طراحی فولدر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی فولدر نسبت به طراحی های دیگر تخصصی تر است چرا که می بایست به همراه آن قالب اختصاصی نیز طراحی کرد، قالبی که برای طراحی فولدر استفاده می شود معمولا می بایست بر اساس کابردی که مخاطب از فولدر خود در خواست دارد طراحی شد، اینکه طراحی فولدراختصاصی شما به صورتطراحی فولدر جیب دار و یا چند لت باشد قالب آن با هم متفاوت است، این طراحی بسیار تخصصی است چرا که هر میلیمتر فاصله می تواند فولدر را دفرمه و ناکار آمد کند، پس برای داشتن یک فولدر اختصاصی می بایست کار را به یک طراح حرفه ای و کاربلد سپرد.سایز طراحی فولدر A4 رایج ترین سایز فولدر است که به چند روش ، طراحی فوری فولدر که غالبا ساده تر طراحی می شود ، طراحی فولدر خلاقانه که به صورت قالب اختصاصی است، طراحی فولدر اختصاصی، طراحی پرونده پزشکی است.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی فولدر و ساک دستی 

طراحی فولدر و ساک دستی

طراحی فولدر و طراحی ساک دستی که دو ابزار تبلیغاتی هستند که توسط شرکت‌ها و یا فروشگاه‌ها و برندهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی فولدر و طراحی ساک دستی به دو بخش کلی تقسیم می شوند. طراحی هویت اداری که در واقع برای استفاده درون سازمانی شرکت های بزرگ استفاده می شود و طراحی تبلیغاتی که به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می شود.

طراحی فولدر

طراحی فولدر A4 ابزار تبلیغاتی مناسبی برای شرکت ها و برند های مختلف است. طراحی فولدر تبلیغاتی با رویکرد معرفی برند یا معرفی هویت و یا ماهیت برند انجام می گیرد و معمولاً حالت کلی شرکت را معرفی می کند. طراحی فولدر اداری بیشتر برای استفاده امور داخلی شرکت استفاده می شود، به طور مثال برای استفاده در جلسات و یا بایگانی و اداری از فولدرهای آماده و یا فولدر هایی با طراحی اختصاصی استفاده می کنند. فولدر اداری با طراحی اختصاصی باعث قویتر شدن هویت سازمانی در سازمان و شرکت و هم نزد خود پرسنل شرکت می شود. همچنین مخاطبین و مشتری شرکت‌ها با دیدن این موارد که از طراحی اختصاصی استفاده شده است، تحت تأثیر قرار می گیرند و ذهنیت مثبتی به مجموعه و یا شرکت خواهند داشت. این مورد هم می تواند از طریق تفکر شکل بگیرد و هم اینکه این تأثیر از طریق ناخودآگاه در ذهن مشتری ها می باشد.
از طرفی فولدرها جای مناسبی برای قرار دادن مدارک اداری می باشند، شما می توانید کاتالوگ مجموعۀ خود را برای اینکه شکیل‌تر به نظر آید درون فولدرها جا دهید و همچنین مواردی مانند بروشور، تراکت یا فلایر، سی دی، کارت ویزیت و سایر اوراق اداری را می توان در فولدرها قرار داد یا برای تبلیغات آنها را به مشتریان ارائه داد.
طراحی فولدر می تواند بصورت خلاقانه یا اختصاصی انجام دهید. مجموعه بانی چاپ در کلیه امور مربوط به طراحی و گرافیک، تبلیغات و چاپ مجموعه ای پیشتاز و با سابقه طولانی می باشد که سال‌های طولانی به تجارت و فرهنگ کشور عزیزمان خدمت رسانی نموده است می تواند شما را برای رسیدن به طراحی مناسب برای طراحی و چاپ ست اداری حرفه ای و ایده آل‌تان و طراحی فولدر مناسب یاری دهد.

طراحی حرفه ای فولدر

طراحی فولدر کاتالوگ موردی دیگر از طراحی فولدر است که با رویکرد تبلیغاتی و با هدف فروش انجام می شود. در طراحی فولدر کاتالوگ به طور استاندارد بایستی از موارد کلی و هویتی شرکت استفاده کرد و از مواردی که گذر تاریخ روی آن تأثیر منفی می گذارد تا حد امکان استفاده نشود. به طور مثال برای شرکتی که تولید کننده محصول است به طور معمول نباید از تصویر محصول بر روی جلد استفاده شود. چرا که طراحی فولدری که محصول امسال بر روی آن است باید تا زمانی که این محصول در الویت است استفاده شود و بعد از اینکه محصول دیگری در الویت فروش قرار بگیرد عملاً طراحی انجام شده مورد استفاده قرار نمی گیرد.
طراحی و چاپ فولدر تبلیغاتی فرآیندی است که بسته به نوع سفارش بین دو تا یک هفته و گاها ده روز، در صورتی که فرآیند طراحی و تولید فولدر تبلیغاتی پیچیده باشد به طول می انجامد. در این مورد دو حالت وجود دارد. نمونه طراحی فولدر تبلیغاتی وجود داشته باشد و یا به صورت اختصاصی و خلاقانه طراحی فولدر تبلیغاتی انجام شود. ابعاد طراحی فولدر بسته به موارد زیادی است. به طور مثال مواردی که در فولدر در نظر گرفته می شود باعث می شود متناسب با آنها طراحی فولدر انجام شود. به طور مثال اینکه چه سایز کاغذی در گذاشته شود به طور مثال فولدر A4 یا فولدر A5.
همچنین طراحی فولدر می تواند به گونه ای انجام شود که سی دی و دی وی دی و همچنین مواردی مانند کارت ویزیت هم در فولدر جاگذاری شود. همانطور که توضیح داده شد، انواع طراحی فولدر بسته به نوع فولدر از نظر سایز و همچنین محتوای در نظر گرفته تغییر می کند. اصول طراحی فولدر باید به گونه ای باشد که مانع از کاربردی بودن آن نشود و همراه با رضایت مخاطب باشد.
 

طراحی فولدر اختصاصی

طراحی فولدر اختصاصی 

طراحی فولدر بسته به نوع کاربرد و درخواست مشتریان در انواع گوناگون انجام می شود. مانند قیمت طراحی فولدر اختصاصی در بالا ذکر شده است؛ طراحی فولدر خلاقانه نیز نوعی از طراحی فولدر می باشد که دارای طرح منحصر به فرد و زیبا می باشد و برای اولین بار است که طراحی و شکل می گیرد و دارای هزینه بالاتر نیز می باشد.
برای سفارش طراحی فولدر می توانید با تلفن واحد طراحی، تلگرام واحد طراحی و یا ایمیل واحد طراحی تماس بگیرید. برای طراحی لوگوی و طراحی کارت ویزیت، همچنین طراحی کاور سی دی نیز با ما تماس بگیرید. 

 طراحی و چاپ فولدر

چاپ فولدر

چاپ فولدر بسته به سایز و نوع جنس و خدمات چاپی مورد نظر محاسبه می شود. شما می توانید با مشاهده قسمت چاپ فولدر نمونه های فولدر عمومی و همچنین هزینه چاپ هر یک از این موارد را مشاهده و بررسی نمائید. همچنین جهت سفارش می توانید سفارش خود را از طریق تلگرام و یا خرید اینترنتی ثبت نمائید.

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی بسته به نوع کاربرد و سفارشی که دارد انجام می شود. طراحی ساک دستی به دو دسته تقسیم می شود. یکی از موارد طراحی ساک دستی تزئینی است  و یکی دیگر طراحی ساک دستی تبلیغاتی که استفاده خیلی زیادی در تبلیغات دارد. طراحی ساک دستی اختصاصی استفاده متنوعی دارد به طور مثال یک فروشگاه، مرکز خرید، یک شرکت و ... می توانند از طراحی ساک دستی تبلیغاتی اختصاصی استفاده کنند. طراحی و چاپ ساک دستی تبلیغاتی به صورت تخصصی بایستی انجام شود که مانند هر سفارش دیگری ویژگی های مخصوص خود را دارد. طراحی ساک دستی قواعد مخصوص به خود را دارد مانند:
1.نحوه محاسبه میزان فاصله از طرفین را دارد که محل تا شدن به طرح آسیب نزد.
2.جای پانچ ساک دستی به طرح آسیب نزد.
3.همچنین محاسبه میزان عطف و کف در طراحی ساک دستی مهم است تا طرح نهایی در هنگام چاپ و تولید به مشکل نخورد.
طراحی ساک دستی اختصاصی به این شکل انجام می شود که متناسب با خواسته مشتری و کاربرد ویژه آن طراحی و چاپ می شود. در طراحی ساک دستی از طرح لوگو و نام برند تا شعار و تصاویر محصول استفاده می شود. به طور مثال هنگام خرید لپ تاپ اپل از فروشگاه های این شرکت، محصول را در ساک دستی اختصاصی اپل قرار داده و به شما ارائه می کنند. طراحی ساک دستی شرکت اپل از الگو و قالب هویت سازمانی این شرکت برگرفته شده است. تمام سطح ساک دستی سفید است و فقط لوگو این شرکت در وسط ساک دستی به صورت نقره ای درج شده است.
البته در سایز های مختلف طراحی ساک دستی فضای لوگو از نظر سایز و محل قرار گیری مقداری متفاوت است اما از قائده مشخص شده پیروی می کند. طراحی ساک خرید مورد استفاده همه فروشگاه است اما فقط فروشگاه هایی که بخواهند از این فرصت استفاده تبلیغاتی داشته باشند از طراحی ساک خرید تبلیغاتی استفاده می کنند. با این کار تبلیغ برند خود را در فضاهای عمومی توسط خریدار به باقی مخاطبین نمایش می دهند. این نوع تبلیغ تاثیر بسیار زیادی در ذهن مخاطب قرار می دهد. همچنین در نظر مشتری و خریدار نیز اهمیت دادن آنها و کالایی که خریداری کرده اند برداشت می شود.
طراحی پاکت خرید حتی بعد از خرید ابتدایی مجددا توسط خریدار مورد استفاده قرار می گیرد. بارها و بارها برای جابجایی وسایل مختلف از ساک دستی طراحی شده برند شما استفاده می کنند به جای استفاده از پلاستیک های رنگی چرا که ظاهری دلپذیرتر دارد. طراحی کیسه خرید کاغذی نسبت به کسیه خرید های پلاستیکی و پارچه ای قابلیت پرداخت بیشتری دارد و می توان از رنگ و عکس در طراحی استفاده کرد و حتی از مواردی مانند طلا کوب و نقره کوب هم در طراحی استفاده کرد. برای سفارش طراحی آنلاین ساک دستی کافی است با شماره های واحد طراحی و یا پیام دادن در تلگرام و ایمیل واحد طراحی سفارش طراحی خود را ثبت نمائید.

طراحی شیک ساک دستی

در گذشته از ساکت دستی به عنوان سرویسی از سوی فروشگاه ها ، رستوران ها ، بوتیک ها و ... به شکلی سنتی و به عنوان یک اصل خدماتی به مشتری ها و مخاطب هایی که خرید می کردند، ارائه می شد. با گذشت زمان و پیشرفت علم تبلیغات و شناسایی و استفاده از مواردی مناسب و تاثیر گذار در نگاه مخاطب از ساک دستی به عنوان یک سرویس تبلیغاتی مهم موثر به مخاطب ها مورد استفاده قرار گرفت. جدا از اینکه عرضه ساک دستی به مشتری هنگام خرید و بوجود آوردن حس خوب در ذهن مخاطب نسبت به برند و فروشگاه وسیله ای را به مشتری عرضه  شده است که بعدها از آن استفاده می کند و این یک تبلیغ در محیط های مختلف است.  
در واقع از ساک دستی به عنوان یک رسانه متحرک تبلیغاتی استفاده می شود. طراحی ساک دستی موجب می شود که مخاطبین احساس بهتری به آن داشته باشند و به راحتی و با حس خوبی از آن استفاده می کنند. حس خوب به طراحی و محصول به حس خوب نسبت به برند تبدیل می شود. وقتی این اتفاق صورت بپذیرد مورد استفاده این ساک دستی در روزمرگی فرد بیشتر و بیشتر شده و طبیعی است که افراد بیشتری این تبلیغ را می بینند. ساک دستی یکی از آن محصولاتی است که شرکت ها و برندهای سرتاسر دنیا از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قوی استفاده موثر و تاثیرگذاری دارند. جدا از فروشگاه ها که قالب استفاده کننده های سنتی ساک دستی بودند دیگر اکثر شرکت ها و برند های بزرگ و کوچک دنیا از این وسیله پرکاربرد در جهت تبلیغات برند و یا کالا و خدمات خود استفاده می کنند. درصورتی که برای ساک دستی خو نیاز به عکاسی دارید با ما تماس بگیرید.

 

طراحی حرفه ای ساک دستی

مهمترین اصول و قوائد در طراحی ساک دستی اینجاد محصولی زیباست  که در ذهن مخاطب حس خوبی را بوجود آورد. طراحی ساک دستی بایستی متناسب با استفاده مخاطب انجام شود و سایز بندی آن باید به گونه ای باشد که برای استفاده کاربرد مناسبی داشته باشد.سعی کنید تا لوگوی و تصاویر با کیفیت خود را به واحد طراحی بدهید.

طراحی ساک دستی فانتزی و خلاقانه

طراحی ساک دستی فانتزی و خلاقانه بیشتر برای فروشگاه ها و یا برند های خاص انجام می شود. در طراحی ساک دستی فانتزی خلاقیت نقش ویژه ای دارد. طراحی ساک دستی فانتزی مراحل مختلفی دارد که بایستی توسط طراحی انجام شود. در مرحله اول مورد استفاده ساک دستی بررسی می شود به این معنی که چه وسیله یا محصولی در چه ابعاد و چه وزنی در ساک دستی قرار می گیرد.
طراحی ساک دستی کاغذی بعد از طراحی قالب تیغ که مشخص کردن سایز های طراحی است انجام می شود. جدا از مشخصات فنی ساک دستی شمایل زیبا و همچنین با معنا بودن طرح یکی از مواردی است که در طراحی ساک دستی خلاقانه نقش ویژه ای دارد. به همین دلیل باستی نسبت به ظاهر اصلی ساک دستی در زمان استفاده فکر شود. بعد از اتمام طراحی تیغ طراحی گرافیگی ساک دستی انجام می شود. در طراحی گرافیکی ساک دستی اهمیت و دقت در زاویه های مختلف ساک دستی بسیار مهم است.
طراحی ساک دستی کرافت جزو طراحی ساک دستی فانتزی محصوب می شود. کاغذ کرافت که بعضی اشتباه به آن کاغذ گراف هم می گویند کاغذ ویژه و خاصی است که مقاوت بالایی نسبت به گلاسه دارد. طراحی ساک دستی کرافت با توجه به این موضوع که در چاپ روی این کاغذ محدویت هایی وجود دارد طراحی تخصصی است. در طراحی پاکت خرید کرافت استفاده به جا و از رنگ ها نقش بسیار زیادی در نتیجه بعد از چاپ و ساخت ساک دستی کرافت دارد.

طراحی ساک دستی خلاقانه

طراحی ساک دستی بسته به نوع طراحی متفاوت است. این تفاوت نسبت به سابقه و توانایی طراح مجری سفارش و همچنین میزان زمانی که جهت طراحی صرف می شود بستگی دارد. هزینه طراحی ساک دستی ساده به شکلی که هر دو سمت آن یک طرح باشد  یک قیمت دارد ، در صورتی که دو طرف ساک دستی هر کدام یک طرف مجزا داشته باشد هزینه طراحی کمی بیشتر می شود. در صورتی که طراحی انجام شود هزینه طراحی بالاتر می شود.

طراحی اختصاصی و خلاقانه ساک دستی، شامل ایده پردازی، طراحی تیغ ساک دستی، طراحی گرافیک ساک دستی می باشد که هزینه طراحی آن در بخش بالا ذکر شده است.

طراحی حرفه ای فولدر

چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی بسته به سایز و نوع جنس و خدمات چاپی مورد نظر محاسبه می گردد. شما می توانید با مشاهده قسمت چاپ ساک دستی نمونه های ساک دستی عمومی و همچنین هزینه چاپ هر یک از این موارد را مشاهده و بررسی نمائید. همچنین جهت سفارش می توانید سفارش خود را از طریق تلگرام و یا خرید اینترنتی ثبت نمائید. 

برای دیدن لیست چاپ ساک دستی کلیک نمائید.