انواع قاب تابلو

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

قاب تابلو یکی از مکمل های تابلو است که می تواند جلوه ی تابلو شما را چندین برابر کند، برای انتخاب قاب تابلو می بایست به طرح روی قاب و دکوراسیون خود توجه داشته باشید، بانی چاپ با تنوع بالا در تولید قاب تابلو می تواند نیاز شما را در جهت تامین قاب مورد نظر تابلوی خود بر طرف نماید در صورتی که قاب مورد نظر شما در میان آیتم های بالا نیست می توانید از طریق لینک های اجتماعی کنار صفحه با کارشناسان بانی چاپ ارتباط بر قرار نمایید و اقدام به سفارش قاب مورد نظر خود نمایید

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

تابلو بوم فریم چوبی

تابلو بوم فریم چوبی، تابلو بومی است با طرح دلخواه شما که روی کنواس چاپ شده است؛ و دارای فریمی از جنس چوب روسی یا کلاف چوبی می باشد.
این فریم چوبی برای تابلو بوم، بدون رنگ و دارای رنگ طبیعی چوب است؛ و به تابلو بوم چاپ شده جلوه و زیبایی خاصی می دهد و موجب می شود که کار شما مدرن‌تر و زیباتر به نظر آید.

تابلو بوم فریم چوبی از محصولاتی خاص و زیبایی است که بصورت اختصاصی توسط مجموعه شمسه نگار ارائه می شود.
در ادامه می خواهیم توضیحات کامل‌تری در خصوص این محصول یعنی تابلو بوم فریم چوبی برای آشنایی بیشتر شما عنوان کنیم:

تابلو بوم نقاشی ( تابلو کنواس)

تابلو بوم نقاشی یا تابلو کنواس نوعی از تابلو است که طرح نقاشی و یا چاپ شما روی کنواس کشیده و یا چاپ می شود.
کنواس نوعی پارچه از جنس کتان و پنبه می باشد که به دلیل نوع بافتی که دارد تصاویر روی آن دارای جلوه زیبایی می شود و برای امور دکوراسیون و گاهاً تبلیغاتی گزینه زیبا و جذابی می باشد.
در بسیاری از منازل و شرکت ها برای انجام امور دکوراتیو و تبلیغاتی از تابلو بوم نقاشی استفاده می شود.

چاپ تابلو بوم نقاشی

امروزه با پیشرفت صنعت چاپ از مواردی که کاربرد فراون پیدا کرده است چاپ تابلو می باشد و در این میان چاپ تابلو بوم نقاشی نیز به دلیل جلوه زیبایی که بعد از چاپ پیدا می کند دارای طرفداران زیادی می باشد.
در چاپ تابلو بوم کنواس شما می توانید که از تصاویر دلخواه خود و عکس‌های شخصی برای چاپ تابلو استفاده کنید؛ و یا تابلوهای شناخته شده از هنرمندان و نقاشان معروف را برای چاپ تابلو بوم انتخاب نمایید که این نیز خود یک انتخاب شیک و زیبا می باشد زیرا هر یک از تابلوهای اصلیِ هنرمندان معروف دارای قیمت های گزاف می باشد و داشتن تابلو بوم چاپ شده از آنها در منزل و محل کار موجب می شود که جلوه زیبایی به آن محیط داده شود.
و یا می توانید که از گالری شمسه نگار که دارای طرح‌های بسیار زیبا و مدرن و متنوع می باشد طرح مورد نظر خود را که متناسب با دکوراسیون منزل و یا محل کار شما می باشد، انتخاب کنید.

چاپ تابلو بوم توسط دستگاه‌های چاپ دیجیتال یووی، اکوسالونت و پلات روی کنواس انجام می شود. ما سه نوع چاپ تابلو بوم داریم که هر کدام شرایط و ویژگی‌های خود را دارد:

چاپ تابلو بوم کنواس طبیعی

در چاپ تابلو بوم کنواس طبیعی، طرح شما روی کنواس طبیعی چاپ می شود. نوع چاپی که در این نوع تابلو بوم استفاده می شود چاپ یووی می باشد.
از مزایای چاپ یووی اینست که ضد آب می باشد تا حدی که حتی قابل شستشو است ؛ زیرا جوهری که در آن استفاده می شود جوهر پیگمنت با خاصیت ضد آب می باشد و از دیگر مزایای مهمِ دیگر چاپ یووی اینست که در برابر شرایط محیطی دارای مقاومت می باشد.
یعنی چاپ تابلو بوم کنواس طبیعی با چاپ یووی در برابر نور آفتاب نیز مقاوم می باشد.

چاپ تابلو بوم کنواس نیمه طبیعی

در کنواس نیمه طبیعی درصد کتان و پنبه کاهش پیدا می کند و برای چاپ کنواس نیمه طبیعی از چاپ اکوسالونت استفاده می شود.

از مزایای چاپ اکوسالونت اینست که ضد آب می باشد.
ماندگاری تابلوهای چاپی کنواس بسیار زیاد و حتی می توان گفت در صورت مراقبت مناسب، مادام العمر می باشد.

چاپ تابلو بوم کنواس مصنوعی

در کنواس مصنوعی درصد پنبه و کتانِ کنواس دارای کاهش چشمگیری می شود و برای چاپ کنواس مصنوعی از ماشین چاپ پلات استفاده می شود.
تابلو بوم کنواس مصنوعی دیگر خاصیت ضد آب ندارد و جوهر چاپ ممکن است در این نوع چاپ تابلو بوم بخوبی بخورد کنواس نرود و برای استفاده در فضای Indoor  مناسب می باشد.
از مزایای این نوع تابلو بوم قیمت ارزان آن می باشد.

تابلو بوم فریم چوبی

بعد از انتخاب نوع چاپ تابلو بوم و تصویر دلخواه برای چاپ تابلو بوم نقاشی، ممکن است تمایل داشته باشید تابلو بوم شما دارای قاب باشد تا جلوه مناسب تری داشته باشد.
این نوع فریم چوبی که برای تابلو بوم چاپی در شمسه نگار ارائه می گردد مناسب سلیقه هایی است که به سادگی و زیبایی اعتقاد دارند.
طرح این نوع فریم چوبی ساده می باشد و دارای رنگ فابریک چوب است اما به تابلوی شما طرح زیبایی می بخشد.
این نوع فریم چوبی از جنس کلاف چوبی بوده و دارای عمق حدوداً 4.5 سانتی متر می باشد که تابلو بوم کنواس چاپ شده در عمق 1.5 سانتی متری آن از لبه تابلو قرار می گیرد و همچنین به اندازه 2.5 سانتی متر هم ضخامت فریم چوبی است که دورتا دور تابلو بوم چاپ شدۀ شما قرار می گیرد.
برای اینکه تابلو بوم چاپ شده بخوبی در فریم چوبی بایستد از پشت هم چنین کلاف چوبی مشابه کلاف بیرونی اما نازکتر در درون فریم اصلی قرار می گیرد.

مشاوره رایگان از طریق واتساپ و تلگرام : 09352701802