عنوان

متن پیام

گالری تصاویر انواع تابلو

با توجه به سابقه و تجربۀ طولانی مدت مجموعه شمسه نگار در چاپ دکوراتیو و طراحی و چاپ انواع تابلو دکوراتیو، اقدام به تهیه گالری از نمونه کارهای خود کرده است تا هم گامی برای آشنایی مخاطبین خود را با نمونه کارهایش برداشته باشد و هم آرشیوی برای مخاطبین خود ایجاد نماید و در صورت نیاز به انتخاب نمونه از میان طرح ‌های متنوع شمسه نگار، منبعی در دسترس موجود باشد. نمونه تصاویر تابلو ،انواع تصاویر تابلو، تصاویر چاپی تابلو، تابلو بوم چاپی، چاپ تابلو روی کنواس، تمام تصاویر کنواس، تصاویر چاپ روی بوم، تابلو بوم چاپی، تابلو بوم چاپ دکوراتیو

تقریباً امکان چاپ هر تصویری که شما بخواهید بر روی تابلو بوم های کنواس امکان پذیر است. علاوه بر آن ما آلبوم هایی با موضوعات متفاوت برای شما در نظر گرفته ایم. ((در قسمت بالا قابل مشاهده هستند)) که می توانید روی هریک از آن ها کلیک کنید تا تعداد زیادی از تصاویر مرتبط با موضوع آن آلبوم را مشاهده کنید. این گالری شامل تصاویر با کیفیت بالا از آثار نقاش ها، هنرمندان، عکاس ها، طراح ها و... است که شما می توانید از میان آن ها برای چاپ روی بوم انتخاب کنید. 
جدا از این آلبوم ها، آلبوم تصاویر اختصاصی دارای طرح هایی است که توسط ایده پردازهای مجموعه شمسه نگار و بانی چاپ طراحی شده اند و در گالری دیگری آن ها را نخواهید دید. طرح های این آلبوم به صورت لایه باز و با کیفیت بالا در آرشیو ما موجود هستند و در صورتی که بخواهید امکان تغییر رنگ و سایز و یا حتی جابه جایی جزئیات به صورت اختصاصی برای شما وجود دارد. حتی اگر بخواهید ما می توانیم طرحی که می خواهید را برای شما طراحی کنیم.
بعد از انتخاب تصویر، ما آن را روی پارچه ای به نام کنواس که برای بوم های نقاشی استفاده می شود چاپ می کنیم و سپس روی یک چهارچوب چوبی می کشیم که درست مثل یک تابلو بوم نقاشی شود. اگر بخواهید می توانیم بوم سفارشی شما را هم قاب بگیریم.

instagramTELEGRAM WhatsApp

 نحوه سفارش چاپ تابلو بوم کنواس | تابلو چاپی

1.انتخاب تصویر از طریق آلبوم های موجود در سایت بانی چاپ، اینترنت، عکاسی سفارشی، طراحی اختصاصی تصویر و... متناسب با فضای دکوراسیون منزل و یا محل کار شما
2.مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره واتس آپ و تلگرام 09352701802 و همچنین آدرس ایمیل Banichap24@gmail.com
3.ما کیفیت تصویر را در ابعاد سفارش شما بررسی و سپس در صورتی که کیفیت لازم را داشت سفارش شما را چاپ و تولید می کنیم.
4.بعد از اینکه تابلو بوم سفارشی شما آماده شد، آن را در هر جای ایران که باشید، برای شما ارسال خواهیم کرد. ((توسط باربری – تیپاکس و ... و در تهران نیز با پیک های موتوری و سواری))

تابلو بوم کنواس طبیعی

به طور کلی تابلو چاپی روی بوم از 3 بخش تشکیل شده است:

1. کنواس
2. کلاف چوبی
3. قاب چوبی

کنواس: کنواس پارچه ای است که در بوم های نقاشی از آن استفاده می شود. این پارچه ها را از پنبه و کتان تولید می کنیم. برای تابلو بوم ها از این چاپ کنواس استفاده می کنیم و تصویر دلخواه شما را روی آن چاپ می کنیم.
کلاف چوبی: ما مطابق با ابعاد بوم سفارشی شما یک کلاف چوبی می سازیم. سپس کنواس چاپ شده را روی این کلاف یا چهارچوب چوبی می کشیم و از پشت منگنه می کنیم. این کلاف ها با ضخامت های مختلف موجود هستند که کنواس شما را به شکل یک بوم نقاشی درمی آورند.
 قاب چوبی: اگر مایل هستید تا تابلو بوم سفارشی شما علاوه بر کلاف، قاب هم داشته باشد، ما برای شما مدل های متنوعی از قاب را در نظر گرفته ایم که می توانید برای بوم خود سفارش بدهید. این قاب ها در مدل های ساده، مدرن و کلاسیک موجود هستند که شما با توجه به تصویر و دکوراسیون خود می توانید یکی از آن ها را برای سفارش انتخاب کنید.

نکات قابل توجه در هنگام سفارش

1.نوع سفارش: شما سه گزینه مختلف برای انتخاب دارید، که در هنگام سفارش باید گزینه انتخابی خود را به همراه ابعاد و تصویری که انتخاب کرده اید به ما انتقال بدهید:
                                                        1- فقط چاپ کنواس، 2- چاپ با کلاف چوبی، 3- چاپ با کلاف به همراه قاب.

2.لبه رنگی یا لبه سفید بودن بوم: تصویر دلخواه شما را با ابعادی که سفارش می دهید روی کنواس چاپ می کنیم و بر روی کلاف چوبی با همان ابعاد و اندازه می کشیم. کلاف چوبی ضخامتی دارد که به تابلو کنواس شما حجم می دهد. ما می توانیم کنواس روی این لبه را به انتخاب شما سفید باقی بگذاریم و یا اینکه تصویر را بزرگتر چاپ کنیم که وقتی کنواس را روی کلاف می کشیم، لبه های بوم هم از طرح تصویر شما رنگی شود.

3.مشاوره رایگان: علاوه بر ثبت سفارش، اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در انتخاب تصویر، بررسی کیفیت تصویر، انتخاب ابعاد و... دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.


روش های مختلف انتخاب یا جست و جوی تصویر مناسب برای چاپ تابلو عکس روی بوم

1.آلبوم تصاویر بانی چاپ: در این صفحه آلبوم های مختلفی با تصاویر متنوع در دسترس شما خواهد بود که می توانید به راحتی از میان آن ها انتخاب کنید. برای مشاهده آلبوم گالری تصاویر لطفاً روی هر آلبوم کلیک نمایید.
2.جست و جوی اینترنتی: شما می توانید هر تصویری را که در هرجا دیده باشید برای ما ارسال کنید. ما همان تصویر یا مشابه آن را برای شما با کیفیت بالا در آرشیو خود پیدا خواهیم کرد.
3. ارسال فایل تصویر دلخواه: چاپ تصویر دلخواه روی تابلو بوم کنواس امکان پذیر است. تنها کافیست تا فایل عکس های شخصی و یا تصاویری که طراحی کرده اید را برای ما ارسال کنید تا ما بعد از بررسی کیفیت آن را برای شما چاپ کنیم.
4. طراحی تابلو بوم: با ثبت سفارش طراحی تابلو بوم کنواس می توانیم با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه شما طرح مورد نظرتان را طراحی  کنیم. از این روش هم در فضاهای مسکونی و هم تجاری و اداری می توانیم استفاده کنیم تا تصویر شما منحصر به فرد باشد.

برای دیدن آلبوم تصاویر تابلو کلیک نمایید

 
چاپ تابلو بوم کنواس طبیعی

چاپ نقاشی روی بوم درست مثل یک تابلو بوم نقاشی می تواند در دکوراسیون داخلی شما نقش داشته باشد. با این تابلو چاپی می توانید با هزینه کم، هر تصویری را که می خواهید به صورت تابلو بوم در خانه یا محل کار خود داشته باشید. به راحتی میتوانید تابلویی از آثار با ارزش نقاشی هنرمندان، عکس های عکاس ها، طرح های گرافیست ها، عکس های شخصی و هر طرحی که بخواهید را سفارش دهید. تنها کافیست تا تصویر مورد علاقه خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن را برای شما به صورت یک تابلو چاپ روی بوم دربیاوریم. تصویری که انتخاب می کنید بستگی به سبک و رنگبندی مبلمان فضا دارد. یک انتخاب خوب می تواند بین اجزای محیط هارمونی ایجاد کند و دکوراسیون شما را زیبا تر کند. همیشه هماهنگ بودن رنگ ها در چیدمان و انتخاب رنگ موثر نیست. گاهی ناهماهنگی و تضاد می تواند فضای شما را متحول کند. فقط باید مراقب باشید تا ناهنجاری ایجاد نشود. برای مثال اگر در مبلمان خود تاکنون از رنگ های خنثی مثل طوسی و سفید و مشکی استفاده کرده اید، با انتخاب یک تابلو بوم که دارای رنگ های نارنجی و قرمز است سردی این فضا را بشکنید. علاوه بر رنگ، تصویری با سبک چیدمان خانه یا محل کارتان برای چاپ تابلو بوم در نظر بگیرید. مثلاً بهتر است از تابلوهای مدرن برای دکوراسیون های مدرن و به روز استفاده کنید و از تصویر تابلوهای سنتی برای چیدمان های سنتی و ایرانی استفاده بفرمایید.
مشخصه ای که این تابلو کنواس ها دارند این است که اولاً هر تصویری که بخواهید را می توانید برای سفارش چاپ عکس روی بوم کنواس انتخاب کنید، ثانیا با یک هزینه مناسب، شما یک تابلو بوم زیبا خواهید داشت که مانند یک تابلو نقاشی می تواند منزل و یا محل کار شما را زیباتر کند. این تابلوها نه تنها در محیط خانه می تواند جنبه تزئینی داشته باشد، بلکه در محل کار شما می تواند به عنوان یک تابلو دکوراتیو نقش داشته باشد. بسیاری از هنرمندان نیز می توانند برای حفظ اثر خود تصویر نقاشی ها و طرح های خود را روی این بوم ها چاپ کنند و در معرض نمایش قرار دهند تا اصل اثر آسیب نبیند یا بسیاری از طراحان و عکاس ها می توانند با چاپ تابلو بوم، آثار هنری خود را در گالری ها به نمایش بگذارند.


ساختار تابلو بوم کنواس

تابلو بوم ها به طور کلی از سه بخش تشکیل شده اند:
1. چاپ کنواس
2. کلاف یا چهارچوب چوبی
3. قاب چوبی ( در صورتی که بخواهید می توانید بوم خود را بدون قاب سفارش بدهید.)

Guide

        آلبوم و گالری تصاویر تابلو شمسه نگار

کنواس چیست: کنواس پارچه هایی از جنس پنبه و کتان هستند که همیشه در ساخت و تولید تابلو بوم از آن ها استفاده می شده است. ما اکنون این کنواس ها را تولید می کنیم و تصویری که شما بخواهید را می توانیم روی آن ها چاپ کنیم. در چاپ و ساخت تابلو بوم از کنواس نیمه براق طبیعی استفاده می کنیم. این نوع کنواس بهترین گزینه برای استفاده در تابلو بوم هستند. زیرا بهترین کیفیت چاپ را دارند. بعد از بوم کشی رنگ های چاپ شده از هم باز نمی شوند و کنواس آسیب نمی بیند. ماندگاری رنگ آن ها تا حداقل 20 سال می باشد. شما می توانید این کنواس ها را بدون کلاف چوبی هم سفارش بدهید. ما این پارچه چاپ شده را برای شما ارسال می کنیم تا به شیوه خودتان از آن استفاده کنید و یا قاب بگیرید.
 کلاف چوبی: بعد از اینکه ما تصویر شما را روی پارچه کنواس چاپ کردیم، آن را روی یک کلاف چوبی می کشیم. برای اینکه کنواس روی کلاف ثابت بماند، از پشت آن را منگنه می کنیم. این کلاف ها مطابق با ابعاد سفارش شما ساخته می شوند و ضخامت های مختلف می توانیم برای آن ها در نظر بگیریم که بستگی به انتخاب شما و ابعاد تابلو دارد. معمولاً ما از چوب های 2 سانت تا 5 سانت برای تابلو چاپ روی بوم استفاده می کنیم. در تابلوهای بزرگ بهتر است تا از ضخامت های بالا استفاده کنیم.
قاب چوبی: اگر مایل هستید تا چاپ روی کنواس شما علاوه بر کلاف چوبی، قاب هم داشته باشد، ما می توانیم بوم شما را قاب بگیریم. انواع مختلفی از قاب های چوبی برای شما در نظر گرفته ایم. این قاب ها ساده و شیک هستند و در هنگام ثبت سفارش، شما را در انتخاب نوع قاب راهنمایی خواهیم کرد.


بوم لبه رنگی چیست؟

همان طور که گفتیم کلاف چوبی در تابلو کنواس دارای ضخامت های مختلف است و کنواس روی این کلاف چوبی قرار می گیرد. ما به صورت عادی تصویر شما را به صورتی چاپ می کنیم که فقط روی بوم قرار می گیرد. وقتی از کنار به بوم نگاه می کنید، لبه ای از بوم را می بینید که کنواس روی آن سفید خواهد بود. اما اگر بخواهید ما می توانیم تصویر شما را مقداری بزرگتر از ابعاد سفارش شما چاپ کنیم، تا وقتی چاپ روی بوم را روی کلاف می کشیم لبه های بوم هم از تصویر شما رنگی باشد.
*** البته این موضوع را به یاد داشته باشید که در انتخاب بوم لبه رنگی، قسمتی از تصویر بر روی این لبه های بوم می آید. بنابراین توجه کنید تا این قسمت ها بخش مهمی از تصویر نباشد. در این مواقع پیشنهادی که ما برای شما داریم این است که یک حاشیه رنگی و هماهنگ با طرح به تصویر اضافه کنیم تا روی لبه بیاید و یا به اندازه ضخامت کلاف، تصویر را تکرار کنیم تا لبه های بوم رنگی شود.

خرید اینترنتی تابلو بوم کنواس

دیگر لازم نیست وقت و انرژی بگذارید تا به دنبال پیدا کردن یک تابلو زیبا برای خانه یا محل کارتان بگردید. در نهایت شاید دقیقا همان طرحی که می خواهید را هم پیدا نکنید. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم تا وقتی که در منزل در حال استراحت هستید، آلبوم های تصاویر ما را ببینید تا از میان آن ها برای چاپ و سفارش آنلاین تابلو بوم کنواس انتخاب کنید. هزاران تصویر با عناوین مختلف در اختیار شما گذاشته ایم که می توانید خیلی راحت بعد از انتخاب تصویر، سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. حتی اگر بخواهید ما می توانیم تصویر مورد نظر شما را برایتان طراحی کنیم و این کار هیچ زمانی از شما نمی گیرد. تنها کافیست برای ثبت سفارش طراحی و چاپ تابلو بوم از طریق راه های ارتباطی طرحی که در ذهنتان دارید را به ما بدهید تا ما تصویری که می خواهید را برای شما طراحی کنیم.

برای دیدن تصاویر نمونه کار تابلو بوم ها کلیک کنید

آلبوم جدیدترین طرح های تابلو

طراحی تابلو بوم کنواس

طراحی تابلوهای دکوراتیو به رنگ مبلمان و سبک دکوراسیون فضایی که می خواهید آن تابلو را نصب کنید بستگی دارد. رنگ بندی جزئیات داخل تصویر باید با رنگ بندی مبلمان محیط همخوانی داشته باشد. برخی مواقع سِت بودن رنگ ها فضا را زیبا تر می کند و برخی مواقع دیگر هم لازم است در رنگ بندی تضاد ایجاد کنید و فضا از یکنواختی در بیاید. علاوه بر آن بهتر است برای چیدمان یک سبک انتخاب کنید. این سبک در واقع روحیات وعلایق شما را نشان می دهد و باید با سایر اجزای محیط هماهنگ باشد. سبک های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. مثل سنتی، مدرن، کوبیسم، انتزاعی، کلاسیک و... در این قسمت ما هم بر اساس آن ها آلبوم هایی را در دسترس شما قرار داده ایم که می توانید با توجه به سلیقه، سبک و رنگ بندی محیط، از بین این  تصاویر انتخاب کنید. بعد از این که عکس زیبای تابلو انتخاب کردید آن را برای ما ارسال بفرمایید تا ما شما را در ثبت سفارشتان یاری کنیم.
نکته دیگر اینکه اگر مایل به داشتن تابلویی عمودی هستید، ترجیحاً از تصاویر افقی انتخاب نکنید. یا برعکس این موضوع هم می تواند صادق باشد. این انتخاب فقط در صورتی امکان چاپ دارد که قسمتی از کناره های تصویر حذف شود. که ممکن است بخش مهمی از تصویر از بین برود و یا جذابیت طرح کم شود. یا اینکه توجه داشته باشید، اگر بوم لبه رنگی سفارش می دهید، بدانید که ما بخشی از تصویری که انتخاب کرده اید را روی لبه های بوم چاپ می کنیم. بنابراین طرحی انتخاب کنید که بخش مهمی از تصویر از روی بوم به روی لبه های بوم نرود. در این صورت راه کاری که ما به شما پیشنهاد می دهیم، چاپ یک حاشیه رنگی بر روی لبه های بوم و یا تکرار تصویر بر روی لبه بوم می باشد. تا دیگر لبه های بوم سفید باقی نماند.
لازم به ذکر است که در سفارش تابلو بوم نقاشی بهتر است تا از طرح های نقاشی استفاده کنید. این طرح ها حس طبیعی تری از یک نقاشی واقعی به بیننده انتقال می دهند. حتی در طراحی می توانید عکس ها را به شکل نقاشی دربیاورید و بر روی تابلو بوم چاپ کنید. به این شکل بیننده تصور می کند که این تابو نقاشی شده است. به طور کلی اگر مهارت کافی برای طراحی آنچه که در ذهنتان است را ندارید، تیم طراحی ما در بخش دکوراتیو می تواند آنچه که می خواهید را برای شما طراحی کند.


عکس تابلو

انواع تابلو هنری در بازار با سبک های متفاوتی به صورت آماده موجود است. معمولا این طرح ها را در ابعاد استاندارد تولید و پخش می کنند. شاید به سختی بتوانید به این مراکز فروش سفارش آن طرح ها را با ابعاد دلخواهتان بدهید. این درحالی است که ما در فروشگاه اینترنتی بانی چاپ به عنوان مرکز فروش تابلو نقاشی در تهران در حال فعالیت هستیم. در این بخش از سایت تعداد زیادی آلبوم با موضوعات مختلف در دسترس شما می باشد که می توانید از بین آن ها هر تصویری را که می خواهید انتخاب کنید. اغلب این تصاویر با کیفیت بالا هستند و امکان چاپ در ابعاد بزرگ را هم دارند. در میان این آلبوم ها، آلبوم هایی تحت عنوان آلبوم اختصاصی قرار داده ایم که همه تصاویر آن را طراحان ما در بخش دکوراتیو طراحی کرده اند. بنابراین اگر هر کدام را دوست داشته باشید می توانیم در صورت نیاز رنگ و جزئیات طرح را تغییر دهیم تا بیشتر با دکوراسیون خانه یا محل کار شما همخوانی داشته باشد. در ادامه به شرح انواع سبک تابلو می پردازیم تا بتوانید راحت تر برای انتخاب یک تصویر مناسب تصمیم گیری بفرمایید.

انواع طرح تابلو هنری و موضوع تصویر از لحاظ کاربرد و محبوبیت

در این بخش اگر مایل به خرید تابلو تزئینی هستید، ما محبوب ترین و پرکاربرد ترین موضوع ها را برای شما دسته بندی کرده ایم تا با یک توضیح مختصر بتوانیم کمکی به تصمیم گیری های شما کرده باشیم. این دسته بندی ها فقط شامل تصاویر نقاشی نمی باشد. تصاویر عکاسی و گرافیکی نیز می تواند در بسیاری از این گروه دسته بندی ها جای داشته باشد. این بستگی به سبک خانه شما دارد که از کدام سبک و سیاق برای سفارش تابلو استفاده کنید. در آلبوم های ما تقریبا همه نوع تصویری از بهترین تابلوهای جهان خواهید یافت. پس فقط کافیست برای خرید تابلو نقاشی چاپی از آلبوم های ما دیدن کنید.
چاپ عکس: در ساخت تابلو هنری، فقط این طرح های نقاشی نیستند که می توانند برای شما به اندازه یک تابلو دکوراتیو شیک و زیبا باشند، بلکه عکس های بسیار زیبایی از منظره ها، پرتره های هنری، جدیدترین مدل تابلو عکس با تصاویر تلفیقی عکس با دیجیتال آرت، عکس های اجتماعی، تبلیغاتی و.... سوژه هایی هستند که وقتی به صورت تابلو تولید شوند، پرکاربرد خواهند بود.
تصویر نقاشی: بین انواع تابلو مدل تابلو بوم، تابلویی است که برای چاپ تصاویر نقاشی بهترین گزینه محسوب می شود. نقاشی های انتزاعی، نقاشی خط، تابلو با طرح مدرن، کلاسیک، اروپایی، نقاشی طرح کوبیسم، طرح گل و بسیاری از تصاویر نقاشی دیگر، همه نقاشی هایی هستند که چاپ آن ها روی بوم بی نظیر خواهد شد. تصاویر نقاشی های غیر چاپ کار دست هستند و هزینه زیادی دارند، اما با چاپ طرح این نقاشی ها روی بوم و تابلوهای دیگر می توانید نمونه این نقاشی ها را با پرداخت هزینه ای کمتر در خانه یا محل کار خود داشته باشید.
تابلو چاپی با طرح مدرن:امروزه طرح های مدرن مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. طرح های مدرن و کلاسیک، هر دو آلبوم هایی هستند که همیشه محبوب بوده اند. طرح های مدرن حد و مرز تصاویر و خطوط واقعی را در هم می شکند و مفاهیم را به صورت تقریبا شماتیک و غیر واقعی به بیننده انتقال می دهد. حتی در بسیاری از طرح های انتزاعی مدرن ممکن است مفهومی هم در کار نباشد.
تابلو عکس مدرن: الزامی به این نیست که طرح انتخابی شما برای چاپ تابلو حتما نقاشی باشد. بسیاری از عکاس های به نام، تصاویری را ثبت کرده اند که شاید دیگر آن صحنه هیچگاه تکرار نشود. عکاسی مدرن نیز شامل عکس هایی است که با هنر مدرن ادغام می شود. این نوع هنر عکاسی ویژگی هایی از جمله مهارت های عکاسی خاص و سوژه های خاص دارند که تصویر آن ها نیز منحصر به فرد می شود. برای چاپ تابلو عکس می توانید از بین عکس های عکاسی شده نیز انتخاب بفرمایید.
تابلو نقاشی مدرن: علاوه بر تابلو عکس می توانید از بین تصاویر نقاشی برای سفارش تابلو چاپی نقاشی انتخاب کنید. این تصاویر از روی نقاشی بزرگترین نقاش های دنیا برداشته شده است و فایل با کیفیت آن ها در آرشیو ما موجود می باشد. نمونه این تصاویر را می توانید در آلبوم های تابلو ببینید.
تابلو چند تکه مدرن: در بین محصولات دکوراتیو، تابلو چند تکه نیز سبک مدرنی از تابلو می باشد. به این معنا که می توانیم یک تصویر انتخاب کنیم و آن را به سه قسمت تقسیم کرده و روی سه تابلوی مجزا چاپ کنیم تا وقتی آن ها را کنار هم قرار می دهید، تصویر کلی را تشکیل بدهد. این تکه ها می تواند هر تعداد و ابعادی که می خواهید باشد. مهم این است که وقتی به صورت پازلی کنار هم قرار می گیرند، یک تصویر کلی را تشکیل بدهند.
تابلو با طرح انتزاعی: تابلوهای انتزاعی طرح هایی هستند که برای دریافت مفهوم آن ها باید به عمق طرح تابلو دقت کنیم. حتی در برخی موارد این طرح ها با رد قلم و رنگ های درهم برهم کشیده می شوند و شاید از هیچ قاعده ای پیروی نکنند. تابلو چاپی با طرح انتزاعی گزینه بسیار مناسبی برای دکوراسیون مدرن و مینیمال است. بهتر است اگر چیدمان دکوراسیون شما ساده و مینیمال است از چنین طرح هایی استفاده کنید. بسیاری از افراد سلیقه به خصوصی دارند و دوست دارند که یک تابلو مرموز باشد و از اینکه یک مفهوم و طرح مشخص داشته باشد خوششان نمی آید. اینطور افراد از دیدن طرح های رئال در طول زمان خسته می شوند. به همین دلیل بیشتر به سمت طرح های مدرن و انتزاعی گرایش دارند.
نقاشی طرح ماندالا: از میان بهترین تابلوهای نقاشی دنیا طرح های ماندالا شهرت زیادی دارد. این طرح ها دارای هندسه نقوش خاصی هستند که منحصر به فرد می باشد. چنین طرح هایی با ترکیب رنگ های شاد هستند که در عین حال تضاد دارند. این طرح از معدود طرح هایی است که تضاد رنگی در آن، آن را جذاب تر می کند.
تابلو سنتی: تابلوهای سنتی، تابلوهایی هستند که از پیشینه هر شهری بر می آیند و به تصویر کشیده می شوند. در کشور ما تابلو چاپی با طرح سنتی به تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. تابلو مینیاتوری، تابلو کاشیکاری، فروش تابلو خوشنویسی و... همه طرح هایی هستند که می توان نه تنها آن ها را به صورت تابلو چاپ کرد، بلکه می توان این طرح ها را با طرح های مدرن تلفیق کرد و هنری نو خلق کرد. اگر بخواهید ما می توانیم در بخش طراحی هر آنچه که شما در رابطه با چنین طرح هایی در ذهن دارید، طراحی کنیم. حتی اگر تمایل داشته باشید می توانیم این طرح ها را با تصاویر شخصی شما تلفیق کنیم تا تابلویی منحصر به فرد در خانه خود داشته باشید.
تابلو طرح خط نقاشی: طرح تابلو نقاشی خط سبکی است که با هدف حفظ ارزش های ایرانی طراحی می شود و با طراحی و چاپ این نوع تابلو هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت. این طرح ها را با هر شعری که بخواهید، با هر رنگی که بخواهید و در هر ابعادی که بخواهید می توانید سفارش بدهید.
تابلو دیجیتال آرت: پیاده کردن بسیاری از طرح هایی که شما در ذهن دارید، با روش های نقاشی و عکاسی میسر نیست. اگر با روش نقاشی هم میسر باشد، احتمال اینکه نتیجه دقیقا همان طرح بشود بسیار کم است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان این وجود دارد تا به کمک نرم افزارها بتوانیم نمونه تابلو دیجیتال آرت را با هر مشخصات و سبکی که می خواهیم طراحی کنیم. به این کار نقاشی دیجیتال هم گفته می شود. نقاشی دیجیتالی اگر با مهارت بالا صورت بگیرد، کیفیت خیلی بالایی هم خواهد داشت. با این کار فایل اصلی طرح را هم خواهید داشت تا بتوانید در ابعاد دیگر و تیراژ بیشتر آن را سفارش بدهید. نقاشی های دیجیتال ترک تصاویر، نقوش، خط، اشکال، زمینه ها و خیلی موارد دیگر با یکدیگر می باشد که تنوع کار را تا به بی نهایت می رساند.
تابلو خط مدرن: تابلو خط ها نه تنها به سبک سنتی بلکه طرح تابلو خط به سبک مدرن با تلفیق تصاویر چهره، گل، طبیعت و.... امکان پذیر می باشد. این تابلو به دلیل اینکه در نرم افزار طراحی می شوند با هر شکل و شمایلی که بخواهید امکان طراحی آن ها وجود دارد. در آلبوم های اختصاصی می توانید نمونه این طرح ها را ببینید.
تابلو نستعلیق: یکی از فونت های اصیل ایرانی فونت نستعلیق می باشد. این فونت از قدیم در طرح تابلو خطاطی های قدیم دیده می شود. اکنون امکان طراحی هر شعری که می خواهید با این فونت در فتوشاپ و کورل میسر می باشد. این نرم افزار ها مخصوص طراحی تابلو هستند و این امکان را به ما می دهند تا جدیدترین مدل تابلو دیواری ها را با هر چیدمانی که دوست داریم طراحی کنیم. علاوه بر آن می توانیم آن ها را در هر رنگی که می خواهیم و می خواهید به تصویر بکشیم.
تابلو سیاه مشق: تابلو سیاه مشق همان تابلو خط هست که اکنون بسیار طرفدار پیدا کرده است و برای هر محیطی هم مناسب می باشد. از جمله طرح تابلو برای رستوران، طرح تابلو برای منزل، طرح تابلو اتاق خواب، طرح تابلو برای کافه و... . فرق سیاه مشق با سایر سبک های این چنینی در این است که شعرها و نوشته ها و حروف و کلمه ها بدون هیچ قاعده خاصی چیدمان می شود.
تابلو طرح هیچ: امروزه طرح خط کلمه هیچ، یکی از پرفروش ترین تصویر برای تابلو های سبک خطاطی است. این کلمه برگرفته از اشعار مولانا می باشد و مدت هاست که با آثار هنری پرویز تناولی بیشتر از پیش بر سر زبان ها افتاده و علاوه بر آن طرح های تابلو رقص سماع مولانا، به تازگی وارد خانه خیلی از ما ایرانی ها شده است.
طرح تابلو معرق: تابلو معرق تابلویی هنری است که از قدیم به عنوان تابلو دکوراتیو استفاده می شده است. این تابلو با هنر دست و برش های چوب تولید می شود. اگر علاقه به طرح تابلو معرق دارید، ما طرح این تابلوها را هم می توانیم چاپ کنیم.
تلفیق تابلو چهره و خط: با در هم آمیختن طرح تابلو مدرن با تابلو با طرح سنتی، در زمینه تابلوهای چهره، می توان به سبک جدیدی از تابلو رسید که به تازگی خواهان بسیاری دارد. این تابلو طرح جدید ی است که در میان سنین کم بیشتر از گروه سنی های دیگر طرفدار دارد.
تابلوهای معروف نقاشی: بعد از گذشت قرن ها از خلق آثار هنری نقاشی ها، هنوز هم بسیاری از تابلوهای معروف جهان برای همه جذابیت دارد. نقاش ها، عکاس ها و هنرمندهای بسیاری هستند که از هزاران سال پیش تاکنون در حال خلق آثار هنری اند. این آثار نه تنها خود به تنهایی پر از مفهوم و ارزش هنری می باشند، بلکه بسیاری از آن ها به ویژه در تاریخ باستان به منظور ثبت تاریخ به تصویر کشیده می شده اند. بهترین تابلو های تاریخ در موزه های معروف دنیا به نمایش گذاشته شده اند. علاوه بر آن تصویر این تابلوها با دوربین های گرفته شده و در سایت های مختلف در دسترس گذاشته شده است. ما نیز گزیده هایی از این تابلوهای معروف را در آلبوم های نقاشی های اروپایی و نقاشی های هنری قرار داده ایم تا بتوانید هر کدام را که مایل بودید برای سفارش چاپ انتخاب کنید.
تابلوهای معروف موزه لوور: خرید و فروش تابلو تزئینی نقاشی های افراد معروف دیگر در جهان صورت نمی گیرد و اکثر تابلوهای مشهور، دیگر در موزه ها قرار گرفته اند و از آن ها مراقبت ویژه می شود. شما می توانید طرح های این تابلو ها را سفارش بدهید تا ما آن ها را برای شما روی بوم یا انواع تابلوهای دیگر چاپ و تولید کنیم. فروش تابلو دکوری با این طرح نقاشی های معروف و به نام در تمام دنیا صورت می گیرد. چون این طرح ها محبوب و جاودانه هستند و همیشه با ارزش و جذاب خواهند بود.
تابلوهای معروف فرشچیان: یکی از بزرگترین نقاش های ایرانی استاد فرشچیان می باشد. طرح نقاشی های مینیاتوری تابلوهای فرشچیان در تمام دنیا مطرح می باشد. این نقاشی ها طرح هایی خاص دارد که دیگر نقاشی پیدا نمی شود که بتواند با همین مهارت چنین نقاشی هایی خلق کند.
تابلوهای معروف پیکاسو: معروف ترین تابلو طرح کوبیسم متعلق به یکی از معروف ترین نقاش ها، پیکاسو می باشد. تابلوهای پیکاسو در سراسر دنیا شناخته شده می باشد و مناسب فضاهایی با دکوراسیون های مدرن و تلفیق مدرن با سبک های دیگر است.
تابلوهای معروف داوینچی: فروش تابلو هنری نقاش های مشهور هم در سراسر دنیا مجاز می باشد. چرا که اینکار باعث می شود تا یک اثر ارزشمند جاودانه باقی بماند. این کار نه تنها برای هنرمند مشهوری چون داوینچی انجام می شود بلکه برای همه نقاش های معروف اتفاق می افتد. علاوه بر آن این آثار محبوب هستند و بسیاری از آدم ها خواهان این هستند که یکی از این تابلوهای معروف را در خانه یا محل کارشان داشته باشند. یکی از محبوب ترین و معروف ترین نقاشی های این نقاش معروف تصویر تابلو شام آخر است.
تصویر تابلوی شام آخر داوینچی: یکی از آثار معروف داوینچی، تصویر تابلوی شام آخر می باشد که بعدها بسیاری از هنرمندان دیگر نمونه های مشابه آن را با حالت ها و تغییرات متفاوت به تصویر کشیده اند. این تحریف ها به علت اختصاصی کردن نقاشی، حذف جام شراب، خلق آثار مشابه، حفظ اثر هنری و... صورت می گرفته است که چند نمونه آن ها به همراه طرح اصلی داخل آلبوم تصاویر اروپایی قابل مشاهده می باشد.
تصویر تابلوی لبخند ژکوند: یکی دیگر از تابلوهای معروف لئوناردو داوینچی، لبخند ژکوند می باشد که حتما آن را دیده اید. این یک طرح چهره می باشد که دیگر نظیر چنین تابلویی تکرار نشد. این تصویر به حدی شهرت دارد که افراد زیادی مایل هستند تا نمونه ای از این تابلو را در محیط کار و یا خانه خود داشته باشند. بسیاری از طراحان دیجیتال آرت هم این طرح را با خط نوشته و المان های دیگر ترکیب می کنند و مفهوم دیگری را به نمایش می گذارند.
تابلوهای معروف کلود مونه: از بین هنرمندان مشهور، نقاشی های مونه نیز از معروف ترین نقاشی های تابلو هنری مدرن است. این نقاشی ها نه تنها برای فضاهای مسکونی مناسب هستند، بلکه برای فضاهای اداری هم می توانید از چنین طرح هایی استفاده کنید.
تابلوهای معروف ونگوک: داشتن طرح های نقاشی هنرمندان معروف تقریبا غیر ممکن است. چون این تابلو ها در حال حاضر در موزه های معروف دنیا می باشند و در شرایط محیطی خاصی از آن ها نگهداری می کنند تا آسیب نبینند. طرح های بسیاری از نقاش مشهور، ونگوک نیز شامل حال این موضوع می شود. برای تهیه این تابلو با ارزان، می توانید طرح انتخابی خود را برای ما ارسال کنید تا ما آن را روی هر نوع تابلویی که می خواهید چاپ کنیم.
تابلو سیاه و سفید: تصاویری که شامل هیچ رنگ دیگری جز سیاه و سفید و طوسی نمی شود، در آلبوم سیاه و سفید جمع آوری کرده ایم. این تصاویر معمولا در گروه تابلو مدرن دیواری قرار می گیرند و با دکوراسیون های ساده و مدرن سنخیت دارند. از نظر رنگی نیز تقریبا با هر رنگ بندی ای جور در می آیند. چرا که این تابلوها از رنگ های خنثی تشکیل می شوند و رنگ های خنثی در کنار هر رنگ دیگری جذاب هستند.
بهترین تابلو برای پذیرایی: بهترین تابلو برای چنین فضایی طرح های تابلو هنری می باشد که نقاشی بوده اند. طرح تابلو جدید پذیرایی بیشتر طرح های مدرن می باشند. اما اگر دکوراسیون شما کلاسیک می باشد تابلو جدید برای پذیرایی با طرح های نقاشی کلاسیک هم بسیار است.علاوه بر سبک دکوراسیون فضای خود، به رنگ بندی فضا هم دقت کنید. سعی داشته باشید تا طرحی که انتخاب می کنید از لحاظ رنگ هم با محیط همخوانی داشته باشد.
طرح تابلو فرش: از طرح های تابلو فرش و فرش های قالی برای طراحی و چاپ تابلو هم استفاده زیادی می شود. چاپ این طرح های ایرانی به تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این کار به زنده نگه داشتن ارزش ها و هنرهای ایرانی کمک می کند.
خرید تابلو کلاسیک: تابلو با طرح کلاسیک بیشتر برای فضاهای مسکونی مناسب می باشد. طرح های کلاسیک شامل عکس تابلو فرش منظره، عکس تابلو نقاشی با طرح های اروپایی، گل های کلاسیک، نقاشی رنگ روغن، نقاشی های رئال و... می باشد. این تابلوها با دکوراسیون های کلاسیک همخوانی دارد و اکثر افرادی که چنین طرح هایی را می پسندند در گروه سنی میان سال به بالا هستند.
مدل تابلوهای سلطنتی: طرح های کلاسیک، طرح های اروپایی، رومی و نقاشی های رنگ روغن طرح هایی هستند که بیشتر با دکوراسیون های کلاسیک هماهنگی دارند. تابلوهای سلطنتی و لوکس نیز با همین طرح ها به فروش می رسند.
تابلو طرح فرانسوی: طرح های فرانسوی همان زیرمجموعه طرح های اروپایی هستند که با دکوراسیون های کلاسیک، لوکس وسنتی هارمونی دارند.
 طرح جدیدترین طرح تابلو فرش فرانسوی: همین طرح های فرانسوی طرح هایی هستند که به صورت تابلو فرش دکوراتیو هم تولید می شوند و در ایران بسیار پرفروش است.
تابلو چاپی با طرح فرشته: طرح های فرشته و کودک ها برگرفته از طرح های اروپایی، طرح های کلیساها و روم باستان می باشد.
مدل تابلو رنگ روغن: یکی از با ارزش ترین آثار هنری تابلوهایی هستند که با رنگ روغن نقاشی می شوند. فروش تابلو رنگ روغن با های بالا انجام می شود. چون برای کشیدن این تابلوها نه تنها زمان زیادی صرف می شود بلکه رنگ هایی که استفاده می شود هزینه زیادی دارند و هر تابلو روزهای زیادی طول می کشد تا آماده شود و علاوه بر آن چند روز طول می کشد تا رنگ ها به خوبی خشک بشوند. چنین مواردی سبب می شود تا هزینه هر تابلو نقاشی خیلی بالاتر از تابلوهای چاپی باشد.
تابلو چاپی با طرح روستا: نمایی از یک کوچه باغ کاه گلی و یا یک پیچ از کوچه های تنگ قدیمی، تصویری از یک پیرمرد که دسته ای کاه و یونجه به دوش می کشد و هر نمایی که در یک روستا هر روز در زندگی روزمره افراد ساکن روستا اتفاق می افتد، تصویر زیبایی برای تابلو خواهد شد. مدل تابلو فرش منظره روستا نیز محصول پرطرفداری است. این طرح ها از روی طرح نقاشی های زیبا بافته می شوند که ما در انواع تابلو، تولید چاپ جدیدترین مدل تابلو فرش را هم داریم که با سفارش آن یک تابلو فرش چاپی با هزینه بسیار کمتر دریافت خواهید کرد.
تصویر تابلو فرش کوچه باغ: یک تصویر نقاشی گل در یک کوچه باغ، یک فضای سنتی و گرم را به نمایش می گذارد. چنین تصویری حس خوبی را به بیننده انتقال می دهد. این طرح ها طرفدار زیادی دارد حتی در بسیاری از مواقع از این طرح ها به عنوان پوستر دیواری استفاده می شود.
خرید تابلو نقشه جهان: تصاویر گرافیکی نقشه جهان، مدل تابلو نقاشی نقشه جهان طرح های آموزشی و خوبی برای محیط های اداری، آموزشگاه ها، اتاق نوجوانان و فضاهای عمومی است.
تابلو چاپی با طرح طبیعت: از جمله زیر مجموعه های این تصاویر، تابلو طرح برگ، تابلو طرح گل، کوه، دریا، اقیانوس، ساحل، جنگل و این چنین موضوعاتی است که با اکثر دکوراسیون ها همخوانی دارند. هم تصاویر نقاشی و هم تصاویر عکاسی شده بسیاری از طبیعت، در آلبوم های ما موجود است که می توانید مشاهده کنید.
تابلو با طرح پاییز: نمای منظره ها در فصل پاییز باعث شده است که تصاویر و نقاشی های دلنشینی خلق شود. بسیاری از افراد هستند که با دیدن این عکس ها حس خوبی می گیرند و بسیاری هم هستند که تصاویر پاییز را نمادی از غم و خشکسالی می دانند. این نیز به سلیقه شما بستگی دارد و فقط حسی که این منظره ها به شما می دهد از اهمیت بالایی برخوردار است تا وقتی در خرید تابلو برای پذیرایی از این طرح استفاده می کنید، با دیدن این تابلو هر روز لذت ببرید.
عکس تابلو فرش: طرح های تابلو فرش ها هم مثل نقاشی ها و تابلوهای دیگر ارزش چاپ کردن روی بوم یا فرش را دارند. جدیدترین طرح تابلو فرش که محبوبیت زیادی دارد، معمولا سبک های اروپایی – رومی هستند که با دکوراسیون های کلاسیک هماهنگی زیادی دارند.
جدیدترین طرح تابلو فرش ماشینی: از طرح های فرش های قدیمی و نمونه طرح تابلو فرش در تولید تابلو فرش ماشینی هم استفاده می شود. اما اگر بخواهید فرش چاپی هم برای سفارش در دسترس شما هست که می توانید طرح دلخواهتان را روی آن سفارش چاپ بدهید. پیدا کردن عکس برای تابلو فرش ساده است. آلبوم رومی اروپایی پرطرفدارترین طرح ها را برای سفارش چاپ فرش دارد.
عکس تابلو فرش دستبافت: طرح فرش های دستبافت از سالیان دور تا به الان طرح هایی هستند که جاودانه می باشند. طرح های فرش از قدیم تا جدیدترین مدل تابلو فرش تبریز، کاشان، کرمان و کلیه شهرهای هنرپرور ایران طرح های بی نظیری را روی فرش پیاده می کنند. تابلو فرش ها را با جدیدترین مدلهای قاب تابلو فرش می توانید به صورت چاپی تهیه کنید. فقط کافیست تا یک طرح مناسب انتخاب کنید، تا ما آن را روی فرش سفید خام چاپ کنیم. به این صورت هزینه کمتری برای خرید تابلوی مدل تابلو فرش پرداخت می کنید.
طرح تابلو فرش تبریز: طرح فرش ایرانی یکی از معروف ترین طرح های فرش است که در سراسر دنیا شهرت دارد. بافت این طرح ها با دقت و ظرافت بالایی انجام می شود. جدیدترین تابلو فرش دستبافت تبریز هم از طرح هایی است که هنرمندان با دقت و ظرافت می بافند. جدیدترین طرح تابلو فرش تبریز و فرش های دیگر را می توانید روی فرش های چاپی پیاده کنید.
مدل تابلو فرش وان یکاد: اگر به دنبال یک تابلو مذهبی هستید، طرح های زیادی با آیه های معروف قرآنی برای چاپ وجود دارد. یا اگر بخواهید ما می توانیم طرحی از آیه و یا عبارت مذهبی که شما دوست دارید را برای شما طراحی کنیم. بیشترین فروش را جدیدترین تابلو وان یکاد دارد که احتمالا نمونه آن ها را زیاد دیده اید.
تابلو گل: یکی از پرطرفدارترین طرح های تابلو نیز تابلو چاپی با طرح گل می باشد. به جرات می توان گفت این تصاویر برای هر فضایی مناسب می باشد. از فضاهای مسکونی گرفته تا اداره ها، بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز آموزشی و... . البته خود این تصاویر شامل سبک های متفاوتی هستند. سبک های انتزاعی، مدرن، کلاسیک، رئال و... سبک هایی هستند که می توان از طریق آن ها تصاویر گل را به تصویر کشید.
تابلو گل برجسته: اگر سفارش چاپ تابلو گل ثبت می کنید، توجه داشته باشید که این تصاویر به هیچ وجه برجسته یا فرو رفته نخواهند بود. اصلا محصولی تحت عنوان تابلو سه بعدی در صنعت چاپ وجود ندارد. هیچ گاه یک دستگاه چاپ دیجیتال و دستگاه یووی نمی تواند طرح را به صورت برجسته روی کنواس یا مقوا یا مخمل چاپ کند. برای داشتن یک تابلو گل سه بعدی، باید بعد از چاپ تابلو گل، شما و یا فردی که مهارت دارد روی این تابلو کولاژ کار کند. این کار را می توانید با رنگ های اکریلیک و کاردک، کولاژ و چسباندن نگین و...، برجسته کاری با گچ و... انجام بدهید.
تابلو گل برجسته مدرن: نقاشی طرح برجسته امکان چاپ ندارد. در صورتیکه به داشتن تابلویی برجسته علاقه دارید، باید تابلو بوم خود را به یک نقاش که در ساخت کولاژ مهارت دارد، بسپارید تا تابلویی که می خواهید را برای شما نقاشی کند.
تابلو با طرح برگ: طرح های گل و برگ طرح هایی هستند که می توانید در هر فضایی از آن ها استفاده کنید. برای افرادی که طرفدار طبیعت هستند، تابلو چاپی با طرح برگ، گل و منظره گزینه های جذابی می باشد. استفاده از این طرح ها آرامش زیادی به بیننده منتقل می کند و هم از تصاویر عکاسی شده آن ها می توانید استفاده کنید و هم از طرح های نقاشی برای سفارش چاپ تابلو می توانید بهره ببرید.
تصویر نقاشی پروانه: تصویر نقش پروانه نماد آرامش، توجه و عاشقی است. هم در نقاشی رنگ روغن کاربرد دارد و هم در طرح های مناسب تابلو کودک با سبکی فانتزی می توان از آن ها استفاده کرد.
تصویر نقاشی اسب: اسب نماد نجابت است و در تابلوهای رنگ روغن استفاده زیادی از آن می شود.
تصویر سیمرغ برای نقاشی: طرح سیمرغ یک سوژه پرطرفدار برای طرح های آبرنگی و یک تصویر برای تابلوی رنگ روغن زیبا می باشد. نمونه طرح تابلو سیمرغ بیشتر در طرح های اصیل ایرانی و مینیاتوری کاربرد دارد و شکل و شمایلی افسانه ای به تابلو می دهد. چرا که هیچ وقت سیمرغ وجود خارجی نداشته و فقط در افسانه ها نقش داشته است.
نقاشی طرح سنگ: طرح سنگ طرحی است که استفاده زیادی در پوستر دیواری و تابلو از آن می شود و تلفیق آن با خط نوشته هم بسیار خاص و مدرن می باشد.
تابلو با سنگ رودخانه ای: یکی از موضوعاتی که خیلی از مشتریان به آن علاقه دارند، طرح های منظره است و سنگ و رودخانه موردی است که خیلی از افراد به دنبال تابلوهای دکوراتیو آن هستند.
تابلو با طرح چوب: در دکوراسیون های داخلی مدرن استفاده زیادی از طرح بافت متریال های مختلف می شود. وسایل تزئینی چوبی همیشه انتقال دهنده حس خوب می باشد و در طرح تابلو هنری های زیادی هم از بافت چوب الهام گرفته می شود. چوب طرحی است که همیشه شیک و به روز می باشد. تابلو طرح چوب نه تنها برای دکوراسیون های مدرن زیبا می شود، بلکه برای دکوراسیون های سنتی نیز تابلو جذابی خواهد بود.
مدل تابلو نمدی: تابلو نمدی یکی از انواع تابلوهای سنتی است که هنر کار دست می باشد و فقط می توانیم طرح آن را با طرح های دیگر تلفیق کنیم. بعد از چاپ این سفارش می توانید تابلو را به یک فردا ماهر بدهید تا با ابزار مورد نیاز و نمد روی آن کولاژ کار کند.
تابلو با طرح بشقاب: بشقاب های قدیمی با طرح های قاجاری همیشه در دکور خانه ها روی دیوار نصب می شده که از قدیم مرسوم بوده است. با چاپ این طرح ها می توانیم نمونه تابلو با عکس این بشقاب ها را برای شما چاپ کنیم تا این نوستالژی همیشه در طراحی های دکوراسیون های داخلی حفظ شود.
تابلو با طرح چهره: به تازگی در هنر طراحی و نقاشی، به خصوص هنر دیجیتال آرت از تصاویر چهره استفاده زیادی می شود. این تصاویر هم به تنهایی زیبایی دارند و هم وقتی با المان های مدرن ترکیب می شوند. تصاویر چهره عموما با عکس نقاشی گل و یا نقاشی خط ادغام می شوند. برای اینکار تنها کافیست تا با نرم افزار فتوشاپ آشنایی داشته باشید. اگر مایل بودید ما می توانیم این هنر را روی تصاویر شخصی شما با شعر مورد نظر شما پیاده کنیم تا یک تابلو منحصر به فرد و اختصاصی داشته باشید.
تابلو چهره برجسته: برای تابلوهای چهره معمولا از تابلو چهره زن استفاده زیادی می شود. چاپ این تابلوها به هیچ وجه سه بعدی نیست و اگر مایل هستید تا تابلو شما سه بعدی به نظر بیاید طرح شما باید سه بعدی باشد. یا اگر بخواهید باید تابلو خود را به یک نقاش که به ساخت کولاژ نیز مهارت دارد بسپارید تا به تابلو شما بعد بدهد. به چنین تابلوهای سه بعدی ای تابلو طرح برجسته نیز می گویند که تنها با هنر دست امکان تولید آن وجود دارد.
تابلو چهره مدرن: اکثر تابلوهای سفارشی با طرح چهره عکس نقاشی دختر می باشند. اما موارد زیادی هم هستند که نقاشی های چهره و پرتره مرد برای سفارش انتخاب می شوند. این تابلو ها هم می توانند با تصاویر عکس و نقاشی آماده برای شما تولید شوند و هم با تصویر شخصی شما امکان سفارش وجود دارد.
تابلو با طرح دختر: در میان تابلوها طرح پرتره زن برای بسیاری از افراد جذابیت دارد. معمولا از این عکس نقاشی هنری با طرح دختر، در فضاهای مسکونی استفاده زیادی می شود. شما نیز اگر بخواهید می توانید در آلبوم های ما در قسمت آلبوم تصاویر چهره، نمونه بسیاری از آن ها را ببینید و انتخاب کنید. تابلو چهره رنگ روغن که چاپ نباشد هزینه بسیار بالایی دارد. اما اگر بخواهید تصویری که دوست دارید را می توانیم با دریافت هزینه بسیار کمتر برای شما روی انواع تابلو چاپ و تولید کنیم.
تابلو طرح عشق: تصاویر عاشقانه به عنوان تابلو هدیه به مناسبت های مختلف بسیار پرفروش می باشد.
عکس نقاشی عاشقانه: یکی از موضوع هایی که عمدتا برای خرید تابلو هدیه انتخاب می شود، طرح های عاشقانه است. این هدیه در بسیاری مناسبت ها از جمله تولدها، سالگرد ازدواج، روز مادر، روز پدر و... کاربرد بسیاری دارد. با خرید تابلو تزئینی برای اطرافیان خود می توانید یک یادگاری ماندگار به آن ها هدیه بدهید.
تصویر نقاشی ماشین: تصاویر ماشین نیز برای پسر بچه ها، نمایشگاه های اتوموبیل، تعمیرگاه ها و... مناسب می باشد.
تصویر هواپیما برای نقاشی چاپ: برای دکوراسیون دفاتر مهاجرت، هواپیمایی ها، دفاتر مسافرتی و... معمولا از عکس های هواپیما در آسمان و یا وسایل نقلیه مسافرتی دیگر استفاده می شود. فایل عکس برای چاپ تابلو باید با کیفیت باشد. برای طراحی این تابلو ها می توانیم اگر بخواهید لوگو و نام مجموعه شما را با نوشته هایی که می خواهید تلفیق کنیم تا بهتر بتوانید نوع فعالیت خود را در تابلو به بیننده منتقل کنید.
تصویر منظره برای نقاشی چاپ: تصویر گل برای نقاشی و چاپ تابلو، منظره های زیبا، کوه ها، دریاها، منظره های شهر، نقشه جهان و... همه این ها عکس هایی هستند که قابل نصب در هر فضایی چه خصوصی و چه عمومی می باشند.
تابلو شیک: یک تابلوی شیک تابلویی است که تصویر آن شیک باشد. اما این کافی نیست. یک تابلو شیک باید دارای سبک و رنگ بندی ای باشد که با محیط شما هماهنگی داشته باشد. وگرنه شما هر تابلویی با طرح زیبا را روی دیوار خانه خود نصب کنید، اگر رنگ بندی و سبک آن با محیط شما هماهنگی نداشته باشد، آن تابلو دیگر ارزشی نخواهد داشت. پس در خرید تابلو عکس هنری به این موارد نیز دقت کنید. یک مورد دیگر که باید به آن توجه کنید این است که برای شیک بودن یک تابلو، طرح آن نیز باید جدید باشد. نقاشی چاپی با طرح های جدید جلوه بیشتری دارد. پس سعی کنید تا از طرح های کلیشه ای برای خرید تابلو استفاده نکنید.
تابلو خاص: یک تابلو خاص تابلویی است که طرحی داشته باشد که یا اثر یک هنرمند مشهور باشد یا این که طرح آن خیلی جدید باشد. منظور از جدیدترین عکس تابلو، عکسی است که وقتی که بیننده آن را می بیند، آن طرح را جای دیگر ندیده باشد. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می کنیم که از آلبوم عکس تابلو اختصاصی ما دیدن کنید. تصاویر این آلبوم را ما طراحی کرده ایم و کپی کردن این طرح ها تقریبا غیر ممکن است و هیچ کجای دیگر امکان این را ندارد که برای شما این طرح ها را چاپ کنند. به دلیل اینکه بخش طراحی مجموعه بانی چاپ این طرح ها را طراحی کرده اند و فقط مجموعه ما دسترسی به فایل این تصاویر را دارد. همه این طرح ها در ابعاد و کیفیت بالا طراحی شده اند. علاوه بر طرح جدیدترین مدل تابلو در منحصر به فرد کردن تابلو تاثیر گذار است. اینکه شما برای خرید تابلو هنری، بخواهید که سبک تصویر تابلو به روز و جدید باشد به ارزش تابلوی شما می افزاید. یک تابلو خاص می تواند چاپ روی بوم، چاپ تخته شاسی، طرح تابلو فرش جدید، چاپ آینه و... باشد.
تابلو لوکس: اگر به دنبال یک طرح نقاشی روی بوم هستید که در دکوراسیون های لوکس به کار ببرید، حتما از آلبوم های اروپایی دیدن کنید. معمولا افرادی که به دکوراسیون های کلاسیک لوکس علاقه دارند، این طرح ها را می پسندند. نقاشی های اصلی این تصاویر طرح نقاشی رنگ روغن هستند اما ما تصویری که شما انتخاب می کنید را روی بوم برای شما چاپ می کنیم. تابلوهای لوکس تحت عنوان تابلو لاکچری هم شناخته می شوند.
طرح نقاشی ساده: طرح های نقاشی مینیمال و انتزاعی، ساده ترین طرح هایی هستند که میان تصاویر نقاشی برای چاپ بوم انتخاب می شوند. اما عکس نقاشی ساده با رد قلم هایی که خیلی ساده روی بوم کشیده شده اند از جمله تصاویر انتزاعی مدرن به حساب می آیند که اگر بخواهید می توانید آن ها را در هر رنگی که بخواهید سفارش دهید.
طرح نقاشی با مداد سیاه: در میان طرح های نقاشی چاپی، امکان چاپ نقاشی های سیاه قلم و نقاشی هایی که با ذغال کشیده شده اند هم وجود دارد. بعد از تولید، چاپی بودن این نقاشی ها اصلا معلوم نیست، فقط شاید وقتی تابلو را لمس می کنید متوجه این موضوع بشوید.
تابلوهای فانتزی مدرن: تابلوهای فانتزی برای رستوران ها، طرح های گرافیگی برای مدل تابلو مغازه، طرح های فانتزی برای طرح تابلو آرایشگاه مردانه یا طرح تابلو سالن زیبایی، تابلوهای شاد برای مهد کودک ها، آموزشگاه ها، فروش تابلو مدرن برجسته با طرح های فانتزی و... به اینگونه محیط ها روح می بخشد. چون معمولا هم کیفیت بالایی دارند و هم با رنگ های شاد هم می توان آن ها را طراحی کرد.
عکس برای تابلو اتاق کودک: برای مدل تابلو اتاق کودک و در کل سنین کم، دو عامل مهم تر از عوامل دیگر در انتخاب تصویر نقش دارد. یکی سن فرزند شما و دیگری دختر یا پسر بودن او. اقتضای هر سنی یک نوع تصویر را می طلبد. برای اتاق نوزاد بهتر است از طرح های آرامش بخش و خلوت استفاده کنید و هر چه سن او بالاتر باشد با توجه به علایق او از کارتون ها و تصاویر انیمیشن مناسب با روحیات کودک انتخاب بفرمایید.
تصویر نقاشی خرگوش: خرگوش نماد انرژی، شیطنت، جنب و جوش و هوش سرشار می باشد. به همین دلیل در بسیاری از انیمیشن ها و تصاویر کودکانه از تصویر خرگوش بهره می برند. طرح تابلو با تصویر خرگوش،  گزینه خوبی برای اتاق فرزند شما می باشد.
تصویر جغد برای نقاشی چاپ: جغد یکی از پرنده هایی است که از تصویر آن در طراحی ها استفاده زیادی می شود. جغد به دلیل استایل متفکرانه ای که دارد، نماد علم، دانش و دقت می باشد. در فروش تابلو نقاشی گرفته تا طرح های پوستر دیواری از انواع تصاویر جغد استفاده زیادی می شود. تصویر جغد به صورت کارتونی در عکس نقاشی فانتزی برای کودکان طرح مناسبی می باشد. نمادی از جغد نیز در طرح های طبیعت پوستر دیواری کاربرد زیادی دارد.
طرح نقاشی فانتزی برای کودک: برای اینکه به دیوارهای اتاق کودک خود روح ببخشید، عکس های کارتونی زیادی موجود می باشد که می توانید برای اتاق کودک از میان آن ها انتخاب کنید. شخصیت های انیمیشن ها، کاراکترهای کارتونی در این تصاویر در خیال کودکان، دوست آن ها خواهد شد. حتی از عکس نقاشی کودکانه ای که فرزند شما می کشد می توانید برای چاپ تابلو استفاده کنید تا این یادگار را در خانه خود ماندگار کنید. برای دختر بچه ها، عکس نقاشی دختر فانتزی، عکس نقاشی عاشقانه فانتزی، عکس نقاشی دخترونه جدید با طرح های باربی و پرنسس طرح های مناسبی هستند وبرای پسر بچه ها تصاویر جنگی و ماشین جذابیت خواهد داشت. علاوه بر این ها از جدیدترین طرح تابلو فرش فانتزی می توانید برای چاپ یک فرش ماشینی برای اتاق فرزند خود استفاده کنید. این طرح ها را می توانید به راحتی با طرح های پرده و تابلوهای موجود در اتاق ست کنید.
عکس تابلو کائنات: فروش تابلوی نقاشی با هر موضوعی که بخواهید امکان پذیر است. از تابلوهای تزئینی گرفته تا تابلوهای آموزشی، مرتبط با مشاغل، تابلوهای مذهبی، عرفانی، کائنات و... و در رابطه با هر موضوعی که بخواهید می توانیم برای شما تصاویر مرتبط پیدا کنیم تا شما سفارش چاپ خود را ثبت کنید.
آلبوم تصاویر زشت و زیبا: از میان میلیاردها میلیارد تصاویر عکس و نقاشی، ما محبوب ترین و با کیفیت ترین های آن ها را به صورت گالری تصاویر برای شما جمع آوری کرده ایم. اما زیبا بودن یا نبودن یک تصویر یک مسئله نسبی می باشد. تصویر نقاشی هنری های بسیاری موجود است و هر سلیقه، یک سبک عکس یا نقاشی ای را می پسندد. ممکن است تصویری که از نظر و سلیقه شما زشت می باشد، از نظر افراد بسیار دیگری زیبا باشد. بالعکس این موضوع نیز ممکن است اتفاق بیوفتد. بنابراین نمی توان به صورت حتم به یک اثر هنری گفت زیبا و یا زشت.
تابلو آرایشگاه زنانه:در آرایشگاه های زنانه و مردانه برای اینکه به فضا روح ببخشید بهتر است تا یک تصویر تابلو انتخاب کنید و سفارش چاپ بدهید. تصویری که مناسب مدل تابلو آرایشگاه زنانه و مردانه می باشد، تصاویر عکاسی شده از افرادی است که مدل مو و ظاهر آن ها به نحوی آراسته شده است که می تواند با نوع کار یک آرایشگاه مرتبط باشد. اگر هم بخواهید می توانید برای سالن خود، از تصاویر نمونه کارهای خود برای عکس تابلو آرایشگاه زنانه خود استفاده کنید. این کار کمک می کند تا افراد بتوانند اعتماد بیشتری به شما داشته باشند و در عین حال نمونه کارهای شما را ببینند.
عکس برای تابلو شیرینی فروشی: الزامی وجود ندارد که تصویر یک تابلو دکوراتیو، حتما منظره و نقاشی و... باشد. برای محل کار خود از جمله شیرینی فروشی می توانید از بین عکس های نمونه کارهای خود و دیزاین های شیرینی انتخاب کنید و سفارش چاپ تابلو بدهید. عکس های آماده بسیاری از انواع شیرینی جات در اینترنت وجود دارد. اما اگر از تصاویر نمونه های خودتان استفاده کنید بهتر است.
تصویر تابلو معاینه چشم: تهیه تابلو فقط به عنوان خرید تابلو تزئینی صورت نمی گیرد. چاپ و سفارشات بسیاری از تابلوها به منظور انتقال یک موضوع و داشتن یک کاربرد انجام می شود. به عنوان مثال تابلوهای معاینه چشم تابلوی تزئینی نیست و کاربردی دارد و آن این که به چشم پزشک ها برای تعیین نمره بیمار کمک می کند. هم نوع چاپ ساده برای این کار هست و هم می توانید این طرح ها را روی لایت باکس سفارش بدهید تا پشت تصویر نورانی تر باشد.
تابلو چاپی در فروشگاه لوازم دکوری لوکس: اگر شما از جمله افرادی هستید که به خرید تابلو و محصولات دیگر به روش اینترنتی اعتقادی ندارید، ما به شما حق می دهیم. بسیاری از افراد مثل شما دوست دارند تا قبل از خرید جنس را لمس کنند و کیفیت را از نزدیک ببینند. گاهی تصوری از ابعاد مورد نظرشان ندارند و مایل هستند نمونه اندازه های مختلف را ببینند تا بهتر تصمیم بگیرند. فروشگاه های لوازم دکوری شیک و خاص بسیاری در تمام ایران وجود دارد که با مراجعه حضوری می توانید از میان نمونه های آماده خرید کنید. ما نیز در شوروم با نمونه محصولاتی که تولید می کنیم منتظر حضور گرمتان هستیم تا بتوانیم نمونه محصولات را به شما معرفی کنیم و اگر بخواهید، هر تصویری را در هر ابعادی که می خواهید سفارش چاپ و تولید بدهید.
طرح تابلو مغازه: برای دکوراسیون داخل مغازه خود می توانید از انواع تابلوهای دکوراتیو استفاده کنید. جدیدترین مدل تابلو دیواری به همراه جدیدترین طرح تابلو، به شما کمک می کند تا محیطی جذاب برای مشتریان خود فراهم کنید. هرچه محیط جذاب تر و دلنشین تر باشد مشتری حس بهتری خواهد داشت و هرچه مشتری حس بهتری داشته باشد، در فروش شما نیز تاثیر بهتری خواهد داشت.


تابلو چاپی با عکس شخصی

امکان سفارش چاپ تابلو چاپی با عکس خودمان به راحتی میسر است. شما می توانید عکس شخصی خود را برای ما ارسال کنید و ما آن ها را در ابعادی که می خواهید چاپ کنیم. توجه داشته باشید که فایلی که می فرستید، فایل اصلی تصویر مورد علاقه شما باشد. به هیچ وجه از اسکرین شات، عکس های دریافتی تلگرام و واتس اپ، اینستاگرام و یا حتی خروجی برنامه های موجود در گوشی خود استفاده نکنید. چرا که فایل این تصاویر به طور حتم بی کیفیت می باشند.
اگر به دنبال تصویر برای نقاشی نیز هستید، آلبوم های ما مرجعی کامل از بهترین تصاویر می باشد. بسیاری از نقاش ها برای صرفه جویی در زمان، تصویر مورد علاقه خود را انتخاب می کنند، سفارش چاپ می دهند، سپس روی آن ها رنگ گذاری می کنند. بسیاری هم تصویری که انتخاب می کنند را در خواست می دهند تا به صورت کمرنگ روی بوم چاپ کنیم و سپس آن ها روی آن را نقاشی می کنند. انتخاب تصویر برای نقاشی کشیدن ازمیان تصاویر ما ساده است. چون ما چندین آلبوم با موضوعات مختلف داریم که می توانید از بین آن ها به راحتی انتخاب کنید. این طرح نقاشی روی پارچه را می توانیم در زمانی کم برای شما آماده کنیم و اگر نیاز به کلاف دارید مقدار زمان بیشتری نیاز داریم تا سفارش شما را آماده کنیم.

فروش تابلو اینترنتی

در بسیاری از فضاهای مجازی از جمله فروش تابلو جدید اینستاگرام، سایت ها، فروشگاه های اینترنتی و... امکان خرید تابلو برای شما وجود دارد. شما فقط با داشتن اینترنت می توانید تصویری که می خواهید را از سایت ما انتخاب کنید، برای ما از طریق تلگرام یا واتس اپ بفرستین تا ما آن را در ابعاد دلخواه شما برای شما چاپ کنیم. بنابراین دیگر لازم نیست وقت و انرژی بسیاری بگذارید تا یک تابلو تهیه کنید. طرح های تابلو جدید دیواری در آلبوم های ما در دسترس شما می باشد تا آنچه که با دکوراسیون خانه یا محل کار شما زیبا می شود را انتخاب کنید.
بانی چاپ مرکز فروش تابلو نقاشی ارزان و تابلوهای لوکس می باشد که در صورت نیاز می توانید برای دیدن نمونه کارها از نزدیک با ما در تماس باشید تا بتوانید آگاهانه با خرید تابلو شیک، خانه یا محل کارتان را زیباتر کنید. فروش تابلو نقاشی ارزان با جدیدترین طرح ها و مدل های تابلو در مجموعه بانی چاپ صورت می گیرد و از طریق آلبوم های ما می توانید تصویر انتخاب کنید. این طرح ها را از میان زیباترین تصاویر عکاسی شده، نقاشی شده، مدل تابلو فرش، طرح تابلو فرش دستبافت، طرح های دیجیتال آرت و... جمع آوری کرده ایم و در دسترس شما قرار داده ایم.


نحوه جست و جوی عکس با کیفیت برای تابلو

پیدا کردن فایل اصلی عکس های خاص برای تابلو کار چندان سختی نیست. با جست و جو در اینترنت، خرید فایل عکس ها از سایت های فروش عکس، سفارش طراحی تابلو و... شما می توانید به یک فایل با کیفیت دست پیدا کنید. می توانید به راحتی موضوعی را که می خواهید در اینترنت جست و جو کنید و با استفاده از ابزاری که سایت گوگل در اختیار شما گذاشته است، انتخاب کنید تا فقط تصاویر با کیفیت را برای شما به نمایش بگذارد. علاوه بر آن می توانید انتخاب کنید تا نتیجه جست و جو شامل عکس هایی باشد که توناژ رنگی آن ها را شما انتخاب کرده اید. مبحث جست و جو در گوگل بسیار گسترده است. اما اگر طرح تابلو خاصی مد نظر دارید که می دانید امکان پیدا کردن آن وجود ندارد می توانید سفارش طراحی تابلو ثبت کنید تا ما برای شما تصویرتابلو یی که در ذهن دارید را طراحی کنیم. تنها کافیست مشخصات لازم را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم دقیقا همان طرحی که می خواهید را طراحی کنیم.
در این قسمت از سایت بانی چاپ نیز می توانید انواع آلبوم تابلو را با موضوعات مختلف ببینید. همه تصاویری که در این آلبوم ها قرار داده ایم، دارای کیفیت بالایی برای چاپ تابلو هستند و تقریبا می توانید در هر ابعادی بخواهید (با توجه به عمودی یا افقی بودن طرح های تابلو) سفارش بدهید. طرح های زیبا برای تابلو در این آلبوم ها بسیار زیاد است تا به شما کمک کند هر سبکی که بخواهید برای سفارش پیدا کنید. علاوه بر آن می توانیم تا حدودی رنگ این تصاویر را تغییر بدهیم و یا نوشته ها و شعرهایی که شما دوست دارید را روی آن ها طراحی کنیم. همین کار را می توانیم روی عکس های شخصی شما هم انجام بدهیم. در صورتیکه مایل هستید از عکس های شخصی به عنوان عکس برای تابلو انتخاب کنید، توجه داشته باشید تا عکس مورد نظرتان کیفیت کافی را داشته باشد. 
انتخاب تصویر برای تابلو در ابتدا آسان به نظر می آید. اما در واقع ممکن است تصویر مورد نظر شما را در فتوشاپ بررسی کنیم و کیفیت نداشته باشد. بنابراین باید فکری برای طرحی که انتخاب کرده اید بکنید یا طرح جایگزین انتخاب کنید و یا سفارش طراحی و ادیت ثبت کنید تا ما شاید بتوانیم تا حدودی کیفیت تصویر را بالا ببریم. این که طرح زیبا برای تابلو ، کیفیت بالایی هم داشته باشد، نکته بسیار مهمی است.


انواع سبک آلبوم تصاویر تابلو 

برای انتخاب عکس زیبا تابلو، علاوه بر کیفیت مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، سبک و سیاق طرح می باشد. به عنوان مثال عکس گل زیبا برای تابلو مناسب محیط مسکونی می باشد. تصاویری که هم افراد مسن می پسندند و هم در سنین پایین از دیدن آن لذت خواهند برد. علاوه بر آن حتی برای محیط های عمومی از جمله دفتر کار، شرکت، درمانگاه، بیمارستان و... نیز مناسب خواهند بود.
عکس تابلو نقاشی و تابلوهایی با مضمون نقاشی نیز همانند طرح های گل منظره تقریبا برای هر محیطی مناسب می باشند و به راحتی می توانید تصاویر نقاشی های مشهور را در قالب یک تابلو با هزینه به صرفه و با کیفیت بالا تهیه بفرمایید. 
عکس های فانتزی برای تابلو بیشتر مناسب اتاق کودک هستند و می توانید اتاق کودک خود را با این تابلوها تزئین کنید.
عکس های منظره برای تابلو مناسب فضاهای عمومی، اداری و مسکونی می باشد در واقع برای همه فضاها مناسب است.
عکس های هنری برای تابلو و عکس های مدرن برای تابلو برای افرادی که هنر دوست هستند و یا هنرمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

برای دیدن آلبوم تصاویر تابلو کلیک نمایید

انواع سفارش تابلو بوم کنواس

1.فقط چاپ کنواس: در صورتی که بخواهید می توانید فقط با خرید پارچه کنواس، کنواس چاپ شده سفارش بدهید. ما طرح دلخواه شما را روی پارچه کنواس چاپ می کنیم و آن پارچه را بدون اینکه روی کلاف بکشیم به شما تحویل می دهیم. این کار برای افرادی که نیاز به حمل و جابه جایی راحت تر دارند و یا مایل هستند به شیوه خودشان از کنواس استفاده کنند و یا آن را قاب بگیرند، گزینه مناسبی می باشد.
2.چاپ و ساخت تابلو کنواس با کلاف چوبی: ما می توانیم در صورتی که مایل باشید کنواس شما را کلاف کنیم. به این معنی که پارچه کنواس چاپ شده را روی کلاف چوبی بکشیم تا به شکل یک تابلوبوم نقاشی در بیاید.
3.چاپ و ساخت تابلوبوم با کلاف چوبی به همراه قاب: علاوه بر بوم کنواسی که کلاف دارد، قاب های مختلفی را برای شما در نظر گرفتیم. که اگر بخواهید بوم شما را داخل آن ها قرار می دهیم و نصب می کنیم.

کاربرد تابلو بوم کنواس

-تابلو بوم چاپی به صورت تابلو تزئینی با طرح های نقاشی، طبیعت، عکس های شخصی، تصاویر رومی اروپایی و... در فضاهای مسکونی و منزل شما
-سفارش چاپ عکس روی بوم به عنوان تابلو دکوراتیو در فضاهای اداری، رستوران ها، کافی شاپ ها و.... با طرح های نقاشی، انتزاعی، هنری و کلیه تصاویر مرتبط با آن مشاغل
-چاپ عکس روی بوم نقاشی مورد استفاده برای نقاش ها، طراح ها و عکاس ها برای چاپ آثار خود و به نمایش گذاشتن در گالری ها و نمایشگاه ها
-چاپ تصاویر طرح ها و نقاشی های معروف و استفاده از آن ها در گالری ها، نمایشگاه ها و ... برای جلوگیری از آسیب رسیدن به اصل اثر
-استفاده از طرح های تبلیغاتی با تم نقاشی به عنوان تابلو تبلیغاتی برای نصب در فضاهای پر رفت و آمد

نقش تابلو بوم کنواس در تبلیغات و فضاهای اداری

از تابلو بوم ها اغلب به عنوان تابلو های دکوراتیو استفاده می شود. اما اگر بخواهید تابلو بوم می تواند گزینه منحصر به فردی برای ارائه تبلیغات و به نمایش گذاشتن طرح های تبلیغاتی باشد. مهمترین آن ها برای استفاده هنرمندان جهت چاپ آثار خود می باشد که برای تبلیغات بتوانند آن ها را در گالری ها و نمایشگاه ها به نمایش بگذارند. علاوه بر آن می توانید طرح های تبلیغاتی خود را با تم نقاشی طراحی و بر روی تابلو بوم چاپ کنید. به این شیوه، تبلیغات منحصر به فردی خواهید داشت که می توانید این تابلوهای تبلیغاتی را در فضاهای پر رفت و آمد نصب کنید و افراد را با نوع محصول یا خدمات خود آشنا کنید.

تفاوت چاپ دستی روی بوم با تابلو چاپی

در قدیم روش های مختلفی برای انداختن طرح یک تصویر بر روی بوم نقاشی وجود داشته است که به صورت دستی با کمک کاربن، شابلون و سایر ابزارهای مشابه انجام می شده است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توانیم هر تصویری که بخواهید را بر روی تابلو بوم چاپ کنیم و دیگر نیازی به استفاده از روش های پیش پا افتاده نیست. در فاصله زمانی کوتاه می توانیم با بهترین کیفیت، بوم دلخواه شما را چاپ کنیم.

چاپ بوم کنواس

چاپ عکس روی بوم نقاشی بستگی به ابعاد سفارش شما دارد. هر چه ابعاد شما بزرگتر باشد هزینه تابلو بوم بیشتر می شود. عرض پارچه مصرفی در چاپ و تولید کنواس، بیشترین نقش را دارد. پارچه های عریض تر بالاتری دارند. علاوه بر کنواس، هزینه قاب هم بسته به ابعاد سفارش به تابلو بوم کنواس اضافه می کند.

طریقه محاسبه تابلو

هزینه فروش تابلو چاپی  بر اساس فرمول های مخصوصی محاسبه می شود. اما به طور کلی چاپ تابلو بوم، مجموع چاپ کنواس، کلاف و قاب چوبی می باشد. که کنواس ها به صورت مترمربعی محاسبه می گردد. کلاف ها و قاب به صورت متراژ محیط است که هر کدام بستگی به اندازه سفارش شما دارد. در صورت نیاز می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. تا ما برای شما چاپ تابلو بوم سفارشی شما را محاسبه کنیم.

مزایای خرید تابلو بوم کنواس

-سبک و قابل حمل
-چاپ نقاشی با کیفیت بالا
-کیفیت بالا در ساخت بوم نقاشی
-ماندگاری رنگ تا حداقل 20 سال
-دارای گارانتی ماندگاری رنگ و عدم بور شدن رنگ ها تا 20 سال
-نصب آسان، درست مثل یک تابلو دکوراتیو
-چاپ و ساخت تابلو بوم در کوتاه ترین زمان
-امکان ارسال به سراسر ایران
-امکان چاپ تصویر دلخواه روی بوم کنواس
-امکان ساخت بوم در ابعاد دلخواه شما
-امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران

instagramTELEGRAM WhatsApp

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 8 پرسش )

پرسش
توسط . موسوی 1398/06/19

سلام. آیکنی که ابعاد و قیمتها رو باشه نمیبینم تو سایت . رو بخش سفارش میزنم فقط تصویر میاد ثبت ابعاد و قیمت نمیاد چکار کنم؟

پاسخ

سلام و عرض ادب ... به دلیل تنوع بالا در انواع تابلوهای چاپی، ثبت سفارش، سایز و قیمت در صفحه ی هر محصول جداگانه قابل رویت و انتخاب می باشند.

پرسش
توسط فریده سماواتی 1398/05/10

slm man mikham bad az chap roye bom ba rang kar konam mitonam az canvas masnooii estefade konam ke hazinash kamtar she ?

پاسخ

با سلام ... روی کنواس مصنوعی اصلا نمیتونی رنگ بذارید این مورد فقط روی کناس طبیعی قابل نجام هست

پرسش
توسط مهرداد حقی 1398/05/01

سلام میشه یه طرح رو به صورت چند تکه روی بوم چاپ کرد ؟

پاسخ

با سلام ... بله هر طرحی که داشته باشین در هر چند لتی که بخواهید قابل سفارش هست

پرسش
توسط negin hashemi 1398/04/31

be moroore zaman rangeshon nemire ?

پاسخ

با سلام ... خیر چون از کنواس طبیعی استفاده میشه به هیچ وجه بور نمیشن و رنگشون نمیره

پرسش
توسط شیما ایزدی 1398/04/27

کلاف کشیش به مرور شل نمیشه ؟

پاسخ

با سلام ... اگر کنواس طبیعی باشه خیر

پرسش
توسط شهرام زیبا کلام 1398/04/26

آیا روی این بوم ها رو میشه لمینت زد ؟

پاسخ

با سلام ... خیر روی بوم های کنواس رو نمیشه لمینت کرد

پرسش
توسط navid norozi 1398/04/22

shoma ro canvase tabiee chap mikonin ?

پاسخ

با سلام ... بله از کنواس طبیعی استفاده می کنیم که قابل شستشو هست

پرسش
توسط محدثه خانی 1398/04/15

برای اینکه یه طرحی رو به سلیقه خودم برام طراحی کنید باید چه کار کنم ؟

پاسخ

با سلام ... برای طراحی به شماره 09352701801 در تلگرام یا واتساپ پیام بدهید