طراحی مهر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی مهر

طراحی مهر

استفاده از مهر قدمت زیادی در تاریخ تجارت کسب و کار دارد . از دیرباز تا به امروز مهر را به عنوان نماد تایید هویتی و امضای سازمانی می شناسند. مهرها تقریبا شکل و شمایل محدودی دارد البته در مرور زمان و با بروز رسانی های تکنولوژی مهر های دیجیتال و رنگی هم به بازار آمده است . که قابلیت منحصر به فردی به شمار می رود . در این تکنولوژی جدید می توان از رنگ های لوگو هم در طراحی مهر سود برد. 

طراحی مهر در شاخه طراحی هویت سازمانی و هویت تصویری می باشد . در طراحی مهر بایستی با توجه به محدودیت های معمول به گونه ای طراحی صورت بپذیرد که شمایل لوگو کمترین تغییر از نظر دید مخاطب را داشته باشد . طراحی اولیه لوگو در این زمینه خیلی تاثیرگذار است، به گونه ای که اگر طراحی لوگو حرفه ای صورت پذیرفته باشد به راحتی می توان لوگو مناسب و شکیلی را طراحی و اجرا نمود اما در صورتی که طراحی صورت گرفته مشکلی داشته باشد و از قوائد مبنایی و اصولی لوگو پیروی نکرده باشد کار مشکلی در طراحی مهر پیش روی داریم ، که قالباً بایستی با تغییراتی در ساختار لوگو مهر مورد نظر طراحی و اجرا شود. در طراحی لوگو به صورت معمول از خطول قوی و رنگ مشکی استفاده می شود که در نهایت به عنوان یک مهر تک رنگ مورد استفاده قرار می گیرد .

برای مشاهده طراحی ست اداری کلیک کنید

 طراحی مهر

آیا فایل اصلی و لایه باز را ارسال می‌کنید ؟

فایل لایه باز در هیچ جای دنیا به مشتری ارائه نخواهد شد اما شما باید خیالتان راحت باشد که فایل های خروجی دارای کیفیت بالایی است و در هیچ جا به مشکل بر نخواهید خورد.

چطور از وضعیت سفارش خود با خبر شوم ؟

سفارش شما پس از ثبت مراحل خود را بدون نیاز به پیگیری طی خواهد کرد. اما در صورت لازم جهت پیگیری کار خود با شماره های واتساپ موجود در کنار صفحه ارتباط بر قرار کنید.

می توانم فایل طراحی را ببینم و سپس پرداخت کنم ؟

خیر. قبل از شروع به آغاز پروسه طراحی و ایده پردازی باید مبلغ را به صورت کامل پرداخت نمایید.

مراحل ثبت و انجام سفارش مهر در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در دو اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.