عنوان

متن پیام

سررسید اروپایی 1400

سررسید اروپایی 1400

چاپ سررسید اروپایی 1400 جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید. سررسید اروپایی ابعاد کوچک تری نسبت به سررسید وزیری و مدیریتی دارند. این نوع سررسیدها ظریف و خوش دست هستند. بهترین گزینه برای هدیه تبلیغاتی می باشند. چرا که هم می توانیم لوگوی شما را با انواع روش های مختلف روی جلد چاپ کنیم، هم به انتخاب شما در ابتدای سررسید صفحاتی برای تبلیغات بیشتر و معرفی سازمان شما اضافه کنیم، از روش لوگوترام برای...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ تقویم رومیزی 1400

چاپ تقویم رومیزی 1400

چاپ تقویم رومیزی سال 1400 جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید. چاپ انواع تقویم رومیزی بصورت اختصاصی و عمومی: در چاپ تقویم عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد می باشد ولی برای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی حداقل تیراژ مقرون به صرفه 1000 عدد می‌باشد. در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هیچ محدودیتی در سایز و شکل برش ندارد؛ و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود تعداد صفحات ، نوع، شکل، پایه و جنس آن را ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

سررسید مدیریتی و نفیس 1400

سررسید مدیریتی و نفیس 1400

سررسید مدیریتی و نفیس 1400 جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید. یکی از بزرگترین دغدغه های ذهنی که افراد جامعه و بخصوص قشر مسئولین و مدیران را درگیر می کند زمانبندی وقت‌شان و برنامه ریزی صحیح برای پرسنل‌شان می باشد. مدیران به دلیل مشغله کاری فراوان و قرار ملاقات های زیادی که در طول روز دارند، نیاز به یک زمانبندی مناسب نیز دارند؛ از طرفی یک قرار ملاقات غیر منتظره نیز همواره در کمین مدیران هر مجموعه ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ تقویم دیواری 1400

چاپ تقویم دیواری 1400

چاپ تقویم دیواری 1400 جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید. تقویم دیواری جزء مواردی است که هر کس بعد ازدریافت آن در محیط کار و یا منزل مورد استفاده قرار می دهد؛ و هر فردی بعد از دریافت این هدیه ارزشمند خوشحال می شود. به همین دلیل تقویم دیواری می تواند جزء هدایای تبلیغاتی مناسب برای هر شرکت و یا مجموعه باشد. اصولاً رو به اواخر هر سال برای تهیه تقویم سال جدید اقدام می شود، البته شما می توانید زودتر برای تهیه ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

سررسید وزیری و رقعی 1400

سررسید وزیری و رقعی 1400

چاپ سررسید وزیری و رقعی 1400 جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید. سررسید وزیری : سررسید وزیری بی تردید از رایج‌ترین سررسیدها می باشد ابعاد قطع وزیری در حدود 17*24 سانتی‌متر و دارای کاغذ 70 گرم سفید و کرم می باشد. این نوع سررسید به این دلیل که دارای ابعاد بزرگتر می‌باشد برای یادداشت های روزانه بسیار مناسب می باشد. البته برای برخی از افراد که همواره سالنامه خود را به همراه دارند، قطع‌های ...

برای مشاهده قیمت و توضیحات کلیک نمائید

چاپ سررسید 1400

سررسید، سالنامه و تقویم 1400

 همه ما با نزدیک شدن به سال جدید، از اینکه یک سالنامه هدیه بگیریم خوشحال می شویم. پس خودمان هم با تهیه سالنامه به عنوان هدیه می توانیم، این حس رو به تمامی مشتریان و اطرافیان خود منتقل کنیم و باعث جلب رضایتشان شویم.

 یک سالنامه یا سررسید شامل تاریخ یک سال است که به شکل های مختلف تولید می شود. تنوع در ساختار، طرح و رنگ هایی که برای تولید تقویم وجود دارد، می تواند انتخاب را برای ما آسان کند. گاه شما دوست دارید یک تقویم رومیزی،  روی میز کار خود بگذارید که تنها با یک نگاه بتوانید تاریخ آن روز و یا روزهای یک ماه را ببینید. گاهی هم مایلید وقتی از مقابل یک دیوار رد می شوید، از تقویم دیواری استفاده کنید و بعد به راهتان ادامه دهید. شاید هم پشت میزکارتان هستید و برای روزهای آینده برنامه هایی دارید، که لازم است در آن روز به شما یادآوری شود و سپس به هرجایی می روید همراهتان ببرید تا چیزی را فراموش نکنید، پس یک سررسید اروپایی خوش دست می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. یادداشت های روزانه برای برخی از ما انقدر زیاد است که به سراغ سررسیدهای مدیریتی می رویم تا هر روز فضای کافی برای نوشتن داشته باشیم.

 این نیازها می تواند شامل حال کسانی که قرار است از شما سالنامه هدیه بگیرند هم بشود. برای اینکه آن ها حداقل یک سال از آن تقویم استفاده کنند، باید انتخاب درستی داشته باشید. چون تقویم ها و سررسیدها تنوع طرح، اندازه و رنگ های بسیاری است. همچنین در طول این یک سال، با درج نام و لوگوی خود به شیوه های متفاوت بر روی سالنامه ای که انتخاب کرده اید، می توانید نام خود را در ذهن دریافت کننده و کسانی که چشمشان به تقویم می افتد، ماندگار کنید.
 این شیوه های می تواند اضافه کردن لت در ابتدای سر رسید و سالنامه (برگه های اضافه)، حک لیزر یا داغی لوگو، استفاده از پلاک و مولتی استایل، چاپ لوگوترام در تمام صفحات، چاپ آستر بدرقه سررسید و... باشد. و اینگونه هدایای خود را منحصر به فرد کنید تا در هر جا که قرار می گیرد، نامی از شما را در آن محیط مطرح کند.

چاپ سررسید 1400 را بسته به نیازتان می توانید در اندازه های وزیری، خشتی، رقعی، اروپائی جیبی و... تهیه کنید و همچنین می توانید چاپ تقویم رومیزی روی میز خود و یا چاپ تقویم دیواری روی دیوار یا هر سطح صافی قرار دهید و استفاده کنید.

رنگ ها و طرح ها در کلیه سررسیدها و سالنامه ها هیچ محدودیتی ندارند. انتخاب های رنگ های آماده و طرح های متنوع موجود در دسترس شما این امکان را به شما می دهد که به آنچه که می خواهید دست پیدا کنید. با این حال ممکن است، مایل به چاپ یک نوع تقویم، با یک رنگ خاص،  طرح منحصر به فرد خودتان روی جلد و یا فرمت مختص برندتان و طرح جدیدی بر روی صفحات خود باشید، برای مثال می خواهید جلد سررسید و پایه تقویم رومیزی با رنگ سازمانی شما تهیه شود و در بازار نیست. می توانید خواست خودتان را سفارش دهید تا به طور اختصاصی برای شما آماده شود.
هرچه در زمان مناسب تری سررسید سفارش دهید:
سریع تر و به موقع دریافت خواهید؛
تنوع انتخاب بیشتری دارید؛
فرصت برای طراحی مطابق سلیقه تان و در نظر گرفتن چزئیات دارید؛
و هم این که هزینه کمتری می پردازید و به دلیل درخواست چاپ فوری متحمل ضرر نمی شوید.

انواع چاپ سررسید و چاپ تقویم

چاپ سررسید مدیریتی (24*17)
 چاپ سررسید اروپایی (21*12)
 چاپ سررسید رقعی (21*15)
 چاپ سررسید خشتی (انواع سایزهای مربعی)
 چاپ سررسید جیبی
 چاپ سررسید پالتویی (10*17)
 چاپ سررسید اختصاصی
 چاپ تقویم رومیزی
 چاپ تقویم دیواری

 تفاوت اصلی سررسیدهای مدیریتی، سررسید اروپایی، سررسید رقعی، سررسید خشتی، سررسید جیبی و پالتویی با یکدیگر، در ابعاد و اندازه های آن ها و فرمت صفحات داخلی (روزشمار یا ماه شمار یا هفته شمار و...) است، که در هر گروه به ویژگی های آن ها می پردازیم.

بخش های مختلف چاپ سررسید

بخش اول شامل معرفی سال، فرم اطلاعات دارنده سررسید، لیت رویدادها و تعطیلات رسمی سال
 بخش دوم و میانی تقویم به شکل و فرمت های مختلف روزانه، ماهانه، هفتگی و...
بخش سوم و بخش پایانی، کاغذهای یادداشت، فرم های تلفن، تلفن های ضروری و اطلاعات تخصصی

بخش های مختلف چاپ سالنامه و چاپ تقویم دیواری یا چاپ تقویم رومیزی

تصاویر تخصصی یا مربوط به فصل ها
صفحات یا بخش ها معرفی و اطلاعات تبلیغاتی
اطلاعات تبلیغ کننده، راه های تماس، لوگو و نام برند
و تقویم یک سال به صورت ماهانه، فصلی یا سالیانه

-------------------------------------------------------------------------

تولید و چاپ سررسید 1400 بصورت اختصاصی و سفارشی

حک لیزر و داغی لوگو ، اضافه کردن لت های تبلیغاتی در ابتدای سررسید و سالنامه ، چاپ لوگو ترام در تمام صفحات سررسید ، چاپ آستر بدرقه سررسید و ... بر روی انواع سررسید های عمومی را سفارشی کردن سالنامه و سررسید می نامند. اما در تولید و چاپ سررسید و سالنامه با ویژگی و شمخصات مورد نظر شما ائم سایز و جنس جلد و صفحات داخلی ، طراحی صفحات سررسید و در پایان نحوه برش ، پرفراژ صفحات، اضافه نمودن جای خودکار و یاددداشت و همچنین نوع صحافی سررسید و سالنامه را سررسید اختصاصی نامیده می شود.

در صورتی که نمونه سررسید خاصی در اختیار دارید (خارجی و یا ایرانی ) و می خواهید دقیقا مطابق همان سالنامه و سررسید تولید نمائید می توانید با مشاوران بانی چاپ در ارتباط باشید.

حداقل تیراژ مقرون به صرفه برای چاپ سررسید اختصاصی 5000 عدد می باشد. چنانچه تیراژ پائین سررسید مد نظر دارید بهتر است از بین نمونه های تولید شده سررسید و سالنامه 1400 در دونوع کلی اروپایی و مدیریتی و نفیس انتخاب نمائید و آن را سفارشی نمائید.

بهترین زمان برای سفارش سررسید اختصاصی را می توان فصل پائیر هر سال نامید و حداکثر زمانی که می توانید جهت ثبت سفارش سررسید اقدام نمائید دی ماه هر سال می باشد.

سررسید 1400 – سالنامه 1400 – تقویم رومیزی 1400 – تقویم دیواری 1400 – سالنامه 1400 – چاپ سررسید اختصاصی 1400


نحوه دریافت نمونه سررسید و سالنامه 1400

-با توجه به نمونه های سررسید و سالنامه کد مورد نظر خود را یاددشات کنید و سپس از طریق تلگرام ، ایمیل و یا شماره ها تماس با واحد فروش سررسید بانی چاپ ارتباط برقرار نمائید. سپس واحد خرید سررسید نمونه های شما را آماده نموده و برای شما ارسال می نمایئد. قابل ذکر است هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

تولید سررسید 1400 ، سالنامه 1400 ، سررسید 1400 ، سررسید تبلیغاتی ، سالنامه تبلیغاتی ، سررسید نفیس ، خرید سررسید 1400 ، فروش سررسید 1400 ، چاپ سررسید اختصاصی


طراحی و چاپ سررسید اختصاصی 1400

همانطور که هر ساله به پایان سال نزدیک می شویم شرکت ها ، موسسات، ارگان ها و سازمان های زیادی جهت بهره مندی و دادن یک هدیه تبلیغاتی مناسب که بتواند یکسال برند و نام آن ها را یکسال همراه خود داشته باشد و فراموش نکنند چاپ سررسید اختصاصی و سررسید و سالنامه عمومی سفارشی می باشد. سررسید را می توان با چاپ روی جلد، چاپ لت، طراحی و چاپ اختصاصی جلد سررسید چاپ و تولید نمود.

در چاپ و تولید سررسید اختصاصی حتی می توان اطلاعات انتهای سررسید را با توجه به صنف و رشته فعالیت خود سفارشی و سپس چاپ کرد. با توجه به اینکه سالنامه عمر طولانی نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی دارد، این محصول را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ماندگار و بسیار سودمند نامید.