عنوان

متن پیام

سررسید مدیریتی و نفیس 1401

جهت مشاوره رایگان و سفارش بر روی هریک از صفحات کلیک کنید.

instagramTELEGRAM WhatsApp

یکی از بزرگترین دغدغه های ذهنی که افراد جامعه و بخصوص قشر مسئولین و مدیران را درگیر می کند زمانبندی وقت‌شان و برنامه ریزی صحیح برای پرسنل‌شان می باشد. اگر می خواهید هدیه ای برای مدیران در نظر بگیرد شاید سررسید و تقویم جزءِ مهم‌ترین و مناسب‌ترین آنها باشد؛ اما این نکته نیز دارای اهمیت می باشد که سررسیدی که برای مدیران در نظر گرفته می شود با سررسیدهای عادی تفاوت داشته باشند و دارای جنس و طرح شکیل‌تر و زیباتر باشد.
مدیران به دلیل مشغله کاری فراوان و قرار ملاقات های زیادی که در طول روز دارند، نیاز به یک زمانبندی مناسب نیز دارند؛ از طرفی یک قرار ملاقات غیر منتظره نیز همواره در کمین مدیران هر مجموعه وجود دارد، یک مدیر موفق باید برنامه منظم خود را بداند و برای آن برنامه ریزی مناسب را نیز انجام دهد.
برای انجام برنامه ریزی و ثبت دقیق آن بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه تقویم مدیریتی گزینه مناسبی برای مدیران می باشد.
اینگونه تقویم ها را نیز می توانید در قالب تقویم نفیس با بسته بندی شکیل به عنوان هدیه تبلیغاتی قبل از نوروز جدید برای مدیران مجموعه هایی که با آنها در ارتباط هستید ارسال نمائید.
ممکن است برای چاپ تقویم مدیریتی نیاز باشد که طراحی سررسید و سالنامه را نیز همزمان انجام دهید و یا طراحی لوگو داشته باشید تا لوگو در تمام صفحات تقویم چاپ گردد و جنبه تبلیغاتی داشته باشد که در اینصورت مجموعه بانی چاپ آمادگی لازم را برای ارائه چنین خدماتی به مشتریان خود با نازل‌ترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان ممکن دارد.

مزایای داشتن سررسید

همانطور که می دانیم یکی از بهترین راه های رسیدن به موفقیت، داشتن برنامه ریزی است و در این راستا تهیه یک سررسید که برنامه روزانه شما را نشان می دهد و البته استفاده مداوم از این تقویم بسیار مؤثر می باشد.
همواره سعی کند که کارهای روزانه تان را در دفتر شخصی خود یادداشت کنید، حتی می توانید هدف‌های کوچک و بزرگ خود را نیز یادداشت کنید تا سریع تر به آن دسترسی پیدا کنید.
اهداف شما همچون چراغ راهنمای زندگی شما هستند که موجب می شود زندگی خود را تعیین مسیر نمائید اهداف شما تاریکی هایی که روبروی‌تان قرار دارد را روشن می کند تا بتوانید به آنچه که می خواهید برسید.
باید باور داشته باشید که اهداف شما دست‌یافتنی هستند و در صورت تلاش و برنامه ریزی دقیق به آنها خواهید رسید؛ همیشه اهداف خود را در مقابل‌تان تجسم کنید تا آنها را فراموش نکنید.
سررسید در طول یک‌سال هم به عنوان یک محصول تبلیغاتی مفید قابل استفاده می باشد و هم می توان چنین کابردهای مهمی که در بالا عنوان کردیم نیز از سررسیدها بدست آورد.

کاربرد تبلیغاتی سررسید مدیریتی و نفیس

یکی از مهمترین هدایای تبلیغاتی که برای مدیران بسیار پرکاربرد می باشد همین سررسید تبلیغاتی و نفیس می باشد، سررسید مدیریتی همواره در دست و جلوی چشمان قرار می گیرد و موجب به یادماندن در ذهن مخاطبین می گردند.
اینگونه سررسیدهای نفیس و مدیریتی می توانند همراه با موارد دیگری همچون خودکار، پاوربانک، فلش مموری، شارژر فندکی، اسپیکر و ... باشد و همچنین درون جعبه ای شکیل قرار گیرد؛ تا تأثیر بیشتری بر روی مخاطبین بگذارد.
شما می توانید طرح انواع سررسید مدیریتی و نفیس 1401 را در سایت ملاحظه کنید و با تماس با مشاورین بانی چاپ طرح انتخابی خود را اعلام نمائید.
شما همچنین می توانید طراحی اختصاصی برند خود را برای سررسید مدیریتی و نفیس انجام دهید تا تبلیغات بهتری را ارائه دهید. 


تفاوت سررسید مدیریتی و نفیس با سایر سررسیدها

1-جلد سررسید مدیریتی و نفیس

سررسیدهای مدیریتی و نفیس دارای جلد بسیار زیبا می باشند که اغلب دارای یک قفل یا مگنت است که خود موجب زیبایی بیشتر سررسید می گردد. جنس بیشتر جلد اینگونه سررسیدها ترمو می باشد که دارای داغی پذیری بالایی است؛ و اگر خواستید لوگوی شرکت خود را روی آن حک کنید با کیفیت مناسب لوگوی شما روی جلد قرار می گیرد و اگر طراحی اصولی روی آن انجام دهید موجب زیبایی چند برابر جلد و نمای اولیه سررسید شما می گردد.

2-وجود لت گلاسه رنگی ضخیم در ابتدای سررسید

اصولاً در اول سررسید مدیریتی چند برگ لت گلاسه رنگی ضخیم که در بیشتر مواقع گلاسه 200 گرمی هست قرار می گیرد. در این برگ ها می تواند تصاویر زیبای مینیاتوری، مناظر طبیعی، تصاویر گل‌های زیبا، مکان‌های تاریخی، تصاویر کالاهایی که ارائه می شود و یا هر تصویر دیگری که متناسب با خط مشی شرکت می باشد قرار گیرد.
اینگونه برگه های رنگی ممکن است در برخی از سررسیدهای معمولی نیز دیده شود اما در تمام سررسیدهای مدیریتی و نفیس وجود دارد.

3-بسته بندی سررسید مدیریتی و نفیس

سررسید مدیریتی و نفیس برای بسته بندی در یک جعبه زیبا و شکیل قرار می گیرد و ممکن است موارد دیگری نیز در جعبه همراه سررسید مدیریتی و نفیس ارائه گردد؛ این موضوع سبب می‌شود که اگر  می خواهید آنرا به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه دهید تأثیر بالایی در ذهن مخاطبین بگذارد.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )