عنوان

متن پیام

چاپ سررسید 98 - چاپ سالنامه 98 - سالنامه مدیریتی

 اگر شما و افرادی که به آن ها می خواهید سررسید1398 هدیه دهید، نیاز دارید تا روزانه مطالب نسبتاً زیادی را به عنوان یادداشت یا یادآوری امور روزانه در تقویم خود بنویسید، بهتر است یک سالنامه مدیریتی یا وزیری داشته باشید. این طوری می توانید هر روز یک صفحه کامل برای نوشتن در اختیار داشته باشید.
 سررسیدهای مدیریتی همچون سررسیدهای اروپایی دارای طرح و رنگ های زیادی هستند. انواع جنس جلد در رنگ های متفاوت، طرح ها و فرمت های زیاد در صفحات داخلی و روش های آسان اختصاصی کردن، همه و همه باعث شده تا شما بتوانید به راحتی به آنچه که می خواهید برسید. با این وجود ممکن است مثلاً جلدی با دقیقاً رنگ مورد علاقه یا سازمانی شرکت خود پیدا نکنید یا مایلید فرمت داخلی صفحات را خودتان طراحی کنید. در این صورت باید سررسید دلخواهتان را به صورت اختصاصی سفارش دهید.
 سررسیدهای مدیریتی قبل از این که سررسیدهای اروپایی تولید شوند نوع رایجی بود. اما هنوز افراد بسیاری هستند که سررسیدهای بزرگ تر مدیریتی را انتخاب می کنند، احتمالاً این افراد نیازی به جا به جایی تقویم خود در طول روز ندارند، و یا اینکه می خواهند فضای زیادی را روزانه برای نوشتن در اختیار داشته باشند. شما نیز اگر به دنبال این ویژگی ها هستید از سررسید مدیریتی استفاده کنید.

ویژگی های چاپ سررسید مدیریتی:
 دارای فضای کافی برای یادداشت های روزانه
قابل حمل اما دارای وزن بیشتر نسبت به سررسید اروپایی
دارای تنوع زیاد در رنگ و طرح های بسیار

 نقش چاپ سررسید مدیریتی در تبلیغات:
 بالاترین استفاده ای که تقویم های مدیریتی در حال حاضر دارند، خرید انبوه آن ها برای استفاده در هدایای تبلیغاتی است. در کنار فرآیند خرید تقویم هایی مانند سررسیدهای مدیریتی و اروپایی، عملیات دیگری مانند چاپ آستر بدرقه، لت گذاری، چاپ روی جلد، چااپ لوگوترام و... هم انجام می شود. شما هم اگر پس از خرید سررسید، تصمیم دارید آن ها را به افراد مهم در دنیای کار و تجارت اهدا کنید، حتماً باید لوگو، نام اطلاعات و سایر موارد مهم را روی جلد، روی لت ها و... چاپ کنید تا سررسیدی که هدیه می دهد همیشه نام برند شما را به همراه داشته باشد و مشتری و افرادی که در کار به خدمات شما نیاز دارند، بتوانند همیشه شما را از روی سررسیدی که در دست دارند به یاد بیاورند.

انواع چاپ سررسید مدیریتی 1398
- چاپ سررسید 98 اختصاصی یا سررسید تبلیغاتی:
می توانید سررسید سفارشی خود را با چاپ لوگو روی جلد، لت گذاری، چاپ لوگوترام، چاپ آستر بدرقه، چاپ روی روبان و... به طور کامل اختصاصی کنید تا هدیه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد. شما هم می توانید این عملیات را روی سررسید های موجود در بازار انجام دهید و یا نوع دلخواه خود را چاپ و تهیه کنید که این امر پر هزینه تر خواهد بود.
- چاپ سررسید 98 عمومی:  متداول ترین نوع چاپ سررسید است که به صورت آماده در طول سال توسط کارخانه ها چاپ می شود و در بازار موجود است. شرکت ها و کارخانه ها و... این نمونه های آماده را خریداری می کنند و فقط اقدام به چاپ لیزر و داغی بر روی جلد می کنند.
- چاپ سررسید 98 تخصصی: شما با توجه به فعالیتتان می توانید به جای قرار دادن اطلاعات عمومی، اطلاعات تخصصی مهم در رابطه با حرفه خود چاپ کنید و در صفحات سررسید مدیریتی قرار دهید. این صفحات می تواند شامل اطلاعات مهندسی، ساختمانی، صنعت نفت و گاز، پلی اتیلن و لوله و... باشد. و افراد می توانند در طول سال از این اطلاعات استفاده کنند.

انواع جنس چاپ سررسید مدیریتی:

چرم مصنوعی
 چرم مصنوعی نسبت به چرم طبیعی دارای تنوع رنگ و طرح بیشتر و هزینه کمتر می باشد، به همین دلیل اکثراً در ساخت سررسید از چرم مصنوعی استفاده می کنند. البته کیفیت چرم مصنوعی خیلی کمتر از چرم طبیعی است، اما نوع مرغوب چرم مصنوعی هم برای یک سال استفاده در سالنامه، کفایت می کند و بعد از آن چروک و پوسیده می شود.
جیر
 در تولید سررسید در واقع از نوعی پارچه به اسم اشبالت استفاده می کنند، که ظاهری درست مثل جیر، زیبا و شیک دارد. و تنها نقطه ضعف آن این است که پرز به آن می چسبد.
ترمو
 ترمو پر فروش ترین نوع جنس در تولید سررسیدها است، ترمو درظاهر شبیه چرم مصنوعی می باشد با این تفاوت که ترمو نازک تر و با کیفیت تر است، اما قیمت آن بیشتر است و چون با روش داغی حرارت می بیند، تغییر رنگ می دهد، اما چرم مصنوعی معمولاً تغییر رنگ زیادی ندارند. هرچه ترمو با کیفیت تر باشد، تغییر رنگ بیشتری می دهد و این بزرگترین مزیت آن است.
گالینگور
 گالینگور به دلیل داشتن هزینه کم و تنوع بسیار، در تولید تقویم و سررسید، بسیار پرکاربرد می باشد، اما به نسبت چرم مصنوعی و گالینگور کیفیت کمتری دارد. هرچه سطح گالینگور صاف تر باشد دارای کیفیت بیشتری است.
سلفون
 از خصوصیات سلفون این است که می توانید آن را در هر رنگ و طرحی سفارش دهید. چلد سلفونی در واقع گلاسه 135 گرمی است که طرح مورد نظر شما به صورت 4 رنگ روی آن چاپ می شود و بعد از آن برای محافظت از هر آسیبی روی آن سلفون کشیده می شود.
چرم طبیعی
 از چرم طبیعی معمولاً به دلیل داشتن قیمت بالا و سخت بودن استفاده و نصب به عنوان جلد در سررسیدها، در تعداد پایین تولید می شود. سفارش تقویم و سالنامه با چرم طبیعی، انتخاب هدیه ای نفیس و لوکس است، که به ندرت افراد از آن استفاده می کنند.


*لبه دورتادور جلد را می توانید برای تزیین دوخت بزنید.
*زیر جلد را می توانید ابردار کنید، تا حالت بالشتی پیدا کند، البته به ضخامت جلد مقداری افزوده می شود.

انواع کاغذ در چاپ سررسید مدیریتی:
کاغذ تحریر سفید
کاغذ تحریر کرم
کاغذ گلاسه
 انتخاب بین کاغذ تحریر سفید با کاغذ تحریر کرم کاملاً سلیقه ای می باشد، ممکن است شما با دیدن رنگ سفید و صفحه ای روشن بیشتر لذت ببرید، شاید هم ممکن است با نگاه کردن به نوشته های روی صفحه سفید چشم هایتان اذیت شود و کاغذ تحریر کرم را انتخاب کنید. در سالنامه هایی نفیس هم معمولاً از کاغذ کرم استفاده می کنند.
 نکته دیگر درباره کاغذ گلاسه است، کاغذ گلاسه شکیل تر و جذاب تر است، اما در عین حال گران تر است و سررسیدی که با کاغذ گلاسه درست شود، وزن حدوداً دو برابری نسبت به کاغذهای تحریری دارد.
 کاغذ های موجود در ایران معمولاً ایرانی، اندونزی، چینی و گاهی کره ای هستند، که نوع ساخت اندونزی کیفیت و تراکم بافت بیشتری دارد و مقرون به صرفه تراند.
*گوشه های سررسیدهای مدیریتی می تواند خمیده و کِرو باشد یا این که قائمه و گوشه دار باشد.

چاپ داخل سررسید مدیریتی:
روزشمار (هرصفحه شامل یک روز)
روزشمار پنج شنبه و جمعه باهم (هرروز در یک صفحه و پنج شنبه و جمعه در یک صفحه باهم)
دوروز شمار (هر صفحه شامل دو روز)

*اوراق ضمیمه: صفحه اول معرفی سال، مشخصات دارنده تقویم، تعطیلات رسمی در یک نگاه، سال در یک نگاه، یادداشت ها، دفتر تلفن، اطلاعات مهندسی، تلفن های ضروری و...
*یادداشت ها برای تقویم هایی که روزشمار نیستند، با تعداد بیشتری قرار می گیرد، تا شما بتوانید فضای خالی برای نوشتن به اندازه کافی داشته باشید.

انواع صحافی چاپ سررسید مدیریتی:

 ته دوخت: نتیجه صحافی ته دوخت بسیارمقاوم است و با استفاده زیاد شکل خود را از دست نمی دهد. در روش صحافی ته دوخت، دسته هایی از برگ های 8 یا 16 عددی از کاغذها را تا می کنند، روی هم قرار می دهند و به هم می دوزند، بعد روی آن را برای محکم شدن یک لایه چسب می زنند.
 فنری: دسته ای از صفحات کاغذ روی هم قرار داده می شود و از یک طرف پانچ شده تا فنر از آن رد شود. با داشتن یک سررسید فنری می توانید راحت تر آن را باز و بسته کنید یا ورق های آن را جدا کنید. اما در عین حال با استفاده زیاد زودتر خراب می شوند. و اینکه کاغذها در یک راستا قرار نمی گیرند و شکل سررسید زیبا نخواهد شد. بهتر است برای تقویم های روزشمار از صحافی فنری استفاده نکنید، چون قطر فنر آن زیاد می شود و دیگر خوش دست نخواهد بود.
 صحافی سررسید با چسب:  در این روش کاغذها را روی هم قرار می دهیم و با یک لایه چسب آن ها را به هم می چسبانیم. این صحافی مقاومت کمی دارند و بعد از مدت کوتاهی، کاغذها از هم جدا می شوند، به خاطرهمین  بیشتر در صحافی تقویم های ماهانه و جیبی از آن استفاده می شود.
 قفل کلاسوری: منسجم کردن کاغذها با قفل کلاسوری که در وسط سطح داخلی جلد قرار دارد از محبوب ترین روش هاست، زیرا هم بسیار شیک است و هم اینکه پس از پایان سال اگر جلد تمیز و سالم بماند، می توان کاغذهای داخل آن را با کاغذهای تقویم سال جدید عوض کرد و این طوری تقویمی که هدیه دادید، بیشتر از یک سال ممکن است نام و لوگوی شما را برایتان تبلیغ کند.
 جلد چسبانی: جلد چسبانی روشی قدیمی است که در آن کل دسته کاغذها مستقیماً به جلد می چسبیدند و با کمک آستر بدرقه به جلد نگه داشته می شدن اما این روش توصیه نمی شود زیرا اصلاً مقاوم نیستند.

شیوه های اختصاصی کردن چاپ سر رسید مدیریتی:

 اضافه کردن لت در سررسید:
 هر لت شامل 2برگ و 4صفحه است که می تواند شامل تصاویر، نام، لوگو، معرفی محصول، معرفی برند و... باشد. و شما با توجه به مقدار محتوای خود، تعداد لت ها را انتخاب می کنید.
 حک لیزر یا داغی لوگو روی جلد تقویم:
 برای اینکه سالنامه و تقویم در هر جا که قرار می گیرد، تصویری از برند شما را به همراه داشته باشد و با یک نگاه دیده شود، باید لوگو را با لیزر و یا به روش داغی روی جلد تقویم حک کنید. علاوه بر این با لیزر و حک روی پلاک یا روش مولتی استایل نام و لوگو خود را روی سطح تقویم اگر ثبت کنید که خود یک تبلیغ است و باعث می شود بیشتر دیده شوید.
حک لیزر: چاپ لیزر روی جلدهای جیر نتیجه مطلوب تری نسبت به سایر جنس ها خواهد داشت. لیزر با سوزاندن لایه ای نازک از سطح، طرح لوگو را روی پوشش حک می کند.
داغی: در این روش طرح مورد نظر شما با دستگاه داغی با فشار و حرارت بر روس سطح جا می اندازد و برای مشخص تر شدن می توانید روی طرح را طلاکوب یا نقره کوب کنید. این روش بر روی معمولاً روی جنس ها مثل چرم مصنوعی، چرم طبیعی، گالینگور کاربرد دارد.

طلاکوب و نقره کوب کردن: با طلاکوبی و نقره کوبی بر روی جلد و یا روی داغی که قبلاً انجام داده اید می توانید طرح خود را مشخص تر کنید.
پلاک و مولتی استایل:
پلاک فلزی: پلاک هایی از جنس استیل با اشکال سطح تخت و برجسته و لبه خم هستند که با لیزر لوگو و نام برند شما چاپ و بر روی جلد چسبیده می شوند.
پلاک مولتی استایل: مولتی استایل تشکیل شده از چند لایه پلاستیک که سطح رویی دارای ظاهر فلزی به رنگ های نقره ای و طلایی هستند، که لیزر سطح رویی آن ها را می سوزاند و لایه مشکی زیری نمایان خواهد شد، مولتی استایل ظاهر زیباتر و قیمت کمتری نسبت به روش استیل دارد.
چاپ مستقیم:
  این نوع چاپ برای استفاده در جلد سلفونی کاربرد دارد. در سررسیدهای سلفونی شما می توانید هر طرحی که می خواهید از جمله نام و لوگو و تصویر دلخواه روی جلد چاپ کنید.
 چاپ لوگوترام در سررسید:
 کسی که سررسید از شما هدیه می گیرد هر روز صفحات آن را باز می کند و از آن استفاده می کند. حتی ممکن است برگه ای از آن کنده شود و به دست فرد دیگری برسد. شما با چاپ لوگوترام  بالای هر صفحه، یا هاله ای از تصویر لوگو خود به صورت کمرنگ  در وسط هر یک از صفحه ها، می توانید خود را در ذهن دیگران پررنگ تر کنید.
 در دو نوع:
یک تا چهار رنگ در بالا یا پایین صفحه
ترام یک رنگ در زمینه صفحه
 چاپ آستر بدرقه سالنامه:
 آستر بدرقه صفحه ای است که وصل کننده جلد سررسید به صفحات داخلی هستند که بهتر است که ضخیم باشد تا تقویم با استفاده مکرر زود از بین نرود و بتواند وزن برگه های داخلی را تحمل کند و از جلد جدا نشود. مخصوصاً در سررسیدهای سیمی این فشار بیشتر است. از سه کاغذ متفاوت تحریر، گلاسه و فانتزی برای آن استقاده می شود که روی آن ها می توانید اطلاعات دلخواهتان را چاپ کنید. بعضی افراد سفارش صفحات تک رنگ می دهند اما به دلیل این که رنگ یکدست چاپ نمی شود بهتر است از این روش استفاده نکنید.
- کاغذ تحریر: برای این که آستر بدرقه بتواند وزن صفحه ها را تحمل کند و از جلد جدا نشود، باید دارای ضخامت (گرماژ معمولاً 100 یا 120 گرم) مناسبی باشد. استفاده از کاغذ تحریر سفید یا چاپ شده (معمولاً نام ولوگو روی آن ها چاپ یا طلاکوب می شود) به دلیل هزینه کمتر و مقاومت بهتر، نسبت به بقیه متداول تر است.
- کاغذ گلاسه: چاپ 4 رنگ روی کاغذ گلاسه نتیجه مطلوبی خواهد داشت. کاغذ گلاسه هم برای این که وزن برگ های کاغذ را بتواند به خوبی تحمل کند باید گرماژ آن 100 تا 150 گرم باشد. اما از معایب آن این است که این جنس چون سطح لیزی دارد، به خوبی بر روی جلد دوام نمی آورد، به همین دلیل زیاد رایج نیست.
- کاغذ فانتزی: این کاغذها با رنگ ها و بافت های مختلف تولید می شود و دارای ظاهر زیبا و شیک هستند. اما به دلیل اینکه عموماً از خارج از ایران وارد می شوند، پرهزینه تر هستند.
روبان:  روبان بین یک سر رسید وسیله ایست که به شما کمک می کند تا شما با سهولت بیشتری به یک صفحه مورد نظر دسترسی مچدد داشته باشید و با چاپ نام و لوگو روی بند یا یک پلاک و قطعه ای از جنس استیل که در انتهای آن وصل است، سفارش خود را اختصاصی کنید. همچنین می توانید با بافت طرح نام و لوگوی خود و ساخت بند منحصر به فرد باشید اما چون هزینه بالاتری دارد کمتر مورد استفاده است.

 

---------------------------------------------------------------------

بانی چاپ تولید کندده سررسید 98 و سالنامه 98 / فروش سررسید 98 : جهت خرید سررسید 98 ( سالنامه 98 ) میتوانید از طریق خرید اینترنتی اقدام و یا با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمائی نمایند.

سررسید را میتوان از جمله هدایائی نامید که مشتریان شما دوست دارند با نزدیک شدن به ایام نوروز از شما دریافت نمایند. چاپ سررسید اختصاصی 98 و هدیه دادن آن میتوانید کمک شایانی در جلب رضایت مشتریان و معرفی خدمات شما در پایان سال انجام دهد.

coolاگر این سررسیدها مورد پسند شما نیستند. از سررسید های طرح اروپایی ما دیدن بفرمایید.

چاپ سررسید اختصاصی سال 98

چاپ انواع سررسید 98 را میتوان به چند دسته تقسیم کرد : 1- چاپ سررسید اختصاصی : این سررسید میتواند دارای جلد اختصاصی ( جلد ترمو، جلد سلفونی، چلد چرمی با هر جنسی که مد نظر شما باشد) همچنین میتوان در تمام صفحات سررسید آرم و لوگو شرکت شما رو بصورت اختصاصی چاپ نمود. و البته میتوان تعدادی از صفحات ابتدای سررسید / سالنامه را کاملا به چاپ تبلیغات از شرکت شما اختصاص داد. این نوع سررسید یا سالنامه را سررسید اختصاصی یا سررسید تبلیغاتی نیز می گویند. شما میتوانید برای مشاهده و دریافت نمونه سررسید 98 اختصاصی با ما تماس بگیرید. یا اقدام به خرید اینترنتی سررسید و سالنامه 98 نمائید 2- چاپ سررسید عمومی : متدوال ترین نوع چاپ سررسید و سالنامه می باشد که شرکت ها تنها اقدام به چاپ، حک لیزر و یا داغی رو جلد سررسید و سالنامه خود می نمایند. 3- چاپ سررسید تخصصی : این نوع سررسید چندین سالی میشود که جایی برای خودد در صنعت سررسید باز کرده و اتفاقا بسیار هم پرطرفدار می باشد. چاپ سررسید تخصصی یعنی به جای چاپ اطلاعات عمومی اقدام به جمع آوری و تولید اطلاعات مربوط به صنف یا رشته ای خاص را در سررسید می نمایند . برای مثال چاپ سررسید با طلاعات مهندسی که مخصوص مهندسان می باشد و یا چاپ سررسید های دستیار، چاپ سررسید های صنعت نفت و گاز یا لوله و پلی اتیلن این نوع سررسید ها را شرکت هائی که در این حوزه فعالیت میکنند خریداری می کنند و به مشتریان خود هدیه می دهند . با توجه به اینکه اطلاعات موجود داخل سررسید و سالنامه های تخصصی برای آنها کاربرد دارد و از آن در طول سال استفاده می نمایند. همیشه همراه خود نگهداری و هر ساله با تولید اطلاعات جدید منتظر سررسید و سالنامه های سال های بعد نیز هستند ! 4- چاپ سررسید اروپائی : سررسید هایی هستند که در ایران به چاپ سررسید و یا سالنامه های اروپائی معروف هستند. این نوع سررسید ها نسبت به سایر سالنامه ها دارای سایز کوچک تر و تعداد صفحات کمتری هستند. قابل ذکر است در چند سال اخیر این سالنامه ها نیز طرفدار زیاد و خاص خود را پیدا کرده اند. برای مشاهده نمونه سررسید های اروپائی سال 97 یه صفحه آن مراجعه نمائید.

نمونه سالنامه 98

سایز و ابعاد انواع سالنامه و سررسید 98 : 1- چاپ سررسید سایز وزیری 17*24 . 2- چاپ سررسید سایز رقعی 21*15 . 3- چاپ سررسید سایز خشتی (کلیه سایز های مربعی) 4- چاپ سررسید سایز پالتویی 17*10 . 5- چاپ سررسید سایز اروپائی 21*12 5- چاپ سررسید سایز جیبی  6- چاپ سررسید سایز اختصاصی ( با توجه به درخواست مشتری که البته اگر جزء سایز های فوق نباشد پرت زیادی دارد و قطعا هزینه ی بیشتری نیز برخواهد داشت )

قیمت سررسید سال 98

قیمت چاپ سررسید 98 و قیمت چاپ سالنامه 98 را با مراجعه به صفحه هر سررسید میتوانید مشاهده نمائید و در صورت داشتن سوال و درخواست نمونه با ما تماس بگیرید.

چاپ سالنامه 1398

شما میتوانید برای دریافت نمونه سالنامه 98 ( نمونه سررسید 98 ) پس از یادداشت کردن کد آن سررسید با ما تماس بگیرید. هزینه ارسال نمونه سررسید ها و برگشت سررسید ها بر عهده مشتری می باشد. ضمنا شما میتوانید با هماهنگی قبلی برای دیدن تمامی نمونه سررسید های 1398 حضورا به دفتر بانی چاپ مراجعه کرده و از نزدیک مشاهده نمائید.

سررسید 98

قیمت کلیه محصولات در صفحه ی آنها نوشته شده است و کلیه قیمت های چاپ سررسید به روز می باشند . فقط در صورتی که خدماتی بر روی سررسید می خواهید قیمت آن اضافه خواهد شد که می بایست تماس بگیرید.

نمونه سررسید 98

کلیه نمونه سررسید های 98 که در سایت ملاحظه می فرمایید موجود می باشد. ولی در اسفند ماه امکان دارد با توجه به تجربه سال های قبل برخی از نمونه سررسید ها به پایان برسد. لطفا تماس بگییرید.

پرسش و پاسخ

پرسش خود را مطرح کنید

 

پرسش و پاسخ ها ( 0 پرسش )