طراحی لمپوست بنر

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

لمپوست بنر ها در واقع به شکل بادبان هایی در کنار چراغ های بزرگراه ها یا بلوارها هستند که معمولا در قسمتی نصب می شوند که خودرو ها سرعت کمتری دارند مانند عوارضی ها و بلوارهای کم عرض، به همین علت لمپوست بنر ها به صورت دوطرفه معمولا طراحی می شوند تا از مسیر رفت و برگشت ماشین ها قابل دید باشند، طراحی لمپوست بنر ها بسیار اهمیت دارد چرا که رانندگان یا سرنشینان خودرو مدت کوتاهی آن را می بینند و باید به گونه ای تبلیغاتی طراحی شود که بتواند در همان نگاه اول مفهوم تبلیغاتی خود را برساند. معمولا به علت تردد ماشین ها لمپوست بنر ها به صورت گروهی و پشت سر هم نصب می شوند که از نظر بصری نیز بتوانند در ذهن مخاطب حک شوند.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی لمپوست بنر

طراحی لمپوست بنر حرفه ای

در طراحی حرفه ای لمپوست می توان یک یا دسته ای از کالا یا خدمات را ارائه نمود . البته باید به این نکته توجه داشت با توجه به اینکه بیشتر مخاطبان تبلیغات شهری معمولا بصورت عبوری آن را می بینند و شاید امکان مطالعه تمامی مطالب روی لمپوست بنر ها را ندارند، حجم مطالب استفاده شده در آنها باید به گونه ای باشد که در کمترین زمان بیشتری تاثیر ممکن را روی بیننده بگذارد.

طراحی لمپوست بنر سازمانی

در طراحی های سازمانی معمولا اطلاع رسانی جهت وبینار ها ، همایش ها ، دوره های آموزشی و یا حتی تبریک و تسلیت جمعی یا شخصی ... بیان می گردد . طراحی سازمانی لمپوست بنر  می تواند در مورد زمینه های ذکر شده و مشابه آنها صورت گیرد. این سبک عموما توسط ارگان ها ، نهاد ها ، سازمانها ، ادارات عمومی و خصوصی و ... مورد استفاده است و طراحی لمپوست بنر سازمانی با توجه به مطالب ارائه شده در آن انجام می گردد و و حجم مطالب ارائه شده در آن با توجه به اینکه مخاطب آن امکان صرف زمان در کنار لمپوست بنر را ندارد باید به گونه ای ارائه شود که در کوتاه ترین لحظه بیشترین کارایی را داشته باشد.

طراحی فوری لمپوست بنر

طرح های مناسبتی ، تبریک ها ، تسلیت ها و موارد اینچنینی که نیاز به طراحی خاصی ندارند و تنها نیاز به تغییرات اندکی همچون زیرنویس یا استفاده لوگو در آنها می باشد را طرح قالب آماده می گویند. البته همانطور که گفته شد ممکن است این طرح ها امکان ویرایش و تغییرات زیادی نداشته باشند و اگر نیازمند طراحی موضوعاتی خاص جهت طراحی باشید لزوما باید از منوی " طراحی حرفه ای لمپوست بنر" استفاده نمایید.