عنوان

متن پیام

آلبوم تصاویر رومیزی و رانر

مجموعه شمسه نگار با داشتن سابقه طولانی و ارزنده در طراحی و چاپ دکوراتیو، توانسته است فعالیت مورد قبولی را در این زمینه و دکوراسیون داخلی ارائه دهد.
این مجموعه در راستای فعالیتش یعنی چاپ دکوراتیو، ارائه دهنده محصولات فراوانی در دکوراتیو می باشد. از این موارد می توان به چاپ رانر و رومیزی اشاره نمود.
همانطور که می دانیم استفاده از رانر و رومیزی ها امروزه برای دکوراسیون داخلی بسیار دارای اهمیت شده است. زیرا علاوه بر زیبایی که برای محیط دارد می تواند برای ست کردن در دکوراسیون داخلی بسیار مؤثر باشند.

instagramTELEGRAM WhatsApp

انتخاب طرح چاپ انواع رانر و چاپ انواع رومیزی چگونه انجام می شود؟

-می تواند توسط خود شما ارائه گردد؛ طرح ارسالی شما توسط کارشناسان شمسه نگار مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت داشتن کیفیت و شرایط لازم تأیید می شود.
-شما می توانید طرح مخصوص رانر یا رومیزی خود را از گالری متنوع نمونه کارهای شمسه نگار انتخاب نمایید. که در بالا آلبوم‌های رانر و رومیزی قرار دارد و در صورت تمایل می توانید روی هریک کلیک کنید.
-همچنین امکان دارد که طرح خاصی مورد نظرتان باشد که به آن دسترسی ندارید، شما می توانید سفارش طراحی رانری و رومیزی دلخواه خود را به کارشناسان مجموعه شمسه نگار اعلام نمایید.

چاپ رانر و رومیزی می تواند با موارد متعددی مانند چاپ پرده، چاپ کوسن، چاپ تابلو، چاپ روی لوستر، چاپ روی آباژور و ...ست شود و زیبایی دکوراسیون منزل شما را چند برابر کند.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )