عنوان

متن پیام

عکاسی تبلیغاتی | عکاسی صنعتی

جهت سفارش بر روی هریک از صفحات زیر می توانید کلیک کنید.

TELEGRAM

WhatsApp

instagram


جهت مشاهده لیست  هر مورد از عکاسی و فیلم برداری و همچنین مراحل انجام سفارش بر روی صفحه مورد نظر کلیک کنید.


عکاسی تبلیغاتی

عکاسی یک هنر جالب و زیبا و در عین حال گسترده و سخت می باشد. عکاسی و هنر عکاسی را یک نفر اختراع و کامل نکرده است بلکه با تلاش، تحقیق و نوآوری‌های افراد متعددی در طول تاریخ ابداع و تکمیل گردیده است. 
در عکاسی حرفه ای کیفیت تجهیزات عکاسی، دوربین عکاسی حرفه ای، تجربه و مهارت عکاس دارای اهمیت زیاد می باشد.
بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم عکس‌برداری و فیلم برداری حرفه ای شامل فیلم بردار و عکاس آقا، فیلم بردار و عکاس خانم، عکاس جوان، عکاس پاره وقت و ... همراه با تجهیزات قوی، در مناطق مختلف تهران (مناطق تجاری، صنعتی، اداری و...)، از ابتدا تا انتهای فعالیت مورد نظر شما بصورت کاملاً حرفه ای و مؤثر به تصویر می کشد.

-همراه با سرویس استودیوی عکاسی بانى چاپ در مکان و زمان مورد نظر شما و با تعرفه و قیمت مناسب، می توانید برای فعالیت خود عکس‌های تبلیغاتی و حرفه ای تهیه کنید. 
-بانى چاپ با درخواست عکاسی آنلاین نیز اقدام به رزرو عکاس (آفیش عکاس) و هماهنگی حضور عکاس و فیلمبردار، در محل و تاریخ مورد نظر مشتری می نماید.
-بانی چاپ دغدغه شما را برای گرفتن عکس و فیلم حرفه‌ای کم می کند، تیم این مجموعه کیفیت و رضایت مشتری را اصول اصلی کار خود قرار داده است تا بتواند در راستای رضایت مخاطبینش، فعالیتش را گسترش دهد.
-فیلم و عکس حرفه ای یک الزام برای انجام هر کار حرفه ای است و نه یک اختیار!
-شما می توانید از عکاسی حرفه‌ای در هر زمینه‌ای و برای هر کاری استفاده نمایید.


انواع سبک های عکاسی

١.عكاسى تبليغاتى

٢.عكاسى صنعتى

٣.عكاسى معمارى و فضاى داخلى

٤.عكاسى تيمى و شركتى

٥.عكاسى غذا و رستوران

٦.عكاسى خبرى و رويداد

٧.عكاسى ورزشى

٨.عكاسى مذهبى

٩.عكاسى مد و فشن

١٠.مهد كودك و مدارس


عکاسی تبلیغاتی

در عکاسی تبلیغاتی عکاس حرفه ای معین شده‌ی بانی چاپ موظف است از کالاها، محصولات، تولیدات و خدمات ارائه گردیده توسط افراد و کسب و کارها عکس برداری کند؛ عکس از محصولات باید با کیفیت بالا و بصورت حرفه ای انجام گیرد.
این نوع عکس برداری برای تبلیغ و فروش محصول مورد استفاده قرار می گیرد و اصولاً صاحبین کسب و کارها، تولیدکنندگان، مدیران، طراحان وب سایت‌ها، طراحان صنعتی و...از درخواست کنندگان عکاسی تبلیغاتی هستند. برای شروع عکاسی تبلیغاتی در بانی چاپ بعد از رزروعکاس، اطلاعات را در زمینه سفارش کامل می شود تا بتوان عکس های حرفه ای و بسیار مؤثر تهیه شود.
شما نمونه عکاسی تبلیغاتی را بصورت گسترده می توانید در رسانه ها مانند مجلات، روزنامه ها‎‌، کتاب ها، تلویزیون، وب سایت‌ها و ... مشاهده نمائید


عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی دارای کاربرد فراوان است؛ برای یک مجموعه تولیدی صنعتی از عکاسی صنعتی استفاده می شود. بانی چاپ با آفیش عکاس حرفه ای توسط شما برای عکاسی روز، عکاسی شب و یا عکاس با تجهیزات در عکاسی صنعتی از فرآیندهایی مانند روال تولید محصولات و خط تولید مجموعه صنعتی، کارکنان، تولیدات بصورت دقیق و تجهیزات صنعتی مجموعه عکاسی صنعتی انجام می شود.
عکاسی صنعتی برای اهداف گوناگون مانند اهداف اداری و داخلی، و یا اهداف خارجی بطور مثال برای تبلیغات نیز کاربرد دارد.


عکاسی معماری و فضای داخلی

در عکاسی معماری و عکاسی فضای داخلی اصولاً از ساختمان‌ها و بناها عکس برداری حرفه ای انجام می گیرد. در عکاسی معماری مواردی مانند زاویه دید و نوع لنز بسیار اهمیت دارند و شرکت بانی چاپ با در اختیار داشتن عکاس با تجهیزات حرفه ای می تواند عکاسی معماری حرفه ای از ساختمان و فضای داخلی مورد نظر شما تهیه کند دلیل مهم بودن نوع لنز دوربین عکاسی نیز اینست که عکاس نمی تواند زیاد از ساختمان فاصله بگیرد از طرفی بیشتر ساختمان‌ها نیز بزرگ بوده و برای اینکه در کادر جا شوند باید زاویه لنز دوربین زیاد و فاصله کانونی آن کم باشد.


عکاسی تیمی و شرکتی

زمانی که اعضای تیم و یا شرکت و مجموعه ای گردهمایی دارند عکاسی تیمی و شرکتی برای ثبت لحظات خاص، پرافتخار و به یادماندنی آن تیم یا مجموعه کاربرد دارد.
لازم به ذکر می باشد که نوع عکاسی برای تیم‌های تولید در کارخانجات، شرکت‌ها نیز اجرا می گردد.


عکاسی غذا و رستوران

امروزه بسیاری از رستوران‌ها، فست فودها، کترینگ‌ها، شیرینی فروشی ها و کافه‌ها از عکاسی حرفه ای برای نمایش محصولات خود استفاده می کنند زمانی که صاحبین کسب و کارهای مرتبط با غذا و رستوران بتوانند ارتباط تصویری مناسب با مخاطبین خود ایجاد کنند موجب تاثیر زیاد بر بینندگان خود و افزایش سطح فروش‌شان خواهد شد.
از این نوع عکس‌ها در فضاهای مجازی نیز استفاده می شود و میزان فروش رستوران و ... افزایش می یابد در واقع صاحبین این نوع کسب و کارها با عرضه منوی خود در فضای مجزای استفاده زیاد می برند.
برای عکاسی غذا و عکاسی رستوران از نکات مهم ترکیب بندی و چیدمان صحنه عکاسی و نحوه نورپردازی مهیج آن می باشد زیرا افراد با دیدن این نوع عکس ها و فیلم ها در مورد صنعت غذا و رستوران، باید اشتهایشان تحریک گردد.
در عکاسی غذا و مواد غذایی می توان از اقلام غذاهای سنتی ایرانی، غیر ایرانی، شیرینی، شکلات و ...عکس برداری کرد.


موارد استفاده از عکاسی غذا و رستوران

-برای تبلیغات تراکتی یا اینترنتی رستوران‌ها، فست فودها، کافه‌ها، شیرینی فروشی‌ها، کترینگ‌ها و ...
-برای طراحی منو رستوران‌ها، فست فودها، کافه‌ها، کترینگ‌ها و هتل‌های کوچک و بزرگ استفاده می شود.

نکات مهم عکاسی غذا و رستوران

-از موارد مهم برای عکاسی غذا نورپردازی می باشد و برای اینکار می توان از نور طبیعی یا پروژکتور استفاده کرد.
-تجهیزات عکاسی مانند نوع دوربین، لنز و... دارای اهمیت زیاد است.
-آشنایی کامل با تجهیزات عکاسی نیز مهم است و عکس‌ها باید دارای کیفیت و شفافیت لازم باشد تا گالری مناسبی از غذا و مواد غذایی بدست آید.
-در این راستا باید به نوع نیاز مشتری نیز توجه شود.
-هدفی که از تهیه عکس مورد نظر است باید منعکس گردد.
-با استفاده از تکنیک های موجود در عکاسی حجم و بعد غذا، نوشیدنی، شیرینی و شکلات و ... نیز باید مشخص شود.
-عکس نباید دارای زمینه شلوغ باشد.
-عکس غذا و مواد غذایی باید اشتها برانگیز باشد.
-نور طبیعی موجب جذابیت بیشتر کار می شود
-نوع چیدمان مواد غذایی به جذابیت عکس می افزاید.


انواع عکاسی غذا و رستوران

-عکاسی غذا و رستوارن مورد نیاز انواع رستوران‌ها، کافه ها و هتل‌ها، فست فودها و کترینک ها که دارای انواع غذاهای ایرانی، ایتالیایی، سنتی، بین المللی و ...می باشد.
-دکور در عکس غذا نباید شلوغ باشد.
-تجهیزاتی مانند قاشق، چنگال، ظروف تمیز و ... موجب می شود تا عکس غذا جذاب‌تر شود.
-جزئیات غذا موجب غذابیت بیشتر عکس غذا می شود.
-درغذاهای ایتالیایی باید لطافت و خوشمزگی غذا نمایش داده شود.
-پاستا چون غذای تک رنگی است باید با افزودن سبزیجات، ادویه، زیتون و... به جذابیت عکس افزود.
-کش آمدن پنیر پیتزا در صورت استفاده در عکس نمایان شود.
-چاشنی های مختلف در غذای ایتالیایی و انواع سس‌ها، روغن زیتون، نان و... جذابیت عکس غذا را زیاد می کند.
-برای نوشیدنی‌ها باید از فنجان‌های شیک و لیوان‌های طرح خاص استفاده نمود.
-استفاده از مواد خام مانند دانه قهوه به زیبایی عکس می افزاید.
-در عکاسی از محصولات غذایی نام برند باید مشخص باشد.

برای رزرو عکاس و یا اخذ مشاوره رایگان می توانید با عکاسی آنلاین بانی چاپ تماس بگیرید.


عکاسی خبری و رویداد

در عکاسی خبری و رویداد که به آن فوتوژورنالیسم می گویند هدفی مورد نظر خبر رسانی است. در واقع عکس خبری باید گویای خبر باشد یعنی چیزی که در عکس نمایان می گردد داستانی را بیان می کند که مقدم بر قضاوت افراد می باشد.
در این نوع عکاسی زندگی مستند می گردد و برای قصه گویی عکاسان مورد استفاده قرار می گیرد.


عکاسی ورزشی

این نوع عکس برداری به ویژه برای مجلات و ثبت صحنه های ورزشی و ورزشکارن کاربرد دارد و در عکاسی ورزشی تجهیزات عکاسی باید قوی باشد زیرا عکاس از صحنه دور است بنابراین باید لنز دوربین باید قوی و دارای شرایط استفاده مکرر شاتر باشد.


عکاسی مذهبی

عکاسی مذهبی هم ممکن است از برخی فعالیت های مذهبی دارای اهمیت انجام گیرد و هم به عنوان یک اثر مذهبی و هنری برای نشان دادن شرایط و تحولات اجتماعی و سیاسی جامعه مورد استفاده قرار گیرد.
واقعیات فکری و مذهبی در عکاسی مذهبی به همان گونه که وجود دارد به تصویر کشیده می شود تا عکاسی مذهبی بتواند به عنوان یک شاهد و گواه برای بیان شرایط عقیدتی سیاسی جامعه مورد استفاده قرار گیرد.
عکاسی مذهبی ممکن است مورد توجه سایر مردم در دنیا نیز واقع گردد.


عکاسی مد و فشن

عکاسی مد و فشن از شاخه های عکاسی تجاری محسوب می شود؛ در عکاسی مد و فشن از لباس و پوشاک عکس گرفته می شود البته عکاسی زیور الات و عکس از جواهرات جزء این دسته محسوب می شود.
مشتریان عکاسی مد و فشن مزون ها و تولید کنندگان لباس در کلیه برند ها بویژه برندهای معتبر هستند.


عکاسی مهد کودک و مدارس

خیلی از افراد برای داشتن یادگاری ها مناسب از دوران کودکی فرزندشان تمایل به گرفتن عکس کودک دارند و البته عکاسی مهد کودک و عکس مدرسه ای نیز جزء همین دسته محسوب می شود.
پرتره از کودکان دارای ژست های مختلف است که با توجه به تجربه و مهارت عکاس می توان عکس مورد نظر به دست آید. شما با توجه به درخواستی که دارید حتی می توانید عکاس خصوصی آفیش کنید.
در عکاسی کودک فضا سازی دارای اهمیت می باشد.


عکاسی از طبیعت

عکاسی از طبیعت شاخه‌ی بسیار گسترده ای از عکاسی می باشد که در آن اثری از حضور انسان وجود ندارد و از گیاهان، جانوران، کوه‌ها، صخره‌ها عکس برداری می شود.
در این نوع عکاسی نباید راه‌ها، انسان‌ها، حیوانات اهلی و یا حیوانات وحشی خارج از محیط زیست حضور داشته باشند. کیفیت دوربین درعکاسی از طبیعت دارای اهمیت می باشد.

 

اگر می خواهید اطلاعات خود را در زمینه عکاسی بالا ببرید می توانید به مقالات ما مراجعه نمائید:

درباره عکاسی

عکاسی در طبیعت

عکاسی دیجیتال

عکاسی خلاقانه

زیبا شناسی در عکاسی

جلوگیری از لرزش دوربین

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )