بازاریابی و تبلیغات
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

بازاریابی و تبلیغات یکی از ارکان اساسی هر برندی است، لذا می بایست بهترین نوع طراحی را برای تبلیغات محصولات خود انتخاب نمایید، امروزه با پیشرفت چشمگیر دنیای دیجیتال دیگر اهمیتی ندارد خیلی از تبلیغات شما به مرحله ی چاپ نرسد و در همان ابتدای امر وارد دنیای دیجیتال شده یا مخصوص دنیای دیجیتال طراحی شود، به عنوان مثال در طراحی کاتالوگ می توانیم یک طراحی حرفه ای کاتالوگ دیجیتال را سفارش دهید و به بهترین نحو و تنها با اسکن یک کد در اختیار آن ها قرار دهید. طراحی تبلیغات جدا از دنیای دیجیتال شامل انواع تراکت و بروشور، پوستر، کارت ویزیت ها، طراحی منو، طراحی لیبل ها، طراحی مگنت، طراحی ساک دستی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و در آخر طراحی لیوان کاغذی که یکی از مهمترین اجزای نمایشگاه ها و همایش ها شده است

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی تبلیغاتی

مجموعۀ بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم حرفه ای در بخش طراحی و گرافیک و همچنین در واحد چاپ قادر است طراحی و چاپ کلیه اقلام مورد نیاز شما از جمله طراحی انواع سررسید و تقویم، طراحی انواع کاور، طراحی جلد و کتاب مجله، طراحی کاتالوگ دیجیتال، طراحی تندیس، طراحی بنر تسلیت، طراحی بج سینه و... را ارائه دهد.

طراحی انواع محصولات که شامل محصولات تبلیغاتی و هدایای عیدانه می شود از دسته طراحی های حرفه ای محسوب می شود که لزوم این طراحی ها بسته به نیاز می تواند در دسته طراحی فوری قرار گیرد یا طراحی حرفه ای، طراحی حرفه ای محصولاتی مانند سررسید ها و تقویم ها بسته به هزینه ای که مخاطب پرداخت می کند می تواند شامل طراحی داخل لت سررسید ها شود یا طراحی کل سررسید باشد.

در خصوص طراحی بج سینه می توان برای طراحی بج سینه ترکیبی از لوگو شرکت مد نظر با نما آن یا سمت شخصی که بج را نصب می کند باشد یا اینکه تنها لوگوی شرکت باشد و هیچ سمتی در آن درج نشده باشد.
اگر موردی لازم است طراحی شود؛ اما طراح با تجربه در آن خصوص را سراغ ندارید می توانید با کارشناسان با تجربه تیم طراحی بانی چاپ از طریق تماس تلفنی یا کانال های ارتباطی تلگرام، واتساپ و اینستاگرام ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمائید.

طراحی و گرافیک

طراحی فرآیندی است که ارتباط بصری و دیداری با بیننده ایجاد می کند. برای طراحی و ایجاد ارتباط بصری با بیننده از مواردی همچون تایپ، فضا، تصویر و رنگ استفاده می شود. گرافیست‌ها برای خلق یک اثر از ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر استفاده می کنند تا بتوانند پیام مورد نظر را ارائه دهند.
همچنین در طراحی تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه آرایی کاربرد فراوان دارد.

طراحی تقویم و سررسید

قبل از شروع سال بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌ها شروع به تهیه هدایای تبلیغاتی می کنند تا پش از سال نو بتوانند هدایای تبلیغاتی خود را به شرکت‌ها و مشتریانشان ارائه دهند؛ یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی تقویم رومیزی، تقویم دیواری و سررسید می باشد.
تقریباً می توان گفت که تقویم و سررسید مورد نیاز همه افراد می باشد و اگر شرکت شما برای امور تبلیغاتی خود اقدام به طراحی تقویم و سررسید اختصاصی نماید موجب می شود که تبلیغات شما و نام تجاری و لوگوی شما حدوداً برای یکسال در مقابل چشم مشتریانش قرار می‌گیرد.
مجموعۀ بانی چاپ با در اختیار داشتن تیم قدرتمند طراحی و چاپ می تواند ارائه دهنده تقویم و سررسید تبلیغاتی برای شرکت شما باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

طراحی کالیته

کالیته کتابچه ای مصور برای معرفی کالا با نشان دادن نمونه ای کوچک از آن کالا می باشد. برای طراحی کالیته می توانید با کارشناسان باتجربه طراحی و گرافیک مجموعه بانی چاپ تماس بگیرید.

طراحی انواع کاور

از کاورها به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و محافظتی استفاده می شود. یکی از موارد پرکاربرد کاور، کاور سی دی و کاور دی وی دی است.
امروزه از کاورها در جاهای مختلف استفاده می شود و حتی به نوعی در صنایع بسته بندی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
ممکن است شما به یک فروشگاه مراجعه نمایید و سفارش خود را هنگام تحویل در یک پاکت دریافت نمایید.

طراحی بج سینه

خیلی از شرکت‌ها و مؤسسات برای پرسنل خود بج سینه ارائه می دهند. برای سفارش طراحی بج سینه با کارشناسان طراحی بانی چاپ تماس برقرار کنید.
در مجموعه بانی چاپ شما می توانید سایر طراحی‌های مورد نیاز خود را سفارش دهید و طرح مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با نازل‌ترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرد.

گرافیست حرفه ای

یک گرافیست حرفه ای باید ذهنیت خلاق خود را پرورش دهد و همچنین بر اصول اولیه طراحی بر روی کاغذ نیز تسلط داشته باشد زیرا در خیلی مواقع باید ابتدا طرح بر روی کاغذ رسم گردد سپس بوسیله نرم افزارهای کامپیوتری دیجیتالی شود. 
گرافیست های حرفه ای و با تجریه حداقل باید به نرم افزار های Photoshop ،Illustrator،CorelDraw تسلط لازم و کافی داشته باشد.
برای دیدن گالری نمونه کارها می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه نمائید.

این طراحی ها شامل انواع طراحی دیجیتال و چاپی میباشد، طراحی تبلیغات به طور کلی شامل انواع تراکت و بروشور، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر، طراحی مگنت، طراحی تقویم و سررسید، طراحی منو، طراحی لیبل و ... می شود، در صورت تمایل به چاپ افست هر یک از این آیتم ها کلیک نمایید

طراحی فوری

زمانی می رسد که شما برای بدست آوردن چیزی که مدنظرتان است برنامه ریزی لازم را می کنید؛ اما وقت کافی برای موارد تبلیغاتی و طراحی و یا چاپ را ندارید، طراحی فوری و یا طراحی سریع سرویسی است که مجموعه بانی چاپ در جهت کمک به خریدارانی که از نظر زمانی در محدودیت هستند راه اندازی کرده است. مجموعه بانی چاپ به پشتوانه برنامه ریزی و تیم طراحی که در اختیار دارد برخی از سرویس های طراحی را در قالب طراحی فوری انجام می دهد. بیشتر مخاطب این بخش به خریدارانی باز می گردد که قصد شرکت در نمایشگاه را داشته و از نظر زمانی محدودیت دارند. طراحی فوری متناسب با نامش به شکلی ویژه از نظر زمانی پیگیری و انجام می شود. بعد از سفارش خریدار در اسرع وقت طراحی صورت پذیرفته و به خریدار ارائه می‌شود. بی شک به دلیل اهمیت سرعت در انجام طراحی این طراحی نسبت به طراحی عادی و با زمان بیشتر از کیفیت فنی گرافیک پایین تری برخوردار است. این موضوع به این دلیل است که محدودیت زمانی برای به نتیجه رساندن موضوع طراحی در الویت قرار دارد. طراحی فوری مطابق با استانداردهای طراحی صورت می پذیرد و از نظر کیفی با رعایت اصول و مبانی طراحی و تبلیغات صورت می پذیرد.

برای سهولت طراحی در بخش طراحی فوری و نهایی شدن طراحی در زمان مناسب ارائه مشخصات و سفارش کامل طراحی کمک زیادی می کند. یعنی متناسب با عنوان سفارش طراحی فوری مطالب و نیازمندی های طراحی را از قبل آماده کرده و در اختیار واحد طراحی بانی چاپ قرار دهید. به طور مثال در هنگام سفارش کاتالوگ فوری متن های مربوط به کاتالوگ را قبل از سفارش طراحی بازبینی و نهایی کنید و بعد از آن در اختیار واحد طراحی قراردهید. گواهینامه های مجموعه و تصاویر مناسب و با کیفیتی که قصد دارید در طراحی کاتالوگ استفاده شود را به گونه ای که قابل تشخیص باشد طبقه بندی و بعد از سفارش طراحی در اختیار واحد طراحی بانی چاپ قرار دهید. این موضوع کمک بسیار زیادی به انجام طراحی فوری در زمان مناسب و با کیفیت قابل قبول می کند.

مواردی که در بخش طراحی فوری در نظر گرفته شده است به صورت آنلاین طراحی می شود.سفارش طراحی آنلاین به این شکل است تمامی هماهنگی ها و انتقال طرح ها بسته به انتخاب مخاطب از طریق تلگرام و یا ایمیل صورت می گیرد. بعد از ثبت سفارش در صوتی که نیاز باشد توضیحات طراحی یا از طریق تماس تلفنی و یا از طریق چت تلگرام صورت می پذیرد. طراحی آنلاین این ویژگی را به سفارش دهنده می دهد که فارق از محدودیت های زمان و مکان نسبت به سفارش اقدام کند. سفارش طراحی آنلاین این امکان را در اختیار سفارش دهنده قرار می دهد که در محل شرکت خود و حتی زمانی که در محیطی دیگر، مسافرت و ... است اقدام به سفارش طراحی آنلاین لوگو، بروشور، کاتالوگ و ... کند. سفارش طراحی آنلاین علاوه بر از بین بردن محدودیت های مکانی در رابطه با زمان نیز کمک شایانی به این موضوع می کند. 

سرویس طراحی فوری فقط برای مواردی صورت می پذیرد که در این صفحه موجود است. مواردی شامل :
طراحی فوری لوگو، طراحی فوری کارت ویزیت، طراحی فوری تراکت، طراحی فوری بروشور، طراحی فوری کاتالوگ، طراحی فوری فولدر، طراحی فوری ساک دستی، طراحی فوری سررسید 97، طراحی فوری پاپ آپ، طراحی فوری رول آپ، طراحی فوری استند، طراحی فوری میز کانت

طراحی فوری 

کلیه طراحی های شما بصورت فوری و با رعایت کلیه استاندارد های طراحی و گرافیک انجام می‌شود و همچنین تمامی پارامتر های چاپ نیز رعایت می‌شود تا در پایان یک خروجی دریافت نمایید.