طراحی کاتالوگ حرفه ای


طراحی کاتالوگ حرفه ای
دریافت اطلاعات ....

طراحی کاتالوگ حرفه‌ای از بهترین روش‌ها برای معرفی کالا و خدمات یک شرکت می باشد، و می تواند در اعتبار شرکت بسیار تأثیرگذار باشد.
برای اینکه مشتریان با شرکت شما آشنا شوند کاتالوگ جزء اولین ابزارهای معرفی برند شما است و تأثیر بالایی بر مخاطبین شما می گذارد.
حسنی که کاتالوگ دارد اینست که در آن محصولات همراه با عکس و ویژگی های مهم آنها آورده می شوند، و امکان مقایسه محصولات از لحاظ ویژگی‌های فنی و ظاهر آنها با یکدیگر فراهم می گردد. این موضوع سبب می شود که تصمیم گیری مشتری برای تهیه محصولات شما راحت‌تر گردد.
کاتالوگ یکی از شیوه های بسیار مؤثر در تبلیغات و بازاریابی می باشد و ارتباط دهنده بین شرکت و مخاطبین شما می باشد و اگر طراحی کاتالوگ حرفه‌ای را انجام داده باشد و به مشتریان در قالبی شکیل به مشتریان ارائه دهید می تواند تأثیرات مطلوبی برای فروش شما در برداشته باشد.
گرافیک کاتالوگ شما در فروش آن نقش مهم و مطلوبی می گذارد. زیبایی کاتالوگ و استفاده از عکس های با کیفیت و فونت مناسب موجب می گردد که تمایل مشتریان شما به ورق زدن و بررسی آن زیاد شود و اینجاست که اهمیت طراحی کاتالوگ حرفه ای مشخص می شود
از دیگر فاکتورهای مهم در طراحی کاتالوگ حرفه ای استفاده از خلاقیت و کیفیت بالای طراحی و چاپ می باشد؛ و فراموش نشود که باید استانداردهای بین المللی نیز در آنها رعایت شود.
شرکت بانی چاپ با داشتن سابقه چندین ساله در زمینه طراحی و چاپ و با ارائه طراحی و چاپ کاتالوگ حرفه ای برای مجموعه های معتبر می تواند طراحی کاتالوگ حرفه ای را برای شما در سطح دلخواه و مورد پسند شما انجام دهد.
برای بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان بانی چاپ تماس برقرار کنید.
همچنین شرکت بانی چاپ با دراختیار داشتن تیم عکاسی حرفه ای می تواند عکاسی کاتالوگ شما را بصورت حرفه ای انجام دهد.

مراحل و اصول طراحی کاتالوگ

-طراحی کاتالوگ حرفه ای، باید بگونه ای رعایت شود که هویت برند شما در آن لحاظ گردد.
-طراحی کاتالوگ تا مرحله ای انجام می شود که مشتریان از طراحی دلخواه خود اعلام رضایت نمایند و تأییدیه خود را اعلام کنند.
-تهیه اتدهای اولیه در طراحی کاتالوگ حرفه ای انجام می شود تا مشتری بتواند خط فکری خود را به ما اعلام کند.
-ایده پردازی در طراحی کاتالوگ (طراحی حرفه ای و ایده پردازی در طراحی کاتالوگ به قدری دارای اهمیت می باشد که ممکن است موجب پیروزی و یا شکست یک کاتالوگ گردد.)
-توجه و پیاده سازی نیازهای مشتریان جزء موارد ضروری در طراحی کاتالوگ می باشد.
-تصاویری که در طراحی کاتالوگ استفاده می شود باید طرح‌های زنده و بسیار با کیفیت باشد زیرا موجب جذابیت بیشتر کاتالوگ می گردد. همانطور که می دانیم ممکن است متن ها توسط مشتریان کمتر خوانده شود اما همه به عکس های موجود در کاتالوگ بیشتر توجه می کنند و حتی ممکن است عکس های باکیفیت و خاص در کاتالوگ زمینه خرید سریع‌ترآنها را فراهم کند.
-در محتوای کاتالوگ خلاصه گویی جز موارد ضروری می باشد. متن باید در کاتالوگ باید کوتاه باشد و از عبارات طولانی در طراحی کاتالوگ خودداری شود.
-طراحی کاتالوگ باید در خدمت معرفی نمودن محصول انجام گردد و طراحی ایده محور باشد.
-میان المان‌های گرافیکی، رنگ و متن باید هماهنگی به نحوه صحیح رعایت گردد.
-طراحی کاتالوگ باید بگونه ای باشد که بتواند با مشتریان ارتباط برقرار کند و سوال‌ها و نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد.
-کاتالوگ باید در نهایت سبک و قابل حمل باشد و افراد توانایی استفاده از آن در هر موقعیتی را داشته باشند.

به طور کلی اصول طراحی کاتالوگ باید بر پایه نوع چاپ آن باشد، در طراحی کاتالوگ باید دقت کنیم که چه نوعی از چاپ کاتالوگ قرار است انجام بگیرد، به عنوان مثال چاپ کاتالوگ افست بر اساس تکنیک CMYK م باشد و طراح می بایست با اصول چاپ افست آشنا باشد اما در طراحی کاتالوگ دیجیتال می بایست تکنیک ها بر اساس RGB باشد، چرا که دستگاه های چاپ دیجیتال بر همین اساس چاپ میکنند.

طراحی کاتالوگ فوری و ارزان

اگر برای تهیه کاتالوگ فرصت محدود در اختیار دارید و سریعاً باید کاتالوگ را تحویل دهید بانی چاپ در طراحی کاتالوگ فوری اتدهای اولیه خود را می تواند حتی بعد از یک روز کاری ارائه دهد. البته سطح طراحی کاتالوگ، حرفه ای می باشد و رضایت مشتریان در اولویت کار ما است.

0 نظر

برچسب ها:

دیدگاه خود را درباره این مقاله ثبت کنید