عنوان

متن پیام

چاپ تقویم رومیزی سال 98

چاپ انواع تقویم رومیزی بصورت اختصاصی و عمومی: در چاپ تقویم عمومی حداقل تیراژ جهت سفارش 100 عدد می باشد ولی برای چاپ تقویم رومیزی اختصاصی حداقل تیراژ مقرون به صرفه 1000 عدد میباشد. در چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هیچ محمدودیتی در سایز و شکل برش ندارد. و شما میتوانید با توجه به سلیقه و نیاز خود تعداد صفحات ، نوع، شکل، پایه و جنس آن را مشخص نمائید. از مزایای تقویم رومیزی اختصاصی میتوان استفاده از تصاویر اختصاصی، دو رو یا یک رو بودن، سایز و شکل آن که میتواند برگرفته از لوگو و یا برند شما باشد. استفاده از جنس هایی قیر از کاغذ به جهت متفاوت بودن اشاره نمود. با کلیک بر روی هر یک از تصاویر بالا میتوانید مشخصات و وِیژگی های آن را مشاهده نمائید.

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

چاپ تقویم رومیزی1398

  وقتی شما در یک محیط اداری یا تجاری پا می گذارید، اغلب بر روی میزها یک تقویم رومیزی خواهید دید. به ندرت میز کاری را خواهید یافت، که روی آن یک تقویم رومیزی نباشد. تقویم رومیزی وسیله ایست که در زندگی بیشتر افراد کاربرد دارد. همین موضوع باعث می شود تا در صنعت تبلیغات هم از چاپ تقویم رومیزی استفاده شود. حتی بارها و بارها تقویم های رومیزی هدیه گرفتیم و در منزل هم از آن استفاده می کنیم. شما نیز با طراحی و چاپ روی تقویم رومیزی 98 به طوری که اطلاعات مورد نظر شما مثل راه های ارتباطی، نام، لوگو و معرفی خدماتی که ارائه می دهید، را در صفحات چاپ تقویم رومیزی درج کرده باشید، می توانید تبلیغ خود را به روی میز تعداد بسیاری از افراد برسانید، تا برای هر کسی که در آن محیط در حال رفت و آمد است، تبلیغ کرده باشید.
 معمولاً دارای 12 برگ ماه شمار به علاوه برگ های معرفی به تعداد دلخواه می باشد. که هریک شامل تصویرهای مورد علاقه شما یا تصاویر آماده چاپ همراه با تاریخ روزهای هر ماه می باشند.

نقش چاپ تقویم رومیزی 98 در تبلیغات:
 شما اگر می خواهید یک تقویم رومیزی به مشتری ها و همکاران خودتان هدیه دهید، صرفاً خرید تقویم رومیزی کافی نیست. چون شما می خواهید تقویم رومیزی 98 را به تنهایی یا همراه با یک سررسید مدیریتی 98 یا سررسید اروپایی 98 هدیه دهید و آن ها تقویم رومیزی را به مدت یک سال بر روی میز خود قرار می دهند. تقویم رومیزی 98 این امکان را به شما می دهد تا هم گیرنده هدیه شما تا پایان سال در صورت نیاز، به راحتی شما و خدماتی که انجام می دهید، یا تجارتی که دارید، را به یاد بیاورد و هم تقویم رومیزی در معرض دید هر کسی که در حال رفت آمد به آنجا می باشد، قرار می گیرد و آن ها هم با نام و کار شما آشنا می شوند. حال با این شرایط شما فقط با خرید یک تقویم رومیزی خام و هدیه دادن نمی توانید انتظار داشته باشید تا آن تقویم رومیزی معرف شما نیز باشد. برای اینکه یک تقویم رومیزی جزء یکی از هدایای تبلیغاتی مؤثر محسوب شود، باید شامل کلیه اطلاعات شما، مانند: نام، لوگو، راه های ارتباطی، نوع خدمات یا تجارت و... باشد. تا اگر کسی به شما نیاز داشت، به راحتی بتواند درهمان لحظه به شما دست پیدا کند. این که شما تقویم رومیزی را به دست چه کسانی می رسانید خیلی مهم است. سعی کنید ابتدا تقویم رومیزی را به دست کسانی برسانید که محل کار پر رفت و آمدی دارند. این طوری افراد بیشتری تقویم رومیزی شما را می بینند. اطلاعات شما در تقویم رومیزی می تواند به شکل های بسیاری چاپ شود. مهمترین آن چاپ نام و لوگو و سایر اطلاعات بر روی پایه تقویم رومیزی است. همچنین قدرت انتخاب این را دارید تا صفحاتی را به قسمت اول تقویم رومیزی اضافه کنید، که به آن صفحه معرفی می گویند. صفحه معرفی می تواند شامل معرفی کامل تری از اطلاعات مربوط به شما شود. حتی روی هریک ار صفحات چاپ تقویم رومیزی می توانید در قسمتی از صفحه، اطلاعات خود را قرار دهید یا پشت هر صفحه محصولات خود را توضیح دهید و به طور کامل تقویم رومیزی را اختصاصی کنید. در نهایت اگر می خواهید تقویم رومیزی چاپ کنید، که هیچ شباهتی به دیگر تقویم ها نداشته باشد، با کمک این روش ها و یا طراحی کامل صفحات این تقویم رومیزی را با توجه به سلیقه تان یا سبکی که دوست دارید، تقویم رومیزی اختصاصی کنید. یک تقویم رومیزی می تواند به سبک یک تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی تخصصی و... طراحی شود.

بخش های یک تقویم رومیزی 98:
 
پایه تقویم رومیزی
 یک یا تعدادی صفحه های معرفی تقویم رومیزی
 12 صفحه های داخلی سالنامه و تقویم رومیزی برای 12 ماه سال
 فنر در بالای تقویم رو میزی برای متصل کردن صفحات به یک دیگر

انواع روش های اختصاصی کردن تقویم رومیزی 98:
 - چاپ و حک حداقل نام و لوگو بر روی پایه تقویم رومیزی به کلیه روش های چاپ (لیزر، داغی، طلاکوب، نقره کوب و...)
 - چاپ برگه کاور، برگه ای نسبتاً ضخیم تر برای روی تمامی برگه ها با نام و لوگو به صورت طلاکوب یا نقره کوب
 - چاپ صفحه یا صفحات معرفی در قسمت اول برای شرح نوع خدمات و تجارت
 - چاپ بر روی پشت هر صفحه تقویم رومیزی معمولاً برای معرفی محصولات و انواع خدمات
 - چاپ اطلاعات بر روی قسمتی از هر صفحه تقویم رومیزی در کنار روزهای هر ماه و تصویرها (که قبلاً در تقویم های رومیزی آماده این فضای خالی برای این کار در نظر گرفته شده است.)
 - تغییر ابعاد تقویم رومیزی به میزان دلخواه
 - یا انتخاب تصاویر تخصصی یا دلخواه برای چاپ و طراحی کامل هر صفحه به طور کامل

 نوع جنس تقویم رومیزی 98:
 نوع جنس تقویم رومیزی ها در دو متریال متفاوت یکی برای صفحات تقویم رومیزی و یکی برای پایه تقویم رومیزی ساخته می شود، مگر اینکه به صورت اختصاصی و با سلیقه خودتان متریال دیگری را ترکیب کنید. مثلاً شاید بخواهید بر روی تمام صفحات یک لایه ضخیم تر استفاده کنید یا برای پایه، مقوا ضخیم را با مقداری پارچه ادغام کنید، که کمتر کسی این کار را می کند چون هزینه بالاتری دارد که مقرون به صرفه نیست.
جنس پایه تقویم رومیزی 98: جنس پایه تقویم های رومیزی دارای تنوع بسیاری است، که به بعضی از آن ها اشاره می کنیم که متداول تر است: مقوای گرماژ بالا (برای جلد سازی هم استفاده می شود)، گلاسه 135، پلکسی، پلاستیک و... . در صورت استفاده از مقوا، روی پایه را می توان پوششی از جنس گالینگور، گلاسه، پارچه، سلفون و... قرار داد، که دارای رنگ های بسیاری در بازار هستند.
* پایه تقویم رومیزی باید ایستایی لازم را برای روی میز قرار گرفتن، به مدت طولانی را داشته باشند.
 جنس کاغذ تقویم رومیزی هم می تواند از کتان، گلاسه و ... باشد با گرماژ های متفاوت.

مزایای تقویم رومیزی 98:
قابل اختصاصی کردن تقویم رومیزی
در معرض دید عموم بودن و موثر در فضاهای پر رفت و آمد
قابل جا به جایی آسان
کم هزینه نسبت به سررسید های اروپایی و سررسید های مدیریتی

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم رومیزی سفارشی

خرید تقویم رومیزی 98

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )