عنوان

متن پیام

چاپ بک لایت

چاپ بک لایت

چاپ دیجیتال بک لایت چاپ روی فیلم های مخصوص تابلو های لایت باکت اصلا قابل مقایسه با بنر، فلکس، استیکر و ... که بر روی لایت باکس ها چاپ و در فضاهای داخلی استفاده می کنند نیست. فیلم مخصوص بک لایت یا بک لیت تصاویر را بصورت کاملا زنده و با کیفیتی باور نکردنی نسبت به موارد مشابه می باشد. در صورتی که نور شما در تابلو لایت باکس از اس ام دی یا همان ال ای دی باشد درک این موضوع به مراتب برای شما راحت تر نیز می باشد.   

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ پلات و لمینت

چاپ پلات و لمینت

چاپ فوری استند های نمایشگاهی | تبلیغاتی چاپ پلات و لمینت  چاپ پلات لمینت یا همان چاپ کتد لمینت یک نوع از چاپ است، که در بسیار محصولات و موارد مختلف کاربرد دارد. از جمله کاربرد پلات و لمینت، استفاده برای سازه های نمایشگاهی از جمله پاپ آپ و میزکانتر، برای استند ایکس، استند قاب فنری، تخته شاسی و.. می باشد. برای تولید این محصول، تصویر شما را به کمک دستگاه چاپ دیجیتال روی مقوای کوتد چاپ می کنیم، و بعد روی آن را روکش لمینت می کشیم. روک...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ بنر

چاپ بنر

چاپ دیجیتال بنر بنر در حقیقت یک پرچم است که از آن در تبلیغات برای ارائه یک پیام و یا یک شعار تبلیغاتی،لوگوی (آرم) شرکت، سمبل و... در یک فرمت و قالب گرافیکی برای انتقال پیام به مخطابان استفاده می شود. بنرها همانند پوسترها جهت تبلیغات طراحی و چاپ می شوند و متون به کار رفته در آن ها اغلب تبلیغاتی هستند و از جملات زیبا و آراسته در آن استفاده می گردد. همچنین بنرها به دلیل هزینه ی کمترشان نسبت به سایر ابزارهای تبلیغات بیشتر مورد توجه قرار می...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ مگنت

چاپ مگنت

چاپ مگنت به دو صورت انجام می شود که یکی بصورت افست و بسیار مناسب برای تیراژ های بالا می باشد و حداقل تیراژ آن نیز هزار عدد می باشد و همچنین بیشتر در ابعاد کوچک چاپ می شود. و اما چاپ مگنت بصورت دیجیتال با دستگاه چاپ دیجیتال در ابعاد نسبتا بزرگ تر و تعداد های کم چاپ و تولید می شود. مگنت ها رو روی سطوح فلری نصب و براحتی جدا می شود(مگنت = آهن ربا) چاپ مگنت تعداد کم و با سایز بزرگ در مدت کوتاه انجام و برای مشتری ارسال می گردد.  

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ مش

چاپ مش

مش متریالی مشبک است که برای مصارف خاصی بویژه برای تبلیغات روی شیشه های مراکز تجاری مانند رستوران ها ، سوپر مارکت ها، داروخانه ها و ... بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مش دارای خاصیت یک طرف دید می باشد که شما بنابر سلیقه یا نیاز خود مشخص میکنید دید از بیرون به داخل باشد یا بالعکس . نصب مش چسب دار همانند استیکر و یا حتی راحت تر از آن می باشد زیرا وجود سوراخ های متعدد روی آن معمولا باعث می شود هنگام چسباندن بر روی سطوح مختلف بدون حبا...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ فلکس

چاپ فلکس

فلکس يا به عبارت صحیح تر ” فلكسی فيس ” متریالی است كه برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پياده ، برخی از بيلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهايی كه لامپ مهتابی دارند استفاده ميشود.متریال فلکس به جنسی اطلاق می شود که نور را از خود عبور می دهد در حالی که بنر این خاصیت را ندارد و نور از جلو به آن تابانده میشود ، در نتیجه برای تابلوهایی که نیاز به نور از پشت یا بک لایت ندارند مناسب می باشد.فلکس بسیار پر کارب...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ سولیت

چاپ سولیت

چاپ روی سولیت یا پی وی سی بیشتر برای استند رول آپ استفاده می شود.این نوع چاپ ضد آب می باشد و بیشتر توسط دستگاه های اکوسالونت انجام می شود که از کیفیت های بالایی برخوردار هستند. از چاپ سولیت در پرده شید نیز استفاده می شود. سولیت ها در دونوع پشت سفید و طوسی هستند که نوع پشت سفید آن قابلیت رد کردن نور را از خود دارد. چاپ سولیت بهترین نوع چاپ برای استند رول آپ می باشد.چاپ سولیت جز چاپ های دیجیتال می باشد. چاپ دیجیتال فوری می باشد.  

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ استیکر | وینیل

چاپ استیکر | وینیل

استیکر یا وینیل ها از جنس PVC بوده و ضذ آب و مقاوم در برابر پاره شدن هستند. استیکرها یکی از ابزارهای (متریال) بسیار کاربردی در حوضه ی چاپ و تبلیغات هستند و در دو نوع شیشه ای و زمینه سفید یا همان شیری موجود هستند.چاپ استیکر شیشه ای دارای زمینه ای بیرنگ است و مانند شیشه از دوطرف دید دارد. از این نوع چاپ استیکر برای نصب روی شیشه یا مواردی که می خواهیم پشت زمینه یا محل دیده شود چاپ و استفاده می شود.اما چاپ بر روی استیکرهای با زمینه سفید از ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ فوری (دیجیتال)

چاپ فوری (دیجیتال)

چاپ فوری استند چاپ انواع استند های تبلیغاتی و نمایشگاهی در 1 الی 4 ساعت

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ روی سطوح صاف

چاپ روی سطوح صاف

چاپ روی اجسام تخت چاپ روی کاشی و سرامیک ، سنگ ، چوب ، شیشه ، فلز ، پلگسی گلاس و چاپ روی چرم. ماندگاری چاپ برای مدت طولانی و با کیفیت مثال زدنی چاپ روی شیشه و چاپ روی پلگسی گلاس یا همان ورق آکرولیک   

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال

 احتمالاً تا بحال نام چاپ دیجیتال به گوش شما خورده است. این روش چاپ به دو دسته کلی تقسیم می شود. چاپ دیجتیال و چاپ دیجیتال لارج فرمت و یا عریض . نوع اول مناسب چاپ با تعداد پایین می باشد. در واقع محصولاتی که توسط دستگاه چاپ افست و با تیراژ های بالا چاپ می شوند. اما در واقع روی صحبت ما در این متن چاپ دیجیتال لارج فرمت می باشد. چاپ هایی که تا عرض 5 متر و طول 30 متر امکان پذیر می باشد. و بر روی مدیا و یا جنس های مختلف قابل چاپ می باشد و غالبا در کمتر از چند ساعت چاپ و آماده تحویل می باشد. چاپ دیجیتال را میتوان بر روی پارچه و پی وی سی گرفته تا بوم های نقاشی و ... انجام داد. خدمات چاپ دیجیتال در صنعت تبلیغات و همچنین دکوراسیون داخلی نقش بسزایی ایفا می کند.

- محصولات چاپ دیجیتال در دکوراسیون داخلی :

چاپ روی انواع کاغذ و پوستر های دیواری

چاپ بر روی انواع پارچه

چاپ بر روی انواع متریال پرده

چاپ انواع تابلو های دکوراتیو

- محصولات چاپ دیجیتال در صنعت تبلیغات :

چاپ بک لایت

چاپ پلات و لمینیت

چاپ استیکر یا وینیل

چاپ مش

چاپ بوم و کنواس

چاپ مگنت

چاپ بنر

چاپ فلکس

چاپ سولیت

چاپ روی اجسام تخت یا فلت بد

 

چاپ بک لایت
 
 چاپ بک لایت یا چاپ بک لیت، چاپ بر روی یک صفحه به نام فیلم است، که معمولاً برای استفاده در لایت باکس های فضای داخلی، چاپ می شود. این صفحه ها نور را به خوبی از خود عبور می دهند و دارای کیفیت بالایی هستند.
چاپ پلات و لمینیت
 چاپ پلات و لمینیت برای فضاهای داخلی کاربرد دارد، چاپ توسط دستگاه چاپ پلات و لمینیت روی کاغذ با گرماژ مختلف انجام می شود و سپس برای محافظت از سطح تصویر چاپ شده از عوامل محیطی و پارگی و لک، روی آن را با پوششی پلاستیکی می پوشانند و لمینیت می کنند.
چاپ استیکر یا وینیل
 
چاپ دیجیتال استیکر، چاپ بر روی صفحه ای از جنس پس وی سی است که پشت آن چسب دار است به راحتی بر روی صفحات مختلف می چسبد و در زمان دلخواه به راحتی کنده می شود و در دو نوع شیشه ای و شیری تولید می شود. پس از نصب استیکرها یک طرف دید بیشتر امکان پذیر نیست و قابل شست و شو هستند و در مقابل عوامل محیطی و آسیب مقاوم اند.
چاپ مش
 چاپ دیجیتال مش شیشه، چاپ بر روی صفحه ای از پی وی سی در ابعاد بزرگ است، پشت چسب دار که دارای سوراخ های ریزی روی خود هستند که باعث می شود در عین اینکه سطح پوشیده می شود، نور بتواند به فضای داخل عبور کند. با نصب مش شیشه ای یک طرف دید صورت می گیرد و روی طرف دیگر تصویر چاپ شده قابل دیدن است. مانند سایر استیکرها قابل شست و شو و مقاوم در برابر صدمات و عوامل محیطی هستند.
چاپ کاغذ دیواری
 چاپ کاغذ دیواری یا پوستر دیواری بر روی هر اندازه و با هر طرحی که دلخواه شماست انجام می شود و در صورت استفاده از متریال و جوهر مرغوب، در برابر آفتاب و نور مقاوم هستند و به راحتی قابل شست و شو می باشند.
چاپ روی انواع پرده
 چاپ پرده، بر روی سه متریال سولیت، پارچه ای و مش انجام می شود. همچنین چاپ پرده شید روی چهار نوع پرده متفاوت صورت می گیرد: پرده شید(بالارو که به سمت بالا جمع می شود)، پرده زبرا(دارای نوارهای افقی توری)، لوردراپه (تشکیل شده از نوارهای عمودی و یکسان) و پانچی (ضخیم). که همگی قابل شست و شو، مقاوم و دارای ضمانت نامه 5 ساله می باشند.
چاپ بوم و کنواس
 
چاپ بوم کنواس چاپ بر روی پارچه هایی از جنس کتان یا لینن یا همان بوم های نقاشی است که روی یک چهارچوب کشیده می شود یا قاب گرفته می شود. در یک نگاه ظاهری مثل نقاشی رنگ روغن دارد و در تزیین دکوراسیون داخلی و هدایای تبلیغاتی کاربرد زیادی دارد.
چاپ مگنت دیجیتال
 
چاپ مگنت، چاپ بر روی سطحی از جنس مگنت است که به راحتی توسط خاصیت نیروی مغناطیسی بر روی سطوح فلزی مانند در ماشین، کاپوت ماشین، یخچال ها، بردهای فلزی، تخته وایت برد و... قابل نصب اند و به راحتی هم جدا می شوند.
چاپ بنر
 از چاپ بنر تبلیغاتی از پر کاربرد ترین نوع تبلیغات در فضاهای داخلی است، که شامل یک پیام تبلیغاتی، معرفی یک محصول، اطلاع رسانی یک رویداد و نام و لوگو و... می شود، که برای در معرض عموم قرار گرفتن طراحی و چاپ می گردد. و درطراحی گرافیکی آن ها معمولاً از رنگ های تند و رنگی استفاده می شود.
چاپ فلکس
 
چاپ فلکس یا فلکسی فیس، چاپ روی صفحه انعطاف پذیر پی وی سی است که قابلیت عبور دهی نور را دارد و در فضاهای خارجی دارای مقاومت بالایی هستند. این نوع چاپ معمولاً روی منبعی از نور قرار می گیرند که زیبایی تصویر را دوچندان می کنند. چاپ فلکس ضد آب است و در برابر عوامل محیطی مثل باران، آفتاب و تغییر دما و... مقاومت کافی را دارند به همین دلیل بر روی سر در مغازه ها، فروشگاه ها، بیلبوردها، مراکز تجاری، درمانی، ورزشی و... استفاده دارد.
چاپ سولیت
 چاپ سولیت چاپ بر روی صفحاتی از جنس پی وی سی یا سولیت است که هم در فضای خارجی و هم در فضای داخلی کاربرد دارد و بیشتر توسط دستگاه های اکوسالونت چاپ می شوند. در دو نوع پشت سفید و پشت طوسی عرضه می شود، که نوع پشت طوسی بر عکس پشت سفید، نور را از خود عبور نمی دهد. این نوع چاپ دارای کیفیت بالا، ضد آب و مقاوم هستند و برای تولید بسیاری از محصولات مانند پرده شید، رول آپ، استند، پوستر و... کاربردی است.
چاپ روی اجسام تخت
 چاپ تصاویر در ابعاد بزرگ، بر روی همه اجسامی که دارای سطح صاف هستند، چاپ فلت بد یا چاپ روی اجسام تخت می گویند. چاپ روی اجسام تخت روی کلیه متریال ها از جمله: شیشه، پلاستیک، چوب، فلز، بوم، کاشی، سرامیک، سنگ و... امکان پذیر است. جوهر مصرفی در این دستگاه بدون بو و حساسیت می باشد.

 --------------------------------------------

چاپ دیجیتال در دو نوع سایز کوچک و سایز بزرگ که البته به لارج فرمت Large format نیز شناخته می شود چاپ و تولید می شود. چاپ سایز کوچک بیشتر برای محصولات افست که با هدف تعداد کم می باشد پرینت و یا چاپ می شود. مانند چاپ بر روی انواع کاغذ های گلاسه ، تحریر و کتان ولی چاپ دیجیتال بیشتر توسط پرینترهای سایز بزرگ و یا لارج فرمت شناخته می شود. چاپ انواع بنر و فلکس را لارج فرمت فضای خارج یا out-door می شناسند ولی بانی چاپ بیشترین توجه خود را بر روی چاپ های فضای داخل in-door گذاشته است که به برخی از این موارد میتوان به چاپ پلات و لمینت که مناسب برای انواع استند های تبلیغاتی و نمایشگاهی می باشد و کاربرد دارد. چاپ روی کاغذ دیواری های قابل چاپ که مدتی است بسیار پرکاربرد شده است و در فضای داخلی اداری، تجاری و مسکونی استفاده می شود که علی رغم ماندگاری بسیار بالا قابل شستشو نیز می باشد. یکی دیگر مدیا و یا جنس هایی که توسط دستگاه چاپ دیجیتال انجام می شود چاپ بک لایت ( بک لیت) می باشد که برای تابلو لایت باکس های تبلیغاتی کاربرد دارد. البته در گذشته بیشتر از فلکسی برای لایت باکس ها استفاده می شد ولی فلکسی با توجه به بافت هایی که دارد و نوع تکنولوژی آن اصلا گزینه مناسبی برای لایت باکس های فضای داخل نیستند. چاپ روی استیکر ( چاپ وینیل ) نیز توسط دستگاه های چاپ دیجیتال انجام می شود. از چاپ استیکر و یا وینیل در تبلیغات بر روی اتوبوس و یا شیشه های داروخانه استفاده میشود و تفاوت چاپ استیکر با چاپ مش در نوع دید آنها می باشد بصورتی که چاپ مش یک طرف دید دارد و از طرف دیگر دید شما رو کور نمیکند ولی پس از چاپ استیکر و نصب آن دید از هر دو طرف کور می شود. چاپ روی انواع پارچه نیز توسط دستگاه چاپ دیجیتال انجام میشود. از چاپ روی پارچه بیشتر برای تولید محصولات دکوراتیو استفاده می شود مانند انواع پرده شید ، لوردراپه ، زبرا و پرده پانچی . چاپ دیجیتال این روزها طرفداران بیشماری را بواسط فوری بودن دارد ، چاپ دیجیتال فوری انجام می شود و غالبا چند ساعت پس از سفارش آماده تحویل می باشد. شاید یکی دیگر از چاپ های دیجیتال پرطرفدار در صنعت دکور تابلو های بوم یا چاپ روی پارچه بوم یا همان چاپ کنواس می باشد که شما میتوانید تصویر دلخواه خود را بر روی پارچه بوم چاپ و سپس آن را تبدیل به تابلو نمائید.

چاپ دیجتال کلیه محصولات ایندور و اوت دور (فضای داخل و خارج) برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید بر روی محصولات بالا کلیک کرده و از قیمت ها و نحوه تحویل  فایل و دریافت کار اطلاع کسب نمایید و همچنین می توانید با ما در تماس باشید.

چاپ دیجیتال فوری

چاپ فوری دیجیتال