محصولات اداری
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

طراحی محصولات اداری شامل طراحی ست اداری، طراحی سربرگ، طراحی زونکن و کلاسور، طراحی مهر، طراحی سی دی، و پاکت سی دی و طراحی دفتر می شود، این محصولات می تواند مکمل بسیار خوبی برای داشتن یک پرستیژ کاری و شرکتی برای سازمان شما باشد، در زمانی که برای طراحی ست اداری مجموعه ای را در نظر می گیریم می بایست به فاکتور هایی که توجه کنیم این باشد که چقدر در مورد رنگ سازمانی یا تاثیر رنگ ها بر برندینگ سازمان ما اشراف دارند، چرا که این طراح است که اولین پایه های یک تبلیغات و برندینگ را پی ریزی می کند، پس انتخاب یک طراح حرفه ای بسیار می تواند به شناسایی سازمان ما برای مخاطبین تاثیر گذار باشد، زمانی که محصولات اداری ما در شرکت های دیگر می رود می بایست معرف ما باشد و بهتر این است که با یک طراحی قوی و حرفه ای به مخاطبین خود معرفی شویم. برای دیدن تنوع گزینه های طراحی محصولات اداری حرفه ای بر روی عکس های بالا و مرتبط کلیک نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی ست اداری و اوراق اداری

برای شروع هر بیزینسی در وهله اول نیاز به تهیه کارت ویزیت و در صورت نامه نگاری نیاز به پاکت نامه و سربرگ خواهید داشت. یک طراحی حرفه ای ست اداری برای شما می تواند پلکان ترقی برای تبلیغات و پرستیژ سازمانی و شرکتی شما باشد. طراحی ست و اوراق اداری می تواند به پیشرفت تمامی نامه نگاری ها و مکاتبات اداری شما کمک کند و سطح مکاتبات اداری شما را بسیار بالا ببرد. اصول طراحی ست اداری بر پایه بسیاری از فرایندها و اتفاقات هست که باید به کمک تیم طراحی قوی و حرفه ای صورت پذیرد.

طراحی سریع ست اداری

اگر در زمانی نیاز داشتید تا کارهایتان با سرعت بیشتری پیش رود می توانید از طراحی سریع ست اداری استفاده نمایید، طراحی سریع ست اداری که به آن طراحی فوری نیز می گویند باعث می شود در کمترین زمان یک بازدهی قانع کننده و مناسب داشته باشید. 

ست اداری و انواع آن

طراحی ست اداری یکی از مهمترین قسمت های وجه ست اداری است که قبل از نوع چاپ ست اداری به چشم می آید، نوع طراحی ست اداری همراه با چاپ حرفه ای می تواند شیک ترین ست اداری را برای شما به ارمغان بیاورد.

ست اداری : به دسته ای از اوراق و یا موارد دیگر مانند خودکار، فلش، ماگ و... که در فعالیت های اداری و پرسنلی به صورت رسمی و یا غیر رسمی از آنها استفاده می شود و بصورت ست با طراحی های مشابه هستند، ست اداری می گویند: مانند سربرگ در سایز های متفاوت، ورق های یادداشت، انواع پاکت نامه کارت ویزیت، پوشه یا فولدر و کارت پرسنلی.
سربرگ A4، کارت ویزیت و پاک نامه عمومیت بیشتری دارد و نسبت به سایر اوراق اداری بیشتر استفاده می‌شود.ست اداریای که شما استفاده می کنید، علاوه بر داشتن جذابیت بصری باید بتواند هویت کاری شما را نشان دهد؛ و متناسب با نوع برند و کسب و کار شما باشد.
یعنی برای طراحی ست اداری از طراحی خاص و مناسب استفاده شود و ویژگی های به کار رفته در آن بتواند هدف کار شما را بیان کند و این پیام را به مخاطب و مشتری القاء کند که با یک شرکت، سازمان و یا یک مجموعه ی منظم و سازماندهی شده طرف است. ست اداری می تواند به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند در خدمت بیزنس شما باشد و موجب ارتباط بیشتر شما با مخاطبینتان گردد.

اجزای ست اداری

ست اداری دارای دو نوع اجزاء متفاوت می باشد یکی اوراق در ست اداری که شامل موارد زیر می تواند باشد:

 1. سربرگ
 2. برگه یادداشت
 3. کارت ویزیت
 4. انواع پاکت و پاکت نامه
 5. کاتالوگ
 6. بروشور و تراکت
 7. فولدر
 8. ساک دستی
 9. تقویم و سررسید
 10. فاکتور و....

همچنین غیر از اوراق چاپی در ست اداری، ست اداری می تواند شامل موارد غیر کاغذی زیر باشد:

 1. سی دی
 2. ماگ
 3. خودکار و...

پرکاربردترین اجزای ست اداری عبارتند از: انواع سربرگ در سایزهای متنوع، کارت ویزیت و انواع پاکت اداری و پاکت نامه. در ادامه توضیحات مختصری در مورد هر یک از این اجزای ست اداری ارائه می دهیم.


سربرگ در طراحی ست اداری

برگه ای که اصولا در ابعاد A4 و یا A5 می باشد البته برگه یادداشت های کوچک نیز در سایز A6 نیز می تواند طراحی سربرگ را داشته باشد. از سربرگ ها اغلب برای نامه نگاری میان ادارات و مؤسسات و همچنین برای قراردادها مابین شرکت‌ها، افراد و مؤسسات دیگر استفاده می شود. در طراحی سربرگ مهم ترین قسمت آرم یا لوگوی سازمان می باشد و علاوه بر آن تاریخ، شماره نامه و پیوست هم از مواردی است که غالباً در طراحی سربرگ وجود دارد. در پایین برگه هم معمولاً آدرس، شماره های تماس و آدرس وبسایت ذکر می شود.

کارت ویزیت در طراحی ست اداری

معمولاً جزءِ اولین ابزار تبلیغاتی برای اشخاص حقیقی می باشد که فعالیت‌ها و یا خدماتی را که شخص ارائه کرده در آن ذکر می گردد. معمولاً در کارت ویزیت از عکس استفاده نمی شود چون در ابعاد کوچک است و دید خوبی ایجاد نمی کند. کارت ویزیت بسته به شخصی که از آن استفاده می کند، می تواند رسمی و یا فانتزی باشد؛ بانی چاپ با داشتن سابقه طولانی در طراحی و چاپ می تواند طراحی کارت ویزیت حرفه ای و دلخواه را برای شما انجام داده و با مدرن‌ترین دستگاه‌های روز دنیا چاپ کند.

پاکت نامه در طراحی ست اداری

معمولاً برای فرستادن یک وسیله و یا یک نامه به سازمان و یا یک شخص خاص از پاکت نامه در ست اداری استفاده می شود. درطراحی پاکت نامه مانند طراحی سربرگ ویژگی های خاص خودش را دارد و عناصری که در آن استفاده شوند، باید به صورت منظم و با گرافیک خاص کنار هم قرار بگیرند. طراحی و چاپ پاکت‌ها در سایزهای متنوع انجام می شود. 

انواع پاکت :پاکت نامه که البته بیشتر به پاکت ملخی نیز معروف است. پاکت A5، پاکت A4، پاکت A3، پاکت B4، پاکت ژاپنی و ... در واقع می‌توان سفارش طراحی پاکت را در سایز های مختلف ارائه دارد و بعد از طراحی فرآیند چاپ انواع پاکت  انجام می شود.

اوراق یادداشت :معمولاً سازمان های بزرگ ترجیح می دهند برای یادداشت کردن مواردی که نیاز دارند از اوراق یادداشت مربوط به شرکت خودشان استفاده کنند. به همین دلیل معمولاً روی میز کار از آن استفاده می شود. مگر اینکه جنبه تبلیغاتی داشته و با طراحی ای خاص برای مشتریان چاپ شود. طراحی این نوت ها بیشتر در سایز 14.5*10 سانتی متر یا سایز کاغذ A6 انجام می شود. می‌توان اینطور عنوان نمود که غالباً یادداشت یا همان نوت را در فضاهای پرتی ست اداری که طراحی شده است چاپ می نمایند مگر اینکه با تیراژ بالا و برای مصارف تبلیغاتی بخواهید چاپ نمایید.

البته در کنار این مواردی که در طراحی ست اداری عنوان کردیم، می توان گفت که ست اداری دارای اقلام دیگر هم می تواند باشد بطور مثال پاکت سی دی، یا حتی خودکار و لیوان تبلیغاتی و مواردی مانند بروشور، تراکت و کاتالوگ نیز می تواند درطراحی ست اداری تعریف گردند که در صورتی که در ست اداری شما قرار دارد بصورت جداگانه باید درخواست طراحی و ثبت سفارش آنها انجام شود.

مزایای طراحی ست اداری حرفه ای

- هرچه بتوانید ست اداری حرفه ای تری ارائه دهید که دارای طراحی زیبا و لوکس‌تری باشد می توانید در جهت اعتبار مجموعه خود موفق‌تر عمل نمائید.
ست اداری می تواند به عنوان ابزار تبلیغاتی برای مجموعه شما عمل کند و حتی زمانی که شما حضور ندارید برای شما فعالیت بازاریابی را انجام دهد.
ست اداری معرف هویت و برند شما می باشد و هرچه حرفه ای‌تر طراحی شده باشد تأثیر مثبت بیشتری برای معرفی برند و هویت و شعار تجاری شما دارد.
ست اداری شما یادآور برند و رنگ سازمانی شما خواهد بود؛ بویژه اگر رنگ سازمانی شما برای مشتریان تان تا حدی آشنا باشد مانند رنگ ایرانسل که زرد است و ما با دیدن آن رنگ زرد خاص ناخودآگاه برند ایرانسل را به یاد می آوریم.
ست اداری موجب می شود که نامه نگاری در ادارات دارای ایمنی بیشتری شود مخصوصاً زمانی که قرار است قرارداد، پول نقد، چک بانکی، مدارک و ...جابه جا شود.