عنوان

متن پیام

طراحی سایر محصولات

مجموعه بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم حرفه ای در بخش طراحی و گرافیک و همچنین در واحد چاپ قادر است طراحی و چاپ کلیه اقلام مورد نیاز شما از جمله طراحی انواع سررسید و تقویم، طراحی انواع کاور، طراحی جلد و کتاب مجله، طراحی کاتالوگ دیجیتال، طراحی تندیس، طراحی بنر تسلیت، طراحی بج سینه و... را ارائه دهد.
اگر موردی لازم است طراحی شود؛ اما طراح با تجربه در آن خصوص را سراغ ندارید می توانید با کارشناسان با تجربه تیم طراحی بانی چاپ از طریق تماس تلفنی یا کانال های ارتباطی تلگرام، واتساپ و اینستاگرام ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمائید.


طراحی و گرافیک

طراحی فرآیندی است که ارتباط بصری و دیداری با بیننده ایجاد می کند. برای طراحی و ایجاد ارتباط بصری با بیننده از مواردی همچون تایپ، فضا، تصویر و رنگ استفاده می شود. گرافیست‌ها برای خلق یک اثر از ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر استفاده می کنند تا بتوانند پیام مورد نظر را ارائه دهند.
همچنین در طراحی تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های  صفحه آرایی کابرد فراوان دارد.


گرافیست حرفه ای

یک گرافیست حرفه ای باید ذهنیت خلاق خود را پرورش دهد و همچنین بر اصول اولیه طراحی بر روی کاغذ نیز تسلط داشته باشد زیرا در خیلی مواقع باید ابتدا طرح بر روی کاغذ رسم گردد سپس بوسیله نرم افزارهای کامپیوتری دیجیتالی شود. 
گرافیست های حرفه ای و با تجریه حداقل باید به نرم افزار های Photoshop، Illustrator، CorelDraw تسلط لازم و کافی داشته باشد.
برای دیدن گالری نمونه کارها می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه نمائید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )