عنوان

متن پیام

طراحی کارت گارانتی:

کارت گارانتی جزیی از اوراق هویتی تصویری است که برای شرکت ها و برند هایی مورد استفاده قرار می گیرد . کارت گارانتی  در ارتباط با فروش یا تضمین کیفیت  و اعتبار برند نزد مخاطب است. کارت گارانتی برای شرکت های کاربرد دارد که یا تولید کننده و یا وارد کننده و یا حتی ارائه کننده سرویسی به مخاطب خود باشند، استفاده می شود. به این علت که برگ گارانتی تضمین کننده اعتبار محصول و یا خدمات است، طراحی آن بسیار مهم است که به صورت حرفه ای انجام شود، نکته کلیدی در طراحی حرفه ای کارت گارانتی طراحی فضایی آرامش بخش و اطمینان بخش در این  کارت است تا مخاطب شرکت و یا برند با دیدن کارت گارانتی حس  خوشایند اطمینان خاطر از برند ، محصول و یا خدمات را لمس کند.

طراحی کارت گارانتی از نظر گرافیکی زیر مجموعه طراحی هویت تصویر و  اوراق اداری شرکت و یا برند قرار می گیرد. در طراحی کارت گارانتی  بایستی با استفاده از تم هویتی و فضا سازی اصولی تم گرافیکی اوراق هویتی مجموعه را رعایت کرد و همچنین سعی بر این داشته باشد که تا جای ممکن کارتی شکیل و کارآمد که در نگاه مخاطب تاثیرگذار باشد طراحی کند.

 

طراحی کارت دعوت و تبریک:

سابق بر این استفاده از کارت های تبریک امری معمول بود که افراد از مراکز فرهنگی تهیه می کردند و بنا به مناسبت های مختلف مانند سال نو، تولد، عروسی، سالگرد ازدواج و ... به دیگران هدیه می دادند . از کارت های تبریک به عنوان یک ابزار تبلیغاتی ویژه و در جهت برندینگ استفاده می شود . شرکت ها و افرادی که با یکدیگر مکاتبات اداری ، تجاری و اقتصادی دارند از کارت های تبریک مناسبتی برای بوجود آوردن نگاهی ویژه نسبت به خود در  ذهن مخاطب استفاده می کنند. علاوه بر تبریک گفتن و رعایت ادب و احترام گذاشتن به مخاطب در ذهن ایشان مورد توجه ویژه ای قرار می گیرد .این موضوع در مناسبت های کار نیز تاثیر زیادی خواهد بود.

کارت های دعوت بر خلاف کارت های تبریک درخواستی جهت  حضور فرد و یا نماینده ای از یک شرکت در مراسمی مانند افتتاحیه، ضیافت شام و ...  به مخاطب ارائه می شود.

طراحی حرفه ای کارت دعوت و کارت تبریک موجب بالا رفتن ارزش این کارت و هدف از ارسال آن می شود . هر چه که این کارتها شکیل تر و زیباتر باشد به مخاطب این کارت ها این احساس منتقل می شود که مورد توجه و اهمیت بوده است.

 

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )