طراحی تابلو سردرب

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

تابلو سردر یا همان تابلو سر درب یکی از تاثیر گذار ترین نقش ها را در تبلیغات محیطی دارد که می تواند به عنوان معرف مغازه شما عمل کند، حال باید در نظر داشت طراحی تابلو سر در چقدر می تواند بر روی تبلیغات محیطی و افزایش فروش شما کمک کند، هنگام خرید تابلو سردرب دقت کنید که سفارش طراحی آن را به چه کسی می دهید، یک طراحی خوب می تواند تاثیر بسیار زیادی روی جذب مشتری و فروش شما داشته باشد. در هنگام طراحی بنر سر در مغازه تنها در نظر گرفتن نوع فعالیت مغازه تاثیر ندارد بلکه محیطی که تابلو طراحی شده در آن قرار می گیرد نیز اهمیت دارد.قیمت طراحی تابلو سردرب به دو عامل فوری و غیر فوری بستگی دارد، در صورتی که تابلو سفارش شما فوری باشد و طرح آن قالب آماده باشد قطعا طراحی شما را با هزینه ی کمتری می بندد اما اگر طرح آن حرفه ای و خاص باشد هم مدت زمان بیشتری می برد و هم به طبع هزینه ی بالاتری دارد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی تابلو سر درب

طراحی تابلو سر درب برای جذب مشتری های محیطی یکی از اصلی ترین و قدیمی ترین ابزارهای تبلیغاتی است. که از گذشته های دور تا به امروز همچنان امری تاثیرگذار در جلب توجه مشتری ها و افزایش بازدید و خرید از فروشگاه ها منجر می شود. در واقع طراحی تابلو سردرب در قطعا نیاز هر فروشگاه و مغازه ای است. اصولاً تابلو های سر در مورد استفاده فروشگاه های مختلف است . فروشگاه ها یا به خودی خود دارای هویتی مستقل هستند و یا فروشگاه یک شرکت و یا کارخانه تولید کننده هستند که هویت خود را از آن شرکت و یا کارخانه می گیرند. 

طراحی انواع تابلوهای سردرب شامل تابلو چلینیوم، تابلو حروف برجسته، تابلو حروف برجسته فلزی، تابلو سردرب مغازه، تابلو کامپوزیت، تابلو حروف برجسته پلاستیک، تابلو زنون، تابلو نئون، تابلو پلکسی، تابلو استیل، تابلو ترموود. 

طراحی تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی که به تابلو نئون پلاستیک معروف است

قسمت رویه و دیواره تابلوهای حروف برجسته فلزی استیل است.

متریال یا جنس بکار رفته در این تابلو سردرب عموما از جنس فلکسی است که با ضخامت بالاتر نسبت به سایر متریال ها از جمله بنر ها همچنین قابلیت استفاده نور در پشت آنها (پشت نور بودن) هم قابلیت چاپ با کیفیت تری دارند و هم زیبایی و دوام بالای آنها انتخاب مناسبی جهت تابلو های تبلیغاتی می باشد.

در طراحی تابلو های سر در برای اثرگذار و جلب توجه مخاطب می بایستی اصول و قوائد زیادی را رعایت کرد که متناسب با جایگاه فروشگاه ، نام فروشگاه، محدود فروشگاه و ... در تغییر شکل یا میزان این قوانین نقش تعیین کننده ای دارد. به طور مثال طراحی تابلوی سر دربی که در محیط قدیمی واقع است با طراحی تابلوی سر دربی که در محیط مدرنی و نوعی قرار دارد بایستی متفاوت باشد. جدا از این مورد رنگ و طرح فروشگاه های مجاور نیز در این طراحی بایستی لحاظ شود، چرا که در نتیجه نهایی و دید مخاطب تاثیرگذار است.

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق سایت ثبت سفارش نمایید.

مراحل ثبت و انجام سفارش تابلو سر درب در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 500.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در سه اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.