بازاریابی و تبلیغات
بازاریابی و تبلیغات یکی از ارکان اساسی هر برندی است، لذا می بایست بهترین نوع طراحی را برای تبلیغات محصولات خود انتخاب نمایید، امروزه با پیشرفت چشمگیر دنیای دیجیتال دیگر اهمیتی ندارد خیلی از تبلیغات شما به مرحله ی چاپ نرسد و در همان ابتدای امر وارد دنیای دیجیتال شده یا مخصوص دنیای دیجیتال طراحی شود، به عنوان مثال در طراحی کاتالوگ می توانیم یک طراحی حرفه ای کاتالوگ دیجیتال را سفارش دهید و به بهترین نحو و تنها با اسکن یک کد در اختیار آن ها قرار دهید. طراحی تبلیغات جدا از دنیای دیجیتال شامل انواع تراکت و بروشور، پوستر، کارت ویزیت ها، طراحی منو، طراحی لیبل ها، طراحی مگنت، طراحی ساک دستی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و در آخر طراحی لیوان کاغذی که یکی از مهمترین اجزای نمایشگاه ها و همایش ها شده است
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی تبلیغاتی

مجموعۀ بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم حرفه ای در بخش طراحی و گرافیک و همچنین در واحد چاپ قادر است طراحی و چاپ کلیه اقلام مورد نیاز شما از جمله طراحی انواع سررسید و تقویم، طراحی انواع کاور، طراحی جلد و کتاب مجله، طراحی کاتالوگ دیجیتال، طراحی تندیس، طراحی بنر تسلیت، طراحی بج سینه و... را ارائه دهد.

این طراحی ها شامل انواع طراحی دیجیتال و چاپی میباشد، طراحی تبلیغات به طور کلی شامل انواع تراکت و بروشور، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر، طراحی مگنت، طراحی تقویم و سررسید، طراحی منو، طراحی لیبل و ... می شود، در صورت تمایل به چاپ افست هر یک از این آیتم ها کلیک نمایید

طراحی انواع محصولات که شامل محصولات تبلیغاتی و هدایای عیدانه می شود از دسته طراحی های حرفه ای محسوب می شود که لزوم این طراحی ها بسته به نیاز می تواند در دسته طراحی فوری قرار گیرد یا طراحی حرفه ای، طراحی حرفه ای محصولاتی مانند سررسید ها و تقویم ها بسته به هزینه ای که مخاطب پرداخت می کند می تواند شامل طراحی داخل لت سررسید ها شود یا طراحی کل سررسید باشد.

در خصوص طراحی بج سینه می توان برای طراحی بج سینه ترکیبی از لوگو شرکت مد نظر با نما آن یا سمت شخصی که بج را نصب می کند باشد یا اینکه تنها لوگوی شرکت باشد و هیچ سمتی در آن درج نشده باشد.
اگر موردی لازم است طراحی شود؛ اما طراح با تجربه در آن خصوص را سراغ ندارید می توانید با کارشناسان با تجربه تیم طراحی بانی چاپ از طریق تماس تلفنی یا کانال های ارتباطی تلگرام، واتساپ و اینستاگرام ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمائید.

طراحی و گرافیک

طراحی فرآیندی است که ارتباط بصری و دیداری با بیننده ایجاد می کند. برای طراحی و ایجاد ارتباط بصری با بیننده از مواردی همچون تایپ، فضا، تصویر و رنگ استفاده می شود. گرافیست‌ها برای خلق یک اثر از ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر استفاده می کنند تا بتوانند پیام مورد نظر را ارائه دهند.
همچنین در طراحی تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه آرایی کاربرد فراوان دارد.

طراحی تقویم و سررسید

قبل از شروع سال بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها شروع به تهیه هدایای تبلیغاتی می کنند تا پش از سال نو بتوانند هدایای تبلیغاتی خود را به شرکت‌ها و مشتریانشان ارائه دهند؛ یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی تقویم رومیزی، تقویم دیواری و سررسید می باشد.
تقریباً می توان گفت که تقویم و سررسید مورد نیاز همه افراد می باشد و اگر شرکت شما برای امور تبلیغاتی خود اقدام به طراحی تقویم و سررسید اختصاصی نماید موجب می شود که تبلیغات شما و نام تجاری و لوگوی شما حدوداً برای یکسال در مقابل چشم مشتریانش قرار می‌گیرد.
مجموعۀ بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم قدرتمند طراحی و چاپ می تواند ارائه دهنده تقویم و سررسید تبلیغاتی برای شرکت شما باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

طراحی کالیته

کالیته کتابچه ای مصور برای معرفی کالا با نشان دادن نمونه ای کوچک از آن کالا می باشد. برای طراحی کالیته می توانید با کارشناسان باتجربه طراحی و گرافیک مجموعه بانی چاپ تماس بگیرید.

طراحی انواع کاور

از کاورها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و محافظتی استفاده می شود. یکی از موارد پرکاربرد کاور، کاور سی دی و کاور دی وی دی است.
امروزه از کاورها در جاهای مختلف استفاده می شود و حتی به نوعی در صنایع بسته بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
ممکن است شما به یک فروشگاه مراجعه نمایید و سفارش خود را هنگام تحویل در یک پاکت دریافت نمایید.

طراحی بج سینه

خیلی از شرکت‌ها و مؤسسات برای پرسنل خود بج سینه ارائه می دهند. برای سفارش طراحی بج سینه با کارشناسان طراحی بانی چاپ تماس برقرار کنید.
در مجموعه بانی چاپ شما می توانید سایر طراحی‌های مورد نیاز خود را سفارش دهید و طرح مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با نازل‌ترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرد.

گرافیست حرفه ای

یک گرافیست حرفه ای باید ذهنیت خلاق خود را پرورش دهد و همچنین بر اصول اولیه طراحی بر روی کاغذ نیز تسلط داشته باشد زیرا در خیلی مواقع باید ابتدا طرح بر روی کاغذ رسم گردد سپس بوسیله نرم افزارهای کامپیوتری دیجیتالی شود. 
گرافیست های حرفه ای و با تجریه حداقل باید به نرم افزار های Photoshop ،Illustrator،CorelDraw تسلط لازم و کافی داشته باشد.
برای دیدن گالری نمونه کارها می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه نمائید.