طراحی کارت ویزیت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

میخواهم بدون حاشیه و بسیار ساده، خلاصه تمامی مقالات و کتب تبلیغات و بازاریابی و حتی کتابهای حوزه هنری را در یک جمله ی ساده و راحت اما بسیار مهم درباره اهمیت طراحی کارت ویزیت خدمت شما عرض کنیم .

کارت ویزیت شناسنامه هر شرکت می باشد. دقیقا مانند شناسنامه برای هر انسان، کارت ویزیت شرکت شما گویای هویت سازمان یا شرکت شماست.در آن نام شرکت، برند شرکت، نوع فعالیت شرکت، آدرس و تلفن شرکت شما قید شده است.

اما نکته بسیار مهم که به صورت نوشتار نیست ولی بسیار گویای طرز تفکر و اهداف آن شرکت میباشد، نوع طراحی کارت ویزیت آن است . دقیقا مانند پوشش هر انسان که در نگاه اول به ما اطلاع میدهد که به صورت کلی فرد چه سلیقه ای و چه نوع نگاهی به دنیا دارد.

طراحی کارت ویزیت نیز به همین میزان اهمیت دارد. به هر فرد در نگاه اول انتقال میدهد که رهبر و مدیر آن مجموعه چه نوع و نگاهی به کسب و کار دارد. چون طرح کارت ویزیت ما زودتر از خود ما با مشتریانمان ملاقات میکند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

سفارش طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت و یا بیزینس کارت

کارت ویزیت ها به عنوان اولین عنصر تبلیغاتی و حیاتی در شروع یک کسب و کار بخشی از هویت کسب و کار شما هستند. در زمانی که بخواهید روند کسب و کار خود را به فردی معرفی نمایید کارت ویزیت اولین عنصری است که به جای نوشتن شماره تلفن و اطلاعات کسب و کارتان به کمک شما می آید، طراحی کارت ویزیت به صورت سفارش طراحی کارت ویزیت حرفه ای می تواند معرف و نشانگر شخصیت و جایگاه و پرستیژ کسب و کار شما در بازار کار باشد، پس برای داشتن یک معرفی نامه خوب و خاص نیاز به طراحی حرفه ای کارت ویزیت دارید.

یکی از ابزارهای تبلیغاتی مهم و مؤثر برای کسب و کارها و اشخاص، کارت­‌ ویزیت ها جهت ارائه اطلاعات تماس و تا حدودی اطلاعات کاری به مشتریان یا همکاران است. کارت ویزیت اصولاً در یک ساختار رسمی و به شکلی استاندارد و زیبا طراحی و منتشر شود. کارت ویزیت ها شامل اطلاعاتی مانند نام، لوگو، عنوان شغلی، راه‌­های تماس، آدرس، پست الکترونیکی، آدرس وب سایت و کیو آر کد می باشد.
امروزه استفاده پرکاربرد از کارت ویزیت، آرشیو نمودن از انواع کارت ویزیت است؛ کارت ویزیت شما می تواند در دفترچه کارت ویزیت همکاران شما و یا سایر افراد قرار بگیرد تا در مواقع لزوم با شما تماس بگیرند. شما با ارائه کارت ویزیت خود اولین تصویر از خود را به دیگران نشان می دهید درست است که در دنیای امروز که اینترنت جای خیلی از کاغذها را گرفته است اما کارت ویزیت هنوز در جایگاه خود می باشد و دارای استفاده کاربردی می باشد.

طراحی فوری کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت فوری یکی دیگر از سرویس های طراحی فوری مجموعه بانی چاپ است، که با توجه به نیاز و درخواست مشتریان مجموعه راه اندازی شده است. مجموعه بانی چاپ این توانمندی را دارد که طراحی و فوری را ظرف مدت چند ساعت به سرانجام برساند و شما در همان روز سفارش کارت ویزیت خود را دریافت نمائید. نکته قابل ذکر این است که بدون هیچ شک و تردید برای هرچه سریع تر به نتیجه رسیدن طراحی فوری کارت ویزیت به همکاری و تصمیم سریع خریدار داریم. مجموعه بانی چاپ به پشتوانه تیم طراحی اتد های طراحی کارت ویزیت رو در کمتر از یک ساعت کاری بعد از ثبت سفارش در اختیار شما قرار می دهد. به طور معمول و بر اساس آمارهای تهیه شده کمتر از 10% خریدارها تغییرات اساسی در طراحی خود را خواستار شده اند. این موضوع نشان از کیفیت و سطح بالای طراحی و در زمان سریع و مناسب دارد. 

طراحی کارت ویزیت فوری به دلیل سرعت بخشیدن به کار و انجام طراحی سریع کارت ویزیت به صورت کاملا آنلاین صورت می پذیرد. طراحی آنلاین کار ویزیت این ویژگی را دارد که خریدار در هر مکان و  زمانی در سراسر دنیا، تنها به واسته اینترنت سفارش طراحی آنلاین کارت ویزیت خود را به مجموعه داده و بعد از انجام طراحی آنلاین کارت ویزیت و نهایی شدن و تایید طرح نسبت به چاپ آنلاین آن در مجموعه بانی چاپ اقدام نماید.

کارت ویزیت به مانند یک شناسه تجاری است که معمولا در اولین قرارهای ملاقات طرفین به یکدیگر ارائه می دهند. محتوای کارت ویزیت تجاری از استانداردهای این بخش پیروی می کند. به طور استاندارد مطالبی نظیر نام شرکت + لوگو مجموعه، زمینه فعالیت مجموعه + آدرس و تلفن+ وب سایت و ایمیل و در صورتی که کارت ویزیت پرسنلی باشد نام و عنوان فرد به همراه شماره موبایل و ایمیلی شخصی فرد قید می شود. طراحی برای کارت ویزیت مناسب است که تا جای ممکن از نوشتارهای اضافه پرهیز کند و تنها از موارد مهم و ثمربخش استفاده شود. بهتر آن است که قبل از سفارش طراحی فوری کارت ویزیت اطلاعات عنوان شده را مشخص نمائید.

کارت ویزیت به دلیل ملموس بودن، ابزاری پرکاربرد است و هدف از استفاده آن این است که مخاطب درباره شما اطلاعات کلی دریافت کند. بداند که شما کی هستید؟ چه کاری انجام می­‌دهید و کجا هستید؟ دقیقاً کاری که یک رزومه انجام می­‌دهد را می‌تواند خیلی مختصر، واضح و مستقیم بیان کند.
کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین اوراق اداری و یا اوراق هویتی است؛ چرا که همواره و مطابق با قراردادهای رفتاری در تجارت، کاربرد ویژه و اثرگذار داشته است. بسیاری از متخصصین، بعد از لوگو، کارت ویزیت را به عنوان رکن اصلی در زمینه هویت بصری می­‌دانند، زیرا تأثیرگذاری آن در بازاریابی و تبلیغات زیاد است. شما می­‌توانید لوگو و نام کسب و کار خود را در هر نقطه از کارت ویزیت قرار دهید. شعار خود را نیز در جهت اهداف کاری خود در مثلاً پشت کارت ویزیت طراحی کنید.

طراحی کارت ویزیت دورو

کارت ویزیت­‌هاباید در همه جا تصویر برند، سازمان یا کسب و کار شما را نقل کنند؛ که این همیشه راه آسانی نیست، زیرا نهایت فضای شما یک کارت 2*3 اینچ است. توقع نداشته باشید که یک کارت ویزیت همه داستان شرکت شما را بگوید. آن چیزی که شما باید انتظار داشته باشید یک تصویر است که مردم و مخاطبانتان آن را به خاطر بسپرند. رنگ ها، کلمات، محتوا و متن باعث ایجاد جذابیت و توانایی شده و سپس انتقال تصویری از شرکت شما را در همه جا نقل می­‌کند.
بنابراین در اینجا متوجه اهمیّت طراحی کارت ویزیت می شویم و پیشنهاد ما به شما اینست که در طراحی کارت ویزیت خود دقت و ظرافت لازم را به عمل آورید؛ و سعی کنید خساست در این زمینه به خرج ندهید و کارتی مناسب، شکیل و لوکس برای خود تهیه نمائید.
آنچه که مربوط به حس مشترک سازمان شماست را در طراحی­‌ها مشخص کنید مثلاً اگر شرکت شما در زمینه اسباب بازی ها و گیم های کودکان است، شما باید سعی کنید از رنگ های روشن، تکست­‌ها یا فونت‌­های کودکانه استفاده کنید. به عبارت دیگر، اگر شما خدمات مشاوره مالی می­‌دهید، می­‌خواهید کارت ویزیت شما حس اعتماد و حرف‌ه­ای بودن را به مشتری القاء نماید پس از سبک های سنتی تر استفاده کنید؛ مثلاً رنگ مشکی، آبی، طوسی و یا سفید برای نشان دادن هدف شما مناسب هستند.

طراحی انواع کارت ویزیت

البته طراحان حرفه ای کارت ویزیت ادعا می‌­کنند که مؤسسین شرکت یا مدیران نباید برای طراحی کارت ویزیت شرکت خودشان تلاشی انجام دهند؛ و این مسئولیت باید به عهده آنها گذاشته شود. اما یک راهکار این است که به همه کارت ویزیت­‌های دریافتی خود در یکسال گذشته نگاه کنید و چشم گیرترین آن را انتخاب کنید و طرحی شبیه به آن را سفارش دهید.

لیست قیمت چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

اطلاعات ساده و اساسی را ذکر کنید، و طرح را با اطلاعات زیاد پر نکنید. اطلاعات ضروری تماس را درج نمائید.

1- مطمئن شوید که شکل ظاهری تایپ خوانا و به راحتی دیده می­‌شود؛ یعنی باید از فونت مناسب استفاده شود.

2- به طرح‌تان یک یا دو رنگ بدهید و یک رو و دو رو بودن کارت را انتخاب کنید. سعی کنید در طراحی کارت ویزیت از تعدد رنگ‌ها استفاده نشود.

3- به مخاطبان بیشتر از یک کارت ویزیت بدهید تا تعدادی از کارت ویزیت شما را در اختیار داشته باشد و بتوانند به سایرین هم آن را بدهند.

4- طراحی کارت ویزیت با طراحی ست اداری مطابقت داشته باشد و رنگ سامانی در آن لحاظ شده باشد.

5- همه جا در هر زمان کارت را با خود به همراه ببرید و آن را تمیز و پاکیزه نگه دارید و جایگاهی مناسب برای ان در نظر بگیرید.

6-یک کارت ویزیت خوب، فقط ابزاری برای دادن اطلاعات نیست یک فرصت مناسب برای ارتباط با مخاطبان روی یک سطح شخصی است.

در بانی چاپ به چهار  شکل برای شما کارت ویزیت طراحی می‌­شود:

طراحی فوری کارت ویزیت، طراحی کارت ویزیت حرفه ای، طراحی کارت ویزیت خلاقانه و طراحی کارت ویزیت فانتزی با کلیک برروی هر بخش می­‌توانید با یک سبک متفاوت کارت ویزیت خود را سفارش دهید. بانی چاپ مطابق با هر سلیقه­‌ای به شما خدمات با کیفیت می­‌دهد.

کارت ویزیت دورو چاپ

 

هدف یک کارت ویزیت چیست؟

-ارائه اطلاعات تماس

-کمک به مشتریان برای به خاطر سپردن شما

-معرفی نوع فعالیت های شما

-عنوان شعار  و هدف مجموعه شما

-ارزش نهادن به کمپانی شما

-متمایز ساختن شما از رقیبان


ابعاد کارت ویزیت استاندارد

ابعاد کارت ویزیت را هیچ وقت نمی‌توان بصورت دقیق و مشخص گفت اما در طراحی کارت ویزیت معمولاً با اندازه های استاندارد، کارت ویزیت طراحی و چاپ می­‌شوند؛ و غالباً در سه سایز متداول است:

یک )  عرض 85 mm و طول 55 mm  

دو)    عرض 84 mm و طول 48 mm

سه)  عرض 90 mm و طول 60 mm

چهار) کارت ویزیت مربعی که طول و عرض یکسان دارند و اصولاً دارای طول و عرض 5*5 می باشد.

امروزه کارت ویزیت هایی با فرمت غیر استاندارد و با قالب های اختصاصی نیز ساخته می­‌شوند و کسانی که به دنبال خلاقیت در این بخش هستند می‌­توانند به راحتی در هر ابعادی کارت ویزیت را طراحی و چاپ کنند. به خاطر داشته باشید ابعاد کارت ویزیت‌ها در ایران از کشورهای دیگر متفاوت است. اما اگر به دنبال یک کارت ویزیت بین المللی هستید که راحت در کیف پول مردم جا بگیرد می‌­توانید از سایز 85 در 55 mm استفاده نمائید.

طراحی انواع کارت ویزیت

فرمت خروجی استاندارد فایل طراحی کارت ویزیت هم در قالب jpeg، tiff، pdf  هستند و برای چاپ کارت ویزیت باید مود رنگی cmyk باشد.

یک ابعاد دیگر که امروزه نیز متداول شده است کارت های ویزیت با ابعاد مربعی شکل هستند:

با عرض 55mm و  طول 55mm

برای اطلاع از هزینه چاپ کارت ویزیت مربع می توانید لینک زیر را دنبال نمائید:

لیست قیمت چاپ کارت ویزیت

تفاوت بین کارت ویزیت و بیزینس کارت

در کل باید بگوییم که تفاوت آنچنانی میان بیزنس کارت و کارت ویزیت نمی باشد و از هر دو به یک منظور استفاده می شود و در بیشتر مواقع این دو واژه را مترادف یکدیگر می دانند اما ممکن است تفاوت های جزئی میان آنها باشد که در ادامه عنوان می کنیم: 

بیزنس کارت‌ها درباره موقعیت شرکت به همراه جزئیات اطلاعات می­‌دهد.

بیزنس کارت‌­ها به منظور جذب مشتری و در قرارهای ملاقات و کنفرانس‌­ها قابل استفاده هستند و شرکت را معرفی می­‌کنند.

کارت­‌های ویزیت که به آن ها کالینگ کارت Calling Card می­‌گویند بیشتر برای بازاریابی و فروش در محل استفاده می‌­شوند.

کارت ویزیت­‌ها برای معرفی یک فرد به صورت کلی شامل نام و سمت فرد و شماره تماس هستند.

به صورت عمومی امروزه بیزینس کارت­‌ها مهم تر از ویزیت کارت­‌ها هستند زیرا بیشتر نگهداری می­‌شوند و مرجع خوبی برای آینده به شمار می­‌روند.