارتی که در نصب کاغذ دیواری دارد، این لبه را برش می زند. این قسمت را برای جلوگیری از خطای احتمالی برای شما قرار می دهیم که در هنگام نصب دچار مشکل نشوید. همه پوستر دیواری ها هم با چسب کاغذ دیواری قابل نصب هستند.
در حال حاضر بانی چاپ خدمات نصب را بر عهده ندارد. اما در هر جای ایران که باشید سفارش شما را به دست شما می رسانیم و هر نصاب کاغذ دیواری ای که با مهارت های نصب کاغذ دیواری آشنا باشد، قادر به نصب کاغذ دیواری چاپی هم خواهد بود.

طراحی کاغذ دیواری پوستری

در گالری تصاویر کاغذ دیواری و آلبوم های ما آلبوم هایی با نام های کلاسیک و دیجیتال آرت و خط در دسترس شما می باشد. این تصاویر را مجموعه بانی چاپ و تیم طراحی ما در بخش دکوراتیو طراحی کرده اند. تصاویر به گونه ای طراحی شده اند که با سلایق مختلف سازگاری داشته باشد. انتخاب از این آلبوم ها مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت. از جمله اینکه نمونه این تصاویر را در هیچ فروشگاه دیگری نخواهید دید و دوم اینکه فایل این طرح ها در آرشیو ما موجود است و اگر بخواهید می توانیم با توجه به رنگبندی دکوراسیون شما، رنگ این تصاویر را تا حدودی تغییر بدهیم که با سایر اجزا در محیط هماهنگی داشته باشد. علی رغم این موضوع می توانیم جزییات این تصاویر را جابه جا کنیم. این بستگی به چیدمان وسایل شما جلوی آن دیوار دارد تا طرح اصلی مثل طرح های خط، نقوش و... پشت وسایلی مثل تلویزیون، تخت خواب، کتابخانه و... نرود. بنابراین شما با انتخاب تصاویر آلبوم های طراحی شده ما، محدودیتی در انتخاب تصویر نخواهید داشت.
 علاوه بر آن ممکن است بخواهید برای منزل یا محل کار خود کاغذ دیواری منحصر به فرد داشته باشید. به گونه ای که آن طرح به صورت انحصاری و فقط برای شما و مجموعه شما طراحی شود. مثلاً شاید بخواهید برای طرح کاغذ دیواری منزل خود از طرح های خاص با استفاده از تصاویر شخصی خود استفاده کنید. یا بخواهید طرح زیبایی از یک شعر که مورد علاقه تان است برای کاغذ دیواری روی دیوار خانه خود استفاده کنید. حتی بسیاری از صاحبین مشاغل برای محل کار خود از کاغذ دیواری استفاده می کنند. این کار در میان مشاغلی از جمله رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها، آموزشگاه ها، مهدکودک ها، آژانس های مسافرتی، فروشگاه ها، آرایشگاه ها، اداره ها، سازمان ها و... محبوبیت زیادی دارد. چون با سفارش طراحی و چاپ کاغذ دیواری و نصب آن می توانند تغییر و تحول بزرگی در دکوراسیون ایجاد کنند.
 بنابراین طراحی پوستر دیواری تاثیر به سزایی در طراحی داخلی فضای شما دارد. بسته به نوع کاربری محیط و سبک فضای شما طراحی کاغذ دیواری را شروع می کنیم. علاوه بر آن سلیقه شما هم در طراحی تاثیر زیادی دارد. برای ثبت سفارش طراحی کاغذ دیواری پوستری تنها کافیست تا مشخصات سفارش خود را از جمله ابعاد دیوار، سبک دکوراسیون، نوع کاربری فضا، سایر اجزا در محیط و... از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال کنید، تا ما با توجه به همه آن ها تصویر مورد نظر شما را برایتان طراحی کنیم.


تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با سایر کاغذ دیواری ها

پوستر دیواری سه بعدی هیچ تفاوتی با سایر پوستر دیواری ها ندارد. مواردی از جمله تکنولوژی چاپ، ، متریال و... در هر دو یکسان است. تفاوت این دو در طرح های آن ها است. در پوستر دیواری 3 بعدی، جزییات طرح دارای سایه هایی است که به شما این حس را می دهد که تصویر دارای بعد می باشد. یا اینکه طرح دارای پرسپکتیو می باشد که شما تصور می کنید تصویر عمق دارد. اما خود کاغذ دیواری برجستگی یا فرورفتگی ندارد و کاملاً یکدست می باشد. تنها طرح عکس حالت سه بعدی دارد که شما با خطای دید تصور می کنید که تصویر کاغذ دیواری بعد دارد.


کاربرد طراحی و چاپ کاغذ دیواری

1. استفاده از طرح های کلاسیک، سنتی، مدرن، طبیعت، حیوانات، گل هلندی، هنری و... در فضاهای مسکونی.
2. استفاده از طرح های مدرن و سنتی در کافی شاپ ها
3. استفاده از طرح های کارتونی، کودکانه، انیمیشن و... در کاغذ دیواری کودک، مهد کودک، اتاق خواب کودک، مدارس و...
4. استفاده از طرح های تبلیغاتی در غرفه سازی نمایشگاه ها، آژانس های مسافرتی، شرکت های بازرگانی، کلینیک ها، مراکز درمانی و...
5. استفاده از طرح های اختصاصی تبلیغاتی و طراحی تصویرهای مناسب برای کلیه مشاغل، کاغذ دیواری برای رستوران ها و..
6. استفاده از طرح هایی با اهداف سازمانی مرتبط با انواع مشاغل برای اداره ها، سازمان ها، همایش ها و...


نقش چاپ کاغذ دیواری در عرصه تبلیغات

کاغذ دیواری با طرح های تبلیغاتی کاربردهای بسیاری دارد. این طرح ها می تواند شامل تصاویر تبلیغاتی، به منظور معرفی خدمات یا محصولات باشد. محل نصب این کاغذ دیواری ها هم مهم است. نصب کاغذ دیواری های تبلیغاتی حتی در فضاهای اداری هم کاربرد دارد. بهتر است کاغذ دیواری تبلیغاتی در محیط های پر رفت و آمد نصب شود تا افرادی که از مقابل آن می گذرند با نوع کار، خدمات و یا ویژگی محصولات شما آشنا شوند. علاوه بر آن نصب پوستر دیواری تبلیغاتی در فضاهای دیگری همچون غرفه های نمایشگاهی، فروشگاه ها و سایر فضاهای پر رفت و آمد هم به گستردگی تبلیغات شما اضافه می کند.


چاپ پوستر دیواری

شما در سفارش پوستر دیواری محدودیتی در انتخاب ابعاد ندارید. اما هرچه مساحت دیوار شما بیشتر باشد، چاپ کاغذ دیواری هم بر اساس آن بالاتر می رود. های چاپ کاغذ دیواری به نسبت کیفیتی که دارند بسیار مقرون به صرفه است و دلیل آن این است که شما مستقیماً از وارد کننده و تولید کننده در حال خرید می باشید و ها بدون واسطه برای شما محاسبه می شود.


طریقه محاسبه کاغذ دیواری

برای محاسبه کاغذ دیواری تنها کافیست:
1. ابتدا ابعاد دیوار خود را اندازه گیری کنید و مساحت آن را بدست آورید.
2. سپس نوع کاغذ دیواری خود را انتخاب کنید و آن را داخل سایت ببینید.
3. در نهایت مساحت را در ضرب کنید تا نهایی کاغذ دیواری به دست بیاید.


مزایای استفاده از چاپ کاغذ دیواری سفارشی

1. امکان چاپ تصویر دلخواه روی کاغذ دیواری با کیفیت
2. عدم محدودیت در ابعاد سفارش کاغذ دیواری
3. نصب آسان پوستر دیواری توسط هر نصاب کاغذ دیواری
4. کیفیت بالای چاپ
5. ماندگاری رنگ و عدم بور شدن رنگ ها به مرور زمان
6. دارای ضمانت 7 سال ماندگاری و تثبیت رنگ
7. امکان ارسال پوستر دیواری به سراسر ایران
8. خرید کاغذ دیواری ارزان و مقرون به صرفه
9. دارای طرح های منحصر به فرد با قابلیت تغییر رنگ و جزییات طرح
10. امکان طراحی کاغذ دیواری با توجه به سلیقه و نیاز شما
11. فروش کاغذ دیواری به صورت آنلاین به منظور صرفه جویی در وقت، هزینه و انرژی شما
12. چاپ دیجیتال کاغذ دیواری با سرعت بالا و تحویل فوری
13. امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ


پیج اینستاگرام بانی چاپ پوستر

 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 1 پرسش )

پرسش
توسط عاطفه لشگری 1398/05/02

جنس آلمانی و ترک چه فرقی با هم دارن ؟

پاسخ

با سلام ... پوستر های آلمانی ضمن اینکه قابل شستشو هستن ضد خش هم هستن ولی پوسترهای ترک فقط قابل شستشو هستن رنگ هر دو جنس ثابت هست و نمیره