سایر استند | تابلو
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

استند تبلیغاتی شامل تابلو تبلیغاتی نیز می شوند، چرا که تابلو ها نیز به اندازه استند ها می توانند در تبلیغات و نمایشگاه ها و همایش ها تاثیر گذار باشند، تابلو های تبلیغاتی می توانند شامل ، تابلو های فوم برد که بر روی سه پایه بوم فلزی قرار می گیرند و متشکل از یک فوم برش داده شده و چاپ رویه آن پلات و لمینیت می باشد، تابلوهای شاسی که هم کاربرد نمایشگاهی دارند و هم کاربرد تزئینی و متشکل از یک قطعه تخته شاسی چوبی برش داده و چاپ پلات و لمینیت و یا کنواس به دلخواه می باشند، تابلو استند قاب فنری که یکی از دسته تابلوهایی است که به وسیله میله آلومینیومی به هم متصل و چاپ آن به وسیله فنر به میله های آلومینیومی متصل شدند و علاوه بر نمایشگاه ها در ادارات و دفاتر نیز قابل نصب هستند. یکی از استندهای بسیار پر کاربرد و فروشگاهی پوستر اسنپ ها هستند، پوستر اسنپ شامل یک چاپ پلات و لمینیت و دو عدد شیرازه به عنوان نگهدارنده چاپ می باشد. استندهای کاتالوگ نیز با متریال مختلفی مانند پلکسی گلس، آلومینیوم یا فلز یکی دیگر از استندهایی هستند که علاوه بر کاربرد نمایشگاهی کاربردی اداری نیز دارند، معمولا از این استندها برای نگهداری مجلات و کاتالوگ ها در ادارات به ویژه کلینیک ها و مطب های پزشکان استفاده می شود. برای دیدن بیشتر هر یک از آیتم ها بر روی عکس های بالا کلیک نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

استند نمایشگاهی

علاوه بر تابلوهایی که برای دکوراتیو منزل و محل کار مورد استفاده قرار می گیرند و نقش زیباسازی فضا را بر عهده دارند، تابلوهای دیگری نیز وجود  دارند که هدف از خلق آنها تبلیغات و افزایش فروش می باشد. اینگونه تابلوها شامل پوستر اسنپ ، تابلو استند قاب فنری، تابلو بوم، تابلو تخته شاسی، تابلو فوم برد است. هدف استفاده تابلوهای پوستر اسنپ این است که در مکان های بزرگ در معرض دید همه قرار بگیرد و هرکسی از هرجای سالن بتواند آن را ببیند چرا که این تابلوها قابلیت آویزان شدن دارد و چاپ آن می تواند به صورت دو طرفه باشد. تابلوهای قاب فنری، تابلوهایی با قاب آلومینیومی می باشد که پوستر داخل آن به وسیله چهار فنر در گوشه های قاب نگه داشته می شود. تابلو بوم ها که در دکوراسیون و زیباسازی فضا به کار گرفته می شود می تواند به عنوان عنصری تبلیغاتی به کار گرفته شود. تابلو بوم ها می توانند با کلاف یا بدون کلاف باشند. استفاده از کلاف در تابلو بوم ها آن ها را ثابت نگه می دارد. همچنین با چاپ طرح دلخواه خود که جنبه تبلیغاتی دارد و نصب آن مشتری خود را جذب کنید.چاپ روی تابلو فوم برد نیز می تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد، این تابلوها بسیار سبک بوده و جابه جا کردن آن بسیار راحت می باشد. از سه پایه بوم برای نگهداری تابلو استفاده می شود که در نمایشگاه ها و سمینارها استفاده می شود که فضای مورد نظر ما را مدرنیته می کند.

پوستر اسنپ

چاپ پوستر اسنپ به صورت دو طرفه و یک طرفه انجام می گیرد. جنس سازه پوستر اسنپ از آلومینیوم می باشد که شیرازه ها از بالا و پایین به صورت گیره ای طرح چاپی را می گیرند. پوستر اسنپ کاربردهای متفاوتی مانند تبلیغات، زیباسازی دکوراسیون، غرفه های نمایشگاهی دارد.نصب آنها می تواند روی دیوار، پارتیشن و یا به صورت آویز انجام شود. ابعاد و سایز پوستر اسنپ ها بسته به نیاز مشتری متفاوت می باشد. در سفارش پوستر اسنپ شما می توانید ارتفاع دلخواه خود را در اختیار ما قرار دهید. معمولاْ نوع چاپ پوستر اسنپ ها، چاپ پلات لمینت مات و براق است. پلات و لمینت استحکام و دوام زیادی دارد و باعث ایستایی هرچه بیشتر این محصول می شود.پوستر اسنپ وزن بسیار کمی دارد ولی می تواند وزن بیشتر از خودش را نیز تحمل و کنترل کند. از همین رو قابلیت نصب روی سازه های دیگر را نیز دارد. لازم به ذکر است که اگر قصد آویزان کردن پوستر خود را دارید، پوستر اسنپ گزینه مناسبی می باشد. به طور مثال برای مطلع شدن مشتریان در فروشگاه از تخفیف هایی که روی اجناس خود اعمال کردید، آویزان کردن پوستر اسنپ با چاپ دو طرفه گزینه مناسبی می باشد، ولی در صورتی که قصد نصب روی دیوار را دارید تابلو استند قاب فنری گزینه مناسب تری است.

تابلو استند قاب فنری

معمولاْ از این تابلوها برای شیک و مدرن کردن دکوراسیون شرکت ها استفاده می شود. این تابلوها از آلومینیوم سبک، گوشه های فنر و پلاستیک ساخته شده است که طرح چاپی را درون خود نگه می دارند. وظیفه این فنرها نگه داشتن پوستر چاپی در چهار طرف تابلو می باشد.  ابعاد تابلوهای استند قاب فنری متفاوت است که این امر سبب می شود هر پوستری با هر ابعادی قابلیت قرارگیری در این تابلوها را داشته باشند. این تابلوها معمولاْ در شرکت ها، رستوران ها، مدارس و ادارات کاربرد فراوانی دارند و فضا را شیک و مدرن می کنند. تفاوت تابلواستند قاب فنری با تابلو بوم و تخته شاسی در این است که در اماکن عمومی کاربرد دارد که جنبه تبلیغاتی و دکوری دارند ولی تابلوبوم ها و تخته شاسی بیشتر برای دکوراسیون منزل استفاده می شوند. همچنین تابلوبوم ها جنس متفاوتی دارند و قابلیت نگه داری پوستر را ندارند.

تابلو بوم ها، همان تابلو بوم های خام موجود در بازار هستند برای استفاده هنرمندان و نقاشان که می توانند همراه با سه پایه بوم فلزی برای سهولت در نقاشی کشیدن، آن ها را تهیه کنند. جنس تابلو بوم هایی که هنرمندان از آنها استفاده می کنند از پارچه کنواس می باشد که رنگ را به خود جذب می کند. برای ساخت این نوع تابلوها ابتدا یک چهارچوب چوبی که از جنس چوب روس درجه یک خشک می باشد، می سازند. سپس پارچه کنواس را با توجه به سایز مورد نظر روی آن می کشند و از پشت منگنه می کنند. حال آنکه اگر این تابلو بوم ها خام باشند پارچه کنواس به صورت خام روی این چهارچوب قرار می گیرد، در غیر این صورت ابتدا طرح مورد نظر روی پارچه کنواس چاپ می شود و سپس روی چهارچوب قرار می گیرد. برای مخمل نیز همین مراحل طی می شود با تفاوت اینکه جنس آن مخمل است. انتخاب جنس تابلو بوم ها بستگی به سلیقه و علایق مشتری دارد. تابلو بوم های جنس مخمل به علت بافتی که دارد حس تابلو فرش را به دیگران منتقل می کند. تابلو بوم ها در مقایسه با تابلو استند قاب فنری ، تابلو تخته شاسی و تابلو فوم برد قیمت مناسب تری دارند. همچنین شما می توانید ابعاد دلخواه خود را برای تهیه تابلو بوم اختصاصی سفارش دهید و از نظر سایز هیچ گونه محدودیتی ندارد.

تابلو بوم

تابلو بوم ها، همان تابلو بوم های خام موجود در بازار هستند برای استفاده هنرمندان و نقاشان که می توانند همراه با سه پایه بوم فلزی برای سهولت در نقاشی کشیدن، آن ها را تهیه کنند. جنس تابلو بوم هایی که هنرمندان از آنها استفاده می کنند از پارچه کنواس می باشد که رنگ را به خود جذب می کند. برای ساخت این نوع تابلوها ابتدا یک چهارچوب چوبی که از جنس چوب روس درجه یک خشک می باشد، می سازند. سپس پارچه کنواس را با توجه به سایز مورد نظر روی آن می کشند و از پشت منگنه می کنند. حال آنکه اگر این تابلو بوم ها خام باشند پارچه کنواس به صورت خام روی این چهارچوب قرار می گیرد، در غیر این صورت ابتدا طرح مورد نظر روی پارچه کنواس چاپ می شود و سپس روی چهارچوب قرار می گیرد. برای مخمل نیز همین مراحل طی می شود با تفاوت اینکه جنس آن مخمل است. انتخاب جنس تابلو بوم ها بستگی به سلیقه و علایق مشتری دارد. تابلو بوم های جنس مخمل به علت بافتی که دارد حس تابلو فرش را به دیگران منتقل می کند. تابلو بوم ها در مقایسه با تابلو استند قاب فنری،تابلو تخته شاسی و تابلو فوم برد قیمت مناسب تری دارند. همچنین شما می توانید ابعاد دلخواه خود را برای تهیه تابلو بوم اختصاصی سفارش دهید و از نظر سایز هیچ گونه محدودیتی ندارد. 

تابلو تخته شاسی

تخته شاسی ها از انواع رایج و شناخته شده تابلو هستد که برای دکوراسیون داخلی و منزل کاربرد دارند. در عین حال می توانند جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشند. تابلوهای تخته شاسی انواع متفاوتی دارند که این تفاوت بستگی به ضخامت تخته شاسی و نوع چاپ روی آن دارد. ضخامت تابلوهای تخته شاسی درچهار نوع سه میل، هشت میل، شانزده میل و سی میل می باشد که شما می توانید ضخامت دلخواه خود را از بین این چهار ضخامت انتخاب کنید. هرچه ضخامت تابلو شاسی ها بیشتر شوند استحکام و دوام آن ها نیز بیشتر می شود. نوع چاپ تابلوهای تخته شاسی نیز متفاوت است که از جمله آن می توان چاپ روی MDF  ، چاپ روی کنواس، چاپ روی لمینت مات و براق، گلاسه و چاپ سیلک انجام می گیرد. قیمت تابلو تخته شاسی بستگی به نوع چاپ و ضخامنت این تابلوها دارد. چاپ طرح و عکس شما روی تخته شاسی می تواند در ضخامت و چاپ دلخواه شما انجام شود. لازم به ذکر است که تخته شاسی ها برخلاف تابلو بوم ها در ابعاد بسیار بزرگ قابل تهیه نیستند. بزرگ ترین ابعاد برای تهیه تخته شاسی ابعاد 100 در 200 می باشد.

جنس تابلو فوم برد از فوم یا پلی استایرن فشرده است و بسیار سبک تر از تخته شاسی می باشد. همچنین این محصول به علت روکشی که دارد قابل شست و شو ، ضد خش و ضد اثر انگشت می باشد. قیمت این تابلوها در مقایسه با انواع تابلو دیگر بسیار مناسب است. یکی از روش های ساخت این تابلوها این است که طرح مورد نظر را روی سطح رویی به وسیله چسب دو طرفه می چسبانند. دوام و ماندگاری این نوع تابلوها بستگی به جنس فوم برد و مرغوب بودن چسب دو طرفه متفاوت است. چاپ روی فوم بردها پلات لمینت می باشد که یک نوع پی وی سی نازک است، به وسیله دستگاه های اکوسالونت انجام می گیرد. چاپ روی این بردها محدودیت سایز دارد و نباید بیشتر از 140*200 سانتی متر باشد. تابلو فوم برد در سازمان ها، شرکت ها، ارگان ها و همچنین چاپ عکس شخصی روی فوم برد برای استفاده در منزل، کاربرد دارد. از مزایای چاپ روی تابلوهای فوم برد می توان به کم رنگ نشدن طرح روی آنها در طول زمان، سبک بودن و سهولت در جابه جایی، قیمت به صرفه، ضد حساسیت و همان طور که پیش تر اشاره شد ضد خش بودن آن اشاره کرد.

تابلو فوم برد

جنس تابلو فوم برد از فوم یا پلی استایرن فشرده است و بسیار سبک تر از تخته شاسی می باشد. همچنین این محصول به علت روکشی که دارد قابل شست و شو ، ضد خش و ضد اثر انگشت می باشد. قیمت این تابلوها در مقایسه با انواع تابلو دیگر بسیار مناسب است. یکی از روش های ساخت این تابلوها این است که طرح مورد نظر را روی سطح رویی به وسیله چسب دو طرفه می چسبانند. دوام و ماندگاری این نوع تابلوها بستگی به جنس فوم برد و مرغوب بودن چسب دو طرفه متفاوت است. چاپ روی فوم بردها پلات لمینت می باشد که یک نوع پی وی سی نازک است، به وسیله دستگاه های اکوسالونت انجام می گیرد. چاپ روی این بردها محدودیت سایز دارد و نباید بیشتر از 140*200 سانتی متر باشد. تابلو فوم برد در سازمان ها، شرکت ها، ارگان ها و همچنین چاپ عکس شخصی روی فوم برد برای استفاده در منزل، کاربرد دارد. از مزایای چاپ روی تابلوهای فوم برد می توان به کم رنگ نشدن طرح روی آنها در طول زمان، سبک بودن و سهولت در جابه جایی، قیمت به صرفه، ضد حساسیت بودن آن اشاره کرد.

در استفاده از فوم برد باید دقت داشت که این نوع از تابلو به علت چاپ کوتد آن و جنس نرم آن قابل سوراخ شدن و شکستگی می باشد پس در معابر عمومی این تابلو توصیه نمی شود و به جای آن تابلو تخته شاسی مناسبتر است چرا که مقاومت تابلو تخته شاسی در مقابل فشار و ضربه در اماکن عمومی بسیار بیشتر می باشد.

سه پایه بوم

سه پایه ها در دو نوع چوبی و فلزی تهیه می شوند که از نوع چوبی آن که متداول تر است معمولا کاربردهای خانگی و کارگاهی دارند و به منظور نگه داشتن تابلو بوم برای نقاشی کشیدن استفاده می شود. اما سه پایه بوم فلزی در نمایشگاه های تبلیغاتی برای نگه داشتن تابلو به منظور تبلیغات بهره می گیرند. همچنین استفاده سه پایه بوم فلزی بسیار مدرن و امروزی است. برای اینکه بتوانیم تابلوفوم برد یا تابلو بوم خود را به جز دیوار در محل دیگری ثابت نگه داریم، استفاده از سه پایه های فلزی انتخاب مناسبی به نظر می رسد. کاربرد این سه پایه بوم برای نگه داشتن تابلوهای تبلیغاتی مانند تابلو فوم برد و تابلو تخته شاسی، خصوصا در نمایشگاه ها و غرفه های نمایشگاهی استفاده می باشد.

سایز مناسب سه پایه بوم

حداکثر سایزی که می تواند بر روی سه پایه بوم فلزی قرار گیرد سایز 100*70 است، معمولا تابلوهایی که برای نصب بر روی این سه پایه بوم انتخاب می نمایید می بایست پایین تر از این ابعاد باشد.

استندهای تبلیغاتی سازهایی هستد پرتابل (قابل حمل) که جهت غرفه آرایی در نمایشگاه بسیار پرکاربرد می باشند. این استندها به صورت ایستاده در فضاهای داخلی به راحتی قابل نصب و استفاده می باشند. (استندهای نمایشگاهی در کمتر از یک ساعت قابل نصب و استفاده می باشند. همچنین می توان ازین استندها در چندین نوبت استفاده نمود) استندهای تبلیغاتی و یا استندهای نمایشگاهی دارای حمل آسان، نصب آسان و قیمت مناسب می باشند.ضمنا این استندها دارای بدنه سبک، کم وزن و جا گیر نبودن آن ها بسیار بسیار پر طرفدار می باشند. این استندها دارای سایزهای مختلفی می باشند که هم در فضاهای کوچک و محدود و همچنین در فضاهای بزرگ قابل استفاده می باشند. 

استند کاتالوگ

یکی دیگر از مهمترین استندها استند کاتالوگ است که بسیار در دکوراسیون های اداری تاثیر گذار است، استندهای کاتالوگ را در مکان هایی قرار می دهند که مخاطب در انتظار است و نیاز به خواندن مجلات یا کاتالوگ را دارد، برای این مورد معمولا در کلینیک ها و مطب های پزشکی کاربرد دارد، از استندهای کاتالوگ برای نگهداری کاتالوگ ها و بروشورهای تبلیغاتی نیز استفاده می شود و معمولا در کنار غرفه های نمایشگاهی آن را قرار می دهند تا مخاطبین در کنار دیدن عناصر مختلف تبلیغاتی به کاتالوگ محصولات شما نیز مراجعه نماید.