عنوان

متن پیام

سفارش چاپ لیوان کاغذی

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

چاپ محصولات تبلیغاتی

چاپ محصولات تبلیغاتی کاربردی یکی بهترین روش ها در عرصه تبلیغات است. چرا که شما در کنار اینکه نیاز افراد را به یک وسیله خاص برطرف می کنید، با سفارش چاپ لوگو روی آن ها، همزمان به تبلیغات گسترده ای می پردازید. محصولاتی از جمله لیوان کاغذی، زیربشقابی، زیر لیوانی و... در عین سادگی می توانند نام و تصویر لوگو و نوع کار شما را به دید تعداد افراد خیلی زیادی برسانند. ما می توانیم تصویر در خواستی شما را روی این محصولات در با تیراژ بالا، زمان کوتاه و کیفیت بالا چاپ کنیم. تا بتوانید آن ها را در فضاهای عمومی توزیع کنید.

چاپ لیوان کاغذی

لیوان کاغذی محصولی پرکاربرد، قابل بازیافت، بهداشتی و مفید برای هر محیطی که شما فکرش را بکنید است. به صورت روزانه در اداره ها، رویدادها، فضاهای عمومی مثل ترمینال و متروها، بیمارستان ها، آموزشگاه ها و... تعداد انبوهی از این محصول استفاده می شود. پس چه بهتر که بتوانید این امکان را به وجود آورید که لوگوی شما را برای تبلیغات روی آن ها چاپ کنیم تا به دست افراد زیادی برسانید. هر چه تعداد افراد بیشتری لوگوی شما را ببینند، تبلیغات و برندسازی قوی تری را خواهید داشت. به چشم همه آشنا خواهید آمد و همه شما را به سرعت خواهند شناخت. در ایران تبلیغات بسیار زیادی به روش های مختلف عرف است. اما هیچکدام به اندازه یک تبلیغات کاربردی نمی تواند تاثیر گذار باشد. یعنی در حالی که شما نیاز مجموعه خود یا یک محیط دیگر به یک محصول را برطرف می کنید، همزمان تبلیغات گسترده ای هم خواهید کرد.

لیوان کاغذی هم از محبوب ترین این نوع تبلیغات است. با پرداخت هزینه کم، حداقل 1000 عدد لیوان با طرح لوگو و تبلیغاتی می توانید سفارش بدهید و به دست 1000 نفر برسانید که از آن استفاده می کنند و در این صورت چه بخواهند یا نخواهند با شما آشنا خواهند شد. تنها کافیست فایل لوگو را برای ما ارسال کنید و سفارش چاپ روی لیوان کاغذی را ثبت کنید. ما لوگو را روی گسترده لیوان کاغذی چاپ می کنیم و به دست شما می رسانیم. دو سایز 360 و 200 سی سی برای انتخاب دارید. که معمولاً سایز 200 سی سی سایز ایده آل و استاندارد برای سفارش است. این لیوان ها را از مواد گیاهی تولید می کنیم و قابل بازیافت هستند. با توجه به اینکه این نوع لیوان یک بار مصرف هست و قابل بازیافت، جایگزین بسیار خوبی برای لیوان یک بار مصرف های پلاستیکی هستند، که دشمن طبیعت اند. علاوه بر آن این لیوان ها کاملاً بهداشتی هستند و مورد تایید وزارت بهداشت می باشند و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. وزن لیوان کاغذی ها بسیار سبک است و می توانید به راحتی تعداد زیادی از آن ها را به یکباره جابه جا کنید و به فضای مورد نظرتان انتقال دهید.

وقتی چاپ لیوان ارزان را با تعداد انبوه تهیه کنید، می توانید در فضاهای شلوغی همچون متروها، بیمارستان ها، هتل ها، آموزشگاه ها، اداره های دولتی، سازمان ها، شرکت ها، محل کار، رستوران ها، نمایشگاه ها، ترمینال ها، فرودگاه ها، کلینیک ها، مراکز تفریحی، مراکز تجاری و... قرار بدهید. تا مردم دسترسی داشته باشند و از لیوان کاغذی ها استفاده کنند. روزانه تعداد زیادی از مردم از این فضاها عبور می کنند. نیاز به خوردن آشامیدنی سرد و گرم خواهند داشت. چاپ عکس روی لیوان کاغذی با این هزینه مقرون به صرفه به شما کمک می کند، تا میان این همه افراد مختلف با نیاز های مختلف دیده بشوید.
طراحی لیوان کاغذی و یا انتخاب تصویر مسئله پیچیده ای برای شما نخواهد بود. معمولاً تنها چاپ لوگو روی لیوان کاغذی با یک زمینه تک رنگ مناسب است. اما اگر هم بخواهید می توانید یه تصویر با توجه به ابعاد لیوان طراحی کنید و یا اگر مهارت کافی برای این کار را ندارید، ما به کمک تیم طراحی که در مجموعه بانی چاپ حضور دارند می توانیم، طرحی که می خواهید را برای شما آماده کنیم.

حداقل تیراژ قابل سفارش برای چاپ لیوان کاغذی سلامت، 1000 عدد می باشد. بانی چاپ تولید کننده لیوان کاغذی است و به همین دلیل چاپ لیوان کاغذی ارزان و برای شما به صرفه خواهد بود. زمان تحویل به صورت معمول 10 روز کاری می باشد، اما اگر نیاز به چاپ لیوان کاغذ فوری دارید، با ما تماس بگیرید.

پیج اینستاگرام بانی چاپ

چاپ زیر بشقابی

برای ارتقا سطح کیفی هر کافی شاپ و یا رستورانی، چاپ زیر بشقابی یکی از ملزومات آن جا می باشد. استفاده از زیربشقابی از آلوده شدن میزی که افراد روی آن غذا می خورند، جلوگیری می کنند. حتی در کلیه غذاخوری ها، هتل ها و خیلی فضاهایی که خدمات غذایی ارائه می دهند می توانند از زیر بشقابی کاغذی استفاده کنند.  انواع زیر بشقابی ها در بازار به صورت آماده موجود هستند. امروزه دیگر غذاخوری ها و رستوران ها از زیربشقابی های قدیمی پلاستیکی، چوبی و ثابت استفاده نمی کنند. چرا که روزانه  افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند و به خوبی تمیز نمی شوند. بنابراین از لحاظ بهداشتی اصلاً مناسب نخواهند بود. شما نیز می توانید از زیر بشقابی یکبارمصرف با طرح دلخواه خود سفارش بدهید.به این صورت به راحتی می توانید میزی تمیز در اختیار مشتریان خود قرار بدهید. تا آن ها از محیطی که می خواهند در آن غذا میل کنند لذت ببرند. طراحی زیر بشقابی باید با توجه به تم کافه رستوران و رنگبندی محیط انجام شود. تا وقتی زیربشقابی ها بر روی میزها قرار می گیرند، با محیط سازگاری داشته باشند. علاوه بر آن دو سایز مختلف برای سفارش شما در نظر گرفتیم. که با توجه به ابعاد میزها و بشقاب ها و... می توانید سایز متوسط و یا سایز بزرگ زیربشقابی را برای چاپ انتخاب کنید.

وقتی شما با تهیه زیر بشقابی برای روی میز، کیفیت کار و بهداشت رو در رستوران خود افزایش می دهید، بین مشتریان محبوبیت بیشتری خواهید داشت. این خود یک تبلیغ برای کار شما هست تا با رضایت آن ها بتوانید نه تنها مشتریان خود را حفظ کنید، بلکه باعث جلب مشتریان زیادی خواهید شد. این زیربشقابی نه تنها می تواند جنبه کاربردی داشته باشد، بلکه اگر لوگوی خود را با یک طرح زیبا روی آن سفارش چاپ بدهید، برای کسی که مشتری شماست، می تواند دلنشین باشد. تا افراد بیشتری را جذب کنید. چاپ لوگو روی زیربشقابی کار بسیار معمول و محبوبی است که اکثر رستوران ها و کافه ها یا حتی تالار ها و تشریفات و سازمان هایی که سالن غذاخوری دارند هم از آن ها سفارش می دهند.

در طراحی زیربشقابی و یا انتخاب تصویر، بهتر است به چند نکته دقت کنید. اول اینکه حتماً از لوگوی خود در طرح تصویری که طراحی می کنید، استفاده کنید. چون این در برندسازی و تبلیغات شما موثر خواهد بود. چرا که وقتی افراد زیادی به محیط شما رفت و آمد می کنند و حضور دارند بیشتر با شکل برند شما آشنا می شوند. و هم اینکه ممکن است لوگوی شما در عکس ها و تصاویر یادگاری آن ها ماندگار شود. مهم تر از آن اینکه نشان می دهد شما به صورت اختصاصی برای رفاه و بهداشت مشتری ها زیر بشقابی ها را تهیه کردید و به حضور آن ها احترام می گذارید. نکته بعدی اینکه تم رنگی و جزئیاتی که در طرح استفاده می کنید، باید با فضای رستوران هماهنگی داشته باشد. مدرن یا سنتی بودن رستوران، سبک رستوران و خیلی خصوصیات دیگر را می توانید در طرح زیر بشقابی پیاده کنید. مورد بعدی ابعاد است. زیر بشقابی رستورانی و زیر بشقابی کافی شاپ با هم ابعاد متفاوتی دارند. پس در طراحی به یاد داشته باشید، که ابعاد مورد نظرتان را درست انتخاب کرده اید. و در آخر به شما پیشنهاد می کنیم تا از رنگ های نیمه روشن و یا روشن استفاده کنید. معمولاً در رستوران ها و یا کافی شاپ ها بسیار اتفاق افتاده است که افراد نیاز به یک تکه کاغذ برای یادداشت پیدا می کنند. پس بهتر است از رنگ هایی انتخاب کنید که قابلیت نوشتن روی آن زیربشقابی وجود داشته باشد. در نهایت اگر شما مهارت کافی برای طراحی زیربشقابی را ندارید، تیم طراحی ما در بانی چاپ می تواند شما را در این زمینه یاری کند.

چاپ زیر بشقابی بستگی به به نوع جنس کاغذ، تعداد یا یک رو یا دورو چاپ بودن سفارش شما دارد. دو جنس گلاسه و تحریر برای سفارش در اختیار شما است. که چاپ گلاسه تا حدودی براق می باشد و کیفیت رنگ چاپ روی آن ها شارپ تر و شفاف تر خواهد بود. اما تحریر بعد از چاپ چون جوهر به خورد کاغذ می رود، مقدار کمی از کیفیت کم می شود، و رنگ ها بور می شوند. اما لازم به ذکر است که زیر بشقابی تحریر، از زیربشقابی گلاسه کمتر می باشد.

چاپ زیر لیوانی

چاپ زیرلیوانی برای بسیاری از کافه رستوران ها مفید می باشد. بیشتر از آن در اداره ها و سازمان ها برای جلوگیری از لک شدن میز یا شیشه روی میز کاربرد بسیاری دارد. اکنون می توانید تعداد زیادی از این محصول تهیه کنید تا افراد زیادی بتوانند از آن ها استفاده کنند. چاپ زیرلیوانی ارزان و به صرفه هست و با چاپ طرح اختصاصی و چاپ لوگو روی زیر لیوانی، می توانید تبلیغات خود را هم به خوبی به نمایش عموم بگذارید. یا با استفاده از چاپ زیرلیوانی اختصاصی، سطح کیفی مجموعه خود را بالاتر ببرید. یکبارمصرف بودن این محصول کمک می کند تا از نظر بهداشتی و استفاده برای شما و مصرف کننده ها مطلوب تر باشند. چاپ زیر لیوانی بستگی به نوع کاغذ، متریال، و تعداد سفارش شما دارد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 2 پرسش )

پرسش
توسط مهرداد حقی 1398/05/01

bozorgtarin sizesh chande ?

پاسخ

با سلام ... بزرگترین سایز لیوان ها 360 سی سی هست

پرسش
توسط شهرام زیبا کلام 1398/04/26

کمترین تعداد سفارش چندتاست ؟

پاسخ

با سلام ... 1000 عدد