طراحی بیلبورد

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی بیلبورد

برای مشاهده انواع طراحی ست اداری کلیک نمایید

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد در واقع طراحی تابلوی تبلیغاتی در ابعاد بزرگی است که به طور معمول در مکان های پربازدید شهری ، کنار اتوبان ها، جادهای برون قرار می گیرد است. بیلبورد جز تاثیرگذار ترین و شناخته شده ترین ابزارها و سرسانه های تبلیغاتی است که به علت سایز بزرگ و دید خوب در فضاهایی مناسب هزینه های به نسبت بالایی دارد. در طراحی بیلبورد به خاطر فضا و استاندارد و قوائد طراحی که دارد می بایستی  موارد بسیار ساده اما تعیین کننده و تاثیرگذاری را رعایت کرد. به طور مثال بحث خلاقیت در بیان پیام اصلی ترین موضوع است . شاید به ظاهر این موضوع ساده ای به نظر بیاید اما برای طراحی بیلبورد اصلی ترین بخش همین بخش خلاقیت در بیان پیام است . چرا که این طراحی و انتقال پیام بایستی به شکلی کوتاه و جذاب و تاثیرگذار و گویا باشد که مخاطب تبلیغ بیلبوردی در ماشین در حال رانندگی است و یا در حال گذر در پیاده رو در سطح شهر ، در مرحله اول متوجه و جذب بیلبورد شود و در ادامه در کوتاه ترین زمان ممکن پیام تبلیغاتی مورد نظر را به گونه ای به او انتقال دهیم که در ذهنش ثبت شده و به آن فکر کند. در طراحی بیلبورد تا جای ممکن نباید از فونت استفاده زیادی کرد و بیشتر از هر چیز می بایست از شاخص های تصویری بهره برد. هرچه خلاقیت و ایده پردازی قوی تری در طراحی بیلبورد داشته باشیم تاثیرگذاری بیشتری در ذهن مخاطب خواهیم داشت. به گونه ای که در دنیای امروز و با توجه به گسترش شبکه ها اشتراک جمعی ، به اشتراک گذاشتن یک تبلیغ جلب و خلاقانه امری طبیعی است که افراد از دیدنش لذت می برند و به خودی خود نشر پیدا می کند.

قیمت طراحی بیلبورد معمولا بر حسب نوع سبک طراحی انتخاب شده ی مشتری در نظر گرفته می شود ، شرکت بانی چاپ با بهترین طراحان سعی در کاهش قیمت های طراحی را برای مشتریان محترم خود دارد که با سفارش طراحی بیلبورد در بانی چاپ می توانید از طراحی کم هزینه بیلبورد بهره مند شوید.

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق تماس با شماره های مجموعه و یا از طریق تلگرام و یا واتساپ بخش طراحی اقدام به ثبت سفارش خود نمائید.

می‌خواهم از مراحل طراحی با خبر باشم آیا امکان پذیر است؟

 بله این امکان وجود دارد می توانید از طریق  تلگرام و یا واتساپ بخش طراحی سفارش خود را پیگیری نمائید. 

مراحل ثبت و انجام سفارش بیلبورد در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد در سه اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

چیدمان بر اساس