طراحی استیکر و مش

فیلتر چیدمان
چیدمان بر اساس
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...
دریافت اطلاعات ...

مش نوعی برچسب است که بر روی شیشه می چسبد و مشبک است و همین مشبک بودن آن باعث می شود که از پشت شیشه به بیرون نیز دید باشد، استیکر نیز مانند مش بر روی شیشه و سایر اجسام به صورت برچسب می چسبد اما اینکه فرق طراحی بین آن ها چیست باید بگویم طراحی مش روی شیشه به علت مشبک بودن آن می بایست جزییات کمتری داشته باشد و درعین حال جذاب باشد اما در طراحی استیکر این محدودیت وجود ندارد خصوصا اگر طراحی استیکر شیشه ای باشد،  قیمت طراحی مش استیکر به چند علت بستگی دارد، اینکه طراحی استیکر خلاقانه باشد یا دارای قالب و خط برش باشد و یا طراحی فوری استیکر باشد یا طراحی استیکر بدنه ماشین باشد!  هزینه طراحی هر کدام از این موارد با هم متفاوت است. در طراحی مش قالب آماده که به آن مش فوری نیز می گویند از نمونه های طراحی های خارجی استفاده می شود و فقط جزییات آن اختصاصی می شود. در این صورت قیمت طراحی مش کمتر و زمان آن نیز به طبع کمتر می شود. اما در طراحی مش حرفه ای یا استیکر حرفه ای طراح می بایست خلاقانه و حرفه ای طراحی کند پس این موضوع در زمان تحویل و قیمت طراحی نیز تاثیر می گذارد.

پرسش خود را مطرح نمایید در صورت تایید مدیر سایت، به آن پاسخ داده خواهد شد

به این دسته بندی امتیاز دهید

طراحی مش شیشه

مش شیشه یک تکنولوژی جدید می باشد که در آن برای استفاده از تصاویر طراحی شده مورد نظر و یا الگو یا متن بر روی شیشه مسطح استفاده می شود، استفاده از مش شیشه خیلی وقت‌ها در دکوراسیون نیز دیده می شود، مخصوصاً در دکوراسیون جدید کاربرد زیادی دارد.
مش متریالی است که دارای سوراخ‌های ریز می باشد که در موارد خاصی مورد نیاز می باشد. برای چاپ مش دو نوع داریم پشت چسب دار و معمولی، و نوع پشت چسب دار آن برای روی شیشه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.
و با استفاده از مش شیشه این امکان بوجود می آید که شیشه بطور کامل پوشیده نگردد و دید آن باقی بماند، و همچنین بتوانید از نور استفاده بهینه تری داشته باشید.
یکی دیگر از موارد استفاده مش شیشه برای وقتی است بخواهند از سمت داخل، بیرون قابل رؤیت باشد و از بیرون نیز دید برای عموم و مردم ممکن نباشد بنابراین طرحی که برای چاپ مش شیشه انتخاب شده است، روی شیشه قرار می گیرد.
(نوع بدون چسب مش شیشه برای مواردی همچون تبلیغات بر روی استند می باشد.)
از مش شیشه برای داروخانه‌ها، آژانس‌های مسافرتی، سوپرمارکت‌ها، فست فود‌ها و ...نیز استفاده می شود.
شرکت بانی چاپ با داشتن سابقه طولانی و درخشان در زمینه طراحی و چاپ به این مفتخر است که در پرتو کیفیت بالای انجام کار و رضایت مشتریانش، گستره خدمات خود را هر روز افزوده است و می تواند همه امور مربوط به طراحی، گرافیک و چاپ شما را با توجه به بهترین استانداردها و میل و خواسته شما بر عهده گیرد.

طراحی مش شیشه معمولا به صورت خلاقانه برای چسباندن بر روی مغازه ها و بدنه اتوبوس هایی که بخش شیشه آن نیاز به تصویر دارد کاربرد دارد.

  مراحل ثبت و انجام سفارش مش شیشه در مجموعه بانی چاپ     

1- تماس با کارشناسان طراحی و ثبت سفارش: از طریق راه های ارتباطی درج شده، جهت مشاوره و یا سفارش با کارشناسان طراحی تماس بگیرید. با راهنمایی کارشناسان، مشخصات سفارش شما ثبت می ­شود.(هزینه -زمان انجام سفارش–سبک طراحی–فرمت طراحی)

2- ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه: پیش فاکتور جهت بررسی و تایید خدمت شما ارسال می­ گردد. پس از تایید، مبلغ بیعانه را به حساب مشخص شده، واریز نمایید.(مبالغ زیر 200.000 تومان بصورت کامل باید تسویه گردد.)

3- ارسال اطلاعات برای کارشناس طراحی: اطلاعات مورد نظر جهت طراحی را به واحد طراحی ارائه کنید. اطلاعاتی از جمله نام کسب و کار، عنوان و زمینه شغلی، رنگ سازمانی، خواسته های خود و هر گونه اطلاعاتی که به طراحی بهتر و ایده پردازی بر کار شما تاثیر دارد.

4- ارسال اتود طراحی و تاییدیه طراحی و دریافت فایل: طراحی، توسط کارشناس در زمان تعیین شده انجام و مطابق تعهد اتود اولیه به شما ارائه می­ گردد. درصورت تایید، فایل اصلی با خروجی های استاندارد ارسال می گردد.(Jpg- Pdf - png)

5- بررسی مجدد و ارسال فایل: درصورت نیاز به ادیت طرح، ویرایش انجام و تقدیم شما می گردد. در مرحله اول اگر طرح مورد پسند واقع نشد، ابتدا توسط کارشناسان طراحی، دلیل موضوع بررسی می شود و با هماهنگی شما در جهت به نتیجه رساندن سفارش، طراحی مجدد می شود و تقدیم حضورتان می گردد.

هزینه را چگونه پرداخت کنم؟

پس از ثبت سفارش، هزینه درقالب یک پیش فاکتور برای شما ارسال می شود. پس از واریز مبلغ به شماره کارت یا حساب، کار طراحی شما آغاز می‌شود. 

شکل و قالب را می‌­توان در این قسمت تغییر داد؟

بله شما می‌توانید فایل طراحی خود را به گونه ای که می‌پسندید سفارش دهید. 

آیا اصل فایل طراحی را برایم ارسال می­‌کنید؟

در هیچ کجای دنیا، اصل فایل را ارسال نمی‌کنند بلکه خروجی های استاندارد طرح را با فرمت های مختلف ارسال می‌کنند. تیم طراحی بانی چاپ نیز خروجی فایل را با فرمت های استاندارد برای شما ارسال می نماید. اگر فرمت خاصی مد نظر دارید به طراح اعلام نمائید تا در پایان کار آن خروجی را نیز دریافت نمائید.

چگونه ثبت سفارش را انجام دهم؟

شما عزیزان می توانید از طریق سایت اقدام نمایید.