چاپ پاکت

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

چاپ دیجیتال پاکت در تعداد حداقل 50 عدد پذیرفته می شود برای تعداد بالاتر از 200 عدد پیشنهاد می شود که از گزینه چاپ افست پاکت استفاده نمایید چرا که چاپ افست در تعداد بالاتر هزینه ای سبکتر نسبت به چاپ دیجیتال دارد و در تعداد بالا مقرون به صرفه تر است، چنانچه قصد چاپ پاکت در تعداد کم را دارید از طریق هر یک از گزینه های بالا می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ پاکت دیجیتال

پاکت ها معمولا به چند نوع و دسته تقسیم می شوند، پاکت نامه دیجیتال (ملخی)، پاکت A5، پاکت A4، یا پاکت کارت دعوت و. تبریک، پاکت سی دی یا دی وی دی، این پاکت ها در قالب های مختلفی مانند درب از بالا و درب از بغل تولید می شود. این چاپ در تعداد کم و زیر 200 عدد مقرون به صرفه است.

معمولا پاکت های دیجیتال به علت چاپ آن با دستگاه های دیجیتال هزینه ی بالاتر و تعداد کمتری را شامل می شوند، نحوه طراحی پاکت دیجیتال با استفاده از مود رنگی RGB که پایه نوری دارد است، در صورتی که CMYK استفاده می کنید می بایست همان رنگی که در مانیتور مشاهده می کنید را به عنوان خروجی در نظر بگیرید. در هر صورت ممکن است 10 تا 20 درصد اختلاف رنگی بین طرح شما و خروجی چاپ اتفاق می افتد.

پاکت های دیجیتال به صورت یکرو و بهتر است با تنوع رنگی کمتر چاپ شوند که خروجی مد نظر شما را داشته باشند، یکی از مزایای چاپ دیجیتال نسبت به افست این است که تحویل آن در زمان کمتری انجام می پذیرد و در تعداد پایین مانند حداقل 50 عدد نیز قابل چاپ است، در صورتی که چاپ افست با حداقل تعداد 500 عدد به بالا قابل سفارش گذاری است، که این تعداد باعث کاهش هزینه یا موجودی پاکت مورد نیاز شما می شود.

پاکت دیجیتال در انواع کاغذ های تحریر و گلاسه قابل چاپ است. برای ثبت سفارش چاپ پاکت دیجیتال و در صورت وجود هر گونه سئوال می توانید از طریق شبکه های اجتماعی موجود در صفحه و یا تلفن های تماس با کارشناسان بانی چاپ ارتباط بر قرار نمایید.