چاپ افست (تیراژ بالا)
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ افست چاپی است که می تواند در تیراژ بالا بهترین و مقرون به صرفه ترین خروجی را برای شما داشته باشد، چاپ های افست به دو صورت عمومی و اختصاصی می باشند، چاپ عمومی افست شامل چاپ هایی می شود که با دیگر سفارشات بر روی شیت بسته می شود و روی یک زینک اجرا می شود در این صورت شما فقط هزینه ی همان مقدار از زینک و کاغذ اما در تعداد بالا را می پردازید، و در واقع هزینه ی قالبی که برای شیت بسته می شود نیز بین سفارش ها تقسیم می شود، در صورتی که چاپ اختصاصی افست به صورت تک و اختصاصی با شیت ، قالب و زینک مخصوص خود شما تولید می شود که این قالب و زینک پس از اجرای چاپ می تواند در اختیار شما قرار گیرد، اگر شما نیاز به تبلیغات گسترده دارید، می خواهید که محصولات تبلیغاتی چاپی خود را در تعداد بالا منتشر کنید، به سراغ دستگاه چاپ افست بروید. این دستگاه می تواند طرح های شما را حتی در ابعاد کوچک، به تعداد بالا چاپ کند. در صورتی که امکان چاپ تیراژ بالا با هزینه مقرون به صرفه با دستگاه چاپ دیجیتال امکان پذیر نیست.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

خدمات چاپ و تبلیغات

چاپ افست یعنی چی ؟

چاپ افست یک نوع چاپ صنعتی می باشد که فقط برای تیراژ های بالا مقرون بصرفه می باشد، چاپ هایی از قبیل کارت ویزیت، کاتالوگ، جعبه های دارویی و ... همگی از این تکنولوژی بهره می برند. تیراژ بالا در چاپ افست یعنی حداقل هزار عدد.چاپ روی انواع کاغذ در گرماژ های مختلف بصورت یک رو یا 2 رو، چاپ روی انواع لیبل شیشه ای، کاغذی، پی وی سی و ... از هم محصولات چاپی پر مصرف در چاپ افست می باشد.

انواع چاپ افست

چاپ افست بیشتر در دو نوع کلی شناخته میشود چاپ افست شیت و چاپ افست رول ، در چاپ افست رول حداقل تیراژ چاپ 15000 عدد می باشد، این نوع چاپ غالبا برای کارخانه ها و شرکت های بسیار بزرگ کاربرد دارد. روزنامه و یا لیبل های رول که توسط دستگاه در کارخانه ها نصب میشوند توسط چاپ افست رول انجام میشود ولی شرکت های کوچک و متوسط بیشتر از چاپ افست شیت بهره میگیرند. قابل ذکر است 80 درصد چاپخانه های ایران دارای دستگاه های چاپ افست شیت با انواع تک رنگ، 2 رنگ، 4 رنگ و 5 رنگ چاپ افست هستند.

قیمت چاپ افست

قیمت چاپ افست بستگی به تعداد، نوع کاغذ، گرماژ، خدمات پس از چاپ مانند انواع پوشش ها، صحافی، فویل کوب، جعبه سازی و سایر موارد دارد. بطور دقیق نمیتوان قیمت چاپ افست را اعلام نمود ولی سایت بانی چاپ امکان ارائه قیمت چاپ افست را بصورت لحظه ای در تک تک محصولات خود قرارداده است که شما می توانید با مراجعه به منو بالا و انتخاب محصول مورد نظر خود قیمت خود را با ویژگی های مدنظر و تعداد مورد نیاز خود مشاهده و سپس ثبت سفارش نمائید.

کاربرد چاپ افست

چاپ افست کاربرد های زیادی دارد از بسته بندی گرفته تا تبلیغات ، محال است شما در طول روز بیرون مراجعه کرده و یکی از محصولاتی که توسط چاپ افست تولید شده است را با آن مواجه نشوید، در تمامی فروشگاه ها مواد غذایی، هایپرها ، نمایشگاه ها، دانشگاه ها و مدارس، شرکت ها و کارخانه بالاخره شما کاغذ یا لیبلی را مشاهده خواهید کرد که توسط دستگاه چاپ افست انجام شده است.

فرق چاپ افست و دیجیتال

برای چاپ افست ابتدا باید زینک تهیه شود و سپس روی دستگاه بسته شود تا چاپ شروع شود ولی چاپ دیجیتال اینطور نیست دقیقا مانند یک پرینتر دستور پرینت صادر میشود و سپس کار شما آماده تحویل است . قیمت چاپ دیجیتال مقداری بالاتر از چاپ افست است در کنار اینکه کیفیت چاپ افست به مراتب از دیجیتال بالاتر است. 

چاپ افست تهران

به واسطه کارخانه ها و شرکت هایی که یا در تهران مستقر هستند یا دفاتر آنها در تهران است بیشتر دستگاه های چاپ افست در تهران موجود دارد. قیمت تمام شده چاپ افست در تهران به مراتب مناسب تر از شهرهای دیگر است. البته باید با توجه به نزدیکی شهر قم به تهران این را هم اعلام کرد که قم هم تقریبا پس از تهران قطب چاپ افست در ایران می باشد.

تعرفه چاپ افست

تعرفه چاپ افست تا چند سال پیش بر مبنای هر 5000 عدد محسابه میشد که غالبا به آن دور چاپ نیز می گفتند ولی تقریبا از سال 1400 به بعد با توجه به بالا رفتن قیمت مرکب و سایر هزینه های چاپ ، تعرفه چاپ افست بر مبنای 1000 عدد تعیین گردید. تعرفه چاپ افست بر مبنای سه سایز کلی تعیین میشود : دستگاه جی تی او که حداکثر سایز قابل چاپ آن 35*50 سانتی متر است، دستگاه به اصطلاح 2 ورقی 50*70 سانتی متر و دستگاه های چهارو نیم ورقی که به 100*70 هم شناخته میشوند.

چاپ افست فوری

چاپ افست فوری حداقل یک روز زمان می برد البته سفارش چاپی که خدمات دیگری نداشته باشد. یکی از علت های زمان بر بودن چاپ افست نسبت به دیجیتال تهیه زینک یا همان کلیشه طرح می باشد که باید به دستگاه بسته شود و تنظیم رنگ انجام شود، در صورتی که پس از آماده شدن رنگ و تائید آن توسط ناظر بر چاپ سرعت چاپ افست بسیار بالا می باشد و در یک ساعت میتوان بیش از 5000 عدد کار را چاپ کرد. در سایت بانی چاپ محصولاتی متفاوتی وجود دارد که علاوه بر صرفا چاپ همراه با خدمات پس از چاپ میتوان به صورت فوری و یک روزه کالای مورد نظر را آماده تحویل کرد.

ثبت سفارش اینترنتی خدمات چاپ و تبلیغات

یکی از مزایای سایت بانی چاپ ثبت سفارش بصورت اینترنتی می باشد، تمام محصولات چاپ و تبلیغات موجود در بانی چاپ یا بازار چاپ را میتوانید در سایت بانی چاپ انتخاب و بصورت اینترنتی ثبت سفارش نمائید. همچنین شما میتوانید پیش فاکتور یا حتی فاکتور مهر شده رسمی کالا و یا خدمات مورد نظر خود را به صورت رسمی از سایت بانی چاپ دریافت نمائید.

محاسبه آنلاین چاپ افست

تمام محصولات موجود در سایت بانی چاپ با امکان محاسبه آنلاین قیمت چاپ افست طراحی شده اند، شما به راحتی با توجه به منوهای موجود در سایت کالای مورد نظر خود را انتخاب و با وارد کردن های گزینه های پیش فرض میتوانید به راحتی و بدون نیاز به تخصص و دانش خاصی محاسبه آنلاین چاپ افست خود را انجام دهید و سپس اقدام به ثبت سفارش نمائید.

انواع چاپ تبلیغاتی

محصولات و کالاهای چاپی که جنبه تبلیغاتی دارند به چند دسته تقسیم میشوند. برخی از آنها حتی به عنوان هدیه های تبلیغاتی نیز شناخته میشوند مانند سررسید، تقویم رومیزی و ... برخی از آنها مانند تراکت یا فلایر در خیابان ها پخش میشوند، برخی مانند پوستر ها در فضاهایی که شهرداری ها مشخص کرده اند نصب میشود، برخی نیز مانند بنر ها توسط دستگاه چاپ های عریض یا لارج فرمت چاپ میشوند.

خدمات طراحی و چاپ

بانی چاپ یک شرکت طراحی محصولات چاپ و تبلیغات و حتی محصولات چاپی دکوراتیو می باشد که انواع خدمات طراحی، چاپ و تولید محصولات فوق را بصورت مستقل بر عهده دارد. شرکت هایی که خدمات طراحی را بر عهده میگیرند حتما باید علاوه بر اصول و قواعد طراحی باید با خروجی چاپ نیز آشنا باشند، چون مرکب و دستگاه های چاپ در ایران با توجه به تحریم ها کالیبره نیستند و خروجی متفاوتی را نسبت به مواردی که در آکادمی ها آموزش داده میشود ارائه میدهند

چاپ و تبلیغات تهران

80 درصد سفارش های چاپ و تبلیغات در تهران چاپ و تولید میشوند و حتی با توجه به برگزاری نمایشگاه های تخصصی هر صنف در تهران بیشتر نیز توزیع میشوند. چاپ و تبلیغات در تهران آنقدر رشد و پیشرفت داشته است که حتی به برخی از کشور های همسایه نیز صادر میشوند. کالاهای چاپ و تبلیغات و کاهای چاپی قابل فروش مانند دفاتر و کلاسور و ... نیز از مواردی هست که توسط مجموعه بانی چاپ تولید که جهت فروش به بازار عرضه میشود

چاپ ارزان

در صورتی که بدنبال یک چاپ ارزان هستید و تیراژ بالا جهت سفارش مد نظرتان هست تنها انتخاب شما چاپ افست می باشد. چاپ های افست بسیار ارزان تر هستند نسبت به چاپ های دیجیتال و حتی شاید مقایسه چاپ های لارج فرمت و چاپ افست صحیح نباشد ولی استفاده از چاپ های افست جهت تبلیغات و یا معرفی کالا بسیار ارزان تر از سایر چاپ ها می باشد

مرکز چاپ تهران کجاست

میدان بهارستان را میتوان مرکز چاپ تهران دانست، مخصوصا خیابان ظهیرالسلام ولی اینکه برخی از شرکت ها این تصور را داشته باشند که میتوانند با توجه به اینکه تعداد زیادی چاپخانه در این محدوده مشغول به کار هستند قیمت مناسب تری دریافت کنند سخت در اشتباه هستند،ضمن اینکه خیلی از این چاپخانه ها خدمات پس از چاپ ندارند و یا خدمات قبل از چاپ ندارند. صرفا محدوده میدان بهارستان برای تهیه مواد اولیه چاپ یک انتخاب صحیح می باشد که فقط برای خود چاپخانه ها مناسب است. شما به راحتی میتوانید از بین شرکت های خدمات چاپ در تهران که به راحتی توسط سرچ در گوگل میتوانید آنها را پیدا کنید و سپس قیمت ها رو مقایسه کنید قطعا به نتیجه ی بهتری خواهید رسید. سفارش چاپ افست آنلاین انتخابی صحیح و درست برای تمامی صاحبان کسب و کار می باشد.