عنوان

متن پیام

چاپ فوری

چاپ دیجیتال فوری با تحویل سریع 2 الی 3 ساعت . بانی چاپ ارائه دهنده خدمات چاپ دیجتال فوری برای کلیه محصولات افست در 2 ساعت می باشد. همچنین تحویل برخی از محصولات چاپ افست نیز بصورت یک روزه انجام می شود. همچنین چاپ فوری استندهای نمایشگاهی نیز در حدود 2 الی 3 ساعت انجام می شود. چاپ فوری و ارسال به تمام نقاط استان تهران در همان روز و سفارش شهرستان ها نیز از طریق اتوبوس، باربری و تیپاکس ارسال و انجام میشود. برای سفارش چاپ فوری با ما در ارتباط باشید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

چاپ دیجیتال فوری

شما برای مشاوره می توانید با ما در ارتباط باشید و تعداد سفارش خود را با ما مطرح کنید، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که از دستگاه چاپ افست استفاده کنید و یا از دستگاه چاپ دیجیتال فوری. معمولاً سفارشات زیر هزار عدد با دستگاه چاپ دیجیتال بصورت فوری مقرون به صرفه تر خواهد بود، و هم با سرعت بیشتری به دست شما می رسد و به همین دلیل به آن چاپ دیجیتال فوری می گویند.

 چاپ دیجیتال در دو گروه چاپ دیجیتال دستگاه های عریض(لارج فورمت) و چاپ دیجیتال فوری صورت می گیرد. محصولات افست هم با چاپ دیجیتال فوری برای شما می تواند برای تیراژ های زیر هزار عدد، اندازه های کوچک و سفارش هایی که دارای محدودیت زمانی است، گزینه خوبی باشد.

 شاید شما در مجموعه کوچکی فعالیت می کنید که نیاز به تعداد کمی از محصولات چاپی داشته باشید، بنابراین سفارشتان با چاپ دستگاه افست، برایتان مقرون به صرفه نخواهد بود. در این صورت باید از طریق چاپ دیجیتال یا چاپ فوری با دستگاه دیجیتال اقدام به تهیه آن ها کنید. با این کار قیمت چاپ دیجیتال فوری هم برای شما بسیار کمتر از چاپ افست خواهد بود.
 شاید هم در یک فضای عمومی هستید، در نمایشگاه غرفه دارید، یا مجموعه شما در یک همایش و یا جشن افتتاحیه شرکت کرده، ممکن است اسپانسر یک رویداد باشید، و یا هرجایی که شما در حال توزیع کارت ویزیت، بروشور، پوستر، کاتالوگ و... هستید و یکی از محصولات چاپی شما تمام شده است، شما با بانی چاپ می توانید بین یک الی 3 ساعت تعداد زیادی از آن محصولات را دریافت کنید.

 کیفیت چاپ محصولات افست  با چاپ دیجیتال فوری به اندازه چاپ افست نخواهد بود، البته این موضوع شامل چاپ استند های نمایشگاهی و تبلیغاتی نمی باشد.

 بانی چاپ نیز این توانایی را دارد، که کلیه سفارش چاپ دیجیتال شما را در صورتی که طرح آماده برای چاپ داشته باشید، به مدت 3 ساعت برای شما آماده کند. اما اگر طرح آماده ندارید، می توانید سفارش طراحی خود را ثبت کنید و یا از طریق راه های ارتباطی برای درخواست طراحی، با ما در تماس باشید. بخش طراحی بانی چاپ قادر است، در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین تصویر را برای شما طراحی کند.

خدمات فوری چاپ و تبلیغات یکروزه

چاپ دیجیتال فوری برای چاپ محصولاتی مانند:
چاپ فوری کارت ویزیت
چاپ فوری کاتالوگ
چاپ فوری بروشور و پوستر
چاپ فوری سربرگ
چاپ فوری کارت دعوت و چاپ فوری کارت تبریک
چاپ فوری کارت ویزیت پی وی سی
چاپ فوری فولدر
بسیار پر کاربرد تر از سایر محصولات افست می باشد. افراد زیادی هستند که در نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها و سایر مکان هایی که در آن جا این محصولات توزیع می شوند، به سرعت موجودی کارت و کاتالوگ و بروشورشان به اتمام می رسد و به چاپ دیجیتال فوری نیاز پیدا می کنند.

 چاپ محصولاتی مانند کارت دعوت، کارت تبریک، تراکت و همه محصولاتی شبیه به این به راحتی و با سرعت توسط چاپ دیجیتال قابل چاپ می باشند.

 همچنین برخی از اجزای نمایشگاهی مانند پاپ آپ، رول آپ، استند ایکس، چاپ میز کانتر، استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی و... در طول نهایت 3 ساعت با بانی چاپ در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

 حتی چاپ فوری دیجیتال محصولات چاپ دیجیتال مانند، چاپ بک لایت،استیکر و... هم در مدت زمان کوتاه توسط دستگاه چاپ دیجیتال عریض و لارج فرمت امکان پذیر است.

چاپ فوری کارت ویزیت
 چاپ فوری کارت ویزیت یکی از مهم ترین ها برای معرفی شما است. شما برای اینکه مشخصات خود را به کسی بدهید، لازم است همیشه چند کارت ویزیت در جیب خود یا دفتر کارتان داشته باشید. کارت ویزیت در نمایشگاه ها، همایش ها، محل کار، سمینارها، جلسه های کاری و... بسیار پر کاربرد می باشد و در صورت اتمام آن شما نیاز به چاپ دیجیتال فوری برای تهیه دوباره چاپ دیجیتال کارت ویزیت خواهید داشت.

چاپ فوری کاتالوگ
 شما برای معرفی خدمات و یا محصولات خودتان به چاپ کاتالوگ نیاز خواهید داشت. برای جلسه های همکاری، نمایشگاه ها، بازاریابی و... هر قدمی که در کار بر می دارید، اینکه چطوری محصولات یا خدماتتان را پرزنت می کنید، تاثیر بسیار زیادی در افراد دارد. همچنین شما همیشه باید یک کاتالوگ دیجیتال چاپ فوری در اختیار همکارانتان قرار دهید، تا زمانی که نیاز به همکاری با شما داشتند، بتوانند به راحتی لیستی برای انتخاب از بین توانایی های شما داشته باشند و با شما تماس بگیرند. به همین دلیل ممکن است به سرعت کاتالوگ های شما تمام شود، پس در این صورت شما به داشتن کاتالوگ های بیشتری احتیاج دارید. چاپ دیجیتال فوری کاتالوگ می تواند به شما کمک کند تا در عرض نهایتاً 3 ساعت دوباره تعداد زیادی کاتالوگ به دست شما برسد.

چاپ فوری بروشور و پوستر
 ممکن است مایل باشید، لیستی از خدمات و یا کالاهایتان را در جاهایی مانند نمایشگاه ها انتشار دهید، اما کاتالوگ گزینه گران قیمتی برای این کار است. پس، از چاپ بروشور استفاده کنید و خلاصه ای از مطالب را با هزینه کمتری انتشار دهید. بروشورها سریع تر از هر چیزی در نمایشگاه و فضاهایی که بروشور توزیع می کنید، ممکن است تمام شود و شما نیاز داشته باشید که به سرعت تعداد زیاد دیگری از آن را داشته باشید. پس چاپ دیجیتال فوری بروشور برای شما مفید خواهد بود.

چاپ فوری سربرگ
 سر یرگ ها هم در محیط های اداری ممکن است سریع تمام شود و یک شرکت نیاز فوری به آن داشته باشد. پس باید سفارش چاپ دیجیتال فوری سربرگ ثبت کند، چون با چاپ افست همه موارد به زمان بیشتری نیاز دارد. سربرگ ها نشان دهنده نظم یک مجموعه است و همیشه باید در شرکت و محل کار شما برای استفاده وجود داشته باشد.

چاپ فوری کارت دعوت و چاپ فوری کارت تبریک
 شما برای کلیه رویدادها، جشن ها، سمینارها، افتتاحیه ها، همایش ها و... به تعداد شرکت کنندگان، نیاز به کارت دعوت دارید و با چاپ فوری کارت دعوت یا چاپ دیجیتال کارت دعوت می توانید برای مدعوین کارت دعوت ارسال کنید. شاید هم نزدیک سال نو و مناسبت های همچون شب یلدا، روز مادر، روز پدر و... به کارت هایی نیاز دارید، که در آن به اطرافیانتان تبریک بگویید. می توانید با چاپ نوشته و نام برند خود، بر روی آن و ارسال کارت چاپ دیجیتال برای مشتریان و همکاران، برای آنان ارزش قائل شوید. برای این کار باید سفارش چاپ دیجیتال فوری کارت تبریک ثبت کنید و چاپ فوری دیجیتال کارت تبریک را انجام دهید.

چاپ فوری کارت ویزیت پی وی سی
 پی وی سی یکی از محبوب ترین جنس هایی است، که افراد برای دیجیتال چاپ کارت ویزیت پی وی سی از آن استفاده می کنند. با چاپ فوری دیجیتال کارت پی وی سی، کارت ویزیت پی وی سی خود را در زمان کوتاه تهیه کنید. چاپ کارت پی وی سی دارای کیفیت بالا با متریال عالی در بازه زمانی کوتاه در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

چاپ فوری فولدر
 فولدر نوعی پوشه است که دارای یک نگهدارنده برای نگه داشتن اوراق شما در کنار هم است. چاپ فوری فولدر با سرعت زیاد و در زمان کوتاه برای شما توسط دستگاه فوری چاپ دیجیتال، چاپ فولدر انجام می گیرد.

طراحی فوری | چاپ فوری | چاپ فوری دیجیتال | ارسال سریع | چاپ فوری کارت ویزیت | چاپ فوری کاتالوگ

چاپ فوری و ارسال سریع

چاپ فوری 2 ساعته شامل موارد فوق می باشد : چاپ فوری کارت ویزیت، چاپ فوری کاتالوگ، چاپ فوری تراکت و سایر محصولات افست امکان پذیر می باشد. ضمنا چاپ فوری استندهای نمایشگاهی نیر در مدت 2 ساعت امکان پذیر می باشد مانند : چاپ فوری پاپ آپ، چاپ فوری رول آپ، چاپ فوری استندهای تبلیغاتی، چاپ فوری استند ایکس و سایر محصولاتی که در نمایشگاه ها استفاده می شود. همچنین بانی چاپ دارای امکانات چاپ دیجتال برای تولید و چاپ فوری استیکر، چاپ فوری انواع بک لایت و سایر محصولات چاپ دیجیتال را دارا می باشد. لازم به ذکر است در چاپ فوری یا همان چاپ دیجیتال کیفیت به اندازه دستگاه های افست نمی باشد(البته این موضوع مربوط به چاپ فوری برای استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی نمی شود) و محصولات نمایشگاهی بالاترین کیفیت ارائه می شوند. چاپ دیجیتال محصولات افست بیشتر در کارهای با تیراژ کم انجام می شود که بیشتر در تولید این محصولات محوریت بر سرعت در کنار کیفیت می باشد. شما برای سفارش هر محصول یا خدمات چاپ فوری می بایست فایل آماده چاپ خود را برای ما به شماره تلگرام 09301580926 و یا به ایمیل banichap@gmail.com ارسال نمائید. لازم به ذکر است در صورت داشتن عجله برای تحویل گرفتن سفارشات خود می بایست ارسال فایل را به سرعت انجام داده و همچنین مبلغ سفارش خود را هم نیز واریز نمائید ( بدیهی است چاپ پس از واریز وجه توسط شما انجام می شود) سپس می توانید اطلاعات تماس و یا محلی که می بایست کارهای چاپ شده برای شما ارسال گردد را اعلام تا بمحض آماده شدن سفارشات چاپی برای شما ارسال گردد. بانی چاپ هیچ محدودیتی برای تیراژ و تعداد مورد نیاز شما برای چاپ فوری ندارد. همچنین قابل ذکر است در صورتی که شما برای هر یک از محصولات چاپ فوری هیچ طرح آماده ای ندارید میتوانید با همان روش هائی که ذکر شد اطلاعات خود را ارسال بفرمائید تا جهت طراجی فوری و سپس جهت چاپ فوری اقدام گردد.

چاپ فوری افست

در صورتی که می خواهید با تیراژ بالا یک سفارش چاپی بدهید و قیمت چاپ دیجیتال برای شما بالا تمام می شود لطفا با ما تماس بگیرید. در مجموعه بانی چاپ سفارش چاپ فوری افست غالبا بصورت روزانه تحویل می گردد. برای مثال سفارش چاپ فوری کاتالوگ در تیراژ بیش از 1000 عدد در کمتر از یک روز امکان تحویل می باشد. لذا 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )