چاپ لیوان کاغذی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لیوان کاغذی یکی از ابزارهای تبلیغاتیِ پرکاربرد می باشد که مورد استفاده بسیاری از رستوران‌ها، فست فود ها و حتی شرکت ها برای انجام امور تبلیغاتی می باشد. معمولاً تنها چاپ لوگو روی لیوان کاغذی با یک زمینه تک رنگ مناسب است. اما اگر هم بخواهید می توانید یه تصویر با توجه به ابعاد لیوان طراحی کنید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ لیوان کاغذی

لیوان کاغذی همواره در هر زمانی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن محدود به زمان خاصی نمی شود، علی الخصوص در قرن جدید که صرفه جویی در مصرف آب یکی از پایه های نگهداری محیط زیست و اکوسیستم می باشد زمانی که بابت شستشو ظروف در مهمانی های شلوغ یا همایش های تبلیغاتی آب زیادی به هدر رفت تصمیم بر آن شد که بشر دست به تولید لیوان های یکبار مصرف بزند که علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب از نظر بهداشتی نیز بسیار مناسب تر بودند، رفته رفته لیوان های یکبار مصرف پلاستیکی جای خود را به علت آسیب های زیست محیطی و بهداشتی ای که داشتن به لیوان های کاغذی دادند چرا که به گفته ی محققان ظروف پلاستیکی با داغ شدن، مواد شیمیایی تلخی به نام پلی استایرن از خود تولید می کنند که این مواد محلول در آب شده و به رشد و تولید سلول های سرطانی کمک می کند، پس در نتیجه ظروف کاغذی وارد عرضه ی تبلیغات شده و با توانایی نگهداری مواد داغ توانستند بازار کشورهای جهان اول را از مواد پلاستیکی و شیمیایی نسبتا خالی نگهدارند.

Paper cup printing

لیوان کاغذی با توانایی چاپ بر روی خود می تواند یک عنصر بسیار مهم تبلیغاتی باشد که در همایش ها و سمینار ها بسیار می تواند به توزیع تبلیغات کمک کند چرا که این عنصر تبلیغاتی باعث حمل مواد خوراکی می شود و مواد خوراکی یکی از مهمترین وجوه در برگزاری همایشات هستند، لیوان کاغذی از اجلاس های مهم تا مراسم های بزرگ تولد و کوچک خانگی و همچنین در سرتاسر شبکه های بهداشتی نظیر بیمارستان ها تا کلینیک ها کاربرد دارد چرا که تمام افرادی که به این مکان ها مراجعه می کنند رعایت بهداشت بسیار برایشان مهم و قابل توجه است. پس می توان گفت لیوان های کاغذی علاوه بر کمک به توسعه تبلیغات که یکی از اصلی ترین وظایفشان هست به توسعه ی بهداشت و سلامت جامعه کمک می کند. چه بهتر که تبلیغات خود را بر روی این عنصر مهم و حیاتی و تبلیغاتی جامعه انجام بدهیم چرا که لوگوی ما با چاپ بر روی لیوان کاغذی می تواند در دستان مخاطبین شما قرار گیرد و این یعنی رسیدن به هدف غایی.

چاپ محصولات تبلیغاتی

لیوان کاغذی یکی از ابزارهای تبلیغاتیِ پرکاربرد می باشد که مورد استفاده بسیاری از رستوران‌ها، فست فودها و حتی شرکت ها برای انجام امور تبلیغاتی می باشد. از کاربرد لیوان کاغذی نمی توان چشم پوشی کرد در کل می توان گفت لیوان کاغذی استفاده ای مدام در زندگی روزمره افراد و حتی در بسیاری از منازل کاربرد دارد بنابراین استفاده تبلیغاتی از لیوان کاغذی می تواند بسیار مؤثر واقع شود و تأثیر بالایی در فروش ایجاد می نماید. 
چاپ محصولات تبلیغاتی کاربردی یکی بهترین روش ها در عرصه تبلیغات است. چرا که شما در کنار اینکه نیاز افراد را به یک وسیله خاص برطرف می کنید، با سفارش چاپ لوگو روی آن ها، همزمان به تبلیغات گسترده ای می پردازید. محصولاتی از جمله لیوان کاغذی، زیر بشقابی، زیر لیوانی و... در عین سادگی می توانند نام و تصویر لوگو و نوع کار شما را به دید تعداد افراد خیلی زیادی برسانند. ما می توانیم تصویر در خواستی شما را روی این محصولات با تیراژ بالا، زمان کوتاه و کیفیت بالا چاپ کنیم. تا بتوانید آن ها را در فضاهای عمومی توزیع کنید.

چاپ لیوان کاغذی

لیوان کاغذی محصولی پرکاربرد، قابل بازیافت، بهداشتی و مفید برای هر محیطی که شما فکرش را بکنید است. به صورت روزانه در اداره ها، رویدادها، فضاهای عمومی مثل ترمینال و متروها، بیمارستان ها، آموزشگاه ها و... تعداد انبوهی از این محصول استفاده می شود. پس چه بهتر که بتوانید این امکان را به وجود آورید که لوگوی شما را برای تبلیغات روی آن ها چاپ کنیم تا به دست افراد زیادی برسانید. هر چه تعداد افراد بیشتری لوگوی شما را ببینند، تبلیغات و برندسازی قوی تری را خواهید داشت. به چشم همه آشنا خواهید آمد و همه شما را به سرعت خواهند شناخت. در ایران تبلیغات بسیار زیادی به روش های مختلف عرف است. اما هیچکدام به اندازه یک تبلیغات کاربردی نمی تواند تاثیر گذار باشد. یعنی در حالی که شما نیاز مجموعه خود یا یک محیط دیگر به یک محصول را برطرف می کنید، همزمان تبلیغات گسترده ای هم خواهید کرد.

لیوان های کاغذی معمولا سریعترین و در دسترس ترین نوع از تبلیغات برای مواد خوراکی هستند با داشتن لیوان کاغذی مخصوص برند خود و لوگوی چاپی خود می توانید خود را در ذهن مخاطبانتان حک کنید، مانند لیوان کاغذی بزرگ برند کوکاکولا یا لیوان کاغذی در سایزهای مختلف برند استارباکس، زمانی که مخاطب این لیوان کاغذی را با خود در معابر حمل میکند ناخودآگاه به بقیه پیام میفرستد که این برند مورد علاقه ی من است و من مشتری این برندم، پس ماندگاری این نوع از تبلیغات حتی از تراکت هم می تواند ماندگارتر باشد و حتی می تواند یکی از موارد برندیگ باشد کما اینکه برند استارباکس با لیوان های کاغذی شروع کرد و اکنون به تولید فلاسک ها و ماگ های قهوه شبیه به لیوان هایش روی آورده است. چاپ لیوان کاغذی در تعداد بالا میتواند با چاپ افست لیوان کاغذی باشد. برای سفارش چاپ افست لیوان کاغذی از طریق لینک های ارتباطی ثبت سفارش نمایید.

لیوان کاغذی هم از محبوب ترین این نوع تبلیغات است. با پرداخت هزینه کم، حداقل 1000 عدد لیوان با طرح لوگو و تبلیغاتی می توانید سفارش بدهید و به دست 1000 نفر برسانید که از آن استفاده می کنند و در این صورت چه بخواهند یا نخواهند با شما آشنا خواهند شد. تنها کافیست فایل لوگو را برای ما ارسال کنید و سفارش چاپ روی لیوان کاغذی را ثبت کنید. ما لوگو را روی گسترده لیوان کاغذی چاپ می کنیم و به دست شما می رسانیم. دو سایز 360 و 200 سی سی برای انتخاب دارید. که معمولاً سایز 200 سی سی سایز ایده آل و استاندارد برای سفارش است. این لیوان ها را از مواد گیاهی تولید می کنیم و قابل بازیافت هستند. با توجه به اینکه این نوع لیوان یک بار مصرف هست و قابل بازیافت، جایگزین بسیار خوبی برای لیوان یک بار مصرف های پلاستیکی هستند، که دشمن طبیعت اند. علاوه بر آن این لیوان ها کاملاً بهداشتی هستند و مورد تایید وزارت بهداشت می باشند و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. وزن لیوان کاغذی ها بسیار سبک است و می توانید به راحتی تعداد زیادی از آن ها را به یکباره جابه جا کنید و به فضای مورد نظرتان انتقال دهید.

وقتی چاپ لیوان ارزان را با تعداد انبوه تهیه کنید، می توانید در فضاهای شلوغی همچون متروها، بیمارستان ها، هتل ها، آموزشگاه ها، اداره های دولتی، سازمان ها، شرکت ها، محل کار، رستوران ها، نمایشگاه ها، ترمینال ها، فرودگاه ها، کلینیک ها، مراکز تفریحی، مراکز تجاری و... قرار بدهید. تا مردم دسترسی داشته باشند و از لیوان کاغذی ها استفاده کنند. روزانه تعداد زیادی از مردم از این فضاها عبور می کنند. نیاز به خوردن آشامیدنی سرد و گرم خواهند داشت. چاپ عکس روی لیوان کاغذی با این هزینه مقرون به صرفه به شما کمک می کند، تا میان این همه افراد مختلف با نیاز های مختلف دیده بشوید. طراحی لیوان کاغذی و یا انتخاب تصویر مسئله پیچیده ای برای شما نخواهد بود. معمولاً تنها چاپ لوگو روی لیوان کاغذی با یک زمینه تک رنگ مناسب است. اما اگر هم بخواهید می توانید یه تصویر با توجه به ابعاد لیوان طراحی کنید و یا اگر مهارت کافی برای این کار را ندارید، ما به کمک تیم طراحی که در مجموعه بانی چاپ حضور دارند می توانیم، طرحی که می خواهید را برای شما آماده کنیم. حداقل تیراژ قابل سفارش برای چاپ لیوان کاغذی سلامت، 1000 عدد می باشد. بانی چاپ تولید کننده لیوان کاغذی است و به همین دلیل چاپ لیوان کاغذی ارزان و برای شما به صرفه خواهد بود. زمان تحویل به صورت معمول 10 روز کاری می باشد، اما اگر نیاز به چاپ لیوان کاغذ فوری دارید، با ما تماس بگیرید.

چاپ زیر لیوانی

چاپ زیرلیوانی برای بسیاری از کافه رستوران ها مفید می باشد. بیشتر از آن در اداره ها و سازمان ها برای جلوگیری از لک شدن میز یا شیشه روی میز کاربرد بسیاری دارد. در کل می توانید از زیر لیوانی استفاده دکوراتیو نیز داشته باشید و برای لیوان های هر مجموعه زیر لیوان های ست را در نظر بگیرید که هم موجب زیبایی محیط می شود و هم جنبه تبلیغاتی زیادی را به همراه می آورد. اکنون می توانید تعداد زیادی از این محصول تهیه کنید تا افراد زیادی بتوانند از آن‌ها استفاده کنند. چاپ زیرلیوانی ارزان و به صرفه هست و با چاپ طرح اختصاصی و چاپ لوگو روی زیر لیوانی، می توانید تبلیغات خود را هم به خوبی به نمایش عموم بگذارید. یا با استفاده از چاپ زیرلیوانی اختصاصی، سطح کیفی مجموعه خود را بالاتر ببرید. یکبارمصرف بودن این محصول کمک می کند تا از نظر بهداشتی و استفاده برای شما و مصرف کننده ها مطلوب تر باشند. چاپ زیر لیوانی بستگی به نوع کاغذ، متریال، و تعداد سفارش شما دارد.