طراحی سی دی و پاکت سی دی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

علاوه بر طرح روی سی دی، طراحی پاکت سی دی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با استفاده از برش های مختلف می توانیم پاکت سی دی با مدل های مختلف بسازیم که جذابیت طرح روی آن را چندین برابر می کند و باعث جذب هرچه بیشتر مخاطبان می شود. چشم انسان به دیدن کارهای تکراری عادت می کند و توجهی به پاکت و سی دی که دارای طرح و ساخت یکسان هستند، ندارد. اگر طراحی و نوع ساخت پاکت سی دی با دیگر سی دی ها متفاوت باشد، شاهد رشد هرچه بیشتر مخاطبان خواهیم بود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی کاور سی دی

طراحی سی دی و پاکت آن انواع و اقسام گوناگون و همچنین با هدف های گوناگونی انجام می گیرد. طراح، برای طراحی روی سی دی باید سوالاتی  از قبیل محتوای این سی دی چیست؟ با چه هدفی قرار است در بازار عرضه شود؟ طراحی سی دی و پاکت سی دی باید توسط افراد ماهر در طراحی انجام شود و نکات لازم در طراحی سی دی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد نیز رعایت شود.

طراحی کاور موزیک

طراحی روی سی آلبوم تاثیر زیادی روی فروش آن آلبوم می گذارد. برای طرحی کاور موزیک ابتدا باید عکاسی خلاقانه و حرفه ای انجام بگیرد و سپس آن عکس به وسیله طراحان حرفه ای و خلاق طراحی شود. موسیقی یک هنر است و خلق کننده آن هنرمند، بنابراین طراحی روی کاور موزیک علاوه خلاقانه و حرفه ای بودن آّن ، باید هنرمندانه نیز باشد.

قیمت طراحی سی دی

قیمت طراحی سی دی و پاکت سی دی بستگی به نوع طراحی دارد. به طور مثال طراحی ساده سی دی در زمان عادی یک تا سه روز کاری قیمت پایین تری نسبت به طراحی فوری و یک روزه دارد. همچنین طراحی ساده سی دی نسبت به طراحی خلاقانه و طراحی حرفه ای قیمت مناسب تری دارد.

طراحی انواع کاور CD

جنس کاور سی دی با یکدیگر متفاوت است. یک کاور سی دی ممکن است جنسی نرم و انعطاف پذیر و یا سخت و غیرقابل انعطاف داشته باشد. کاور سی دی نقش مهمی در نگهداری سی دی دارد و باعث جلوگیری از ایجاد خش می شود. کاور سی دی از جنس های مختلفی اعم از گلاسه که یک نوع مقوای با دوام و مقاوم است و همچنین از پلکسی که غیرقابل انعطاف و با دوام و مقاوم است ساخته می شود. گلاسه و پلکسی نقش مهمی در نگهداری سی دی دارند. معمولا طرحی را که روی سی دی چاپ می کنند، روی کاور سی دی نیز همان طرح به شکل قالب کاور سی دی نیز پیاده سازی می کنند.

طراحی روی سی دی

بهتر است طراحی سی دی و کاور سی دی توسط یک طراح خلاق، ماهر و باتجربه انجام شود. چرا که یک طراح با تجربه از خطاهای احتمالی پرهیز می کند، در حالی طراح آماتور به علت نداشتن تجربه کافی ممکن است در طراحی خود خطاهایی داشته باشد که باعث اتلاف وقت خود و مشتریان می شود. برای شروع طراحی روی سی دی باید شکل، ابعاد و قسمت های خالی که نیاز به طراحی ندارند را به طور دقیق مشخص کنیم و براساس آن در فتوشاپ یا سایر نرم افزارهای گرافیکی الگو بکشیم. پس از اعمال الگو با اندازه دقیق، دایره توخالی وسط سی دی را در نظر می گیریم که تو خالی است و نیاز به طراحی ندارد این دایره را نیز مانند دایره اصلی با ابعاد دقیق و بدون خطا در نظر می گیریم، دور دایره توخالی یک دایره شیشه ای قرار دارد که مجددا نیاز به طراحی ندارد. از اطراف دایره نیم سانت یا هفت میل فاصله می گذاریم تا چاپ روی سی دی تمیز و دقیق انجام شود. نوع طرح روی سی دی بستگی به نوع کسب و کار شما دارد.