عنوان

متن پیام

طراحی محصولات دکــوراتیو

جهت مشاهده توضیحات تکمیلی و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

 زمان تحویل : 2 الی 3 روز کاری

قیمت های درج شده پایه قیمت طراحی است


طراحی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق ها و سالن ها در واقع بخشی از طراحی دکوراسیون داخلی است که به صورت رایج در طراحی دکوراسیون داخلی منازل و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته فرد یا شرکت برای طراحی فضای منزل و یا شرکت خود از طرح ها و رنگ های آماده کاغذ دیواری استفاده می کرد ، این طرح ها هر چند متعدد توسط برندهای مختلف عرضه می شد محدودیت های زیادی را در امر طراحی دکوراسیون ایجاد می کردند.

به طور تقریبی نزدیک به سه سال است که امکان طراحی و چاپ کاغذ دیواری در کشور ما فراهم شده است. با بوجود پیدایش این امکان تحول چشمگیری در بخش طراحی دکوراسیون داخلی شکل گرفته است. به این دلیل که طراحان دکوراسیون متناسب با طراحی  فضا و وسایل و چیدمان می توانند هر طرح و تصویری را طراحی ، چاپ و نصب کنند محصول نهایی را به زیباترین حد کمال رساند.

جالب اینجاست که در طراحی کاغذ دیواری محدودیت سایزی و رنگ وجود ندارد . کیفیت طراحی در کاغذ دیواری بسیار موثر است چرا که استفاده از تصاویر با کیفیت چاپ و طراحی با کیفیت باعث  محصولی باکیفیتر و قابل باورتر می شود.

طراحی کاغذ دیواری در دفتر شرکت ها به دو بخش تقسیم می شود . در فضاهایی که فقط و فقط پرسنل خود مجموعه تردد دارند که این مورد طراحی در بخش هویت تصویری خود برند و شرکت  قرار می گیرد . در این نوع طراحی از مواردی مانند بیان ماموریت ، هدف، اصول پیاه شرکت و ... در طراحی مورد استفاده قرار می گیرد که موارد هویتی مجموعه را در دسترس پرسنل قرار می دهد که با دیدن این موارد به صورت هر روزه تبدیل به بخشی از این هویت شوند. در  قالبی دیگر از طرح ها و تصاویری که حس همکاری و کارتیم و... را به صورت غیر مستقیم به پرسنل القا می کند در طراحی به کار گرفته می شود ، مانند تصویر چند اسب یا ماهی که در طبیعت خود به شکل گروهی حرکت می کنند.

در بخش دوم طراحی کاغذ دیواری در فضاهایی از شرکت نصب می شود که افرادی از شریک های تجاری و یا مراجعین و یا مشتری ها در این فضا ها مراجعه می کنند . این موضوع بیشتر تم تبلیغاتی دارد . تصور کنید در سالنی به جای یک پوستر که به شکل یک تابلو که در بخشی از دیوار قرار دارد کل دیوار تصویر پوستر تبلیغاتی باشد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )