طراحی برچسب اموال و گارانتی

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی برچسب اموال

برچسب اموال

در هر اداره، سازمان و حتی هر صنفی که وسایل، ابزار آلات قطعات و یا دستگاهی وجود داشته باشد استفاده از نشانه هایی بر روی آنها موجب اطلاع از وضعیت و موجودی و حتی جلوگیری از سرقت و یا عوض شدن آن لوازم و سهولت در سرشماری آنها خواهد شد. برچسب های اموال بهترین نشانه قابل استفاده بر روی هر شیئی است که نیاز به نشانه گذاری دارد. جنس برچسب های اموال به گونه ای است که براحتی قابل کنده شدن نیست و پس از چسباندن برچسب اموال بر روی هر وسیله ای حتی در صورتی که سعی در کندن آن گردد هم اثریاز چسبانده شدن آن بر روی آن وسیله باقی می ماند. برچسب های اموال در رنگ ها و ابعاد مختلف قابل سفارش است و هر گونه اطلاعات مورد نیاز بر روی آنها قابل درج است. در طراحی برچسب های اموال معمولا از اطلاعاتی نظیر نام مجموعه، شماره سریال و لوگو استفاده می گردد که این آیتم ها با توجه به نیاز شماقابل کم یا زیاد شدن دارد.

برچسب گارانتی

برچسب های گچی نوعی از برچسب های اموال است که کاربردی شبیه به برچسب انوال دارد با این تفاوت که کندن آنها از روی وسایل سخت نیست اما پس از چسباندن در صورت جدا سازی دوبار خورد می گردند و شکل ظاهری آنها تغییر می کند و ممکن است قسمتی از آن کاملا از بین رود . از این برچسب ها در وسایل و دستگاه هایی که نیاز به گارانتی یا پلمپ شدن دارند می توان استفاده نمود. در برچسب های گارانتی معمولا اطلاعاتی نظیر شروع و اتمام گارانتی و اطلاعات اندکی از شرکت گارانتی کننده درج می گردد اما این اطلاعات می تواند با توجه به نیازهای شما تغییر یابد. ابعاد برچسب های گچی گارانتی باتوجه به اطلافات درج شده بر روی آن و کاملا دلخواه می باشد

طراحی لیبل گچی

لیبل های گچی شامل کاغذهای پشت چسبداری می باشند که قبل از استفاده به راحتی قابل نصب و چسباندن روی تمامی سطوح هستند اما در زمان کندن این لیبل ها خورد می شود و مانند گچ نمی توان آن ها را کامل جدا کرد، از لیبل های گچی معمولا به عنوان برچسب اموال یا برچسب هایی استفاده می شود که قصد کندن آن را ندارید و در صورت جداکردن آن می خواهید به عنوان نشانه ردی از آن بر روی محصول مد نظرتان بماند.