چاپ گواهینامه

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

برای چاپ گواهینامه ها از کاغذ گلاسه و یا تحریر به دلخواه شما استفاده می گردد که می توانید آن را پس از چاپ لمینیت نمایید، گواهینامه یا سرتیفیکت ها را می توانید در تعداد کم یا چاپ دیجیتال و یا در تعداد بالا که همان چاپ افست است ثبت سفارش نمایید، هر دو گزینه از کیفیت بالایی بر خوردار هستند که تنها انتخاب آن ها بسته به تعداد مد نظرتان بستگی دارد، در صورتی که تعداد پایین و چند عددی را مایل به دریافت باشید می بایست از چاپ دیجیتال گواهینامه استفاده نمایید و در صورتی که در تعداد بالای 250 عدد گواهینامه را مایل باشید ثبت سفارش نمایید بهتر است از گزینه چاپ افست گواهینامه استفاده نمایید که در تعداد بالا مقرون به صرفه تر باشد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

چاپ گواهینامه | سرتیفیکیت

زمانی که نام از گواهینامه می آید ناخود آگاه به یاد گواهینمامه های رانندگی و یا گواهینامه هایی می افتیم که سازمان ها بر روی جنس هایی خاص از کاغذ یا پلاستیک چاپ می کنند، اما ما به عنوان گواهینامه چند نوع از آن را داریم مانند گواهینامه های آرایشگاهی یا گواهی نامه های حضور در کلاس های آکادمیک مانند فنی و حرفه ای ها.

برای چاپ هر یک از این گواهینامه ها لازم است در ابتدا بدانیم که به طور دقیق بر روی گواهینامه خود چه چیزی را مایل هستیم تا چاپ نماییم، متن آن چه باشد و چه قسمتی از آن دست نویس باشد، برای چاپ گواهینامه ها اغلب از نوع چاپ دیجیتال استفاده می نمایند چرا که این چاپ ها در تعداد کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا در آخر همایش ها و تست ها به هنر آموزان و یا دانش آموزان کمتر از 200 نفر این گواهینامه ها اعطا می شود بنابر این می بایست از چاپ دیجیتال بهره ببریم که از نظر هزینه به صرفه باشد. اما اگر مجتمع بزرگی هستین که دانش آموزان و هنرجوهای زیادی دارین که الزاما تعداد بالایی از گواهینامه ها رو می بایست چاپ نمایید از گزینه چاپ افست گواهینامه استفاده نمایید تا از نظر هزینه برایتان مقرون به صرفه باشد.

گواهینامه یا سرتیفیکیت دیجیتال با هر طراحی ای قابل چاپ هستند و در انتخاب نوع رنگ آن تفاوتی ایجاد نمی کند که تکرنگ باشد یا چند رنگ، این به نوع سلیقه و طراحی شما بسته است.

مود طراحی گواهینامه های دیجیتال RGB هستند و به صورت دیجیتال چاپ می شوند و تنها ممکن است 10 یا 20 درصد با رنگی که داخل مانیتور خود مشاهده می نمایید تفاوت رنگ داشته باشند.اما در مورد گواهینامه های افست می بایست حتما مود رنگیCMYK باشد و نوع طراحی آن بر پایه چاپ افست باشد، اختلاف رنگی در هر دو نوع از چاپ گریز ناپذیر است. این گواهینامه ها به صورت چاپ بر روی تحریر یا گلاسه انجام می شوند.

برای ثبت سفارش هر یک از گواهینامه ها و انتخاب سایز و تعداد دقیق می توانید هر یک از گزینه های بالا را انتخاب نمایید و بر اساس اطلاعات درج شده در آن ها اقدام به محاسبه قیمت و ثبت سفارش نمایید.