طراحی بسته بندی رستوران و فست فود

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

زمانی که قصد دارید برای فست فود یا رستوران خود بسته بندی انتخاب نمایید باید بدانید همیشه بسته بندی های اختصاصی شده بسیار می تواند روی فروش و برند شما تاثیر گذار باشد و اغلب به رستوران ها و فست فود هایی با بسته بندی های بدون نام و نشان اعتماد نمی کنند  سبک آن را ارزان تلقی می کند چرا که کسب و کاری که به کیفیت بسته بندی خود اهمیت نمی دهد به طور قطع به کیفیت مواد خود نیز اهمیت نمی دهد از اینرو بسیار مهم است که حتما برای کسب و کارخوراکی سفارش طراحی اختصاصی بسته بندی بدهید، قیمت طراحی جعبه و بسته بندی به موارد مهمی بستگی دارد مانند طراحی اختصاصی یا قالب آماده مانند طرح های موجود در بازار، طراحی باکس فست فود که شامل تمام طراحی جعبه و بسته بندی می شود می تواند به صورت کلی باشد و باقی طراحی ها را در بر بگیرد. قیمت طراحی جعبه و بسته بندی مانند طراحی های دیگر به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند طراحی های خارجی و قالب آماده با تفاوت کوچکی در جزییات و یا طراحی حرفه ای و اختصاصی، بسته بندی فست فود همیشه باید دارای طراحی خاص باشد تا جذابیت و با نمکی خود را در میان رقبا نمایش دهد، پس هنگام سفارش توصیه می کنم زیاد نگران قیمت جعبه فست فود یا بسته بندی رستورانی خود نباشید، چون در واقع سفارش آن یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی جعبه

 طراحی جعبه اهمیت زیادی در زمینه تبلیغات و بازاریابی برای برندها و کسب و کارهای متفاوت دارد، زیرا طرحی که برای جعبه محصولات در نظر گرفته می شود در صورتی که حرفه ای باشد مانند یک ابزار قدرتمند برای بازاریابی مؤثر واقع می شود و موجب جذب مخاطب شما می گردد.
امروزه انسان‌ها برای تهیه اجناس مورد نیاز خود به تمام جوانب توجه می کنند که جعبه و بسته بندی نیز جزء آن قلمداد می شود و باید مورد توجه کامل قرار گیرد.
جعبه ها علاوه بر اینکه جنبه تبلیغاتی دارند می توانند به عنوان محافظ برای محصولات نیز باشند و موجب ایمنی بیشتر می گردند.

تفاوت طراحی بسته بندی با طراحی جعبه

طراحی جعبه در واقع خود نوعی از طراحی بسته بندی محسوب می گردد با این تفاوت که در طراحی بسته بندی ما از مواد مختلف علاوه بر کاغذ یا مقوا برای بسته بندی استفاده می کنیم شاید پلاستیک نیز برای بسته بندی استفاده شود اما برای طراحی جعبه تنها از مقوا استفاده می شود.

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

مراحل ثبت و انجام سفارش طراحی جعبه در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.