طراحی میز کانتر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

کانتر فروشگاهی که به میز کانتر سویسی نیز معروف است می تواند با یک طراحی اختصاصی در فروشگاه شما به عنوان میز کانتر فروشگاهی بدرخشد، طرح میز کانتر می تواند به صورت اختصاصی برای برند شما طراحی شود و یا می تواند به صورت عمومی و متداول و یا به صوت میز کانتر فوری و قالب آماده از طرح های خارجی با اندکی تغییر باشد. قیمت میز کانتر ی که برای طراحی سفارش داده اید می تواند به چند عامل بستگی داشته باشد: میز کانتری که طراحی کرده دونفره است یا یک نفره یا تاج دار و زمانی که روی طراحی آن گذاشته و آن را اختصاصی مخصوص برند شما کرده. میز تاشو نمایشگاهی در واقع به عنوان یک عنصر نمایشگاهی می بایست در هر غرفه ای باشد و کسی که برند شما را معرفی می کند را پوشش دهد. جهت ثبت سفارش آنلاین طراحی میز کانتر نمایشگاهی ( تبلیغاتی ) و یا طراحی کانتر پروموشن لطفا بر روی عکس های فوق کلیک نمائید و سپس اقدام به نهایی کردن سفارش خود و سپس آپلود اطلاعات طراحی خود جهت شروع به کار نمائید. زمان تحویل طراحی 1 الی 3 روز کاری می باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی فوری میز کانتر

معرفی طراحی میز کانتر فوری

میز کانتر نمایشگاهی یا میز سمپلینگ یکی از محصولات نمایشگاهی است که در طراحی غرفه های نمایشگاهی و تبلیغاتی استفاده می شود. این محصول به نوعی مکمل استند پاپ آپ نمایشگاهی است و طراحی آن شبیه به طراحی استند انجام می شود یعنی هم خوانی فرم دارند. برای غرفه آرایی از ملزومات به حساب می آید و در هر نقطه ای که قرار بگیرد ارتباطات نیز در آنجا شکل می گیرد. شخص متصدی و یا کارشناس مجموعه پشت این میز اطلاعات را به مشتری ارائه می دهد و یا مکانی است برای ارتباط با مخاطب.

اندازه استاندارد طراحی میز کانتر

میز کانترها یا میز غرفه نیز همانند سایر استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی بسیار سبک و قابل حمل هستند. سازه، در دو نوع میز کانتر تک نفره و میز کانتر دو نفره و یا به صورت میز کانتر تاج دار موجود هستند. و طراحی بر اساس نوع میز کانتر انتخابی شما در دو اتود برای شما ارسال می شود. این بخش نمایانگر کارهای طراحی فوری است که به صورت یک روزه انجام می شود و گاهی حتی کمتر از یک روز طرح برای شما ارسال می شود. این سازه یک محصول جدانشدنی از غرفه های نمایشگاهی است و بدون آن مطمئنا غرفه شما ناقص خواهد بود. هم مکانی می شود برای مراودات کاری و هم جنبه تبلیغاتی و اطلاع رسانی دارد.

برای میز کانترها یا میز تاشو تقریبا پنج  مدل مختلف وجود دارد که از لحاظ طراحی تفاوت آنچنانی باهم ندارند . شما می توانید از قبل آنچه که مد نظر دارید را انتخاب نمائید و یک نفره یا دو نفره بودن آن را نیز مشخص نمائید و اطلاعات خود را به طراح اعلام نمائید.

میز کانترنمایشگاهی مگنتی – دراین نوع خط کش های آن به شکل مگنتی یا آهن ربایی متصل می شوند.

میز کانتر نمایشگاهی ریلی – خط کش ها در شیارها به طور ریلی قرار می گیرند.

میز کانتر سوئیسی- دارای طراحی بسیار زیبا

میز کانتر تاج دار- دارای تاج و مناسب برای توزیع محصولات است.

میز کانتر مینی – ابعاد آن کوچک تر از سایزهای معمولی است و مناسب غرفه های کوچک است.

طراحی میز کانتر یک نفره

این میز ها قابلیت جمع شوندگی و همچنین جابه جایی دارند و مزیت دیگر نسبت به مسیزهای معمولی نصب راحت بنر آن است که از این جهت ها با میزهای معمولی تفاوت زیادی دارند. از این میزها برای سخنرانی نیز استفاده میشود و همچنین بعد از برگزاری نمایشگاه می‌توانید این میز ها را داخل شو روم های محصول خود قرار دهید. به همین علت طراحی بنرها حائز اهمیت است و باعث می شود طرح شما یکبارمصرف نباشد. همچنین داشتن غرفه های نمایشگاهی جذاب به چشم گیرتر شدن می انجامد هرچه فضایی خوب داشته باشید و جوی  صمیمی تر بسازید افراد بیشتری دور میز شما گرد می آیند.
 

سمپلینگ

از میز کانتر نمایشگاهی به منظور سمپلینگ و پروموشن محصول استفاده می شود. به آن همچنین میزکانتر سمپلینگ می گویند. منظور این است که شما در فروشگاه ها، مراکز خرید، پاساژها ، مراکز فرهنگی و هنری، کنار سوپرمارکت ها و هرجایی که تعدد زیادی از افراد رفت و آمد دارند آن را قرار دهید و نمونه محصولات خود را انجا به نمایش بگذارید.

یا در برخی مواقع خدمات خود را در این مراکز معرفی می کنند. به طور مثال شما محصولات رب انار را به تازگی به محصولات خود اضافه کرده اید و این موضوع را می خواهید تبلیغ کنید تا دیگران با محصول شما آشنا شوند. میتوانید کنار فروشگاه ها و یا سوپرمارکت ها میز سمپلینگ را قرار دهید و اشانتیون محصول و یا تست محصول را برای افراد فراهم آورید تا با مزه و محصول شما آشنا و به شما اعتماد کنند.

طراحی حرفه ای میز کانتر

 

ابعاد میز کانتر ها

میز کانتر نمایشگاهی یا میز کانتر تبلیغاتی اغلب دارای ابعادی استاندارد است برای میز کانترهای یک نفره عرض و ارتفاع هردو 90 سانتی متر است و برای میز کانتر دو نفره عرض آن تغییر می کند و به 120 می رسد و ارتفاع استاندارد 90 سانتی متری را دارد.

معمولا میز کانتر نمایشگاهی یا میز پیشخوان نمایشگاهی  بدون تصویر هستند و نام و لوگو را بر روی آن قرار میدهند. اطلاعات خیلی جزئی طراحی شما را از بین میبرد و ضمن ناخوانا بودن کاربردی نیز ندارد بر این اساس در طراحی این میز کانترها معمولا شما به لوگوی با کیفیت نیاز دارید. در صورتی که می خواهید طراحی لوگوی شما توسط تیم طراحی بانی چاپ انجام شود کلیک نمائید. همچنین در صورتی که لوگوی شما آماده است اما فایل اصلی و با کیفیت آن را ندارید می توانید در بخش اجرا- بازطراحی لوگو از این خدمات بانی چاپ استفاده نمائید.

شکل کلی این استندها به خاطر خط کش های افقی و عمودی باعث ایجاد قفسه می شود شما می توانید از پشت این محصول به عنوان قفسه استفاده کنید.

طراحی میزکانتر تاج دار

چرا به یک طرح خوب نیاز داریم ؟

ضرورت طراحی همیشه در بحث پروموشن، ارتباط سازی و اطلاع رسانی دیده می شود اکثر برندهای جهانی به این موضوع احترام خاصی می گذارند و طرح های خود را برای برند به طراحان  می سپارند. در دنیای امروز با این که به پیشرفت تکنولوژی رسیده ایم و خیلی از افراد با نرم افزارفتوشاپ آشنایی دارند اما در این بازار رقابتی اگر می خواهید در میان حرفه ای ها بمانید و کار کنید نیاز دارید تا طرح های حرفه ای داشته باشید. هرچقدر کیفیت چاپ بالا باشد اما طراحی چشم گیری نداشته باشید پول و زمان خود را به نوعی دور ریخته اید. ضمن اینکه طراحی استندهای نمایشگاهی، طراحی ست اداری، طراحی حرفه ای لوگو نیازمند داشتن مهارت هستند همچنین به علم و دانش و تجربه در این مسیر نیز نیازمند هستند پس برای اینکه غرفه های خود را با استندهای خوب بیارآیید و طرح شما نتیجه بخش باشد به این بخش نیاز دارید.