عنوان

متن پیام

چاپ عکس دلخواه روی تابلو بوم نقاشی | کنواس

 تقریباً امکان چاپ هر تصویری که شما بخواهید بر روی تابلو بوم های کنواس امکان پذیر است. علاوه بر آن ما آلبوم هایی با موضوع های متفاوت برای شما در نظر گرفتیم. ((در قسمت بالا قابل مشاهده هستند)) که می توانید روی هریک از آن ها کلیک کنید، تا تعداد زیادی از تصاویر مرتبط با موضوع آن آلبوم را مشاهده کنید. این گالری شامل تصاویر با کیفیت بالا از آثار نقاش ها، هنرمندان، عکاس ها، طراح ها و... است. که شما می توانید از میان آن ها برای چاپ روی بوم انتخاب کنید. جدا از این آلبوم ها، آلبوم تصاویر اختصاصی دارای طرح هایی است که توسط ایده پردازهای مجموعه بانی چاپ طراحی شده اند و در گالری دیگری آن ها را نخواهید دید. طرح های این آلبوم به صورت لایه باز و با کیفیت بالا در آرشیو ما موجود هستند. و در صورتی که بخواهید امکان تغییر رنگ و سایز یا حتی جابه جایی جزئیات را به صورت اختصاصی برای شما وجود دارد. حتی اگر بخواهید ما می توانیم طرحی که می خواهید را برای شما طراحی کنیم.
 بعد از انتخاب تصویر، ما آن را روی پارچه ای به نام کنواس که برای بوم های نقاشی استفاده می شود چاپ می کنیم، و بعد روی یک چهارچوب چوبی می کشیم. که درست مثل یک تابلو بوم نقاشی شود. اگر بخواهید می توانیم بوم سفارشی شما را قاب هم بگیریم.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی چاپ دکور

 نحوه سفارش چاپ تابلو بوم کنواس | تابلو چاپی
1.انتخاب تصویر از طریق آلبوم های موجود در سایت بانی چاپ، اینترنت، عکاسی سفارشی، طراحی اختصاصی تصویر و... متناسب با فضای دکوراسیون منزل و یا محل کار شما
2.مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره واتس آپ و تلگرام 09352701802 و همچنین آدرس ایمیل Banichap24@gmail.com
3.ما کیفیت تصویر را در ابعاد سفارش شما بررسی و سپس در صورتی که کیفیت لازم را داشت سفارش شما را چاپ و تولید می کنیم.
4.بعد از اینکه تابلو بوم سفارشی شما آماده شد، آن را در هر جای ایران که باشید، برای شما ارسال خواهیم کرد. ((توسط باربری – تیپاکس و ... و در تهران نیز با پیک های موتوری و سواری))

تابلو بوم کنواس طبیعی
به طور کلی تابلو چاپی روی بوم از 3 بخش تشکیل شده است:
1. کنواس
2. کلاف چوبی
3. قاب چوبی
 کنواس: کنواس پارچه ای است که در بوم های نقاشی از آن ها استفاده می شود. این پارچه ها را از پنبه و کتان تولید می کنیم . برای تابلو بوم ها از این چاپ کنواس استفاده می کنیم و تصویر دلخواه شما را روی آن چاپ می کنیم.
 کلاف چوبی: ما مطابق با ابعاد بوم سفارشی شما یک کلاف چوبی می سازیم. سپس کنواس چاپ شده را روی این کلاف یا چهارچوب چوبی می کشیم. و از پشت منگنه می کنیم. این کلاف ها با ضخامت های مختلف موجود هستند که کنواس شما را به شکل یک بوم نقاشی درمی آورند.
 
قاب چوبی: اگر مایل هستید تا تابلو بوم سفارشی شما علاوه بر کلاف، قاب هم داشته باشد، ما برای شما مدل های متنوعی از قاب را در نظر گرفته ایم. که می توانید برای بوم خود سفارش بدهید. این قاب ها در مدل های ساده مدرن و کلاسیک موجود هستند که شما با توجه به تصویر و دکوراسیون خود می توانید یکی از آن ها را برای سفارش انتخاب کنید.

نکات قابل توجه در هنگام سفارش
1.
نوع سفارش: شما سه گزینه مختلف برای انتخاب دارید، که در هنگام سفارش باید گزینه انتخابی خود را به همراه ابعاد و تصویری که انتخاب کردید به ما انتقال بدهید: 1- فقط چاپ کنواس، 2- چاپ با کلاف چوبی، 3- چاپ با کلاف به همراه قاب.
2.
لبه رنگی یا لبه سفید بودن بوم: تصویر دلخواه شما با ابعادی که سفارش می دهید روی کنواس چاپ می کنیم. و بر روی کلاف چوبی با همان ابعاد و اندازه می کشیم. کلاف چوبی یک ضخامتی دارد که به تابلو کنواس شما حجم می دهد. ما کنواس روی این لبه را به انتخاب شما هم می توانیم سفید باقی بگذاریم و هم اینکه می توانیم تصویر را بزرگتر چاپ کنیم. که وقتی کنواس را روی کلاف می کشیم، لبه های بوم هم از طرح تصویر شما رنگی شود.
3.
مشاوره رایگان: علاوه بر ثبت سفارش، اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در انتخاب تصویر، بررسی کیفیت تصویر، انتخاب ابعاد و... دارید، از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

روش های مختلف انتخاب یا جست و جوی تصویر مناسب برای چاپ تابلو عکس روی بوم
1. آلبوم تصاویر بانی چاپ: در این صفحه آلبوم های مختلفی با تصاویر متنوع در دسترس شما خواهد بود، که می توانید به راحتی از میان آن ها انتخاب کنید. برای مشاهده آلبوم گالری تصاویر لطفاً روی هر آلبوم کلیک نمایید.
2.جست و جوی اینترنتی: شما می توانید هر تصویری را که در هرجا دیده باشید برای ما ارسال کنید. ما همان تصویر یا مشابه آن را برای شما با کیفیت بالا برای شما در آرشیو خود پیدا خواهیم کرد.
3. ارسال فایل تصویر دلخواه: چاپ تصویر دلخواه روی تابلو بوم کنواس امکان پذیر است. تنها کافیست تا فایل عکس های شخصی و یا تصاویری که طراحی کرده اید را برای ما ارسال کنید. تا ما بعد از بررسی کیفیت آن را برای شما چاپ کنیم.
4. طراحی تابلو بوم: با ثبت سفارش طراحی تابلو بوم کنواس می توانیم با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه شما طرح مورد نظرتان را طراحی  کنیم. از این روش هم در فضاهای مسکونی و هم تجاری و اداری می توانیم استفاده کنیم تا تصویر شما منحصر به فرد باشد.

برای دیدن آلبوم تصاویر تابلو کلیک نمایید

 چاپ تابلو بوم کنواس طبیعی

 چاپ نقاشی روی بوم درست مثل یک تابلو بوم نقاشی می تواند در دکوراسیون داخلی شما نقش داشته باشد. با این تابلو چاپی می توانید با هزینه کم، هر تصویری را که می خواهید به صورت تابلو بوم در خانه یا محل کار خود داشته باشید. به راحتی تابلویی از آثار با ارزش نقاشی هنرمندان، عکس های عکاس ها، طرح های گرافیست ها، عکس های شخصی و هر طرحی که بخواهید را سفارش بدهید. تنها کافیست تا تصویر مورد علاقه خود را برای ما ارسال کنید، تا ما آن را برای شما به صورت یک تابلو چاپ روی بوم دربیاوریم. تصویری که انتخاب می کنید بستگی به سبک و رنگبندی مبلمان فضا دارد. یک انتخاب خوب می تواند بین اجزای محیط هارمونی ایجاد کند و دکوراسیون شما را زیبا تر کند. همیشه هماهنگ بودن رنگ ها در چیدمان و انتخاب رنگ موثر نیست. گاهی ناهماهنگی و تضاد می تواند فضای شما را متحول کند. فقط باید مراقب باشید تا ناهنجاری ایجاد نشود. برای مثال اگر در مبلمان خود تا کنون از رنگ های خنثی مثل طوسی و سفید و مشکی استفاده کردید، با انتخاب یک تابلو بوم که دارای رنگ های نارنجی و قرمز است سردی این فضا را بشکنید. علاوه بر رنگ، تصویری با سبک چیدمان خانه یا محل کارتان برای چاپ تابلو بوم در نظر بگیرید. مثلاً بهتر است از تابلوهای مدرن برای دکوراسیون های مدرن و به روز استفاده کنید. و از تصویر تابلو های سنتی برای چیدمان های سنتی و ایرانی استفاده بفرمایید.
 ویژگی که این تابلو کنواس ها دارند این است که اولاً هر تصویری که بخواهید را می توانید برای سفارش چاپ عکس روی بوم کنواس انتخاب کنید، دوماً با یک هزینه مناسب شما یک تابلو بوم زیبا خواهید داشت. که مانند یک تابلو نقاشی می تواند منزل و یا محل کار شما را زیباتر کند. این تابلو های نه تنها در خانه ها می تواند جنبه تزئینی داشته باشد، بلکه در محل کار شما می تواند به عنوان یک تابلو دکوراتیو نقش داشته باشد. بسیاری از هنرمندان نیز می توانند برای حفظ اثر خود تصویر نقاشی ها و طرح های خود را روی این بوم ها چاپ کنند و در معرض نمایش قرار بدهند. تا اصل اثر آسیب نبیند. یا بسیاری از طراحان و عکاس ها می توانند با چاپ تابلو بوم آثار هنری خود را در گالری ها به نمایش بگذارند.

ساختار تابلو بوم کنواس
 تابلو بوم ها به طور کلی از سه بخش تشکیل شده اند:
1. چاپ کنواس
2. کلاف یا چهارچوب چوبی
3. قاب چوبی ( در صورتی که بخواهید می توانید بوم خود را بدون قاب سفارش بدهید.)

Guide

 کنواس چیست: کنواس پارچه هایی از جنس پنبه و کتان هستند که همیشه در ساخت و تولید تابلو بوم از آن ها استفاده می شده است. ما اکنون این کنواس ها را تولید می کنیم و تصویری که شما بخواهید را می توانیم روی آن ها چاپ کنیم. در چاپ و ساخت تابلو بوم از کنواس نیمه براق طبیعی استفاده می کنیم. این نوع کنواس بهترین گزینه برای استفاده در تابلو بوم هستند. زیرا بهترین کیفیت چاپ را دارند. بعد از بوم کشی رنگ های چاپ شده از هم باز نمی شوند و کنواس آسیب نمی بینند. ماندگاری رنگ آن ها تا حداقل 20 سال می باشد. شما می توانید این کنواس ها را بدون کلاف چوبی هم سفارش بدهید. ما این پارچه چاپ شده را برای شما ارسال می کنیم. تا به شیوه خودتان از آن استفاده کنید و یا قاب بگیرید.
 کلاف چوبی: بعد از اینکه ما تصویر شما را روی پارچه کنواس چاپ کردیم، آن را روی یک کلاف چوبی می کشیم. برای اینکه کنواس روی کلاف ثابت بماند از پشت آن را منگنه می کنیم. این کلاف ها مطابق با ابعاد سفارش شما ساخته می شوند. و ضخامت های مختلف می توانیم برای آن ها در نظر بگیریم. که بستگی به انتخاب شما و ابعاد تابلو دارد. معمولاً ما از چوب های 2 سانت تا 5 سانت برای تابلو چاپ روی بوم استفاده می کنیم. در تابلوهای بزرگ بهتر است تا از ضخامت های بالا استفاده کنیم.
 قاب چوبی: اگر مایل هستید تا چاپ روی کنواس شما علاوه بر کلاف چوبی، قاب هم داشته باشد، ما می توانیم بوم شما را قاب بگیریم. انواع مختلفی از قاب های چوبی برای شما در نظر گرفته ایم. این قاب ها ساده و شیک هستند. و در هنگام ثبت سفارش، شما را در انتخاب نوع قاب راهنمایی خواهیم کرد.


بوم لبه رنگی چیست؟

 همان طور که گفتیم کلاف چوبی در تابلو کنواس دارای ضخامت های مختلف است. و کنواس روی این کلاف چوبی قرار می گیرد. ما به صورت عادی تصویر شما را به صورتی چاپ می کنیم که فقط روی بوم قرار می گیرد. وقتی از کنار به بوم نگاه می کنید، لبه ای از بوم را می بینید که کنواس روی آن سفید خواهد بود. اما اگر بخواهید ما می توانیم تصویر شما را مقداری بزرگتر از ابعاد سفارش شما چاپ کنیم، تا وقتی چاپ روی بوم را روی کلاف می کشیم لبه های بوم هم از تصویر شما رنگی باشد.
*** البته این موضوع را به یاد داشته باشید که در انتخاب بوم لبه رنگی، قسمتی از تصویر بر روی این لبه های بوم می آید. بنابراین توجه کنید تا این قسمت ها بخش مهمی از تصویر نباشد. در این مواقع پیشنهادی که ما برای شما داریم این است که یک حاشیه رنگی و هماهنگ با طرح به تصویر اضافه کنیم تا روی لبه بیاید و یا به اندازه ضخامت کلاف، تصویر را تکرار کنیم تا لبه های بوم رنگی شود.

خرید اینترنتی تابلو بوم کنواس
 دیگر لازم نیست وقت و انرژی بگذارید تا به دنبال پیدا کردن یک تابلو زیبا برای خانه یا محل کارتان بگردید. در نهایت شاید دقیقا همان طرحی که می خواهید را هم پیدا نکنید. بنابراین ما به شما پیشنهاد می دهیم تا وقتی که در منزل در حال استراحت هستید، آلبوم های تصاویر ما را ببینید. تا از میان آن ها برای چاپ و سفارش آنلاین تابلو بوم کنواس انتخاب کنید. هزاران تصویر با عناوین مختلف در اختیار شما گذاشتیم. که خیلی راحت می توانید بعد از انتخاب تصویر، سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. حتی اگر بخواهید ما می توانیم تصویر مورد نظر شما را برایتان طراحی کنیم. و این کار هیچ وقتی از شما نمی گیرد. تنها کافیست برای ثبت سفارش طراحی و چاپ تابلو بوم از طریق راه های ارتباطی تا مشخصات طرحی که در ذهنتان دارید را به ما بدهید. تا ما تصویری که می خواهید را برای شما طراحی کنیم.


طراحی تابلوبوم کنواس
 طراحی تابلو
های دکوراتیو به رنگ مبلمان و سبک دکوراسیون فضایی که می خواهید آن تابلو را نصب کنید بستگی دارد. رنگبندی جزئیات داخل تصویر باید با رنگ بندی مبلمان محیط همخونی داشته باشد. برخی مواقع سِت بودن رنگ ها فضا را زیبا تر می کند. و برخی مواقع دیگر هم لازم است در رنگبندی تضاد ایجاد کنید و فضا از یکنواختی در بیاید. علاوه بر آن بهتر است برای چیدمان یک سبک انتخاب کنید. این سبک در واقع علایق شما نسبت به روحیات شما را نشان می دهد. و تابلویی که انتخاب می کنید هم باید سبک آن با علایق شما و سایر اجزای محیط هماهنگ باشد. سبک های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. مثل سنتی، مدرن، کوبیسم، انتزاعی، کلاسیک و... در این قسمت ما هم بر اساس آن ها آلبوم هایی را در دسترس شما قرار داده ایم. که می توانید با توجه به سلیقه، سبک و رنگبندی محیط شما، از بین این  تصاویر انتخاب کنید. بعد از این که عکس زیبای تابلو انتخاب کردید آن را برای ما ارسال بفرمایید تا ما شما را در ثبت سفارشتان یاری کنیم.
 نکته دیگر اینکه اگر مایل به داشتن تابلویی عمودی هستین، ترجیحاً از تصاویر افقی انتخاب نکنید. یا برعکس این موضوع هم می تواند صادق باشد. این انتخاب فقط در صورتی امکان چاپ دارد که قسمتی از کناره های تصویر حذف شود. که ممکن است بخش مهمی از تصویر از بین برود و یا جذابیت طرح کم شود. یا اینکه توجه داشته باشید، اگر بوم لبه رنگی سفارش می دهید، بدانید که ما بخشی از تصویری که انتخاب کرده اید را روی لبه های بوم چاپ می کنیم. بنابراین طرحی انتخاب کنید که بخش مهمی از تصویر از روی بوم به روی لبه های بوم نرود. در این صورت راه کاری که ما به شما پیشنهاد می دهیم، چاپ یک حاشیه رنگی بر روی لبه های بوم و یا تکرار تصویر بر روی لبه بوم می باشد. تا دیگر لبه های بوم سفید باقی نماند.
 لازم به ذکر است که در سفاش تابلو بوم نقاشی بهتر است تا از طرح های نقاشی استفاده کنید. این طرح های حس طبیعی تری از یک نقاشی واقعی را به بیننده انتقال می دهند. حتی در طراحی می توانید عکس ها را به شکل نقاشی دربیاورید و بر روی تابلو بوم چاپ کنیم. به این شکل بیننده تصور می کند که این تابو نقاشی شده است. به طور کلی اگر مهارت کافی برای طراحی آنچه که در ذهنتان است را ندارید، تیم طراحی ما در بخش دکوراتیو می تواند آنچه که می خواهید را برای شما طراحی کند.

 نحوه جست و جوی عکس با کیفیت برای تابلو
 پیدا کردن فایل اصلی عکس های خاص برای تابلو کار نه چندان سختی نیست. با جست و جو در اینترنت، خرید فایل عکس ها از سایت های فروش عکس، سفارش طراحی تابلو و... همه روش هایی هستند که شما می توانید به یک فایل با کیفیت دست پیدا کنید. می توانید به راحتی موضوعی را که می خواهید در اینترنت جست و جو کنید. و با استفاده از ابزاری که سایت گوگل در اختیار شما گذاشته است، می توانید انتخاب کنید تا فقط تصاویر با کیفیت را برای شما به نمایش بگذارد. علاوه بر آن می توانید انتخاب کنید تا نتیجه جست و جو شامل عکس هایی باشد که توناژ رنگی آن ها را شما انتخاب کرده اید و... مبحث جست و جو در گوگل بسیار گسترده است و تا شما بتوانید به انچه که می خواهید دست پیدا کنید. اما اگر طرح تابلو خاصی مد نظر دارید که می دانید امکان پیدا کردن ان وجود ندارد می توانید سفارش طراحی تابلو ثبت کنید تا ما برای شما تصویرتابلو یی که در ذهن دارید را طراحی کنیم. تنها کافیست مشخصات لازم را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم دقیقا همان طرحی که می خواهید را طراحی کنیم.
در این قسمت از سایت بانی چاپ نیز می توانید انواع آلبوم تابلو را با موضوعات مختلف ببینید. همه تصاویری که در این آلبوم ها قرار داده ایم، دارای کیفیت بالایی برای چاپ تابلو هستند. و تقریبا می توانید هر ابعادی بخواهید (با توجه به عمودی یا افقی بودن طرح های تابلو) سفارش بدهید. طرح های زیبا برای تابلو در این البوم ها بسیار زیاد است تا به شما کمک کنید هر سبکی که بخواهید برای سفارش پیدا کنید. علاوه بر آن می توانیم تا حدودی رنگ ئ تناسب این تصاویر را تغییر بدهیم و یا نوشته ها و شعر هایی که شما دوست دارید را روی آن ها طراحی کنیم. همین کار را می توانیم روی عکس های شخصی شما هم انجام بدهیم. در صورتیکه مایل هستید از عکس های شخصی به عنوان عکس برای تابلو انتخاب کنید، توجه داشته باشید تا عکس مورد نظرتان کیفیت کافی را داشته باشد. 
 انتخاب تصویر برای تابلو در ابتدا آسان به نظر می آید. اما در واقع ممکن است تصویر مورد نظر شما را در فتوشاپ بررسی کنیم و کیفیت نداشته باشد. بنابراین باید فکری برای طرحی که انتخاب کرده اید بکنید. یا طرح جایگزین انتخاب کنید و یا سفارش طراحی و ادیت ثبت کنید تا ما شاید بتوانیم تا حدودی کیفیت تصویر را بالا ببریم. این که طرح زیبا برای تابلو ، کیفیت بالایی هم داشته باشد، نکته بسیار مهمی است.

انواع سبک آلبوم تصاویر تابلو 
 برای انتخاب عکس زیبا تابلو ، علاوه بر کیفیت مورد دیگری که باید به ان توجه داشته باسید سبک و سیاق طرح می باشد. به عنوان مثال عکس گل زیبا برای تابلو مناسب  محیط مسکونی می باشد. تصاویری که هم افراد مسن می پسندند هم در سنین پایید از دیدن ان لذت خواهند برد. علاوه بر آن حتی برای محیط های عمومی از جمله دفتر کار، شرکت، درمانگاه، بیمارستان و... نیز مناسب خواهند بود.
 عکس تابلو نقاشی و تابلوهایی با مضمون نقاشی نیز همانند طرح های گل منظره تقریبا برای هر محیطی مناسب می باشند. و به راحتی می توانید تصاویر نقاشی های مشهور را فالب یک تابلو با هزینه به صرفه و با کیفیت بالا تهیه بفرمایید. 
 عکس های فانتزی برای تابلو بیشتر مناسب اتاق کودک هستند و می توانید اتاق کودک خود را با این تابلو ها تزئین کنید.
عکس های منظره برای تابلو مناسب فضاهای عمومی، اداری و مسکونی می باشد. در واقع برای همه فضاها مناسب می باشد.
عکس های هنزی برای تابلو و عکس های مدرن برای تابلو برای افرادی که هنر دوست هستند و یا هنرمند هستند بسیار جذاب خواهد بود.

انواع سفارش تابلو بوم کنواس
1. فقط چاپ کنواس:
در صورتی که بخواهید می توانید فقط با خرید پارچه کنواس ، یا به عبارتی کنواس چاپ شده سفارش بدهید. ما طرح دلخواه شما را روی پارچه کنواس چاپ می کنیم و آن پارچه را بدون اینکه روی کلاف بکشیم به شما تحویل می دهیم. این کار برای افرادی که نیاز به حمل و جابه جایی راحت تر دارند و یا مایل هستند به شیوه خودشان از کنواس استفاده کنند و یا آن را قاب بگیرند، گزینه مناسبی می باشد.
2.چاپ و ساخت تابلو کنواس با کلاف چوبی: ما می توانیم در صورتی که مایل باشید کنواس شما را کلاف کنیم. به این معنی که پارچه کنواس چاپ شده را روی کلاف چوبی بکشیم تا به شکل یک تابلوبوم نقاشی در بیاید.
3. چاپ و ساخت تابلوبوم با کلاف چوبی به همراه قاب: علاوه بر بوم کنواسی که کلاف دارد، قاب های مختلفی را برای شما در نظر گرفتیم. که اگر بخواهید بوم شما را داخل آن ها قرار می دهیم و نصب می کنیم.


کاربرد تابلو بوم کنواس
- تابلو بوم چاپی به صورت تابلو تزئینی با طرح های نقاشی، طبیعت، عکس های شخصی، تصاویر رومی اروپایی و... در فضاهای مسکونی و منزل شما
- سفارش چاپ عکس روی بوم به عنوان تابلو دکوراتیو در فضاهای اداری، رستوران ها، کافی شاپ ها و.... با طرح های نقاشی، انتزاعی، هنری و کلیه تصاویر مرتبط با آن مشاغل
- چاپ عکس روی بوم نقاشی مورد استفاده برای نقاش ها، طراح ها و عکاس ها برای چاپ آثار خود و به نمایش گذاشتن در گالری ها و نمایشگاه ها
- چاپ تصاویر طرح ها و نقاشی های معروف و استفاده از آن ها در گالری ها، نمایشگاه ها و ... برای جلوگیری از آسیب رسیدن به اصل اثر
- استفاده از طرح های تبلیغاتی با تم نقاشی به عنوان تابلو تبلیغاتی برای نصب در فضاهای پر رفت و آمد


نقش تابلو بوم کنواس در تبلیغات و فضاهای اداری
 از تابلو بوم ها اغلب به عنوان تابلو های دکوراتیو استفاده می شود. اما اگر بخواهید تابلو بوم می تواند گزینه منحصر به فردی برای ارائه تبلیغات و به نمایش گذاشتند طرح های تبلیغاتی باشد. مهمترین آن ها برای استفاده همرمندان برای چاپ آثار خود می باشد که برای تبلیغات بتوانند آن ها را در گالری ها و نمایشگاه ها به نمایش بگذارند. علاوه بر آن می توانید طرح های تبلیغاتی خود را با تم نقاشی طراحی کنید و بر روی تابلو بوم چاپ کنیم. به این شیوه تبلیغات منحصر به فردی خواهید داشت. که می توانید این تابلوهای تبلیغاتی را در فضاهای پر رفت و آمد نصب کنید و افراد را با نوع محصول یا خدمات خود آشنا کنید.


تفاوت چاپ دستی روی بوم با تابلو چاپی
 در قدیم روش های مختلفی برای انداختن طرح یک تصویر بر روی بوم نقاشی وجود داشته است. که به صورت دستی با کمک کاربن، شابلون و سایر ابزار های مشابه انجام می شده است. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توانیم هر تصویری که بخواهید را بر روی تابلو بوم چاپ کنیم. و دیگر نیازی به استفاده از روش های پیش و پا افتاده نیست. در فاصله زمانی کوتاه می توانیم با بهترین کیفیت بوم دلخواه شما را چاپ کنیم.


قیمت چاپ بوم کنواس
 قیمت چاپ عکس روی بوم نقاشی بستگی به ابعاد سفارش شما دارد.  هر چه ابعاد شما بزرگتر باشد هزینه تابلو بوم بیشتر می شود. عرض پارچه مصرفی در چاپ و تولید کنواس، بیشترین نقش را دارد. پارچه های عریض تر قیمت بالاتری دارند. علاوه بر کنواس، هزینه قاب هم بستگی به ابعاد سفارش به قیمت تابلو بوم کنواس اضافه می کند.

طریقه محاسبه قیمت تابلو
 فروش تابلو چاپی
هزینه بر اساس فرمول های مخصوصی محاسبه می شود. اما به طور کلی قیمت چاپ تابلو بوم، مجموع قیمت چاپ کنواس، کلاف و قاب چوبی می باشد. که قیمت کنواس ها به صورت مترمربعی محاسبه می گردد. کلاف ها و قاب به صورت متر محیطی. که قیمت هر کدام بستگی به اندازه سفارش شما دارد. در صورت نیاز می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید. تا ما برای شما قیمت چاپ تابلو بوم سفارشی شما را محاسبه کنیم.


مزایای خرید تابلو بوم کنواس

- سبک و قابل حمل
- چاپ نقاشی با کیفیت بالا
-کیفیت بالا در ساخت بوم نقاشی
- ماندگاری رنگ تا حداقل 20 سال
- دارای گارانتی ماندگاری رنگ و عدم بور شدن رنگ ها تا 20 سال
- نصب آسان، درست مثل یک تابلو دکوراتیو
- چاپ و ساخت تابلو بوم در کوتاه ترین زمان
- امکان ارسال به سراسر ایران
- امکان چاپ تصویر دلخواه روی بوم کنواس
- امکان ساخت بوم در ابعاد دلخواه شما
- امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

پیج اینستاگرام بانی چاپ دکور

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 7 پرسش )

پرسش
توسط فریده سماواتی 1398/05/10

slm man mikham bad az chap roye bom ba rang kar konam mitonam az canvas masnooii estefade konam ke hazinash kamtar she ?

پاسخ

با سلام ... روی کنواس مصنوعی اصلا نمیتونی رنگ بذارید این مورد فقط روی کناس طبیعی قابل نجام هست

پرسش
توسط مهرداد حقی 1398/05/01

سلام میشه یه طرح رو به صورت چند تکه روی بوم چاپ کرد ؟

پاسخ

با سلام ... بله هر طرحی که داشته باشین در هر چند لتی که بخواین قابل سفاترش هست

پرسش
توسط negin hashemi 1398/04/31

be moroore zaman rangeshon nemire ?

پاسخ

با سلام ... خیر چون از کنواس طبیعی استفاده میشه به هیچ وجه بور نمیشن و رنگشون نمیره

پرسش
توسط شیما ایزدی 1398/04/27

کلاف کشیش به مرور شل نمیشه ؟

پاسخ

با سلام ... اگر کنواس طبیعی باشه خیر

پرسش
توسط شهرام زیبا کلام 1398/04/26

آیا روی این بوم ها رو میشه لمینت زد ؟

پاسخ

با سلام ... خیر روی بوم های کنواس رو نمیشه لمیننت کرد

پرسش
توسط navid norozi 1398/04/22

shoma ro canvase tabiee chap mikonin ?

پاسخ

با سلام ... بله از کنواس طبیعی استفاده میکنیم که قابل شستشو هست

پرسش
توسط محدثه خانی 1398/04/15

برای اینکه یه طرحی رو به سلیقه خودم برام طراحی کنید باید چه کار کنم ؟

پاسخ

با سلام ... برای طراحی به شماره 09352701801 در تلگرام یا واتساپ پیام بدید