عنوان

متن پیام

استند پاپ آپ

استند پاپ آپ

استند پاپ آپ و چاپ پاپ اپ نمایشگاهی پاپ آپ چیست؟  پاپ آپ نمایشگاهی یکی از سازه های نمایشگاهی است. که به شما این امکان را می دهد، تا در بازه زمانی کوتاه و هزینه مقرون به صرفه، غرفه نمایشگاهی خود را پر کنید. پاپ آپ مثل یک دیوار است، که می تواند به عنوان پس زمینه و یک استند نمایشگاهی در غرفه نمایشگاهی شما قرار بگیرد و سایزهای مختلفی هم دارد. که شما به توجه به مساحت غرفه می توانید از بین اندازه های مختلف انواع پاپ آپ انتخاب کنید. پا...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

استند رول آپ

استند رول آپ

استند رول آپ و چاپ رول آپ نمایشگاهی استند رول آپ چیست؟  استند رول آپ استند های تبلیغاتی هستند که شما می توانید در هر جایی که بخواهید آن ها را قرار بدهید، و یک تصویر تبلیغاتی را در مقابل مردم به نمایش بگذارید. رول آپ  پایه ای فلزی دارد. که در داخل آن، چاپ رول آپ را نصب می کنیم. برای استفاده از رول آپ هر زمان مایل بودید می توانید چاپ را که در داخل پایه استند رول آپ جمع شده بود باز کنید و هر زمان هم خواستید، مجدد چاپ را در ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

تابلو فوم برد

تابلو فوم برد

چاپ فوم برد : چاپ بر روی کاغد فتوگلاسه، چرم و یا کتان و سپس لمینت سرد می شود و در برخی موارد چاپ کوتد و لمینت (پلات و لمینت ) انجام و سپس بر روی فوم های نیم، یک، و یا دوسانتی نصب و و در سایز دلخواه شما تولید می شود. فوم برد در مقایسه با تخته شاسی بسیار سبک تر و نصب راحت تری دارند. بخاطر وزن سبک آنها شما می توانید به راحتی بر روی دیوار های کاذب و پارتیشن ها در نمایشگاه نصب و استفاده نمائید. چاپ روی فوم برد علاوه بر مصارف تبلیغاتی مصراف د...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

استند میز کانتر

استند میز کانتر

میز کانتر نمایشگاهی میز کانتر چیست؟ میز کانتر یک نوع میز استند است که ساختار اصلی آن از یک سازه فلزی تشکیل شده است. پس از خرید میز کانتر ما این سازه را به صورت جمع شده درون یک کیف به شما می دهیم. داخل این کیف علاوه بر این سازه، یک تخته چوبی ام دی اف م خواهید داشت که روی میز کانتر قرار می گیرد. و چاپی که روی میز کانتر قرار می گیرد جداگانه در اختیارتان می گذاریم. نصب میز کانتر بسیار ساده است. تنها کافیست این سازه فلزی را از کیف خارج کنید...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

استند کاتالوگ

استند کاتالوگ

استند کاتالوگ و جا بروشوری استند ایستاده کاتالوگ یکی از محصولات کاربردی برای سازماندهی کاتالوگ ها و بروشورها استند بروشور و استند کاتالوگ می باشد. با داشتن یک استند تبلیغاتی می توانید به همه آن ها نظم بدهید. این استندها طبقه بندی شده اند و از هر طبقه برای یک نوع کاتالوگ یا بروشور می توانید استفاده کنید. تا مصرف کننده ها و بیننده ها قادر باشند آنچه که به دنبالش هستند را سریع پیدا کنند. این استندها انواع مختلفی دارند. همه دارای ساختاری ف...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

تابلو تخته شاسی

تابلو تخته شاسی

چاپ روی انواع کاغذ های گلاسه، کتان و با پوشش لمینت سرد و همچنین کوتد لمینت(پلات و لمینت) و سپس نصب بر روی ام دی اف با ضخامت های 8، 16 و 30 میل می باشد که در سایز های سفارشی و متناسب با نیاز مشتری چاپ و تولید می شود. چاپ و تولید تخته شاسی مصارف دکوراتیو و تبلیغاتی دارد که هم در محل کسب و کار هم در منازل در آن استفاده می شود. همچنین تخته شاسی بسیار مناسب تر از سایر تابلو های دکوراتیو و تبلغاتی می باشد.

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

استند ایکس

استند ایکس

چاپ بنر استند استند ایکس چیست ؟ استند ایکس در واقع یک سازه ی تبلیغاتی است که این امکان را به شما می دهد تا در بازه ی زمانی کوتاه به معرفی کالا یا محصول یا ایده و... بپردازید و اطلاعات کلی و مفیدی از محصول را در اختیار مشتران خود قرار دهید. این سازه فلزی و دارای چاپ پلات لمینت است. استندها اغلب در همایش ها و  کنفرانس های مهم خبری، علمی ، هنری و...،فروشگاه ها و نمایشگاه ها و هتل ها و بیمارستان هاو مراکزی که خرید و فروش و یا اط...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

پنل نمایشگاهی

پنل نمایشگاهی

پنل استند پنل نمایشگاهی یکی از سازه هایی که متشکل از شبکه های 100*70 می باشد. نوع چاپ این استند استکیر و یا پلات لمینت می باشد. پنل نمایشگاهی یه سایزه پرتابل (قابل حمل می باشد) که نصب بسیار آسانی دارد. و شما میتوانید در کمتر از چند دقیقه بدون تخصص آنرا نصب و سپس استفاده نمائید. پنل های نمایشگاهی دارای دو نوع ایرانی و چینی می باشد که با کلیک بر روی عکس بالا می توانید انواع ، زمان تحویل و توضیحات کامل آن را مشاهده نمایید.

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

تابلو استند قاب فنری

تابلو استند قاب فنری

استندهای قاب فنری یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی هستند که بر روی انواع سطوح مختلف قابل نصب می باشند. از استندهای قاب فنری اکثراً در مراکز عمومی، مدارس، نمایشگاه ها، فروشگاه ها، شرکت ها و یا هر جایی که قصد اطلاع رسانی و یا معرفی یک محصول ، خدمت را دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

سه پایه بوم

سه پایه بوم

استند سه پایه بوم کاربرد های فراوانی دارد که اشاره به برخی از آنها بسنده می کنیم. جهت امور دکوراتیو بسیار پرکاربرد می باشد مانند نگهداری انواع تابلو ها بخصوص در گالری ها، فروشگاه ها و حتی شرکت ها که یک سبک ارائه متفاوت می باشد و جایگزین بسیار مناسبی برای نصب انواع تابلو بر روی دیوار می باشد. استند سه پایه بوم بیشتر برای نگهداری انواع تابلو نقاشی و یا چاپی کنواس، تابلو فوم برد ، تابلو تخته شاسی و ... نیز استفاده می گردد.    ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

پوستر اسنپ

پوستر اسنپ

پوستر اسنپ پوستر اسنپ ها سازه ای کلیپسی مانند از جنس آلومینیوم هستند که به عنوان شیرازه در بالا و پایین کار قرار میگیرند و باعث ایستایی بهتر و همچنین به صورت شکیل و زیبایی چاپ مورد نظر شما را قاب میگیرند. این سازه به خاطر حالت طوماری گونه ایی که دارد به راحتی روی هر سطح صافی مانند دیوار، پارتیشن و ... نصب میشود. نوع دوم آن قابلیت آویزان شدن از سقف را دارا است که بسیار کاربردی میباشد، برای مثال در بعضی از فروشگاه های زنجیره ای برای معر...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

استند نمایشگاهی

استند های تبلیغاتی سازه هایی هستند پرتابل ( قابل حمل) که جهت غرفه آرایی در نمایشگاه بسیار پر کاربرد می باشند. این استند ها بصورت ایستاده در فضاهای داخلی به راحتی قابل نصب و استفاده می باشند.( استندهای نمایشگاهی در کمتر از یکساعت قابل نصب و استفاده می باشند، همچنین میتوان از این استند ها چندین نوبت استفاده نمود). استند های تبلیغاتی و یا استند های نمایشگاهی دارای حمل آسان، نصب آسان و قیمت مناسب می باشند. ضمنا این استند ها دارای بدنه سبک، وزن کم و جاگیر نبودن آنها بسیار پرطرفدار می باشند. این استند دارای سایز های مختلفی می باشند که هم در فضاهای کوچک و محدود و همچنین در فضاهای بزرگ قابل استفاده می باشند.

مشاوره رایگان تلگرام بانی چاپ

انواع استند و تابلوی تبلیغاتی

 استند نمایشگاهی و تابلوهای تبلیغاتی از عناصر مهم تشکیل دهنده سازه های نمایشگاهی و دکوراسیون همایش ها و سمینارها و... هستند که با استفاده از انواع استند تبلیغاتی و انواع استند نمایشگاهی می توانید در عرض یک ساعت دکور غرفه خود را آماده کنید. سازه های استند تبلیغاتی بسیار سبک و قابل حمل و جا به جایی هستند و با کمک آن ها همیشه غرفه ای طراحی شده خواهید داشت. شما می توانید از استندهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی چندین بار استفاده کنید.
 اگر شما امسال در نمایشگاه یا همایشی شرکت می کنید و هنوز برای دکور و غرفه خود برنامه ای ندارید، می توانید در زمانی کوتاه، استندها و تابلوهای تبلیغاتی خود را سفارش دهید و تحویل بگیرید.
 شما حتماً در نمایشگاه به تفاوت بین غرفه ها را دقت کرده اید. مهم ترین تفاوتی که دارند، در دکور بندی غرفه می باشد. شما ناخودآگاه به سمت غرفه هایی که توسط سازه های مختلف از جمله استند تبلیغاتی و تابلو تبلیغاتی طراحی شده اند، کشیده می شوید. شما نیز اگر نیاز به دکور بندی و استفاده از استند تبلیغاتی و تابلو تبلیغاتی دارید، می توانید از بین محصولات متفاوت، انتخاب نمایید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید.
 چاپ استند تبلیغاتی و چاپ تابلو تبلیغاتی در کلیه کنگره ها، نمایشگاه ها، سمینارها، همایش ها، هتل ها، دانشگاه ها، جشنواره ها، سالن های کنفرانس، مکان های عمومی، ورزشگاه ها، مراکز خرید و... کاربرد دارد.

چاپ استند پاپ آپ

اگر نیاز به یک صفحه بزرگ، قابل حمل، با کیفیت که شامل طرحی از لوگو یا نام خود و تصویری که می خواهید، دارید می توانید از پاپ آپ استند یا پاپ آپ نمایشگاهی که جزء یکی از مهم ترین سازه های نمایشگاهی است، استفاده کنید. استند پاپ آپ شما، یک پس زمینه از تصویر مورد نظر شماست، که در نمایشگاه به پررنگ شدن غرفه تان کمک می کند.

چاپ و تولید لایت باکس
 لایت باکس ها در ظاهر جعبه ای است با ضخامت کم که در آن نور تعبیه می شود و روی آن تصویر دلخواهتان که از قبل چاپ بک لایت شده، قرار می گیرد. این صفحه نور داخل باکس را به خوبی عبور می دهد و باعث می شود زیبایی تصویر چند برابر شود. لایت باکس ها در دو نوع فضای داخلی (Indoor) و فضای خارجی (Outdoor) تولید می شود.

چاپ تابلو کنواس یا بوم
 چاپ بر روی تابلو بوم طبیعی یا مصنوعی، یا همان تابلو کنواس است که در ابعاد و طرح اختصاصی و دلخواه شما چاپ انجام می شود، سپس بر روی یک چارچوب چوب نصب می شود یا این که آن را قاب می گیرند. از تابلو بوم کنواس به منظور استفاده در دکوراسیون داخلی و تزئینات استفاده می گردد.

چاپ استند رول آپ
 رول آپ بنر یا استند رول آپ در ابعاد مختلف و با هر طرحی که مورد نظر شماست، قابل چاپ است. از استند رول آپ تبلیغاتی در هر جایی میتوان استفاده نمود. از مزایای رول آپ نصب آسان، سبک بودن و قابل حمل بودن است. اگر طرح شما آماده باشد مرحله چاپ تنها دو ساعت زمان می برد. رول آپ ها در انواع رول آپ آویز، رول آپ گردان، رول آپ دو طرفه و رول آپ ثابت تولید می شوند.

استند کاتالوگ
 استندهای کاتالوگ در سایزهای مختلف و به دو صورت ایستاده و رومیزی تولید می شوند. استند کاتالوگ در واقع همان قفسه جاکاتالوگی است، که در آن می توانید انواع کاتالوگ و بروشور را قرار دهید. استند کاتالوگ در بسیاری از جاها ار جمله بانک ها، درمانگاه ها، داروخانه ها، آموزشگاه ها، نمایشگاه ها و... حتماً دیده اید.

چاپ تابلو فوم برد
 فوم بردها تابلوهایی هستند که با چاپ بر روی آن ها، می توانید تصویر مورد نظرتان را در معرض دید قرار دهید. چاپ بر روی کاغد انجام، سپس لمینیت می شود و روی فوم های یک یا دو سانتی نصب شود و تابلو فوم برد را تشکیل می دهند.

استند میز کانتر
در غرفه خود غالباً به یک میز نیاز دارید که می توانید میز کانتر، استند کانتر یا پاپ آپ کانتر را انتخاب کنید و تصویری از نام و لوگو خود را بر روی آن چاپ کنید تا در نمایشگاه بهتر دیده شوید. مهم ترین استفاده از استند میز کانتر، در طراحی غرفه و غرفه سازی می باشد.

پنل نمایشگاهی
 پنل نمایشگاهی مجموعه ای از قاب و فریم هایی است، که به صورت شبکه ای در کنار هم چیده شده و به هم متصل هستند. این پنل ها چون هیچ پایه ای ندارند باید به صورت زاویه دار بر روی زمین قرار بگیرن تا ایستایی خود را حفظ کنند. پنل نمایشگاهی بسیار سبک و حمل آن آسان می باشد.

تابلو تخته شاسی
 شما می توانید تصاویر خود را بر روی کاغذ چاپ و لمینیت کنید و برای استحکام بیشتر و یا حتی برای استفاده از آن ها به عنوان قاب و تابلو، آن را روی ام دی اف با ضخامت های مختلف چاپ نمایید و چاپ روی تخته شاسی را انجام دهید.

چاپ استند ایکس
 چاپ بنر استند طراحی، چاپ استند ایکس یا کراس یا استندهای فلکه ای هم نام دارند، از جمله سازه های نمایشگاهی هستند و بسیار سبک و قابل حمل. استند ایکس در واقع صفحه چاپ شده از طرح های گرافیکی مورد نظر است که با استفاده از پایه مخصوص استند، ایستایی خود را در محل حفظ می کند.

سه پایه بوم
 از سه پایه بوم برای نگهداری تابلوها، پلات لمینیت ها، فوم برد، بوم های نقاشی و... در گالری ها، نمایشگاه ها، همایش ها، سمینارها، فروشگاه ها، حتی شرکت ها و... قابل استفاده است. مواقعی که امکان نصب بوم یا پلات یا فوم برد به دیوار را نداریم و یا اینکه نیاز داریم تا طرحی را به صورت سیار استفاده کنیم از سه پایه بوم کمک می گیریم.

چاپ تابلو استند قاب فنری
 از تابلو استندهای قاب فنری تبلیغاتی برای کلیه محیط هایی که نیاز داریم، که در آن جا تصویری را به نمایش بگذاریم استفاده می کنیم. تابلو استند قاب فنری توسط یک قاب آلومینیومی، تصویر را از 4 گوشه در مرکز قاب نگه می دارد. تابلو استند قاب فنری بر روی کلیه سطوح قابل نصب است. تقریباً در همه جا می توان از تابلو استند فنری استفاده کرد، از جمله: مدارس، نمایشگاه ها، فروشگاه ها، شرکت ها، مراکز عمومی و...

 

کاربرد های انواع استند های نمایشگاهی :

غرفه آرایی نمایشگاه (غرفه های نمایشگاهی)، مکان های عمومی، مراکز خرید و فروشگاه ها، سالن های کنفرانس، همایش و کنگره ها، مراکز آموزشی، سمینارها، دانشگاه ، هتل ، رستوران ها، آژانس های مسافرتی، ورزشگاه ها و ...

معرفی انواع چاپ استندهای نمایشگاهی :

چاپ انواع استند های نمایشگاهی بصورت چاپ دیجیتال و  با مدیا های غالبا فضای داخل (Indoor) می باشند. که میتوان به چاپ پلات و لمینت برای انواع استند ایکس ، استند پاپ آپ ، پاپ آپ کانتر ( میزکانتر) اشاره نمود و همچنین چاپ پی وی سی ، پ.پ، سولیت پشت طوسی برای استند رول آپ اشاره نمود.

استند تبلیغاتی

استندهای نمایشگاهی با توجه به مزیت هایی که اشاره شد یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی خدمات و محصولات صاحبان کسب و کار می باشد. یکی دیگر از مزایای فوق العاده این استند های تبلیغاتی بر خلاف غرفه سازی استفاده چندین و چندباره از آنها می باشد. بصورتی که شما می توانید در نمایشگاه های بعدی خود نیز از آن ها استفاده نمائید و یا حتی چاپ آنها را تعویض نمائید.

از سایر مزایای استندهای تبلیغاتی و استندهای نمایشگاهی میتوان به تعویض طرح چاپ شده در کنار قیمت مناسب و سرعت تحویل نیز اشاره نمود. بانی چاپ ارائه دهنده انواع استندهای پرتابل نمایشگاهی ( استندهای تبلیغاتی ) بهمراه آموزش نصب و استفاده رایگان می باشد. از جمله استند های نمایشگاهی میتوان به پاپ آپ ، رول آپ ، میز کانتر، استند ایکس ( استند فلکه ای ، استند بنر ) جا کاتالوگی ( استند کاتالوگ )، پنل نمایشگاهی و هر نوع استندی که تابحال در نمایشگاه ها دیده اید می باشد.

استند های تبلیغاتی

شما میتوانید با کلیک بر روی عکس های بالا و مراجعه به صفحه گروه انواع استند های تبلیغاتی قیمت آنها رو مشاهده بفرمایید. کلیه قیمت استند ها همه به روز می باشند.

سازه های نمایشگاهی

کلیه سازه های پرتابل نمایشگاهی که در این صفحه مشاهده میفرمایید همه موجود می باشند. و در صورتی که سازه یا استندی وجود دارد که شما در این صفحه مشاهده نمی کنید احتمالا در صفحات گروه هر محصول وجود دارد. در صورتی که محصول مورد نظر خود را پیدا نکردید میتوانید با ما تماس بگیرید.

 چاپ استندهای نمایشگاهی

چاپ پاپ آپ ، چاپ رول آپ ، چاپ انواع استند ، چاپ میز کانتر نمایشگاهی و تاج دار

لایت باکس نازک

یکی از بزرگترین مزایایی که یک لایت باکس میتواند داشته باشد عرض کم لایت باکس و تعویض راحت پوستر چاپ شده می باشد که اسنپ فریم لایت باکس دارای هر دوی این مزایا در کنار زیبایی می باشد. تولید انواع لایت باکس عرض کم + چاپ روی فیلم بک لایت مخصوص لایت باکس