عنوان

متن پیام

چاپ سررسید و سالنامه 1399

سررسید های مدیریتی یا همان وزیری سررسید های روزشمار در سایز بزرگ هستند. که برای اختصاصی کردن سررسید ها و سفارش سررسید تبلیغاتی می توانیم لوگوی شما و اطلاعات شما را با انواع روش ها بر رو و داخل سررسید چاپ کنیم و سررسید را اختصاصی کنیم. این روش ها شامل چاپ لوگو روی جلد، لت گذاری، چاپ ترام، چاپ روی روبان و... می باشند. علاوه بر آن در این قسمت هدایای تبلیغاتی نفیس را می توانید مشاهده کنید که علاوه بر سررسید، هدایای دیگری را می توانید در کنار سررسید به صورت ویژه تقدیم مشتریان و یا همکاران خود کنید. شما می توانید سررسید های این مجموعه را در هر تعدادی و با هر خدماتی تهیه کنید. برای سفارش از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.


نحوه سفارش چاپ سررسید مدیریتی

1. انتخاب نوع و تعداد سررسید
2.انتخاب نوع خدمات برای اختصاصی کردن سررسید
3. از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.
4. ما سفارش شما را ثبت می کنیم.
5. زمانی که سفارش شما اماده شد جهت ارسال با شما هماهنگ خواهیم کرد.

 

تلگرام مشاوره رایگان بانی چاپ

لیست چاپ انواع سررسید و سالنامه

برای مشاهده لیست چاپ انواع سررسید و سالنامه باید بر روی تصویر مد نطر خود در بالای صفحه کلیک نمائید تا ضمن مشاهده بتوانید کلیسه جزئیات مربوط به همان سررسید را نیز مشاهده بفرمائید. شما همچنین می توانید چاپ ، حک لیزر پلاک ، لت تبلیغاتی در ابتدای سررسید و سایر موارد دیگر را نیز مشاهده بفرمائید.


سررسید وزیری چیست؟

شما و افرادی که به آن ها می خواهید سررسید1399 هدیه دهید، نیاز دارید تا روزانه مطالب نسبتاً زیادی را، به عنوان یادداشت یا یادآوری امور روزانه در تقویم و سررسید خود بنویسید. بنابراین بهتر است یک سالنامه مدیریتی یا سالنامه وزیری داشته باشید. این طوری می توانید هر روز یک صفحه کامل برای نوشتن مطالب روزانه در اختیار داشته باشید.

سررسید وزیری 99  هم چون سررسیدهای اروپایی دارای طرح و رنگ های زیادی هستند. انواع جنس جلد در رنگ های متفاوت، طرح ها و فرمت های زیاد در صفحات داخلی، و روش های آسان اختصاصی کردن سررسید، همه و همه باعث شده تا شما بتوانید به راحتی به آنچه که می خواهید برسید. با این وجود ممکن است مثلاً جلد سررسید دقیقاً با رنگ مورد علاقه یا سازمانی شرکت خود پیدا نکنید. یا مایلید فرمت داخلی صفحات را خودتان طراحی کنید. در این صورت باید سررسید 1399 دلخواهتان را به صورت اختصاصی سفارش دهید. در سفارش چاپ اختصاصی سررسید 99 ما سررسید ها را درست بر اساس مشخصاتی که به ما می دهید، تولید می کنیم.

سررسید مدیریتی قبل از این که سررسیدهای اروپایی تولید شوند، نوع رایجی بود. البته هنوز افراد بسیاری هستند که سررسیدهای بزرگ تر مدیریتی را انتخاب می کنند. احتمالاً این افراد نیازی به جا به جایی تقویم خود در طول روز ندارند، و یا اینکه می خواهند فضای زیادی را روزانه برای نوشتن در اختیار داشته باشند. شما نیز اگر به دنبال این ویژگی ها هستید از سررسید وزیری استفاده کنید.

 

اگر این سررسیدها مورد پسند شما نیستند. برای مشاهده سررسید های سبک اروپایی کلیک نمائید

 

 انواع چاپ سررسید مدیریتی 1399

-چاپ سررسید 99 اختصاصی یا سررسید تبلیغاتی: می توانید سررسید سفارشی خود را با چاپ لوگو روی جلد، لت گذاری، چاپ لوگوترام، چاپ آستر بدرقه، چاپ روی روبان و انواع خدمات دیگر، به طور کامل اختصاصی کنید. تا هدیه شما جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشد. ما می توانیم برای شما این عملیات را روی سررسید هایی که تولید می کنیم، انجام دهیم. و یا نوع دلخواه شما را چاپ و تهیه کنیم. که این کار پر هزینه تر خواهد بود و به سررسید 1399 اضافه خواهد شد. چاپ روی سررسید و چاپ روی سالنامه به عنوان هدیه تبلیغاتی به مناسبت فرا رسیدن سال جدید بسیار مرسوم می باشد. حتی با انتخاب نوع جلد سلفون می توانیم چاپ عکس روی سررسید انجام دهیم و این عکس می تواند شامل طرح دلخواه شما باشد. که معرف سازمان و تبلیغات کار شما خواهد بود.

-چاپ سررسید 99 عمومی: متداول ترین نوع چاپ سررسید است. که به صورت آماده در طول سال توسط کارخانه ها چاپ می شود و در بازار موجود است. معمولاً شرکت ها و کارخانه ها و... این نمونه های آماده را خریداری می کنند، و فقط اقدام به سفارش چاپ لوگو با لیزر، طلاکوب و یا چاپ داغی روی سررسید و بر روی جلد می کنند.

-چاپ سررسید 99 تخصصی: شما با توجه به فعالیتتان می توانید به جای قرار داشتن اطلاعات عمومی در سررسید 99، درخواست چاپ اطلاعات تخصصی مهم در رابطه با حرفه خود را کنید. تا ما در صفحات داخلی سررسید روزانه وزیری قرار دهیم. این صفحات می تواند شامل اطلاعات مهندسی، ساختمانی، صنعت نفت و گاز، پلی اتیلن و لوله و... باشد. و افرادی که هدیه شما را دریافت می کنند، می توانند در طول سال جدید از این اطلاعات استفاده کنند. این کار به کاربردی بودن بیشتر چاپ سررسید 99 شما می افزاید. هرچه سررسید پرکاربرد تر باشد، احتمال اینکه از افراد از سررسید سال 1399 بیشتر استفاده کنند وجود دارد. در نهایت تبلیغات شما ادامه دار خواهد بود. و علاوه بر آن هدیه شما اسراف نخواهد شد.


انواع جنس چاپ سررسید مدیریتی


سررسید 1399 با چرم مصنوعی

سررسید وزیری چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی دارای تنوع رنگ و طرح بیشتر و هزینه کمتر می باشد، به همین دلیل اکثر تولید کننده ها در ساخت سررسید از چرم مصنوعی استفاده می کنند. البته کیفیت چرم مصنوعی خیلی کمتر از چرم طبیعی است، اما نوع مرغوب چرم مصنوعی هم برای استفاده یک سال و حتی بیشتر در چاپ سالنامه، کفایت می کند و بعد از آن کم کم چروک و پوسیده می شود.


چاپ سررسید 1399 با جنس جیر

در تولید سررسید در واقع از نوعی پارچه به اسم اشبالت استفاده می کنند، که ظاهری درست مثل جیر، زیبا و شیک دارد. و تنها نقطه ضعف برخی از آن ها این است که پرز به آن می چسبد.


چاپ سررسید 1399 با جنس ترمو

سررسید وزیری ترمو پر فروش ترین نوع جنس در تولیدی سررسید ها است، ترمو درظاهر شبیه چرم مصنوعی می باشد. با این تفاوت که ترمو نازک تر و با کیفیت تر است، اما آن یک مقدار بیشتر است. ترمو اگر با روش داغی حرارت ببیند، تغییر رنگ می دهد، اما چرم مصنوعی معمولاً تغییر رنگ زیادی ندارند. هرچه ترمو با کیفیت تر باشد، تغییر رنگ بیشتری می دهد و این بزرگترین مزیت آن است.


سررسید سال 1399 با جنس گالینگور

سررسید وزیری گالینگور به دلیل داشتن هزینه کم و تنوع بسیار، در تولید تقویم و سالنامه 99، بسیار پرکاربرد می باشد، اما به نسبت چرم مصنوعی و گالینگور کیفیت کمتری دارد. هرچه سطح گالینگور صاف تر باشد، سررسید سال 1399 دارای کیفیت بیشتری است.


چاپ سررسید اختصاصی با جلد سلفون

از خصوصیات سررسید وزیری جلد سلفون این است که می توانید آن را در هر رنگ و طرحی سفارش دهید. ساخت جلد سلفونی در واقع گلاسه 135 گرمی است، که طرح مورد نظر شما را به صورت 4 رنگ روی آن چاپ می کنیم. سپس این گلاسه روی مقوای ضخیم قرار می دهیم و بعد از آن برای محافظت از هر نوع آسیبی روی جلد سررسید اختصاصی 99، سلفون کشی می کنیم.


چاپ سررسید 99 با چرم طبیعی

از چرم طبیعی معمولاً به دلیل داشتن بالا و سخت بودن استفاده و نصب به عنوان جلد در سررسید وزیری جلد چرم، در تعداد پایین تولید می شود. سفارش چاپ سررسید با چرم طبیعی، انتخاب هدیه ای نفیس و لوکس است، که به ندرت افراد از آن استفاده می کنند. علاوه بر آن سررسید 99 با جلد چرم طبیعی چند برابر سررسید 1399 های دیگر است.

*لبه دورتادور جلد سررسید وزیری 1399 را می توانیم برای تزیین دوخت بزنیم.
*زیر جلد چاپ سررسید وزیری 99 را می توانیم ابر قرار دهیم، تا حالت بالشتی پیدا کند، البته به ضخامت جلد سررسید اختصاصی 1399 مقداری افزوده می شود.

چاپ سررسید 99 | چاپ سالنامه 99 | سالنامه مدیریتی | سررسید وزیری


انواع کاغذ در چاپ سررسید وزیری
99

  • کاغذ تحریر سفید
  • کاغذ تحریر کرم
  • کاغذ گلاسه

در خرید سررسید 1399  برای تقویم وزیری، انتخاب بین کاغذ تحریر سفید با کاغذ تحریر کرم کاملاً سلیقه ای می باشد، ممکن است شما با دیدن رنگ سفید و صفحه ای روشن بیشتر لذت ببرید، شاید هم ممکن است با نگاه کردن به نوشته های روی صفحه سفید چشم هایتان اذیت شود و کاغذ تحریر کرم را انتخاب کنید. در سالنامه نفیس و سررسید وزیری نفیس هم معمولاً از کاغذ کرم استفاده می کنند. البته لازم به ذکر است که استفاده از کاغذ کرم، چاپ سررسید 99 را بالاتر می برد.
 نکته دیگر درباره استفاده از کاغذ گلاسه در تولید سررسید 1399 است. کاغذ گلاسه شکیل تر و جذاب تر است، اما در عین حال گران تر است و سررسیدی که با کاغذ گلاسه درست شود، وزن حدوداً دو برابری نسبت به کاغذهای تحریری دارد. به همین دلیل کمتر اتفاق می افتد که سررسید وزیری 1399 با کاغذهای گلاسه باشد.
 کاغذ های موجود در ایران معمولاً ایرانی، اندونزی، چینی و گاهی کره ای هستند، که نوع ساخت اندونزی کیفیت و تراکم بافت بیشتری دارد و مقرون به صرفه تر هم هستند.
*گوشه های سررسید مدیریتی 98 می تواند خمیده و کِرو باشد یا این که قائمه و گوشه دار باشد. این بستگی به مدل های موجود و یا انتخاب شما در سفارش سررسید اختصاصی 1399 دارد.


صفحات داخل چاپ سررسید وزیری

  • سررسید وزیری روزشمار (هرصفحه شامل یک روز)
  • سررسید وزیری روزشمار پنج شنبه و جمعه باهم (هرروز در یک صفحه و پنج شنبه و جمعه در یک صفحه باهم)
  • سررسید وزیری دوروز شمار (هر صفحه شامل دو روز)

*اوراق ضمیمه در چاپ سررسید وزیری 1399: صفحه اول معرفی سال، مشخصات دارنده تقویم، تعطیلات رسمی در یک نگاه، سال در یک نگاه، یادداشت ها، دفتر تلفن، اطلاعات مهندسی، تلفن های ضروری و...
*در چاپ سررسید وزیری 1399 یادداشت ها برای تقویم هایی که روزشمار نیستند، با تعداد بیشتری قرار می گیرد، تا شما بتوانید فضای خالی برای نوشتن به اندازه کافی داشته باشید.


ابعاد سررسید وزیری
و انواع سالنامه 99 

1- چاپ سررسید سایز وزیری 17*24 سانتیمتر و انواع سررسید ارگانیزر
2- چاپ سررسید سایز رقعی 21*15 سانتیمتر
3- چاپ سررسید سایز خشتی  (کلیه سایز های مربعی)
4- چاپ سررسید سایز پالتویی 17*10 سانتیمتر
5- چاپ سررسید سایز اروپائی 21*12 سانتیمتر
6- چاپ سررسید سایز اختصاصی ( با توجه به درخواست مشتری که البته اگر جزء سایز های فوق نباشد، پرت زیادی دارد و قطعا هزینه ی بیشتری نیز برخواهد داشت.)


شیوه های اختصاصی کردن چاپ سر رسید مدیریتی


اضافه کردن لت در سر رسید

هر لت شامل 2برگ و 4صفحه است. که می تواند شامل تصاویر، نام، لوگو، معرفی محصول، معرفی برند و... باشد. و شما با توجه به مقدار محتوای خود، تعداد لت ها را انتخاب می کنید. تا تبلیغات و معرفی سازمان شما را، در قسمت اول چاپ سررسید تبلیغاتی قرار بدهیم.


چاپ لوگو روی جلد تقویم

برای اینکه سالنامه مدیریتی 99 در هر جا که قرار می گیرد، تصویری از برند شما را به همراه داشته باشد و با یک نگاه دیده شوید، باید لوگوی شما را با لیزر و یا به روش های مختلف روی جلد تقویم حک کنیم. چاپ داغی بر روی سررسید، لیزر و حک روی پلاک یا روش مولتی استایل، از انواع این روش ها محسوب می شود.


حک لیزر

چاپ لیزر روی جلدهای جیر نتیجه مطلوب تری نسبت به سایر جنس ها خواهد داشت. در روش لیزر با سوزاندن لایه ای نازک از سطح جلد، طرح لوگو را روی سالنامه وزیری 99 حک می کنیم. این کار در تولید سررسید 99 با دستگاه چاپ روی سررسید صورت می گیرد.


داغی 

در این روش طرح مورد نظر شما با دستگاه مخصوص داغی با فشار و حرارت بر روی سطح جلد سالنامه وزیری 1399 جا می اندازد و برای مشخص تر شدن می توانید روی طرح را طلاکوب یا نقره کوب کنید. این روش معمولاً بر روی جنس هایی مثل چرم مصنوعی، چرم طبیعی، گالینگور کاربرد دارد.


طلاکوب و نقره کوب کردن

با چاپ طلاکوب روی سررسید یا نقره کوبی بر روی جلد و یا روی داغی که قبلاً انجام داده ایم، می توانیم طرح لوگو را مشخص تر کنیم.


پلاک و مولتی استایل

پلاک فلزی: پلاک هایی از جنس استیل با اشکال سطح تخت و برجسته و لبه خم هستند. که با لیزر لوگو و نام برند شما چاپ و بر روی جلد سررسید مدیریتی 1399 متصل می کنیم.
پلاک مولتی استایل: مولتی استایل تشکیل شده از چند لایه پلاستیک که سطح رویی دارای ظاهر فلزی به رنگ های نقره ای و طلایی هستند، که لیزر لوگو، سطح رویی آن ها را می سوزاند و لایه مشکی زیری نمایان خواهد شد، مولتی استایل ظاهر زیباتر و کمتری نسبت به روش پلاک استیل دارد.


چاپ مستقیم

این نوع چاپ در تولید سررسید تبلیغاتی برای چاپ در جلد سلفونی کاربرد دارد. در سررسیدهای سلفونی شما می توانید هر طرحی که می خواهید از جمله نام و لوگو و تصویر دلخواه انتخاب کنید و ما روی جلد سررسید اختصاصی چاپ کنیم.


چاپ لوگوترام در سررسید

کسی که سررسید وزیری روزانه از شما هدیه می گیرد هر روز صفحات آن را باز می کند و از آن استفاده می کند. حتی ممکن است برگه ای از آن را جدا کند و به دست فرد دیگری برساند. شما با چاپ لوگوترام بالای هر صفحه از چاپ سررسید وزیری اختصاصی، یا هاله ای از تصویر لوگو خود به صورت کمرنگ تر،  در وسط هر یک از صفحه ها، می توانید خود را در ذهن دیگران پررنگ تر کنید.
 در دو نوع:

  • یک تا چهار رنگ در بالا یا پایین صفحه
  • ترام یک رنگ در زمینه صفحه


چاپ آستر بدرقه سالنامه

در تولید سررسید 1399 ، آستر بدرقه صفحه ای است که وصل کننده جلد سررسید مدیریتی 99 به صفحات داخلی سررسید است. که بهتر است که دارای گرماژ بالا و ضخیم باشد. تا تقویم با استفاده مکرر زود از بین نرود. و بتواند وزن برگه های داخلی را تحمل کند. و به راحتی از جلد سررسید مدیریتی 1399 جدا نشود. مخصوصاً در سررسیدهای سیمی این فشار بیشتر است. از سه کاغذ متفاوت تحریر، گلاسه و فانتزی برای چاپ آن استفاده می شود. که روی آن ها می توانیم اطلاعات دلخواهتان را چاپ کنیم. بعضی افراد سفارش صفحات تک رنگ می دهند. اما به دلیل این که در این نوع چاپ، رنگ معمولاً یکدست چاپ نمی شود،  بهتر است در تولید سررسید 99 از این روش استفاده نکنیم.

-کاغذ تحریر: در چاپ سالنامه 99 برای این که آستر بدرقه بتواند وزن صفحه ها را تحمل کند و از جلد جدا نشود، باید دارای ضخامت (گرماژ معمولاً 100 یا 120 گرم) مناسبی باشد. استفاده از کاغذ تحریر سفید یا چاپ شده (معمولاً نام ولوگو روی آن ها چاپ یا طلاکوب می شود) به دلیل هزینه کمتر و مقاومت بهتر، نسبت به بقیه متداول تر است.
- کاغذ گلاسه: چاپ 4 رنگ روی کاغذ گلاسه نتیجه مطلوبی خواهد داشت. اما هزینه چاپ سررسید اختصاصی را بالا می برد. کاغذ گلاسه هم برای این که وزن برگ های کاغذ را بتواند به خوبی تحمل کند باید گرماژ آن 100 تا 150 گرم باشد. اما از معایب آن این است که این جنس چون سطح لیزی دارد، به خوبی بر روی جلد دوام نمی آورد، به همین دلیل استفاده از آن برای چاپ آستر بدرقه  زیاد رایج نیست.
-کاغذ فانتزی: این کاغذها با رنگ ها و بافت های مختلف تولید می شود. و دارای ظاهر زیبا و شیک هستند. اما به دلیل اینکه عموماً از خارج از ایران وارد می شوند، پرهزینه تر می باشند. خرید سررسید فانتزی و خرید سررسید شیک نیز برای افرادی که مایل به خرید سررسید 99 با طرح های منحصر به فرد می باشند، محبوبیت دارد.


روبان

روبان بین یک چاپ سالنامه 99 قرار می گیرد. و وسیله ایست که به شما کمک می کند، تا شما با سهولت بیشتری به یک صفحه مورد نظر که قبلاً معین کرده اید، دسترسی مجدد داشته باشید. با چاپ نام و لوگو روی بند یا یک پلاک و قطعه ای از جنس استیل که در انتهای آن وصل است، سفارش چاپ تقویم و سررسید  خود را اختصاصی کنید. هم چنین می توانید با بافت طرح نام و لوگوی خود،  ساخت بند منحصر به فرد باشید. اما چون هزینه بالاتری دارد کمتر مورد استفاده است.


انواع صحافی در چاپ سررسید مدیریتی

-ته دوخت: نتیجه سررسید با صحافی ته دوخت بسیارمقاوم خواهد بود. و با استفاده زیاد، سررسید شکل خود را از دست نمی دهد. در روش صحافی ته دوخت، دسته هایی از برگ های 8 یا 16 عددی از کاغذها را تا می کنند، روی هم قرار می دهند و به هم می دوزند، بعد روی آن را برای محکم تر شدن، یک لایه چسب روی آن می زنند.
-فنری: دسته ای از صفحات کاغذ روی هم قرار داده می شود و از یک طرف پانچ شده تا فنر از آن رد شود. با داشتن یک   می توانید راحت تر آن را باز و بسته کنید. یا ورق های آن را جدا کنید. اما در عین حال با استفاده زیاد زودتر خراب می شوند. و اینکه کاغذها در یک راستا قرار نمی گیرند و در نهایت شکل سررسید زیبا نخواهد شد. بهتر است برای تقویم های روزشمار از صحافی فنری استفاده نکنید، چون قطر فنر آن زیاد می شود و دیگر خوش دست و مقاوم نخواهد بود.
-صحافی سررسید با چسب: در این روش کاغذها را روی هم قرار می دهیم و با یک لایه چسب آن ها را به هم می چسبانیم. این صحافی مقاومت کمی دارند و بعد از مدت کوتاهی، کاغذها از هم جدا می شوند، به خاطر همین  بیشتر در صحافی تقویم های ماهانه و جیبی که کوچک تر اند، از آن استفاده می شود.
-قفل کلاسوری: منسجم کردن کاغذها با قفل کلاسوری که در وسط سطح داخلی یک جلد محکم قرار دارد، از محبوب ترین روش هاست، زیرا هم بسیار شیک است و هم اینکه پس از پایان سال اگر جلد تمیز و سالم بماند، می توان کاغذهای داخل آن را با کاغذهای تقویم سال جدید عوض کرد و این طوری تقویمی که هدیه داده اید، ممکن است بیشتر از یک سال نام و لوگوی شما را برایتان تبلیغ کند.
-جلد چسبانی: جلد چسبانی روشی قدیمی است. که در آن کل دسته کاغذها را مستقیماً به جلد می چسبانیم. کاغذها با کمک آستر بدرقه به جلد نگه داشته می شدن اما این روش توصیه نمی شود زیرا اصلاً مقاوم نیستند.


ویژگی های چاپ سررسید مدیریتی

چاپ سررسید وزیری 99 دارای فضای کافی برای یادداشت های روزانه
چاپ سررسید قابل حمل اما دارای وزن بیشتر نسبت به سررسید اروپایی
فروش سررسید 99 دارای تنوع زیاد در رنگ و طرح های بسیار
امکان سفارش چاپ سررسید وزیری اختصاصی
فروش
سررسید ارزان و مقرون به صرفه


نقش چاپ و تولید سررسید اختصاصی در تبلیغات

بالاترین استفاده ای که خرید سررسید 99 در حال حاضر دارد، در واقع خرید انبوه آن ها برای استفاده در هدایای تبلیغاتی است. ما در کنار فرآیند خرید و فروش سررسید اختصاصی 99 مانند سررسیدهای وزیری و اروپایی، عملیات دیگری مانند چاپ آستر بدرقه، لت گذاری، چاپ لوگو روی جلد سررسید، چاپ لوگوترام و... هم انجام می دهیم. به این هدایای تبلیغاتی، چاپ سالنامه تبلیغاتی می گویند. شما هم اگر پس از خرید سررسید 1399، تصمیم دارید آن ها را به افراد مهم در دنیای کار و تجارت هدیه بدهید، حتماً باید برای شما لوگو، نام اطلاعات و سایر موارد مهم در رابطه با شما و سازمان شما را روی جلد، روی لت ها و... چاپ کنیم. تا سررسیدی که هدیه می دهید، همیشه نام برند شما را به همراه داشته باشد و مشتری و افرادی که در کار به خدمات شما نیاز دارند، بتوانند حداقل تا یک سال شما را از روی سررسیدی که در دست دارند به یاد بیاورند.

چاپ سالنامه اختصاصی را می توان از جمله هدایائی نامید که مشتریان شما دوست دارند با نزدیک شدن به ایام نوروز از شما دریافت نمایند. چاپ سررسید اختصاصی 99 و هدیه دادن آن می توانید کمک شایانی در جلب رضایت مشتریان و معرفی خدمات شما در پایان سال انجام دهد.


سررسید سال 99

چاپ سررسید 99 و چاپ سالنامه 99 را با مراجعه به صفحه هر سررسید می توانید مشاهده نمائید. و در صورت داشتن سوال و درخواست نمونه با ما تماس بگیرید. خرید سررسید بستگی به نوع و جنس سررسید دارد. در انواع سررسید با یک دیگر متفاوت است و در تولید انواع سالنامه، متریال مختلفی به کار می رود که در سررسید 99 و خرید سررسید 99 تاثیرگذار خواهد بود. در صورت تمایل به خرید سررسید ارزان باید سررسید هایی را انتخاب کنید که در تولید جلد سررسید از جنس ارزان ی استفاده شده باشد. یا استفاده از کاغذ سفید، هزینه چاپ سالنامه را کاهش می دهد. چاپ سالنامه در مواردی که از کاغذ کرم استفاده شده است بالاتر است.
کلیه محصولات در صفحه ی آن ها نوشته شده است و کلیه های چاپ سررسید به روز می باشند . فقط در صورتی که خدماتی بر روی سررسید می خواهید آن اضافه خواهد شد. که می بایست با ما تماس بگیرید.

بانی چاپ تولید کننده و چاپ سالنامه 99 / فروش سررسید 99
جهت خرید سررسید 98 ( چاپ سالنامه 1399 ) می توانید از طریق خرید اینترنتی سررسید 99 اقدام و یا با شماره های ما تماس بگیرید. تا کارشناسان ما شما را راهنمائی نمایند.


نحوه
سفارش چاپ سالنامه 1399


خرید اینترنتی سررسید سال 99

شما می توانید برای دریافت نمونه سالنامه 99 ( نمونه سررسید 99) پس از یادداشت کردن کد آن سررسید با ما تماس بگیرید. هزینه ارسال نمونه سررسید ها و برگشت سررسید ها بر عهده مشتری می باشد. ضمنا شما می توانید با هماهنگی قبلی برای دیدن تمامی انواع نمونه سررسید 1399 حضوراً به دفتر بانی چاپ مراجعه کرده و از نزدیک آن ها را مشاهده نمائید.
خرید اینترنتی سررسید 1399 در وقت و انرژی شما صرفه جویی خواهد کرد. ما در فروش اینترنتی سررسید 99 سعی کرده ایم تا به صورت غیرحضوری سفارش چاپ اختصاصی سررسید شما را ثبت و آماده کنیم. در بسیاری از کشورها خرید اینترنتی بسیار پرطرفدار است. در خرید سررسید 1399 هم شما دیگر لازم نیست تا شما زمان طولانی برای انتخاب و سفارش و تحویل در نظر بگیرید. مراحل خرید اینترنتی سالنامه 99 بسیار ساده است. تنها کافیست تا نوع سررسید وزیری یا سررسید اروپایی را انتخاب کنید، سپس تعداد سفارش خود را مشخص کنید. پس از آن باید با ما تماس گرفته و مشخصات خدماتی که برای چاپ سررسید 99 لازم دارید را برای ما ارسال کنید. به این صورت خیلی ساده بدون اینکه حضور داشته باشید، خرید اینترنتی سررسید 1399 را به اتمام برسانید. ما چاپ اختصاصی سررسید 99 شما را با توجه به اطلاعاتی که داده اید آماده می کنیم. و پس از ان برای ارسال سفارش، با شما تماس خواهیم گرفت.


نمونه سررسید 98

کلیه نمونه سالنامه 1399 که در سایت ملاحظه می فرمایید موجود می باشد. چاپ سالنامه در تهران صورت می گیرد. ولی در اسفند ماه امکان دارد با توجه به تجربه سال های قبل برخی از نمونه سررسید ها به پایان برسد. لطفا در صورت ثبت سفارش چاپ سررسید اختصاصی 1399 تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )