عنوان

متن پیام

طراحی استند نمایشگاهی

جهت مشاهده توضیحات تکمیلی و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

TELEGRAM WhatsApp

ALBUMinstagram

 زمان تحویل : 2 الی 3 روز کاری

قیمت های درج شده پایه قیمت طراحی است

طراحی استند های نمایشگاهی همانطور که از نامش برداشت می شود به طور معمول جهت استفاده در نمایشگاه ها و توسط شرکت ها ، برند ها و افرادی که به عنوان شرکت کننده  حضور پیدا کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد. نکته جالب اینجاست که جدا از فضای نمایشگاهی این محصولات در زمینه اطلاع رسانی وتبلیغات در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ابزارهای تبلیغاتی رایج و تاثیر گذار در محیط های مختلف استند های نمایشگاهی می باشد.

طراحی استند های نمایشگاهی در ابتدا با رویکرد تامین شرکت ها و برند هایی که در نمایشگاه ها شرکت کرده اند اما هزینه های قرفه سازی و ... برای وسعت تجارت و یا میزان هزینه مشخص کرده همخوانی نداشت  بوجود آمده است. استند های نمایشگاهی به شرکت کننده این امکان را می دهد که با هزینه به مراتب پایین تر از هزینه ساخت قرفه نمایشگاهی که معمولا در جای دیگر هم قابل استفاده نیست و فقط و فقط مختص به همان زمان و نمایشگاه است به طور دلخواهی محصولاتی را در اختیار داشته باشد که علاوه بر قابل حمل بودن آن حتی می توان در مرور زمان با صرف هزینه نا چیزی چاپ روی استند ها را تعویض نمود. چرا که سازه های نمایشگاه از دو قالب سازه و طرح چاپ شده تشکیل می شوند.

از استند های نمایشگاهی به غیر از فضای نمایشگاه در موارد و فضا های مختلفی استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی می شود. به طور مثال استند های نمایشگاهی در سالن های همایش، هتل ها، فروشگاه ها، شرکت ها، داروخانه ها و ... به شکل زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی 

باید بدانید که در زمان برگزاری نمایشگاه ها، یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی، داشتن استند تبلیغاتی مناسب و با کیفیت است، زیرا استند تبلیغاتی، استایل و مشخصات شما را در یک طرح چاپ شده نمایان می کند. لازم است بدانیم که نمایشگاه ها، ایونت یا رخدادی خیلی مهم برای یک سازمان است. دراین زمان برندهای مهم همیشه آماده هستند تا بهترین های خود را ارائه دهند. این نمایشگاه های داخلی و بین المللی یک زمان اصلی برای نمایش رقابت شما است. باید بدانید کیفیت خوب داشتن همیشه پول بیشترپرداخت کردن نیست بلکه داشتن ایده های جذاب تبلیغاتی در طرح های درخور و مناسب با شرکت شماست. این چالش هیجان انگیز برای شرکت ها در مواقع نمایشگاه، سمینار، همایش ها است.

در وهله اول شما برای داشتن یک غرفه نمایشگاهی حرفه ای و جذاب به ایده نیاز دارید، فکر می کنید بدون داشتن تجربه، علم و دانش و ذوق هنری میتوان به ایده های جذاب و حرفه ای رسید؟ پس به عنوان یک مشاوره ساده ما به شما انتخاب تیم های حرفه ای تبلیغاتی را پیشنهاد میکنیم. در بانی چاپ تیم حرفه ای در بخش طراحی، نصب و چاپ افست و دیجیتال سالهاست که به فعالیت می پردازند . ایونت های خودتون را از مشاوره تا اجرا میتونیم با کیفیت بالایی انجام بدیم . پیش از طراحی غرفه ها و استندهای تبلیغاتی ابتدا باید اهداف را مشخص کرد. مثلا آیا می خواهید فروش را افزایش دهید؟ آیا محصول جدیدی را معرفی می کنید؟ عواملی مثل اینها علاوه بر نشان دادن استراتژی و اهداف شما، روی استند تبلیغاتی و تاثیر آن بر مخاطب و مشتریان نیز اثر گذار است.

وقتی شما با این اهداف آشنا تر می شوید و اهداف را به تیم خود نیز بگویید، فضای نمایشگاهی مطلوب تر و آرامش بهتری دارید زیرا بر همه امور تسلط بیشتر خواهید داشت. برای طراحی بهتر و سفارش آن به ما به سوالات اساسی پاسخ دهید تا اهدافتان کاملا مشخص شود . مثلا شما یک استند میخواهید؟ باید فکر کنید که این استند کجا و با چه هدفی قرار میگیرد. با چه ابعادی باشد؟ آیا طراحی با رنگ های تند میخواهید و یا سادگی را انتخاب می کنید؟ همه این عوامل در طراحی تاثیر گذار هستند . چه استند ایکس ، استند رول آپ یا پاپ آپ و یا میز کانتر بخواهید باید بدانید که چه هدفی را در این نمایشگاه میخواهید دنبال کنید؟

تیم طراحی بانی چاپ، با در نظر گرفتن اصول طراحی، دانش در این بخش ، رنگ شناسی و سایر اصول استاندارد طراحی، میتواند ایونت شما یا غرفه های نمایشگاهی شما را جذاب تر ، پویا تر و چشم گیرتر سازد و شمارا به اهدافی کعه میخواهید نزدیک تر سازید. شما بعد از دریافت طرح ها میتوانید از طریق طرح تعاملی و المان های داخل آن نگاه مخاطب را درگیر ساخته و جلب نظر کنید . مخاطبانتان را به مشتریانتان تبدیل نمائید.

داستان کسب و کار خود را از طریق استند و غرفه نمایشگاهی بیان کنید!!

ساده است وقتی به بخش طراحی می رسیم دو بخش برای بررسی وجوددارند یکی ازآنها بحث زیبایی شناسی است و دیگری مبحث معرفی و داستان شما ، یعنی محتوای اصلی که کسب و کار شما بر آن اساس شکل گرفته است. مشخص است که اینجا دیگر مبحث طراحی بصری مطرح نیست بلکه داستان برند شما هم باید از طریق طراحی بیان شود.

برای زنده نگه داشتن برندتان باید همیشه به دنبال راه حل های فعال ساز برند باشید این یعنی چه کاری انجام دهیم تا برند را در این بازار جهانی و این رقابت بزرگ در کسب و کار زنده و پویا نگه داریم.

قبل از شروع طراحی هشت نکته مهم را رعایت کنید تا دچار اشتباه نشوید و در ایونت خود موثر جلوه کنید:

تعیین اهداف : قبل از طراحی هر چیزی، هدف آن را مشخص کنید. درباره آن فکر کنید که به چه چیزی می خواهید برسید و پیامی که می خواهید در ایونت خود بیان کنید چیست. شما میتوانید بهترین دیزاین استند تبلیغاتی را داشته باشید اما اگر پیامی نداشته باشید و یا طرح شما نتواند ارزش های شرکت را بیان کند و یا محصول و خدمات شما را به وضوح بیان کند، شما وقت خود را تلف کرده اید در حالی که می توانستید به فروش بزرگی برسید.پس همیشه اهداف خود را در طول زمان در نظر داشته باشید تا به موفقیت برسید.

حداکثر فضا: اغلب سایز غرفه های محدود شانس نمایش یک طرح را پایین می آورند. فضا را همیشه درنظر بگیرید و بر اساس آن نوع استند، سایز و ابعاد را مشخص و به طراح خود اعلام نمائید.

بلندترین استند را داشته باشید تا از دور دیده شوید: اگرچه بسیاری از استند های تبلیغاتی از لحاظ ارتفاع بلند هستند و برخی حتی ارتفاعی از زمین تا سقف دارند. این ارزشش را دارد که ارتفاع استند شما بیشترین ارتفاع باشد اما گاهی سقف نمایشگاه ها بسیار بالا است و شما نمیتوانید استندی تا سقف داشته باشید تا حد ممکن از پایه های بلند استفاده کنید و یا از بنرهای آویزان ازسقف استفاده کنید راه برای دیده شدن بسیار زیاد است.

استند نمایشگاهی

نوشته های خود را زیاد نکنید: اغلب، متن کم هم زیاد است یعنی نباید طرح را با نوشته زیاد کرد. اگر یک کلمه هم کار شما را توصیف میکند از آن کلمه به جای جمله استفاده کنید. کلمات هم حاوی پیام هستند گاهی به آن چه مینویسید فکر کنید تا طرح و ایده زیر یک متن از بین نرود.شما میتوانید از یک شعار هم استفاده کنید ، شعاری کوتاه و جذاب که مردم شما را پس از این رویداد به خاطر آن علائم به خاطر بیاورند. فونت های واضح، بزرگ، متن کوتاه ، علائم و المان های جذاب را حتما مردم به خاطر می سپارند .این المان ها را در استند ورودی و قسمت های شلوغ نگذارید تا هنگام ازدیاد مسدود نشوند . بلکه نوشته های اصلی باید در قسمت بالای نمایشگاه باشد تا توسط افراد پنهان نشود.

نورها را از یاد نبرید: نورپردازی نقش بسیار زیادی در طراحی استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی دارند. نورها به طرح ها کمک میکنند تا دیده شوند و همچنین زیبایی را در غرفه های شما دو چندان می کنند. حس مدرن و زیبایی را به مکان شما می آورند. همیشه به آنچه که در محل هست اطمینان نکنید و چراغ هایی را برای برجسته کردن نمایشگاهتان با خود بیاورید اما زیاده روی در نور هم میتواند اثر نوشته های شما را کم کند . پس به آنچه انجام میدهید فکر کنید تا مردم جلوی غرفه شما برای چند لحظه هم که شده بایستند.

استند

تصاویر گرافیکی: همیشه در نظر داشته باشید که گاهی یک لغت کار شما را محدود میکند یعنی به مخاطب میگوید معنی همین است و بس! اما یک تصویر هزار کلمه میگوید. تفاوت در اینجاست که با گفتن یک کلمه اجازه فکر را از مخاطب می گیرید. از تصاویری که هزار کلمه دارد استفاده کنید و در اذهان بمانید. این تصاویر گرافیکی است که برای برقراری ارتباط موثر و سریع به کمک شما می آیند و ایده شما را بیان می کنند. دقت کنید که متن را کجا و تصویر را کجا قرار می دهید تا از دید مردم دور و پنهان نشوند.پس قدرت تصاویر را دست کم نگیرید.

استند تبلیغاتی

از اکثر ابزارهای بازاریابی استفاده کنید: تراکت، بروشور، کارت ویزیت، ساک های دستی، هدایای تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی، فولدر و سایر ابزارها در کنار استند تبلیغاتی استفاده کنید در همه این ابزارها از لی اوت و تم مناسب و مرتبط استفاده کنید و برای ایجاد یک اثربخشی و جمع شدن عده زیادی از افراد برای گرفتن پک تبلیغاتی شما آماده شوید تا به موقع اطلاعات را به آن ها برسانید و اطلاعات آنها را ثبت نمائید.

سوشال مدیا خود را با ترکیب فناوری و به صورت مدرن به مردم معرفی کنید تا در همان موقع فالوور به صفحات شما زیاد شود. هنر طراحی، را درکنار فناوری از یاد نبرید. مثلا تشویق برای عضو شدن در صفحات شما و دریافت کد تخفیف یا هر ایده جذاب دیگری باعث می شود مردم شما را بعد از نمایشگاه به خاطر بسپارند.با یک طراحی صفحات اجتماعی خود را به مردم معرفی کنید و با نشان دادن مزایای خود نسبت به رقیبان، خود را در مرکز توجه قرار دهید.

بازنده نمایشگاه ها از نظر شما چه کسانی هستند با در نظر گرفتن آنها جزء این دسته نباشید و حرفه ای رفتار کنید. در بانی چاپ، طراحی حرفه ای را ثبت کنید و طرح زیبایی را دریافت نمائید.

سایر خدمات تیم بانی چاپ علاوه بر طراحی استندهای تبلیغاتی شامل موارد زیر می شود:

طراحی غرفه های نمایشگاهی با نرام افزار 3d- max

چاپ استندهای تبلیغاتی

ساخت و تولید استندهای تبلیغاتی

اجرای غرفه های نمایشگاهی و نصب

مشاوره برگزاری در همایش یا نمایشگاه شما

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )