جعبه مقوایی
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

جعبه مقوایی

جعبه های مقوایی یا کارتن جعبه هایی هستند که ابتدا باید از مقوای مرغوب ساخته شوند. مقوا نیز به معنای کاغذ با گرماژ 250 به بالا است. که از نوعی چوب سخت به نام صنوبر یا کاج تولید می شود. یکی از پرکاربردترین مواد در صنعت بسته بندی کاغذی این نوع جعبه ها هستند.نوع مقوای مورد استفاده برای ساخت جعبه مقوایی با توجه به کاربرد جعبه و وزن محصولی که قرار است در آن جعبه بسته بندی شود انتخاب می شود.پر واضح است که برای بسته بندی و حمل محصولات سنگین تر باید از جعبه هایی استفاده کرد که از مقوای با وزن بالا ساخته شده اند.

جهت مشاهده انواع جعبه مقوایی کلیک نمایید.

انواع جعبه مقوایی:

جعبه های مقوایی انواع مختلفی دارند. با توجه به نوع محصول و نوع کاربردی که قصد بسته بندی آن را دارید، می توانید انواع جعبه های مقوایی را انتخاب کنید. در این قسمت تعدادی از انواع جعبه مقوایی را نام می بریم و به تعدادی از کاربردهای هر یک از این موارد اشاره می کنیم تا بتوانید با توجه به نیاز و کاربری مورد نظر خود بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. برخی از انواع جعبه های مقوایی عبارتند از:

جعبه مقوایی برای انواع محصول

جعبه مقوایی برای نگهداری از محصولات مختلفی تولید می‌شوند که از جمله آن  جعبه خوراکی، جعبه مقوایی تبلیغاتی، جعبه مقوایی دارو، چاپ جعبه ادکلن، جعبه مقوایی ایندربرد است.

ویندوپک

ویندوپک را با نام های دیگری همچون جعبه های طلقی، جعبه های چسبانی و بسته بندی مقوایی نیز می شناسند. ویندوپک جعبه های ساخته شده از مقوا، کاغذ کرافت هستند که همراه با یک قاب پلی اتیلن به عنوان پنجره برای نشان دادن محصول گذاشته شده در جعبه هستند که می تواند همراه با وسایل جانبی مانند ربان برای تزئین باشند. جعبه های تزئینی شکلات، جعبه های دستمال کاغذی و جعبه های کوکی از این نوع جعبه ها محسوب می شوند. این نوع جعبه ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و مشتریان را کنجکاو می کند همچنین بدون خارج کردن محصول از جعبه، آن را می توان به مشتریان نمایش داد و این یکی از مزیت های جعبه های پنجره دار محسوب می شود. تمام جعبه های ویندوپک از فیلم پلی اتیلن ساخته می شود. پلی اتین یک ماده با شفافیت بسیار بالا می باشد که بیشتر در شرکت های دارویی کاربرد دارد، به همین دلیل نسبت به سایر مواد شفاف مانند نایلون و سلفون استانداردتر و قابل اطمینان تر است.

چاپ های فست فود و رستوران

گر تمایل به داشتن یک فست فود دارید حتما از تمامی آیتم های چاپ فست فود و رستوران استفاده کنید، این آیتم ها شامل چاپ جعبه، زیر لیوانی، زیر بشقابی، چاپ لیوان کاغذی و منو از این قبیل می شود که حتما  باید چند قلم ازین چاپ ها را برای تکمیل کارتان سفارش چاپ بگذارید. یک چاپ فست فود خوب و با کیفیت می تواند بسیار بر روی کسب و کار و حتی تبلیغات بیرون بری فست فود شما کمک کند پس حتما از بهترین چاپ استفاده نمایید.

جهت مشاهده مقاله جعبه کلیک نمایید.