استندهای نمایشگاهی
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

استندهای نمایشگاهی یکی از پرطرفدارترین عناصر در صنعت تبلیغات و بازاریابی است ، طراحی استندهای نمایشگاهی که شامل طراحی میز کانتر ها ، طراحی پاپ آپ ها ، طراحی استند ایکس، طراحی استند رول آپ، طراحی بنر ها و... می شود، یکی از تاثیر گذارترین نوع تبلیغات است چرا که این سازه ها در ابعاد بزرگ هستند و طراحی آن می تواند به حد زیادی قابل توجه مخاطبین باشد، خصوصا اینکه در نمایشگاه ها و همایش ها افراد در رفت و آمد هستند و طراحی استند های نمایشگاهی کاملا در معرض دید عموم می باشد، پس بهتر است برای طراحی این نوع از تبلیغات یک تیم بسیار حرفه ای و نام آشنا را انتخاب نماییم تا بتواند تبلیغات محصول ما را به بهترین نحو در معرض دید عموم قرار دهد و توجه مخاطبین خود را جلب نماید ،استند های نمایشگاه شامل انواع عناصری می شود که در نمایشگاه ها و همایش ها قابل نصب هستند برای انتخاب طراحی هر یک از آن ها می توانید بر روی عکس های بالا کلیک نمایید و آیتم مد نظر خود را از زیر مجموعه هریک از آن ها انتخاب نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی استند نمایشگاهی و تبلیغاتی

طراحی استندهای نمایشگاهی به صورت طراحی استرابورد تبلیغاتی ، طراحی استند رول آپ، استند پاپ آپ، طراحی پرچم، طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحی لمپوست بنر ها، طراحی میزکانتر می باشد که در نزدیکی ایام نمایشگاه ها در خواست این نوع از طراحی ها افزایش می یابد چرا که تمامی استندهای نمایشگاهی تک به تک جهت تبلیغات نمایشگاهی بسیار مفید می باشد، خصوصا اینکه یک طراحی حرفه ای و اصولی داشته باشند و فضا را برای محیط نمایشگاهی بسیار حرفه ای تر نمایند.

همانطور که از نام استند نمایشگاهی مشخص است اصولاً استندها برای استفاده در نمایشگاه‌ها و توسط شرکت‌ها، برندها و افرادی که به عنوان شرکت کننده حضور دارند استفاده می شود. از استندهای تبلیغاتی که جدا از فضای نمایشگاهی در زمینه اطلاع رسانی و تبلیغات در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ابزارهای تبلیغاتی رایج و مؤثر در محیط‌های مختلف استندهای نمایشگاهی می باشد.
طراحی استندهای نمایشگاهی در ابتدا با رویکرد تأمین شرکت‌ها و برندهایی که در نمایشگاه‌ها شرکت کرده اما نمی خواهند هزینه بالای غرفه سازی را متقبل شوند، ایجاد گردیده است.
استندهای نمایشگاهی به شرکت کننده این امکان را می دهد که با هزینه به مراتب پایین‌تر از هزینه ساخت غرفه نمایشگاهی (که معمولاً در جای دیگر هم قابل استفاده نیست و فقط و فقط مختص به همان زمان و نمایشگاه است) تبلیغات و دکوراسیون داخل غرفه را به نحو مطلوبی انجام داد.
استند های نمایشگاهی دارای دو بخش استند و چاپ می باشد که علاوه بر قابل حمل بودن آن حتی می توان در مرور زمان با صرف هزینه ناچیزی چاپ روی استندها را تعویض نمود اصولاً تعویض چاپ استندهای نمایشگاهی عملیات ساده ای می باشد که بدون تخصص خاصی انجام می‌شود. 

از استندهای نمایشگاهی به غیر از فضای نمایشگاه در موارد و فضا های مختلفی استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی می شود. به طور مثال استندهای نمایشگاهی در سالن های همایش، هتل‌ها، فروشگاه‌ها، شرکت‌ها، داروخانه‌ها و ... به شکل زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها، یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی، داشتن استند تبلیغاتی مناسب و با کیفیت است. زیرا استند تبلیغاتی، استایل و مشخصات شما را در یک طرح چاپ شده نمایان می کند. لازم است بدانیم که نمایشگاه‌ها، ایونت یا رخدادی خیلی مهم برای یک سازمان است. دراین زمان برندهای مهم همیشه آماده هستند تا بهترین های خود را ارائه دهند. این نمایشگاه های داخلی و بین المللی یک زمان اصلی برای نمایش رقابت شما است. باید بدانید کیفیت خوب داشتن همیشه پول بیشتر پرداخت کردن نیست بلکه داشتن ایده‌های جذاب تبلیغاتی در طرح‌های درخور و مناسب با شرکت شماست. این چالش هیجان انگیز برای شرکت‌ها در مواقع نمایشگاه، سمینار، همایش‌ها است. در وهله اول شما برای داشتن یک غرفه نمایشگاهی و جذاب به ایده نیاز دارید، فکر می کنید بدون داشتن تجربه، علم و دانش و ذوق هنری می توان به ایده های جذاب و رسید؟ پس به عنوان یک مشاوره ساده ما به شما انتخاب تیم‌های تبلیغاتی را پیشنهاد می‌کنیم.
در بانی چاپ تیم در بخش طراحی، نصب و چاپ افست و دیجیتال سالهاست که به فعالیت می پردازند؛ ایونت‌های شما را از مشاوره تا اجرا می‌توانیم با کیفیت بالایی انجام دهیم. پیش از طراحی غرفه‌ها و استندهای تبلیغاتی ابتدا باید اهداف را مشخص کرد. مثلاً آیا می خواهید فروش را افزایش دهید؟ آیا محصول جدیدی را معرفی می کنید؟ عواملی مثل اینها علاوه بر نشان دادن استراتژی و اهداف شما، روی استند تبلیغاتی و تاثیر آن بر مخاطب و مشتریان نیز اثرگذار است.
وقتی شما با این اهداف آشناتر می شوید و اهداف را به تیم خود نیز بگویید، فضای نمایشگاهی مطلوب‌تر و آرامش بهتری دارید زیرا بر همه امور تسلط بیشتر خواهید داشت. برای طراحی بهتر و سفارش آن به ما به سوالات اساسی پاسخ دهید تا اهداف‌تان کاملاً مشخص شود. مثلاً شما یک استند می‌خواهید؟ باید فکر کنید که این استند کجا و با چه هدفی قرار می‌گیرد. با چه ابعادی باشد؟ آیا طراحی با رنگ های تند می‌خواهید و یا سادگی را انتخاب می‌کنید؟ همه این عوامل در طراحی تأثیرگذار هستند. چه استند ایکس، استند رول آپ یا پاپ آپ و یا میز کانتر بخواهید باید بدانید که چه هدفی را در این نمایشگاه می‌خواهید دنبال کنید؟
تیم طراحی بانی چاپ، با در نظر گرفتن اصول طراحی، دانش در این بخش، رنگ شناسی و سایر اصول استاندارد طراحی، می‌تواند ایونت شما یا غرفه‌های نمایشگاهی شما را جذاب‌تر، پویاتر و چشم گیرتر سازد و شما را به اهدافی که می‌خواهید نزدیک‌تر سازید. شما بعد از دریافت طرح‌ها می‌توانید از طریق طرح تعاملی و المان های داخل آن نگاه مخاطب را درگیر ساخته و جلب نظر کنید. مخاطبان‌تان را به مشتریان‌تان تبدیل نمائید.

انواع استند نمایشگاهی

استندهای نمایشگاهی در انواع مختلف وجود دارند که در زیر موارد پرکاربرد آنها را ذکر می کنیم:

داستان کسب و کار خود را از طریق استند و غرفه نمایشگاهی بیان کنید!

ساده است وقتی به بخش طراحی می رسیم دو بخش برای بررسی وجود دارند یکی از آنها بحث زیبایی شناسی است و دیگری مبحث معرفی و داستان شما، یعنی محتوای اصلی که کسب و کار شما بر آن اساس شکل گرفته است. مشخص است که اینجا دیگر مبحث طراحی بصری مطرح نیست بلکه داستان برند شما هم باید از طریق طراحی بیان شود.
برای زنده نگه داشتن برندتان باید همیشه به دنبال راه حل‌های فعال‌ ساز برند باشید این یعنی چه کاری انجام دهیم تا برند را در این بازار جهانی و این رقابت بزرگ در کسب و کار زنده و پویا نگه داریم. طراحی و چاپ استندهای نمایشگاهی همیشه گزینه های به صرفه و مناسبی برای تبلیغات و بیان داستان برند شما می‌باشند. همانطور که گفته شد کاربرد استندهای نمایشگاهی فقط مختص به نمایشگاه‌ها نمی باشد و در جاهای مختلف کاربرد دارد.

قبل از شروع طراحی هشت نکته مهم را رعایت کنید تا دچار اشتباه نشوید و در ایونت خود مؤثر جلوه کنید:

تعیین اهداف : قبل از طراحی هر چیزی، هدف آن مشخص شود. درباره آن فکر کنید که چه چیزی را استند شما توصیف می‌کند از آن کلمه به جای جمله استفاده کنید. کلمات هم حاوی پیام هستند گاهی به آن چه می‌نویسید فکر کنید تا طرح و ایده زیر یک متن از بین نرود. شما می‌توانید از یک شعار هم استفاده کنید، شعاری کوتاه و جذاب که مردم شما را پس از این رویداد به خاطر آن علائم به خاطر بیاورند. فونت های واضح، بزرگ، متن کوتاه، علائم و المان های جذاب را حتما مردم به خاطر می سپارند. این المان ها را در استند ورودی و قسمت های شلوغ نگذارید تا هنگام ازدیاد مسدود نشوند. بلکه نوشته های اصلی باید در قسمت بالای نمایشگاه باشد تا توسط افراد پنهان نشود.

حداکثر فضا: اغلب سایز غرفه های محدود شانس نمایش یک طرح را پایین می آورند. فضا را همیشه درنظر بگیرید و بر اساس آن نوع استند، سایز و ابعاد را مشخص و به طراح خود اعلام نمائید.

بلندترین استند را داشته باشید تا از دور دیده شوید: اگرچه بسیاری از استند های تبلیغاتی از لحاظ ارتفاع بلند هستند و برخی حتی ارتفاعی از زمین تا سقف دارند. این ارزشش را دارد که ارتفاع استند شما بیشترین ارتفاع باشد اما گاهی سقف نمایشگاه ها بسیار بالا است و شما نمی توانید استندی تا سقف داشته باشید تا حد ممکن از پایه های بلند استفاده کنید و یا از بنرهای آویزان ازسقف استفاده کنید راه برای دیده شدن بسیار زیاد است.

نوشته های خود را زیاد نکنید: اغلب، متن کم هم زیاد است یعنی نباید طرح را با نوشته زیاد کرد. اگر یک کلمه هم کار شما را توصیف میکند از آن کلمه به جای جمله استفاده کنید. کلمات هم حاوی پیام هستند گاهی به آن چه می‌نویسید فکر کنید تا طرح و ایده زیر یک متن از بین نرود. شما می توانید از یک شعار هم استفاده کنید ، شعاری کوتاه و جذاب که مردم شما را پس از این رویداد به خاطر آن علائم به خاطر بیاورند. فونت های واضح، بزرگ، متن کوتاه، علائم و المان های جذاب را حتما مردم به خاطر می سپارند. این المان ها را در استند ورودی و قسمت های شلوغ نگذارید تا هنگام ازدیاد مسدود نشوند. بلکه نوشته های اصلی باید در قسمت بالای نمایشگاه باشد تا توسط افراد پنهان نشود.

نورها را از یاد نبرید: نورپردازی نقش بسیار زیادی در طراحی استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی دارند. نورها به طرح ها کمک میکنند تا دیده شوند و همچنین زیبایی را در غرفه های شما دو چندان می کنند. حس مدرن و زیبایی را به مکان شما می آورند. همیشه به آنچه که در محل هست اطمینان نکنید و چراغ هایی را برای برجسته کردن نمایشگاهتان با خود بیاورید اما زیاده روی در نور هم میتواند اثر نوشته های شما را کم کند. پس به آنچه انجام میدهید فکر کنید تا مردم جلوی غرفه شما برای چند لحظه هم که شده بایستند.

تصاویر گرافیکی: همیشه در نظر داشته باشید که گاهی یک لغت کار شما را محدود می‌کند یعنی به مخاطب می‌گوید معنی همین است و بس! اما یک تصویر هزار کلمه می‌گوید. تفاوت دراینجاست که با گفتن یک کلمه اجازه فکر را از مخاطب می گیرید. از تصاویری که هزار کلمه دارد استفاده کنید و در اذهان بمانید. این تصاویر گرافیکی است که برای برقراری ارتباط موثر و سریع به کمک شما می آیند و ایده شما را بیان می کنند. دقت کنید که متن را کجا و تصویر را کجا قرار می دهید تا از دید مردم دور و پنهان نشوند. پس قدرت تصاویر را دست کم نگیرید.

از اکثر ابزارهای بازاریابی استفاده کنید: تراکت، بروشور، کارت ویزیت، ساک های دستی، هدایای تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی، فولدر و سایر ابزارها در کنار استند تبلیغاتی استفاده کنید در همه این ابزارها از لی اوت و تم مناسب و مرتبط استفاده کنید و برای ایجاد یک اثربخشی و جمع شدن عده زیادی از افراد برای گرفتن پک تبلیغاتی شما آماده شوید تا به موقع اطلاعات را به آن ها برسانید و اطلاعات آنها را ثبت نمائید.

سوشال مدیا خود را با ترکیب فناوری و به صورت مدرن به مردم معرفی کنید تا در همان موقع فالوور به صفحات شما زیاد شود. هنر طراحی، را درکنار فناوری از یاد نبرید. مثلا تشویق برای عضو شدن در صفحات شما و دریافت کد تخفیف یا هر ایده جذاب دیگری باعث می شود مردم شما را بعد از نمایشگاه به خاطر بسپارند.با یک طراحی صفحات اجتماعی خود را به مردم معرفی کنید و با نشان دادن مزایای خود نسبت به رقیبان، خود را در مرکز توجه قرار دهید.

بازنده نمایشگاه ها از نظر شما چه کسانی هستند با در نظر گرفتن آنها جزء این دسته نباشید و رفتار کنید. در بانی چاپ، طراحی را ثبت کنید و طرح زیبایی را دریافت نمائید.