پرده حمام

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

یکی از محصولات پرکاربرد و مورد استفاده در حمام ها پرده ی جدا کننده محیط است. در حمام هایی که از درب شیشه ای استفاده شده برای کور کردن دید از پرده استفاده می شود. یا سرویس هایی که حمام و دستشویی کنار هم در یک محیط ساخته شده اند برای جلوگیری از خیس شدن، بیشتر این قبیل پرده ها استفاده میشوند. یا در بعضی موارد برای دیزایین محیط سرویس مخصوصا در هتل ها و مهمان سرا ها ازاین پرده ها استفاده میکنند. یا افرادی که ماشین لباس شویی یا وسایل دیگری در سرویس حمام نگهداری میکنند برای جلوگیری از پوسیدگی و آسیب آن ها پرده ی حمام نصب می کنند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ پرده کتان

برای مشاهده محصولات پرده کلیک نمایید

 اگر در تكاپوى پيدا كردن يك پرده شيك براى پنجره خانه يا محل كار خود هستيد، دست نگه داريد. زيرا امكان اين كه طرح مورد علاقه خود را مناسب با دكوراسيون داخلى خود پيدا كنيد، خيلى ضعيف است. اگر هم پيدا كنيد، احتمال دارد كه كيفيت مطلوبى كه به دنبال آن بوده ايد را نداشته باشد. در بازار ممكن است طرح ها و جنس هاى بسيارى ازپرده هاى مختلف موجود باشد، اما داشتن همه ويژگى ها به طور تمام و كمال در آن پرده بعيد است. اين در حالى است كه شما وقت، انرژى و هزينه زيادى را به بهاى خريد پرده، پرداخت كرده ايد و در نهايت به آنچه كه واقعاً مى خواستيد نرسيده ايد.

 در زمان و انرژى كه براى اين كار صرف مى كنيد صرفه جويى كنيد و با هزينه بسيار كمتر، سفارش چاپ پرده پانچى کتان دهيد. چاپ پرده پانچى کتان اين امكان را براى شما فراهم مى كند، تا هر طرح زيبايى را در هرجا كه ديده ايد و از تماشاى آن لذت برده اید را، بر روى اين پرده پانچى چاپ نمائيد. خريد پرده پانچى کتان به طورى كه چاپ طرح دلخواه روى پرده پانچى کتان انجام شود، عرصه را در دنياى انتخاب طرح و رنگ براى شما وسعت مى بخشد. چاپ عكس روى پرده پانچى کتان پس از انتخاب طرح و تصوير مورد نظرتان در چاپخانه پرده انجام مى گيرد.

 براى اين كه پرده پانچى کتان زيبا براى خود تهيه كنيد، كافيست تا در ميان عكس هاى خود يا در جست و جو گر هاى اينترنتى به دنبال تصوير دوست داشتنى خود باشيد. حتى اگر موفق به يافتن آن نشديد، مى توانيد با كمك يك طراح يا بخش طراحى بانى چاپ به آنچه كه از يك تصوير با كيفيت و زيبا براى سفارش پرده پانچى کتان انتظار داريد، دست يابيد. تقريباً هر طرحی باكيفيتى بر روى پرده پانچى کتان قابل چاپ مى باشد. براى اين كه در روند انتخاب راحت تر باشيد، ابتدا بايد بدانيد كه نصب پرده پانچى کتان شما در كجا قرار است انجام شود. اگر مى خواهيد در سالن خانه خود از پرده پانچى کتان استفاده كنيد، از سبك هاى كلاسيك و نسبتاً ساده تر، در عين حال شيك بايد استفاده كنيد، كه با مبل ها و ديوار ها و... همخوانى داشته باشد. اگر چاپ پرده پانچى کتان شما در اتاق خواب شما و يا فرزندتان نصب مى شود، مى توانيد از طرح ها و رنگ هاى شادتر و فانتزى ترى استفاده كنيد، كه با ساير اجزاء هماهنگى نيز داشته باشد. اين پرده ها در آشپزخانه ها، آرايشگاه ها، مزون ها، مهد كودك ها، شركت ها و... هم كاربرد دارد و اگر شما در محل كار خود قصد استفاده از پرده پانچى کتان داريد، مى توانيد از طرح هاى مرتبط با كار تان استفاده كنيد كه همراه با نام و لوگو هم باشد.

 ساختار پرده پانچى کتان درست مثل كليه پرده هاى خانگى است. با اين تفاوت كه پرده خانگى معمولاً با گيره پرده هاى پردردسر در چوب پرده قرار ميگيرند، اما پرده هاى پانچى در بالاى خود حلقه هاى فلزى یا اصطلاحاً حلقه پانچی قرار دارد که  سوراخ هاى پانچ شده اند، كه چوب پرده هاى ميله اى داخل آن ها مى روند و پرده پانچى کتان را به صورت آویز نگه مى دارند. پرده هاى پانچى از جنس پارچه كتان ضخيم هستند و قابل شست و شو بودن، طريقه نصب و باز كردن آسان از ويژگى هاى مثبت پرده هاى پانچى است، كه باعث مى شود در گروه محبوب ترى از انواع چاپ پرده قرار گيرد. مخصوصاً در طراحى دكوراسيون خانه ها پرده هاى پانچى کتان بسيار پرطرفدار است. شما و طراحان دكوراسيون داخلى مى توانيد با توجه به ساير عضوهاى دكوراتيو خانه تان، چاپ پرده پانچى با طرحى كه مى خواهيد، سفارش دهيد و در خانه خود نصب نماييد.

 قیمت پرده پانچی کتان و قیمت چاپ عکس روی پرده پانچی کتان در مقایسه با فروش پرده به صورت آماده در بازار بسیار مقرون به صرفه تر است و قیمت چاپ پرده پانچی کتان به ابعادی که مورد انتخاب شماست بستگی دارد. شما تقریباً در هر اندازه ای که مایل باشید می توانید پرده پانچی خود را خریداری کنید.

كاربرد پرده هاى پانچى کتان

-استفاده از پرده هاى پانچى کتان در اتاق خواب ها با طرح هاى شاد و فانتزى

-نصب پرده پانچى کتان در سالن خانه با طرح هاى كلاسيک و مدرن

-خريد پرده پانچى کتان آشپزخانه با طرح هاى متفاوت و مناسب با رنگبندى دكور آشپزخانه

-چاپ پرده پانچى کتان پارچه اى در برخى اداره ها و محل كارهايى كه دكوراسيون آن ها داراى فضا و جو صميمانه ترى است.

-چاپ پرده پارچه اى پانچى کتان براى مزون ها، آرايشگاه ها و...

از مزاياى پرده پانچى کتان نصب و استفاده آسان آن می باشد

امکان چاپ تصویر دلخواه بر روى پرده پارچه اى پانچى کتان

قابل شست و شو

مقاوم در برابر عوامل محيطى و آفتاب

موارد قابل ذکر و مهم :

قیمت : قیمت های فوق با دوخت کامل ، آماده آویز و بدون میل پرده می باشد . 

انواع دوخت : پانچی ( طلایی ، نقره ای ) – نواردوزی – بندینک – میله ای (پشت دری) – سربی  

جنس : کیفیت پارچه و چاپ بالا – قابل شستشو در دمای 30 درجه و بدون بورشدن رنگ – مقاوم در برابر عوامل محیطی و آفتاب

حداکثر عرض : عرض پرده پارچه ای  140سانتی متر که دوخته شده آن 135 سانتی متر – چین باز آن 100 سانتی متر و چین بسته آن 70 سانتی متر می باشد (برای تعیین تعداد قواره مناسب با کارشناسان فروش در ارتباط باشید )

نحوه اندازه گیری ارتفاع پرده : از نقطه ابتدایی ( میل پرده ) تا نقطه انتهایی ارتفاع پرده مدنظر شما با احتساب 2 سانتی متر می باشد . ( ارتفاع اعلام شده ، ارتفاع نهایی دوخته شده می باشد )

نحوه اندازه گیری عرض پرده : از نقطه سمت راست تا نقطه سمت چپ پنجره میباشد .

محاسبه تعداد قواره ها : پرده پرچین : عرض پرده مورد سفارش تقسیم بر 70 سانتی متر و برای پرده با چین کم : عرض پرده مورد نظر تقسیم بر 100 سانتیمتر میشود .

نحوه نصب : از طریق پیچ رول پلاک روی سقف یا دیوار بوسیله میل پرده انجام می شود .

چاپ عکس دلخواه روی پرده کتان

چاپ طرح و تصویر دلخواه شما، بر روی پارچه کتان چاپی در سایز مد نظر شما امکان پذیر است. این پارچه ها قابل شست و شو، درجه یک  و ضد حساسیت هستند و لازم هم نیست که برای بور شدن رنگ آن ها نگران باشید. این محصولات دکوراسیون منزل یا محل کار شما را تکمیل می کنند. برای دیدن تصاویر بیشتر و مشخصات بر روی محصول کلیک کنید تا علاوه بر آن بتوانید آلبوم تصاویر را هم مشاهده کنید.

قیمت پارچه کتان چاپی : متر طول 105.000 هزار تومان ( عرض ثابت 140 سانتی متر) شکل تصویر و مقدار استفاده از جوهر در چاپ ، تاثیری در قیمت چاپ پارچه کتان ندارد.

اگر مایلید تصویر مورد علاقه تان را بر روی پرده چاپ کنید، بهترین گزینه برای فضاهای مسکونی چاپ روی پرده کتان است. حتی اگر محل کاری دارید که طراحی داخلی آن مدرن است، می توانید از  پرده کتان پارچه ای استفاده نمایید. به راحتی می توانید از بین عکس های شخصی و خانوادگی، مناظر، آثار هنری، طرح های فانتزی و... یک تصویر انتخاب کنید و سفارش چاپ پرده کتان خود را ثبت کنید. به این صورت به راحتی پرده ای در فضای خانه خود نصب می کنید که هر روز از تماشای تصویر آن لذت خواهید برد. اگر موفق به پیدا کردن تصویر مناسب نبودید، از گالری تصاویر بانی چاپ نیز دیدن فرمایید.
جنس پرده کتان، یک نوع کتان ضخیم است. در قسمت بالایی پرده پانچ های فلزی با سوراخ هایی قرار دارند که وجود آنها کمک می کند تا هر چوب پرده ای، می تواند پرده کتان را به خوبی در خود نگه دارد. این پرده ها قابل شست و شو هستند و ماندگاری رنگ بالا، و مقاومت در برابر نور آفتاب و عوامل محیطی از دیگر ویژگی های پرده کتان محسوب می گردد.
قیمت پرده کتان و هزینه ای که می پردازید بابت متریال و هزینه چاپ پرده است و میله یا چوب پرده های متنوعی در بازار و پرده فروشی ها در دسترس هستند، که می توانید از بین آن ها انتخاب کرده و در فضای خانه و اتاق خواب خود خود نصب کنید.

نحوه سفارش

1- روی محصول مورد نظر خود کلیک کنید،تا با مشخصات آن آشنا بشوید.
2 - انتخاب تصویر از طریق آلبوم های موجود در هر محصول، اینترنت، عکاسی سفارشی، طراحی اختصاصی تصویر و... متناسب با فضای دکوراسیون منزل و یا محل کار شما
3 - مشاوره رایگان و ثبت سفارش با شماره واتس آپ و تلگرام 09356707921 و همچنین آدرس ایمیل  Banichap24@gmail.com 
4 - بررسی کیفیت تصویر مورد نظر شما در ابعاد انتخابی برای قابلیت چاپ
5 - ارسال به سراسر کشور پس از آماده سازی سفارش شما ... ((برای شهرستان ها توسط باربری، تیپاکس و ... در تهران نیز با پیک های موتوری و سواری))

نکات قابل توجه در هنگام سفارش : توجه داشته باشید که حداقل متراژ سفارش پارچه کتان چاپی یک متر طول با عرض ثابت 140سانتی متر می باشد.
- تصویری که انتخاب می کنید باید کیفیت کافی داشته باشد. می توانید فایل تصویر را برای ما ارسال کنید تا ما کیفیت آن را برای شما بررسی کنیم.
اگر از میان ابعاد پیشنهادی برای سفارش انتخاب کنید هزینه مقرون به صرفه تری خواهد داشت. زیرا هزینه چاپ و دوخت سفارش اختصاصی بالاتر خواهد بود.

روش های مختلف انتخاب یا جست و جوی تصویر مناسب برای محصولات دکوراتیو چاپی

آلبوم تصاویر بانی چاپ: در این صفحه محصولات مختلفی وجود دارد که با کلیک بر روی آن ها می توانید به آلبوم تصاویر مربوط به آن محصول دسترسی پیدا کنید.

جست و جوی اینترنتی: شما می توانید هر تصویری را که در هرجا دیده باشید برای ما ارسال کنید. ما همان تصویر یا مشابه آن را برای شما با کیفیت بالا در آرشیو خود پیدا خواهیم کرد.

ارسال فایل تصویر دلخواه: چاپ تصویر دلخواه روی پارچه کتان امکان پذیر است. تنها کافیست تا فایل عکس های شخصی و یا تصاویری که طراحی کرده اید را برای ما ارسال کنید. تا ما بعد از بررسی کیفیت آن را برای شما چاپ کنیم.

طراحی محصولات دکوراتیو: با ثبت سفارش طراحی محصولات دکوراتیو می توانیم با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه شما طرح مورد نظرتان را طراحی کنیم. از این روش در فضاهای مسکونی ، تجاری و اداری می توانیم استفاده کنیم تا تصویر شما منحصر به فرد باشد.

عوامل موثر در انتخاب تصویر مناسب برای چاپ محصولات دکوراتیو

رنگ: بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که با دکوراسیون محیط همخوانی داشته باشد. این به سلیقه شما بستگی دارد. می توانید یک رنگ هماهنگ با سایر اجزا انتخاب کنید، یا اینکه یک رنگ متضاد انتخاب کنید تا محیط را از یکنواختی خارج کنید. با سفارش چاپ تصویر دلخواهتان می توانید تاثیرات خوبی بر روی محیط خود بگذارید.

سبک: سبک و سیاق تصاویری که انتخاب می کنید هم باید با سایر اجزا ودکوراسیون شما هماهنگی داشته باشد. برای مثال اگر چیدمان منزل شما سنتی است، با انتخاب طرح های اسلیمی می توانید تزئینات خانه خود را کامل کنید. یا اگر دکوراسیون خانه یا محل کار شما مدرن است، سعی کنید تا از طرح های  مدرن و از طرح های فانتزی برای اتاق کودک خود استفاده کنید

ویژگی فایل طراحی

ویژگی فایلی که شما طراحی می کنید باید به شکل زیر باشد:
ابعاد نوع محصول سفارشی شما باشد؛
رزولوشن تصویر حداقل  100Dpi باشد؛
کالر مد طرح CMYK باشد؛
فرمت فایل PDF, JPG و یا TIF لایه بسته باشد.

خرید اینترنتی  پارچه کتان چاپی

امکان سفارش اینترنتی و خرید های آنلاین امروز کمک می کند تا برای تهیه آنچه که می خواهید، زمان کمتری را صرف کنید . شما  می توانید در منزل خود و در زمانی که در حال استراحت هستید، از میان تصاویر نامحدود موجود در اینترنت و آرشیو خودتان برای چاپ این محصول انتخاب کنید و برای ما ارسال کنید. در ادامه ما شما را برای ثبت سفارش راهنمایی خواهیم کرد. تا بدون اینکه دیگر زمان و انرژی هدر داده باشید، خرید اینترنتی پارچه کتان چاپی  را انجام بدهید.

کاربرد پارچه کتان چاپی

-استفاده در مبلمان منزل ،رستوران ها، اداره ها، سازمان ها، شرکت های خصوصی، مزون ها، گالری ها و...
-استفاده در مهد کودک ها، هتل ها، لابی ساختمان ها، سالن های انتظار و...

قیمت پارچه کتان چاپی

قیمت پارچه کتان چاپی بستگی به متراژ درخواستی دارد. هر چه متراژ بیشتر باشد، قیمت نهایی سفارش شما افزایش پیدا می کند. و اگر مایل هستید تا ابعاد اختصاصی برای چاپ این محصول انتخاب کنید، لازم به ذکر است که هزینه سفارش های اختصاصی بالاتر خواهد بود.

مزایای پارچه کتان چاپی

- امکان چاپ تصویر دلخواه روی پارچه کتان
- امکان چاپ در متر طول نا محدود
- استفاده از پارچه های درجه یک
- استفاده از پارچه های ضد حساسیت
- قابل شست و شو در دمای 30 درجه با مایع لباسشویی
- عدم بور شدن رنگ ها
- چاپ با کیفیت بالا
- امکان ثبت سفارش آنلاین
- امکان ارسال سفارشات به سراسر ایران